Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
on - 2009-04-28 18:28:49 odpowiedz | cytuj
w sumie z waszych wypowiedzi nic dalej nie wiem..........czy sa ok czy tez nie?
zdjecie uzytkownika
Martadela19 - 2009-05-28 16:30:13 odpowiedz | cytuj
To widze nieciekawe opinie na temat e&a hmm...
ja wyslalam formularz rejestracyjny i podalam date wyjazdu...czy to wystarczy,by moc wyjechac???
Jakie sa koszta za mieszkanie?Czy tak jak w wypowiedziach powyzej tylko 50 E???jakie sa warunki mieszkaniowe i czy to firma solidna i godna zaufania?
Pozdrawiam wszystkich,ktorzy tam byli i maja zamiar wyjechac.ja tam bylam raz i bardzo sobie chwale ten kraj:)Pozdrowionka:)
zdjecie uzytkownika
Martadela19 - 2009-05-29 15:28:11 odpowiedz | cytuj
Hej:)
dzwonilam dzis do tej firmy...to fakt pierszenstwo maja Ci ktorzy juz przez ta firme pracowali....najgorzej ze trzeba bedzie odwiedzic biuro osobiscie,a ja mieszkam na polnocy,wiec kawalek drogi:(
Pozdrowionka.
P.s Na forum pisze wiekszosc osob,ktorym nie wyszlo,ale pamietajcie,ze sa osoby,ktorzy maja jednak te szczescie i nie klną tak jak WY!nie ladnie troche!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-06-04 01:13:23 odpowiedz | cytuj
olciaaaaa, a szybko znalazłaś dzięki nim prace czy musialas czekac 2 miesiace po wypelnieniu formularza ? bo sie zarejestrowalem dzis na stronie ich firmy
zdjecie uzytkownika
Agnieszka - 2009-08-11 17:15:25 odpowiedz | cytuj
no to sie naczekasz ja jestem zarejestrowana już od stycznia i dzwonie do nich teraz 2 razy w tygodniu i ciężko każą mi ciągle czekac także jak masz na oku inna firme to szukaj tam
zdjecie uzytkownika
damaszek - 2010-02-06 21:48:53 odpowiedz | cytuj
(do anonim)Masz racje z tym Albertem w Tilburgu.Praca 3 max.4 dni w tygodniu.Pracowałem przez holenderskie Adecco i o pieniądze trzeba się upominać,zatrudniają pełno ludzi i dlatego tak się pracuje.Raz po około 2 godz.pracy kilka osób razem ze mną poszło do domu bo pracy nie było,a była to nocka.Mają tele.pracowników,a wcześniej nie zadzwonią bo mają nas w(usunięte przez administratora).
zdjecie uzytkownika
kamila111 - 2010-02-25 07:47:27 odpowiedz | cytuj
hej mam wyjazd w piatek z firmy E&A do Lisse w C&A czy moglabys wiecej cos napisac jak tam jest czy jezyk obowiazkowy,???pozdr
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-08 08:26:31 odpowiedz | cytuj
witam szukam z kolega pracy za granica moze pani dac namniary na firme tam gdzie pracowalac bedziemy wdzieczni pozdrawiam prosze odp na meila piter987654321@wp.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-08 08:28:41 odpowiedz | cytuj
Mam pytanie do olki mozesz nam podac namniary na firme tam gdzie pracowalas razem z kolega szukamy pracy
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-06 11:41:23 odpowiedz | cytuj
Jasne,że znam firmę e&a, pracowałam w Albert Heijn w Gelde i w c&a pół roku, firma bardzo dobra i nie zgadzam się ze złymi opiniami mnie przyjeli bardzo ciepło mieszkałam w Tilburgu na Wagner Plein, mieszkanie super przez kilka tygodni mieszkałam sama potem dzieliłam pokój z dziewczyną oczywiście, telewizor, pralka, lodówka nawet zamrażarka, mała kuchnia , wc, prysznic i 2 pokoje, praca w Albercie ciężka zwłaszcza ta norma ale jest szkolenie obowiązkowo BHP potem przez tydzień uczą jak się jeździ, zbieraz zamówienia, ludzie wyznaczeni do pomocy przez cały tydzień są tuż obok krok w krok na drugi tydzień już sama pracuje na swoją norme ale przychodzą pomagają ogólna atmosfera w firmie bardzo miła, podoba mi się to że człowiek tam nie jest sam zdany tylko na siebie koordynatorzy interesują się pracownikami jeśli komuś,źle idzie to mogą liczyć na pomoc, natomiast w c&a lekka praca głównie dla kobiet, matkowanie ubrań, zmiana cen, zabezpieczanie ich przed kradzieżą, lub wieszanie ich na troleje nic trudnego, szefem dla pracowników e&a jest Pan (usunięte przez administratora)ł, bardzo miły ale i stanowczy człowiek jeśli chodzi o mieszkania kiedys był klasztor coprawda nie była to rezdencja ale warunki miałam dobre 2 wspólne kuchnie, jadalnia, miejsce do grania w ping pong pokoje ładne, od mieszkań jest (usunięte przez administratora) on przydziela gdzie kto ma mieszkać, facet ok bezpośredni:) tak,że niema się czego bać polecam c&a i Albert Heijn
