Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-22 20:19:03 odpowiedz | cytuj
właśnie-nic tylko intrygi...to praca w ;;limax-ie.wstyd!
zdjecie uzytkownika
bambek - 2011-05-19 22:24:36 odpowiedz | cytuj
firma jest wporzadku pracowalem na horscie i bylo ok nie narzekalem przy 9 miesiacach pracy polecam ta firma lest ok i warunki domowe sa normalne a ludzi z limaxu pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-04 17:24:31 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich ja mam dobre namiary na prace przy pieczarkach w miejscowosci Swolgen firma nazywa sie Sefa ja juz pracuje 4lata jak cos to pisac podaje nr gg 35234446
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-04 17:26:35 odpowiedz | cytuj
Ale tylko kobiety z doswiadczeniem.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-09 18:57:23 odpowiedz | cytuj
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM LIMAX B.V. SAME OSZUSTWA I KRĘTACTWA CHYBA ZE WYROBISZ SOBIE TZW.PLECY TO NAWET CAŁĄ RODZINĘ ŚCIĄGNIESZ:)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-12 10:33:36 odpowiedz | cytuj
Dlaczego nie moge znalezc rzadnych informacji na temat firmy sefa moze zle podano nazwe
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-12 17:33:17 odpowiedz | cytuj
W tej firmie wieczorami dostajesz liste gdzie nastepnego dnia idziesz do pracy mozesz trafic praktycznie wszedzie zalezy od widzimisie szefowych tych ktorych lubia rozsylaja w lepsze miejsca a tych ktorych nie to samemu mozna sie przekonac.... dobrzy pracownicy sa nie doceniani a najwieksze zarazy traktowane sa najlepiej zawsze dostana wolne kiedy chca i to one decyduja gdzie pojda nastepnego dnia do pracy a nie panie ktore robia liste
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-15 16:28:22 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-09 11:55:02

Droga Pani
Witam z tej strony D jak mnie nazwalas jestem tu drugi raz po tym jak kos napisal to co napisal ja nie mam nic wspolnego z tym wszystkim mam to gdzies co tu pisza od kiedy zwolniono mnie bez zadnych podctaw z firmy Limax, nie interesuje sie nia bo nie mam po co,to problem nie jest juz moj, ja pracuje juz od dawna w holandi o firmie limax slysze bo w tej firmie co ja pracuje teraz sa osoby ktore tam pracowaly ale na ten temat nie bede kometowac na tym koncze . Z powazaniem dla firmy Limax . ZEGNAM
zdjecie uzytkownika
marcin - 2011-08-30 13:15:03 odpowiedz | cytuj
Fajnie Wszystko cacy ale czy moglibyscie dac namiary jakis numer tel czy cos albo gdzie jest siedziba ?
zdjecie uzytkownika
emcia - 2011-09-22 14:56:32 odpowiedz | cytuj
hej mam zamiar jechac do pracy do pieczarek,kolezanka pojechala dwa tyg temu i pisala zebym zalowala ze tam nie pojechalam.prosze o aktualne info,z gory dziekuje ps.moje gg 35004975.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-21 08:00:11 odpowiedz | cytuj
a jezeli ktos zachoruje? to siedzi w domu do poki nie wyzdrowieje i ak toj est?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-02 15:47:47 odpowiedz | cytuj
2-3 dni posiedzi, potem wyjazd. Nie ma ubezpieczenia- więc jeśli lekarz to tylko priv
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-03 12:58:29 odpowiedz | cytuj
ale ze co.. jak ktos achoruje to juz do domu wysylaja??? ;/ to jakies chore wogole
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-03 13:00:45 odpowiedz | cytuj
a wiecie cos na temat danej firmy WOLDCHAMP INTERNATIONAL BV?? to na pieczarki do holadni.. wlasnie nie wiem czy jechac bo nie maja swojej siedziby w polsce niby i dopiero tam podpisujesz umowe i jest ryzyko... wiec prosze o pomoc o danej firmie.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-08 00:38:26 odpowiedz | cytuj
dobrze.. al czy bylas tam konkretnie w tej firmie?? maja placic 6 euro na godzine na czysto po oplaceniu domku.. jedzenie sama.. co tydzien 50 euro zaliczki
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-08 12:43:08 odpowiedz | cytuj
ma ktos moze namiary do pracyza granica.. moze byc holandia, niemcy... najlepiej zbiory.bardzo prosze
zdjecie uzytkownika
mateusz - 2012-01-10 20:25:14 odpowiedz | cytuj
poszukuje pilnie pracy za granicom przy zbiorach bede bardzo wdzieczny pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
kolzanka - 2012-02-02 18:08:28 odpowiedz | cytuj
Wybieram się do Zijtaart na piczarki,proszę o opinie;jak tam jest?Dziękuje za opowiedzi!!
