Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
kasienka - 2011-02-16 14:42:46 odpowiedz | cytuj
bylam w tirmanie w zeszlym roku i w tym roku tez jade pracowalam na hali praca bardzo ciezka jak jest wysyp to nawet do 13 godz na nogach przy sortowaniu w polu wcale nie lepiej folia bardzo ciezka ale idze zarobic jak sie wpadnie w rytm to jest juz ok ciezko jest tylko wstac codziennie o 5 rano bez dnia wolnego ale przysluguje ci jeden dzien wolnego na 2 tygodnie na zadanie powodzenia zycze
zdjecie uzytkownika
Hm - 2011-02-25 01:32:13 odpowiedz | cytuj
Witajcie, pomogę wam, jestem młody, a zwiedziłem już kawałek świata, pracując w różnych krajach. Firma nazywa się Thier*, byłem tam rok temu, zależy wszystko od sezonu, 4.13 Eu zabierają dziennie, obiad + pokój. Jeżeli chcecie zarobić pieniądze [usunięte przez moderatora], tylko proszę o przedstawienie się i o kulturę, ponieważ z [usunięte przez moderatora] nie rozmawiam.
zdjecie uzytkownika
Hm - 2011-02-25 01:34:03 odpowiedz | cytuj
Popełniacie wielki błąd, to nie ktoś ma do Was pisać z pracą, tylko Wy do pracodawcy, lub ludzi, którzy mogą załatwić wam pracę.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-27 14:22:45 odpowiedz | cytuj
zadzwoncie do firmy dromader z wroclawia organizuja wyjazdy butdromaderoneteu
zdjecie uzytkownika
seba - 2011-03-17 00:08:20 odpowiedz | cytuj
Byłbym zainteresowany tym wyjazdem do Niemiec,,prosze przesłać mi jakieś dokładniejsze namiary [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-11 20:09:34 odpowiedz | cytuj
JEŻELI MOGĘ TO BARDZO PROSZĘ O ADRES TEJ DOBREJ FIRMY BO WYJECHAŁABYM Z MĘŻEM, JA NA HALI ON NA POLU ALE U WYROZUMIAŁEGO JUŻ SPRAWDZONEGO PRACODAWCY . PODAJĘ SWÓJ NR.[usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-25 22:53:11 odpowiedz | cytuj
Hej jak możesz to opisz mi coś więcej o firmie Salem??
Z góry dzięki:)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-05 21:22:54 odpowiedz | cytuj
chetnie pojade na szparagi podaj mi namiar jak mozesz
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-05 21:35:09 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-05 21:22:54

chetnie pojade na szparagi podaj mi namiar jak mozesz

chyba w przyszłym roku na te szparagi - sezon już zakończony
zdjecie uzytkownika
dytko - 2011-08-06 19:09:16 odpowiedz | cytuj
witam mam takie pytanie kto pracował w firmie THIERMANN
bardzo bym prosiła o opinie o tej firmie [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
marcelinaa - 2012-01-07 12:06:45 odpowiedz | cytuj
Witam jestem bardzo interesowana ta praca i chętna podjąć mam 29 lat zdrowa jestem!przyzwyczajona do pracy ciężkiej.pracowałam przy kontroli metalowych części po produkcji dziwnie tony sprawdzałam.
[usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
krzyslato2012 - 2012-01-25 16:19:58 odpowiedz | cytuj
cześć dał byś mi namiary na te szparagi morze wiesz czy są miejsca wolne co odpisz ok i w jakim języku się tam mówi nie znam niemieckiego napisz mi namiary adres lub telefon lub e-mail czekam pilnie proszę
zdjecie uzytkownika
Johny - 2012-02-01 12:19:40 odpowiedz | cytuj
Witaj nie wiesz może co to za firma organizuje wyjazd do niemiec na szparagi w Busku-Zdroju? W sobote spotkanie i czy to jest pewne ?
zdjecie uzytkownika
krzysiek35 - 2012-03-01 11:38:21 odpowiedz | cytuj
witam,mam 35 lat,bylbym zainteresowany wyjazdem na szparagi,jesli ma ktos namaiar na sparwdzone miejsca prosze o wiadomosć [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
RENA - 2012-03-26 15:27:21 odpowiedz | cytuj
to strona firmy ,gdzie można załapać sie na szparagi www.arbeit-thiermann.eu , sprawdzona firma , mó mąż tam był przez dwa lata,pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
Rafał - 2012-04-17 00:54:56 odpowiedz | cytuj
Jakbyś dał mi namiar byłbym ci bardzo wdzięczny :D Byłem raz tylko na szparadze kilka lat temu i wiem co to jest ... [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
anulka - 2012-06-05 10:01:02 odpowiedz | cytuj
to nie ściema praca jest... nie jest ciężko chodz zalezy kiedy;) pozdrawiam z rahden
zdjecie uzytkownika
martyna - 2012-06-08 16:39:14 odpowiedz | cytuj
czy ktos posiada numer telefonu do firmy Buchmann-Winkelmann? czy można tam poprostu zadzwonić i spytać o pracę Nie moge go znależć na necie, jest tylko adres firmy.Gdzie znajde formularz zgłoszeniowy, prosze o nazwe [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
gocha - 2012-07-08 15:08:00 odpowiedz | cytuj
Witam czy ktoś się wybiera do pracy w niemczech (arbeit.thiermann.) który jest wyjazd przewidywany na 16.07 2012?
zdjecie uzytkownika
kolobrzeg - 2012-09-12 20:05:57 odpowiedz | cytuj
witam
na dniach chciałbym wyjechac do jakiejs pracy w niemczech-najlepiej niedaleko od granicy. jechałbym własnym transportem takze mogę sie dogadać gdyby ktos chciał jechac ze mną
zdjecie uzytkownika
madzia9010 - 2012-09-19 19:14:51 odpowiedz | cytuj
a do jakiej pracy i miejscowości jedziesz?
zdjecie uzytkownika
mateusz - 2012-10-27 15:31:43 odpowiedz | cytuj
witam szukam namiary na prace na agencje lub kogos kto zbiera ludzi na wyjazd z granice na sezony
kontakt
[usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
qwe - 2012-12-27 18:29:35 odpowiedz | cytuj
Witam, jestem zainteresowana wyjazdem na borówki do arbeit-thiermann proszę o opinie.
zdjecie uzytkownika
anka - 2013-01-11 13:59:48 odpowiedz | cytuj
Witam zapisałam się na sortownie szparagi u pana Skiby Wojciecha z leszna wiem że to są okolice Kizdorf tyle mi powiedział czekam na papiery czy może wie coś w temacie ? a[usunięte przez moderatora] będę wdzięczna
zdjecie uzytkownika
jolabb5000wppl - 2013-01-13 17:18:12 odpowiedz | cytuj
Witam jestem zainteresowana praca szparagi prosze namiary dzieki
zdjecie uzytkownika
anka - 2013-01-13 20:52:57 odpowiedz | cytuj
jolabb5000wppl - 2013-01-13 17:18:12