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-24 21:11:15 odpowiedz | cytuj
Ja bylam przez ta firme jezdze juz 3 lata... Nie mowie ze jst super ale najgozej tez nie jest. Wyplacaja pieniadze na czas. 5e na reke po odjeciu mieszkania ubezpieczenia itp. 200e tygodniowo tylko w styczniu mała mozliwosc na wyjechanie
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-13 22:16:09 odpowiedz | cytuj
Firma jest wypłacalna, rzadko coś nie zgadzało się na cetlu ale.. praca tam może wykończyć człowieka psychicznie. Plotki, plotki i jeszcze raz plotki. Kordynator udaje miłego a jest zakłamany i fałszywy, może się do Ciebie uśmiechać a już myśli jak Cie wywalić. W c&a jest najgorzej z tego co słysze... nie daj Boże żebyś poczuł się źle w pracy! Mogą Cie za to wywalić. Plotki krążą szybciej niż myśli, a jak dojdą do (usunięte przez administratora) to już po Tobie. Jeżeli chodzi o samą prace w c&a to lajt, wieszanie, metkowanie i zabezpieczanie ubrań. Więc rady dla tych którzy chcą wyjechać z tej firmy: nic nie mów, nie plotkuj, nie choruj.
zdjecie uzytkownika
Wu92 - 2011-06-08 16:42:53 odpowiedz | cytuj
Właśnie ów biuro zaproponowało mi prace przy tulipanach . Czy warunki pracy i zakwaterowanie jest w porządku ?
zdjecie uzytkownika
widoczna - 2011-09-24 17:21:39 odpowiedz | cytuj
moge cos powiedziec z wlasnej reki i ze sluchu na temat pracy:
c&a - zlot malolatow, same ploty, zadufane w sobie dziewczyny, czeste zwolnienie gdyz "nie ma pracy" a za tydzien pojawiaja sie nowe osoby, dziewczyny trafiaja na tasme, wieszasz ubrania na wieszaki a potem na troleje, tempa nie ma, inne do metkowania, buty itp. faceci na rozladunek
cebulki - stoisz na tasmie i wkladasz cebulki w skrzynki z ziemia, z deka boli kregoslup, praca ponoc malo zarobkowa
sery- super jesli chodzi o finanse, opcje nadgodzin czesto sie pojawiaja, kroi sie sery w plastry, pakujew pudelka
szklarnia orchidee - przesadzanie kwiatow z mniejszych w wieksze doniczki, przy okazji procedura czyszczenia korzeni itp, jest norma
laboratorium orchidee- siedzisz przy biurku, masz do czynienia z roslinkami 1-12cm, segregujesz wzrostem, wsadzasz w nowe pudelka, wszystko przy uzyciu pensety i skalpela, pracasterylna, jest norma
zdjecie uzytkownika
- 2012-01-05 16:52:16 odpowiedz | cytuj
Moge prosi o namiary do tej firmy , wlasnie skonczylam studia -logistyka i szukam pracy z tego co piszesz to warto tam próbować! Bedę bardzo wdzięczna za każde info.... mala_ewca@o2.pl
zdjecie uzytkownika
- 2012-01-05 16:58:44 odpowiedz | cytuj
marcela183 - 2012-01-05 11:10:16

JA JESTEM CALY CZAS PRZEZ FIRME E&A I JAK DLA MNIE JEST ZAJEBISCIE..... PRACUJE JUZ OD ROKU CZASU W LOGISTYCE I ZLEGO SLOWA NIE POWIEM... NAPRAWDE NIE MA SIE CO OBAWIAC WYJAZDU PRZEZ TA FIRME BO JEST SPOKO TYLKO PROBLEM TKWI W TYM ZE... CO NIE KTOZY JAK POCZUJA KASE I PEWNOSC W PRACY TO OBRASTAJA W PIORKA... A TAKICH LUDZI TO SAMI KOORDYNATORZY WYKANCZAJA PSYCHICZNIE I WIEKSZOSC PRACOWNIKOW... BO OGOLNIE W TEJ FIRMIE SZUKAJA LUDZI KTORZY POTRAFIA SIE DOGADAC Z KAZDYM I W KAZDEJ SPRAWIE... A PO ZAKIMATYZOWANIU SIE UDAWAC OSOBE WSZECH WIEDZACA KTORA WSZYSTKICH ROZUMY POZJADALA... A WYPLACALNA JEST W 100%W TERMINIE A NAWET I PRZED TERMINEM...POLECAM:)
Moge prosi o namiary do tej firmy , wlasnie skonczylam studia -logistyka i szukam pracy z tego co piszesz to warto tam próbować! Bedę bardzo wdzięczna za każde info.... mala_ewcia@o2.pl
zdjecie uzytkownika
Jasfasola - 2012-04-04 18:22:19 odpowiedz | cytuj
Taka sama firma jak inne tego typu Adecco, Randstad itd
Wypłacalna na 100%, zarobki około 250 Euro/tydzień!