zdjecie uzytkownika
karcia2012 - 2012-04-18 18:37:31 odpowiedz | cytuj
Gdzie moge wysłac zgłoszenie do tej pracy?maja jakas stone internetowa?
zdjecie uzytkownika
xyz - 2012-06-01 22:48:57 odpowiedz | cytuj
wszystkie opinie na temat ludzi warunkow to prawda jedyne co trzeba przyznac firma wyplacalna w 100% i na czas
zdjecie uzytkownika
xxcc - 2012-11-04 16:16:46 odpowiedz | cytuj
szkoda ze tak niewiele mozna tutaj znalezc obiektywnych, pomocnych opinii.
zdjecie uzytkownika
- 2013-02-12 18:30:53 odpowiedz | cytuj
Droga koleżanko,twoja ortografia i stylistyka jest godna pożałowania.Teraz sączysz jadem a jeszcze tak niedawno byłaś bardzo zadowolona z pracy i z brygadzistek.Winy szukaj w sobie,pamiętaj że do pracy nie przychodzi się po alkoholu.Z takim podejściem w żadnej firmie nie zagrzejesz długo miejsca.Pozdrawiam i życzę powodzenia
zdjecie uzytkownika
Magdaa2010 - 2013-02-22 17:51:54 odpowiedz | cytuj
Witam mogla bym prosic o namiary na prace w Holandii przy zbiorze pieczarek? Prosze o jakies numery pilnie potrzebuje!!!!
zdjecie uzytkownika
- 2013-03-21 00:10:43 odpowiedz | cytuj
Pracowalam w tej firmie przez dlugi okres czasu i chociaz prawda jest to ze firma byla wyplacalna to zwolnilam sie bo na dluzsza mete ciezko bylo wytrzymac chyba ze ktos ma stalowe nerwy. Teraz zdecydowanie nie zaluje ze juz mnie tam nie ma bo znalazlam nowa prace mam swoj dom, staly kontrakt i nie rzucaja mnie jak psa na rozne zaklady pracy.Pozdrawiam tylko serdecznie osoby ktore milo wspominam: brygadzistke(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
piotrek - 2013-03-21 11:15:27 odpowiedz | cytuj
a masz morze numer do tego limaxu

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Zainteresowana - 2013-03-26 13:37:50 odpowiedz | cytuj
Witam, czy możesz podać mi namiary na tą firmę. Chciałam podjąć pracę przez lato (na 3 mce). Pracowałam już przy pieczarkach ( w P. CH.) teraz chcę spróbować gdzie indziej.
Mój mail margo589.ma@gmail.com
zdjecie uzytkownika
- 2013-04-06 21:55:20 odpowiedz | cytuj
Drogie panie,czy nie jest wam wstyd pisać tych postów na forum?Wieszacie psy na (usunięte przez administratora),ale czy z ręką na sercu możecie powiedzieć o nich że to złe pracownice?Myślę że nie,mało tego uważam że to jedne z najlepszych.A to z kim się przyjaźnią to tylko ich sprawa i wara wam od nich.To grzeczne,spokojne dziewczyny.Naprawdę nie trzeba nikomu w(usunięte przez administratora) włazić aby mieć tu dobrze.Wystarczy uczciwie pracować.(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
asienka - 2013-04-22 09:29:55 odpowiedz | cytuj
ktos - 2013-04-11 19:07:47

jezeli myslimy o tej samej asce to tak jeszcze pracuje
Witam proszę napisać mi coś o firmie EUROPA FOR YOU (pieczarki) moje gg 11897955
zdjecie uzytkownika
alfred - 2013-10-05 08:31:32 odpowiedz | cytuj
hej podtrzymuje.
co słychać w limaxie jak tam ,czy teraz są te same brygadzistki co na początku roku?

zdjecie uzytkownika
Seweryn - 2013-12-24 11:32:42 odpowiedz | cytuj
Mam pytanie, nie wiecie dlaczego znikaja stad niektore wpisy i nie ma poprzednich "stron"? Dziwne rzeczy dzieja sie z tym forum.
zdjecie uzytkownika
mala mi - 2014-02-21 10:02:34 odpowiedz | cytuj
a no dziwne ze znikają posty. można się tylko domyslec kto to robi...np osoby które maja cos do ukrycia.
