Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-11 12:43:33 odpowiedz | cytuj
Na czereśnaiach wszyscy robimy na akord, nie ma żadnych stawek godzinowych, zarobek zależy od tego ile zbierzesz, a nie ile godzin przepracowałeś. Umowy są bezpośrednio z Niemcami.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-14 01:07:49 odpowiedz | cytuj
ten matt job to jest jedna wielka sciema
do wyjazdu kwalifikuja tylko wybranców
ponad dwa miesiace czekam na wyjazd mimo tego iz mialem obiecane ze pojade napewno
obiecanki cacanki
szkoda na nich czasu
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-17 12:26:49 odpowiedz | cytuj
Z tego co piszą na ich stronie to około 800 wybrańców rocznie. Pewnie sami znajomi i rodzina...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-27 13:23:39 odpowiedz | cytuj
ja składałem aplikacje w kilku agencjach i wszędzie jest selekcja, albo się dostajesz albo nie, nigdzie nie biorą każdego kto aplikuje dlatego trzeba składać cv w różnych firmach bo to zwiększa szanse.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-01 13:33:54 odpowiedz | cytuj
byłem w niemczech na czereśniech właśnie wróciliśmy, średnio 30 euro dniówka i 1 euro za kwatere dziennie, warunki takie jak w umowie.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-03 15:39:31 odpowiedz | cytuj
Ja przywiozłam 1.000 euro za 6 tygodni. (usunięte przez administratora) Jak są brygadziści to z kolei narzekają na to, że jest za duża dyscyplina. Niektórym nie dogodzi, bo sami nie chcą sobie pomóc. Ja jestem zadowolona, za rok też pojadę jak będa miejsca.
zdjecie uzytkownika
mat66024 - 2011-08-27 12:42:43 odpowiedz | cytuj
Byl ktos na farmie Staples Vegetables nie daleko Bostonu?? wybieram sie pod koniec wrzesnia i ciekawy jestem czy da sie cos tam zarobic i itp. Napiszcie jak to wyglada.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-09 16:46:04 odpowiedz | cytuj
staples jest okej, farma warzywna - można jechać bez obaw
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-12 15:09:46 odpowiedz | cytuj
Staples Vegetables i Barfoots koło Southampton - dobre farmy warzywne, jeździłem przez matt-job i polecam. Teraz robię w Polsce i raczej nie wyjadę dlatego podaję te farmy, ale normalnie jest tak jak pisali wcześniej ludzie na forum - nie zrobiłbym tego, bo każdy pilnuje żeby mu miejsca nie zajęli.
zdjecie uzytkownika
Wymieojca - 2012-05-09 17:14:15 odpowiedz | cytuj
magda900 - 2010-03-24 15:51:51

Jeżeli macie jakikolwiek kontakt i opinie o farmie Gaskains lub Penerley Farm Lyndhurst Road to napiszcie prosze;) moje gg 1454921 lub tutaj na forum
Zenada i brak slow na to co sie dzieje w tym roku na penerley farm. Ludzie pracuja po 3h dziennie, skrzynki z truskawkami sa skanowane lub nie, a po podliczeniu okazuje sie ze nie wyrobili normy. Waizerzy polacy sa ok, ale reszta to(usunięte przez administratora). Nie polecam nikomu pracy tutaj.
zdjecie uzytkownika
Angelika - 2012-05-20 17:17:26 odpowiedz | cytuj
witam, Czy ktoś wybiera się w tym roku na czereśnie do niemiec z Agencji mat-job?
zdjecie uzytkownika
gggggg - 2012-05-24 16:12:04 odpowiedz | cytuj
magda900 - 2010-03-24 15:51:51

Jeżeli macie jakikolwiek kontakt i opinie o farmie Gaskains lub Penerley Farm Lyndhurst Road to napiszcie prosze;) moje gg 1454921 lub tutaj na forum
o właśnie właśnie, czy był ktoś może na Penerley Farm i mógłby szczerze powiedzieć jak tam jest. Czy warto tam jechać? moje gg 10100935
zdjecie uzytkownika
ewelciaaaa - 2012-05-31 20:17:43 odpowiedz | cytuj
hej był ktos juz na czeresniach z tej agencji matt job w nemczech mam zamiar jechac w tym roku ale nie wiem jak jest opłaca sie..