Co do mieszkań: zależy gdzie się trafi, są ze i są dobre mieszkania, ale najlepiej samemu coś wynająć i jest się niezależnym!
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
EenA - 2012-06-07 20:38:57 odpowiedz | cytuj
Gdzie można liczyć na 6 dni w tyg pracy i nadgodziny jako order'picker?
zdjecie uzytkownika
ann - 2012-07-30 16:39:00 odpowiedz | cytuj
Był ktoś z Was może na cebulkach i mógłby się podzielić informacjami jak tam było?
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Monia - 2012-07-30 21:16:23 odpowiedz | cytuj
Cześć ann. Dołącam się do twojej prosby. Mam w piatek jechac przez opole na cebulki.
zdjecie uzytkownika
Albert - 2012-08-16 10:35:47 odpowiedz | cytuj
Ale barany tu bzdury pisza!!!
Jak to czytam to mi sie wydaje ze pracuje w jakiejs innej firmie.
Idzcie robic do Worksuport, Greenflexa albo innych oszustow to zobaczycie jak sie kantuje Polaczkow!
E&A to przynajmniej uczciwa firma i nie oszukuja, a robota jak robota, czyli ciezka ale idzie zarobic. Ja nie nazekam a pracuje w Tilburgu w AH i wyciagam po 280 euro za tydzien na czysto.
Mieszkanie na wagnerze normalne, a nie jakis kemping albo inne gowno. POLECAMMMMM!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
- 2012-08-21 16:33:58 odpowiedz | cytuj
Ludzie, praca za granicą to loteria, wszystko zależy kto, gdzie trafi. Chodzi tu zaróno o warunki mieszkaniowe, godziny pracy, stosunek i uczciwosc poszczegolnych koordynatorów. Tak samo jest w E&A niestety.
zdjecie uzytkownika
Magdalenaa - 2012-09-08 13:25:29 odpowiedz | cytuj
Witajcie. Chciałabym się wybrać z chłopakiem do C&A. Czy to prawda że on musi umieć perfekcyjnie angielski? Oczywiście chcemy jechać przez firmę E&A.
zdjecie uzytkownika
Kacper - 2012-09-15 08:48:56 odpowiedz | cytuj
Witam,chciałbym napisać parę słów o firmie E&A gdyż całkiem nie dawno wróciłem z Holandii dokładnie z Geldermalsen gdzie pracowałem dla Albert Hain.Otóż do agencji nie mam żadnych zastrzeżeń zapewnili mi pracę dowiezli na miejsce zakwaterowanie było świetne i w dobrym towarzystwie nic dodać nic ująć.O koordynatorach mogę powiedzieć że tylko jeden jak dla mnie był odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku był nim (usunięte przez administratora)którego pozdrawiam serdecznie,reszta ani mi nie zaszkodziła ani nie pomogła.Nadszedł czas gdy ze zmęczenia popełniłem błąd po rozmowie z (usunięte przez administratora) zrozumiałem kiedy go popełniłem i faktycznie to była tylko moja wina.Błędy w systemie Voice Picking zdarzały i zdarzają się tam każdego dnia i nie tylko takie drobne jak moje ale także przewrócone kary gdzie straty są wiele większe niż podczas mojego błędu dodam drobnego,normę osiągnąłem już w trzecim tygodniu i było w granicach 110% i utrzymywała się do końca mojej pracy w tym miejscu.Przechodząc do rzeczy pracuje tamże pewien zakompleksiony chłopczyk o imieniu (usunięte przez administratora) który po moim błędzie tylko czekał na to by powinęła mi się noga,ale po moim pierwszym błędzie dodam że bardzo uważałem na to jak pracuję i jestem pewien że nie popełniłem błędu który spreparował (usunięte przez administratora) Kompleksik.Wezwał mnie do kokpitu i oznajmił mi że na mojej karze jest jedna cola więcej niż powinna być i za to zostałem zwolniony bez pozwolenia obrony wszystko stało się bardzo szybko kazał tylko oddać pasek i słuchawki i opuścić zakład pracy.Jestem pewien w 100% że nie popełniłem tego błędu, dodam drobnego.Chciałbym przestrzec wszystkich którzy będą mieli styczność z tą łajzą że jak nieświadomie popatrzycie na niego nie tak jak trzeba lub od tak nie spodobacie się mu np.mimo jego stanowiska lepiej posługujecie się językiem obcym- strzeżcie się o swoją pracę.Całe szczęście że byłem tylko na urlopie bezpłatnym na tym wyjezdzie i miałem do czego wrócić bo w innym przypadku zostałbym na lodzie bez pracy a tak tylko poznałem zawistnego pajaca który w Polsce był nikim a teraz nadużywa władzy i to w sposób c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ski i perfidny tyle mam do powiedzenia na twój temat (usunięte przez administratora)!!!