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-26 09:08:47 odpowiedz | cytuj
ta firma oszukuje ludzi dlatego te posty znikaj
zdjecie uzytkownika
- 2014-05-04 22:07:28 odpowiedz | cytuj
TO PRAWDA FIRMA OSZUKUJE NIE MA UBEZPIECZENIA A JAK COS KOMUS SIE STANIE TO KORNELIA SRA W GACIE
zdjecie uzytkownika
- 2014-05-11 20:14:56 odpowiedz | cytuj
a no tak, tam rządzą lesbijki i tak będzie dalej, syf totalny , dziewczyna po wypadku zostala szantazowana zeby nic nie zglaszala bo oczywiscie uowy sa fikcyjne .. Dobrze tam maja lizodupy Justyny Aśki i Magdy haha
zdjecie uzytkownika
- 2014-05-15 20:56:26 odpowiedz | cytuj
Dziewczyny,nie bójcie się.Musimy zacząć tu pisać co wyprawia z ludźmi brygadzistka Roksana.Jak nas poniża i upadla.Nie możemy pozwolić żeby taki śmieć czuł się bezkarny,pozdrawiam wszystkie kobiety.NIE DAJMY SIĘ TEJ CZARNEJ ŻMIJI
zdjecie uzytkownika
- 2014-05-16 09:41:18 odpowiedz | cytuj
- 2014-05-15 20:56:26

Dziewczyny,nie bójcie się.Musimy zacząć tu pisać co wyprawia z ludźmi brygadzistka Roksana.Jak nas poniża i upadla.Nie możemy pozwolić żeby taki śmieć czuł się bezkarny,pozdrawiam wszystkie kobiety.NIE DAJMY SIĘ TEJ CZARNEJ ŻMIJI
Odrobiny kultury dziewczyny, piszmy ale bez obrazliwych zwrotow do siebie i o kims.
zdjecie uzytkownika
- 2014-05-16 17:23:42 odpowiedz | cytuj
Dziewczyny trzymam kciuki. Miejmy nadzieje ze wkoncu wyleci tak dla przykladu jak Ania ktora niczym nie zawinila.
zdjecie uzytkownika
młoda - 2014-05-16 18:37:15 odpowiedz | cytuj
limax-byłam tam kilka razy.Było ok,ale po ostatnim razie wiem ze juz mnie tam nie zobaczą.Nowa brygadzistka i horror.Nerwy,nieprzespane noce,upokarzała mnie z cynicznym uśmiechem na ustach.Wybranym mozna było wszystko reszta wg niej to był plebs.3 miesiące jakby 3 lata.Kombinatorka,manipulantka.Po powrocie leki uspokajające.Nigdy więcej do limaxu
zdjecie uzytkownika
XXX - 2014-05-18 19:10:42 odpowiedz | cytuj
DZIEWCZYNY,KOBIETY,OMIJAJCIE Z DALEKA LIMAX JAK TYLKO MOZECIE.BYLAM TAM PARE RZY I ZA STARYCH BRYGADZISTEJ I ZA TEJ WREDNEJ ROKSANY.I DOPOKI ONA TAM RZADZI RAZEM Z KORNELIA TO SZUKAJCIE INNEJ PRACY JESLI CHCECIE MIEC ZDROWE NERWY.
zdjecie uzytkownika
byla pracownica - 2014-05-19 21:29:49 odpowiedz | cytuj
Dawno nie byłam na tu na forum,bo nic nowego sie nie pojawiało.,bo podobno Kornelia blokowała wpisy.A tu proszę niespodzianka .Ktoś się wreszcie odważył coś wpisać i to negatywnego,to i ja dołoże swoje trzy grosze.Przykro to powiedzieć ale te wpisy mówią prawdę.Limax był kiedyś fajną firmą.Jeżdziłam tam co roku na pare tygodni.Ostatnio trafiłam na brygadzistkę Roksanę.To co to dziewuszysko wyprawia z ludzmi woła o poste do nieba.ktokolwiek tam chce jechać-moja rada OMIJAĆ Z DALEKA.
zdjecie uzytkownika
- 2014-05-20 00:21:20 odpowiedz | cytuj
haha,jak ona pracowała jako rwaczka na morderstwie złapałysmy ją jak kradła kartki
zdjecie uzytkownika
pieczareczka - 2014-05-21 17:07:46 odpowiedz | cytuj
Czy to jest ta Roksana co miala takie czarno-białe włosy?? jesli tak to na Overloonie tez podmieniała kartki ,ale nikt tego nie zgłosił,bo to była najlepsza przyjaciolka Iwony brygadzistki.