Witam jestem zainteresowana praca szparagi prosze namiary dzieki
Do jola . Napisz na email to ci podam namiary na gościa .
zdjecie uzytkownika
martinez - 2013-02-28 15:17:24 odpowiedz | cytuj
Jak można to proszę o namiary na dobrą firmę chce wyjechać na szparagi [usunięte przez moderatora] dzięki wszystkim z Góry pozdrawiam wszystkich
zdjecie uzytkownika
Marta19 - 2013-05-03 10:47:33 odpowiedz | cytuj
Witam, chcialabym razem z chłopakiem wyjechać za granice do pracy. On 21 lat , ja 19. Mogłabym prosic o namiary na maila? [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
bogusia - 2013-05-19 05:29:02 odpowiedz | cytuj
Jak ktoś może niech poda namiary do zbioru szparag w okolicach [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2013-07-30 10:42:57 odpowiedz | cytuj
Właśnie jak był brygadzistą zbyszek wszystko bylo wporzadku,bez stresu.tylko odkąd sie pojawila [usunięte przez moderatora] wielka koordynatorka,co [usunięte przez moderatora] ludzi,buntowala szefową.byly kary.czasami czlowiek musial caly dizen robic za darmo zeby kare odpracowac.porazka.niejedzcie tam!!!
zdjecie uzytkownika
wiking - 2015-05-03 20:52:30 odpowiedz | cytuj
zastanawia mnie po co tak naprawdę ludzie tam jeżdżą,ci którzy jada aby uczciwie pracować,nie mają szans,po bardzo cięzkiej pracy wracają do pokoi aby wypocząc i tam gehenna,za sciąną lub obok co wieczór stali bywalce sezonowych szparagów,zapijaczonych świń,cowieczornych burd,krzyków i disco polo na full,jechać aby ciężko pracować żeby muc się nachlac jak swinia i nie myślec że ktoś normalny chce odpocząć,jak zwykle polskie ,zapijaczone bydło.Bo przecież skoro jest 3 czy 4 raz to kto mu podskoczy.
zdjecie uzytkownika
BydgoszczostrzegamPrzedSalemSzparagi - 2015-05-09 20:35:51 odpowiedz | cytuj
Byłem u ksiserhof salem spargelhof dramat praca od 5 30 az pole się całe zrobi godzina tylko przerwy a płacone jest za kilogram w centach od 40centów do 46centów druga Polska ostrzegam bo może zarobisz ale od 5rano jak bedzie pogoda do 21 lub nawet 22 jerzeli pogoda dopisze i to z miesiąc co najmniej dzień przy dniu a jest brygadzista Polak p. Roman który ma cały czas się czepia miesza na miejscu to jest tak jak się dojdzie z z nędzy do pieniędzy i teraz myśli że nie wie kim jest jest z Poznania a w Polsce był by nikim ostrzegam za pokój 5 euro i obiad 4 łącznie dziennie 9euro jest zabierane jeden kosz szparagów jest dla Niemców za spanie i za obiad.W pokoju szafki metalowe stare brudne łóżka szpitalne jedna lodówka na kilka osób ubikacja i prysznic trzeba zejsc na dół.Zastanówcie się zaczym wyjedziecie
zdjecie uzytkownika
piter2015 - 2015-05-20 02:39:10 odpowiedz | cytuj
witam nie polecam do pracy na szparagi u fruchtof shindler niemcy warpe bylem tam trzy tygodnie szparaga niema niemiec nie ma powarzania dla polaka tylko dla rumuna bo ich iest wiecej praca na godziny co wam powiedzo przez telefon to ogromna sciema bo niema praca akordowa tylko niewiadomo jaki to jest akord bo jest liczony z godziny a nie wieszile placi pole za kilogram co dzienie 6euro odcinaja za kwatere i obiat tylko ze w soboty i niedziele i swieta niema obiadow ale biora ogolem wielkie oszustwo lepiej traktowany jest rumun jak polak ai jest brygadzista polak ktory ma uklad tam z niemcamy odradzam tam jechac wiekie oszustwo odnosnie placy to firme trzeba zglosic do arbajcantu w niemczech nie przeprowadza szczegolowa kontrole i to nastapi jeszcze wtym roku
alert