zdjecie uzytkownika
miky - 2012-10-25 12:17:14 odpowiedz | cytuj
odradzam Handw to WOrk
Koszmar, prayc nie bylo a za hotel kazali płacic, olewka z ludzi

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
ktosik44 - 2012-11-09 09:15:27 odpowiedz | cytuj
Trzezwy, czy nie? Co ma agencja Hands to Work wspolnego z tym tematem?
zdjecie uzytkownika
mlody1989 - 2012-11-15 19:48:21 odpowiedz | cytuj
Najlepsze jest to jak koordynatorzy z e&a zazdroszcza Ci tego ze znasz jezyk. Najlepsza jest sucha ktora z (usunięte przez administratora)lazi po strekach i wysmiewaja sie z ludzi.
zdjecie uzytkownika
ja - 2013-01-05 21:58:42 odpowiedz | cytuj
ZALEŻY U KOGO NA CEBULKI JEDZIESZ:) JA BYŁAM I BYŁO FAJNIE CHODŹ STRESOWO :p SYN OD SZEFA CIĄGLE LATAŁ PO HALI I OBSERWOWAŁ JAK PRACUJEMY ALE NIE NARZEKAM TAM SIE JEDZIE DO PRACY A NIE NA WCZASY :p ZAROBKI BARDZO FAJNE :)
zdjecie uzytkownika
xxxx - 2013-01-31 09:45:19 odpowiedz | cytuj
kto jedzie w najbliższym czasie do pracy przez ta firmę , proszę pisac nr gg 36800981
zdjecie uzytkownika
elewina - 2013-05-04 22:43:44 odpowiedz | cytuj
Witam, Czy ktos może był w pracy w laboratorium przy orchideach przez firmę E&A i mógłby cos napisać na temat tej pracy?
zdjecie uzytkownika
cichy - 2014-05-11 20:20:17 odpowiedz | cytuj
napisz do mnie na e-maila andrzej74_1974_1974@o2.pl powiem ci co i jak
zdjecie uzytkownika
cichy - 2014-05-11 20:22:00 odpowiedz | cytuj
Agnieszka - 2009-08-11 17:15:25

no to sie naczekasz ja jestem zarejestrowana już od stycznia i dzwonie do nich teraz 2 razy w tygodniu i ciężko każą mi ciągle czekac także jak masz na oku inna firme to szukaj tam
napisz do mnie powiem ci co i jak ja tam pracuję już ponad 6 lat andrzej74_1974_1974@o2.pl
zdjecie uzytkownika
wiolka - 2014-09-05 13:27:59 odpowiedz | cytuj
Firma ok, polecam:).
zdjecie uzytkownika
Tomek - 2014-09-09 09:33:02 odpowiedz | cytuj
Cześć wiolka gdzie pracujesz w jakim mieście ?
zdjecie uzytkownika
Biurowy - 2015-04-03 11:56:14 odpowiedz | cytuj
Prawda, trochę loterii w pracy za granicą jest. Pośrednik załatwia pracę, wysyła do odpowiedniego zakładu/pracodawcy, a tam nie zawsze będzie idealnie. Jeśli nie jesteś dobrze wykwalifikowany i nie masz doświadczenia, będziesz pracował tam, gdzie będzie zapotrzebowanie. Dlatego musisz liczyć się ze zmianami, a godzin nieraz może brakować. Tak jednak działa rynek i nawet przy najlepszych chęciach nikt tego póki co nie zmieni. Szkoda nerwów na niepotrzebne przejmowanie się. Pewne jest natomiast, że agencja (przynajmniej taka renomowana) nie zostawi cię na lodzie ani nie oszuka. Dzięki zaufanym pośrednikom nie jedziesz „w ciemno”. Oprócz pracy masz zapewniony transport i mieszkanie. To też oszczędza sporo nerwów, które straciłbyś szukając czegoś sam. Najważniejsze jednak, że za granicą unikasz bezrobocia, działasz i rozwijasz się. Warto spojrzeć na to z takiej strony...
alert