zdjecie uzytkownika
gosia - 2013-01-03 17:56:41 odpowiedz | cytuj
hej a mogłabyś dać namiary na tą farmę VILLAGE NURSERIES? pozdrawiam i z góry dziękuję:)
zdjecie uzytkownika
ggggg - 2013-03-17 23:25:14 odpowiedz | cytuj
witam, czy był ktoś moze na WEY STREET FARM lub Figgis Farm? Bo wybieram sie tam w okolicach 9 maja, ale niestety nie wiem czy warto i jaka tam jest sytuacja.
proszę o pomoc
zdjecie uzytkownika
qwerty - 2013-04-01 21:03:30 odpowiedz | cytuj
Tez mam zamiar tam jechac i nie mam zadnych informacji na temat tej farmy. Jak sie czegos dowiesz prosze daj zanc...
zdjecie uzytkownika
piotr - 2013-04-17 13:38:08 odpowiedz | cytuj
byłeś na farmie Gaskains?napisz choć połowę prawdy o tej farmie ,też tam się wybieram w tym roku
zdjecie uzytkownika
ggggg - 2013-04-19 22:09:10 odpowiedz | cytuj
tyle dostałam na temat Gaskains od dziewczyny, która tam kiedyś była: "pracowalam tam 4 sezony. farma jest dosc duza, jak bylam pierwszy raz to byl to jeden z najlepszych sezonow farmy. osobiscie bylam dobry zbieraczem wiec tym samym dobrze zarabialam, ale juz ostatniego sezonu nie bylo tak dobrze. bardzo mile wspomina ten okres i z tego co wiem to paru polakow jest na wysokich stanowiskach wiec zawsze mozna sie do nich zwrocic jak cos nie bedzie jasne"
Oprócz tego dowiedziałam się jeszcze, że na tej farmie jest akord zbiorowy. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
kiepa - 2013-05-03 12:37:53 odpowiedz | cytuj
byl ktos moze na farmie Manor Farm Busby
zdjecie uzytkownika
Gucio - 2013-08-16 23:55:56 odpowiedz | cytuj
Staples jest ok, barfoots(usunięte przez administratora) nie jedż bo możesz żałować
zdjecie uzytkownika
kamil - 2013-08-22 18:50:42 odpowiedz | cytuj
Siema a wiecie cos moze wiecej o ofercie pracy w szkolce lesnej hamburg pracowal ktos tam juz
zdjecie uzytkownika
Karol - 2014-01-23 20:12:41 odpowiedz | cytuj
Nigdy w życiu nie byłem w gorszym miejscu!!!!!!!!! Traktują ludzi jak śmieci!!!!!! Teraz będzie rządził rumuński,po Polak manager wyjeżdża,więc masakra!!!!! Pojechałem pomoc na początku stycznia,bo potrzebowali przy tunelach,dzwonili obiecywali,ze zostanę do końca sezonu.Pojechałem,pomogliśmByło nas 20 osób i wszystkim kazali wracać do Polski po 2 tyg!!!! Szmaciarze!!!!!!! Zaprosili pod koniec marca.Ludzie to jest banda złodziei,oszu
zdjecie uzytkownika
Karol - 2014-01-23 20:15:06 odpowiedz | cytuj
Nigdy w życiu nie byłem w gorszym miejscu!!!!!!!!! Traktują ludzi jak śmieci!!!!!! Teraz będzie rządził rumuński,po Polak manager wyjeżdża,więc masakra!!!!! Pojechałem pomoc na początku stycznia,bo potrzebowali przy tunelach,dzwonili obiecywali,ze zostanę do końca sezonu.Pojechałem,pomogliśmByło nas 20 osób i wszystkim kazali wracać do Polski po 2 tyg!!!! Szmaciarze!!!!!!! Zaprosili pod koniec marca.Ludzie to jest banda złodziei,oszustow!!!
zdjecie uzytkownika
Karol - 2014-01-23 20:18:51 odpowiedz | cytuj
Piszę o Penerley Farm!!!!!!!! Ludzie nigdy tam nie jedźcie!!!!!!!!! Rumuński syf!!!!!!!!!! PPolaków traktują jak śmieci!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Martin - 2014-04-05 07:55:37 odpowiedz | cytuj
Jebac tych Rumunów smierdzichow kraść tylko potrafią nic więcej tylko tan bombę zrzucić na te farmę rumuńska jeździłem 3 lata i nigdy więcej
banda kretaczy zdrajców narodu a Polki veizerki tez pewnie tym ciapAtym ssaja ich brudne rumuńskie kutasy
Wstyd i hańba
zdjecie uzytkownika
v.t - 2014-04-06 10:23:37 odpowiedz | cytuj
Ciekawe rzeczy opowiadasz szkoda tylko ze anonimowo..
x
Konkurs fryzjerski