zdjecie uzytkownika
- 2014-05-21 20:02:16 odpowiedz | cytuj
One się już nie przyjaznią,podłożyła świnię Iwonie i ją wygryzła.Zreszta ona podkłada swinie wszystkim którzy jej nie pasują.Kombinuje z kilogramami na wadze.
zdjecie uzytkownika
- 2014-05-24 14:15:28 odpowiedz | cytuj
Roksana niestety dziewczynka ktora nigdy w zyciu nie pracowala fizyczie w polsce pewnie byla zwyklym popychaldlem dlatego podkresla co chiwle ze stiudia ma kogo to interesuje za granica mila widziec ze nie tylko mi sie narazila ags ja obiecalam sobie ze ja kiedys dorwe na neutralnym gruncie i wtedy pogadam. Slyszalam ze nozka jdj sie powinela oj jak bardzo mi przykro.
zdjecie uzytkownika
ja - 2014-05-24 14:16:13 odpowiedz | cytuj
Roksana niestety dziewczynka ktora nigdy w zyciu nie pracowala fizyczie w polsce pewnie byla zwyklym popychaldlem dlatego podkresla co chiwle ze stiudia ma kogo to interesuje za granica mila widziec ze nie tylko mi sie narazila ags ja obiecalam sobie ze ja kiedys dorwe na neutralnym gruncie i wtedy pogadam. Slyszalam ze nozka jdj sie powinela oj jak bardzo mi przykro.
zdjecie uzytkownika
jak - 2014-05-24 15:09:06 odpowiedz | cytuj
Szkoda tylko ze przez tagie panie firma ma tyle nagatywow. Bo firma jag firma mlzna poznac fajngch ludzi a pracowac trzeba wszedzie . a ta pani porawia swoje dgo yakim zachowaniem ja sie dziwte ze jeszczd nikt jej nie zepchal z platonu za takie ponizania ludzi. Jestem zdania ze kazddego kiedys dotknie sprawiedliwosc ja tez dupa wszystkiego sie nie zalatwi a szczegilnie tak wielka :-) pozdrawiam i podlaczam pod ostrzezenie ze puki pani roksana i kornelia maja tam cos do powiedzenia to odradzam wyjazdu
zdjecie uzytkownika
- 2014-05-24 21:21:39 odpowiedz | cytuj
To co piszecie to prawda,ona nie szanuje kobiet,upokarzała nas z cynicznym uśmiechem na ustach,oficjalnie mówiła o tym kogo sie chce pozbyć.Jest na tyle głupia ze opowiadała wszystko swoim kapusiom,a niestety po kilku dniach cała firma o wszystkim wiedziała,
zdjecie uzytkownika
stara - 2014-05-24 23:19:33 odpowiedz | cytuj
Ale jestem w szoku , że takie rzeczy się tam dzieją! Pracowałam tam za "starych dobrych " czasów jak były inne brygadzistki. Bardzo miło wspominam pobyt w Limaxie, gdyby nie rodzina w Polsce zostałabym tam dłużej. Ale chyba dużo sie tam zmieniło przez ostatnie 3 lata??
zdjecie uzytkownika
kiki - 2014-05-25 10:26:23 odpowiedz | cytuj
zaczeło sie robic gorzej niz w prima champ
zdjecie uzytkownika
malenka - 2014-05-25 17:56:46 odpowiedz | cytuj
Byłas w Limaxie trzy lata temu..to jak wieczność.Tam teraz rzadzi Roksana lizaj dupa Korneli.Cwaniara ma za plecami kornelie i rona to robi z ludzmi co jej sie podoba.Na porzadku dziennym jest ponizanie,i wyzywanie.Po kilka razy poprawiane bety ,,na mnie to sie darła najpierw ze za mało wyciełam grzyba a za chwile przyszła ze za duzo.Podnosiłysmy ciezkie platony po kilka razy do gory i na dól bo jej sie cos niepodobało.Ale sama za noz sie nie wziela zeby pokazac co i jak.Do Korneli nic nie można było zgłosic bo ta "zakochana" w Roksance,przed Ronem jak cos zle zrobila to klamala ze my jej nie słuchamy.Mam nadzieje ze albo sie jej kiedys noga powinie,albo jej ktos wpieprzy i to porzadnie.Kobiety jak mozecie to szukajcie pracy gdzie indziej.bo ja to przeplacilam nerwami.
alert