Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
- 2013-11-25 20:45:22 odpowiedz | cytuj
bogusława79@spoko.pl, gabriela_pisanie@tlen.pl, jusmako@tlen.pl, justad@tlen.pl, paulinadud.@tlen.pl to ten sam stary śmierdziel hehe. Nie wpłacajcie kasy ludziska bo będziecie żałowac, TO RZEKOMA DOKTORANTKA, KTÓRA USUWA NEGATYWY NA SWÓJ TEMAT - NIE TYM RAZEM, ZAPRASZAM DO LEKTURY NA INNYCH FORACH, GDZIE I TAK JESTEŚ ZNANA, ALE TAM TAK SZYBKO NIE USUNIESZ TEGO WPISU
zdjecie uzytkownika
gabor - 2013-11-29 19:02:55 odpowiedz | cytuj
Witam, chętnie napiszemy prace maturalne, zaliczeniowe, licencjackie, magisterskie. Bardzo przydatne materiały dydaktyczne. Czas realizacji to nie problemem. Już nie musisz się martwić, że nie zdążysz w terminie oddać swojej pracy pomocedydaktyka@wp.pl, strona pisanieprac-online.edu.pl. Przystępne ceny i solidne wykonanie.
zdjecie uzytkownika
magda - 2013-11-30 15:27:24 odpowiedz | cytuj
Witam,
oferuję pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich oraz magisterskich z zakresu TURYSTYKI.

Moje sugestie:
- 3 pierwsze rozdziały teoretyczne,
- 2 kolejne badawcze. W części badawczej proponuję projekt wycieczki wraz z kalkulacją kosztów imprezy turystycznej.

Posiadam odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe w tym kierunku oraz materiały. Każdą pracę pisze indywidualnie.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt: magdalena.praca@poczta.fm
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2013-12-01 10:12:23 odpowiedz | cytuj
Doktorantka pedagogiki pomoże w napisaniu pracy - numerjeden80@wp.pl
zdjecie uzytkownika
ALICJA BAJDAŁ - 2013-12-01 15:04:27 odpowiedz | cytuj
Nie masz czasu?
Zależy Tobie na dobrej ocenie?
Masz do napisania pracę zaliczeniową, licencjacką, magisterską lub inną?
Dobrze trafiłeś !!!
Pomożemy napisać Tobie niepowtarzalną, profesjonalną pracę nawet w bardzo krótkim terminie.
Wszystkie nasze prace są przygotowane jednorazowo i zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Nie prowadzimy sprzedaży ani nie udostępniamy wcześniej wykonanych opracowań i innych materiałów, kierując się zasadą i dobrem naszych klientów.
Dokonuję również korekty stylistycznej prac oraz dopasowuję je do zasad panujących na Twojej uczelni.
NIE POBIERAM ZALICZEK.
PRZED WPŁATĄ WYSYŁAM RAPORT ANTY-PLAGIATU.
E-mail: alicja-bajdal@wp.pl
GG 47434915
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-01 21:38:49 odpowiedz | cytuj
dobrze, że jest z powrotem to forum

bo nie byłoby gdzie ostrzegać przed [usunięte przez moderatora] i oszustami

czy ktoś słyszał o serwisie DIPLOMA?

prosze o opinie o tym serwisie
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-03 13:58:15 odpowiedz | cytuj
oby wszyscy podejrzani oraz oszuści zniknęli
zdjecie uzytkownika
agnieszka - 2013-12-04 13:39:12 odpowiedz | cytuj
Witam, zajmuję się pisaniem prac dyplomowych z zakresu administracji. Posiadam także gotowe prace z różnych dziedzin.
napisz: astanislawska@onet.eu
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-04 15:39:49 odpowiedz | cytuj
pisze prace praktycznie z całej humanistyki napisałem już ponad 100 różnych prac licencjackich i magisterskich

ponadto prace wydane drukiem pod moim nazwiskiem

posiadam tytuł doktora nauk humanistycznych

mój adres:

karol.staniszewski@alfa.pl
zdjecie uzytkownika
magdalena23 - 2013-12-05 14:12:13 odpowiedz | cytuj
Zajmuję się pisaniem prac dyplomowych z zakresu pedagogiki przedszkolnej. Wszystkie szczegóły możemy omówić na priv: mail
zdjecie uzytkownika
magdalena23 - 2013-12-05 14:17:52 odpowiedz | cytuj
Zainteresowanych proszę o kontakt pod adresem mailowym mariola61_1961@o2.pl
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-05 17:52:40 odpowiedz | cytuj
- 2013-12-04 15:39:49

pisze prace praktycznie z całej humanistyki napisałem już ponad 100 różnych prac licencjackich i magisterskich

mój adres:

mozna jakis tel?
zdjecie uzytkownika
Student-24.pl - 2013-12-05 18:17:43 odpowiedz | cytuj
Witam, nasza firma udostępnia całodobową pomoc w redagowaniu, formatowaniu i pisaniu prac magisterskich, licencjackich, pomoc w przygotowywaniu prezentacji multimedialnych, biznes planów i innych mniejszych i większych prac, które pomogą zdobyć upragniony tytuł.
Nasza firma to jednak nie tylko praktyczna pomoc w pisaniu prac. Na naszej stronie internetowej zamieszczamy skuteczne porady oraz praktyczne wskazówki dotyczące technik oraz sposobów zwięzłego formułowania myśli i wniosków czy choćby podstawowe zasady pracy nad tekstem.
ZAPRASZAMY!!!!
student-24.pl/
student-24.pl@o2.pl
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-05 19:53:17 odpowiedz | cytuj
piszę prace praktycznie z całej humanistyki napisałem już ponad 100 różnych prac licencjackich i magisterskich

mój adres:

[usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
Meg - 2013-12-06 13:25:58 odpowiedz | cytuj
Oferuję pomoc w wszelkiego rodzaju pracach zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich z zakresu marketingu, turystyki i zarządzania. Informacje szczegółowe: fanaberia33@wp.pl. Zapraszam serdecznie.
zdjecie uzytkownika
Ola - 2013-12-06 21:06:35 odpowiedz | cytuj
Doktorantka pedagogiki chętnie pomoże w napisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich. Tematyka bardzo obszerna ze szczególnym uwzględnieniem pedagogiki, psychologii, filozofii i turystyki. Proszę o kontakt:[usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-07 16:29:34 odpowiedz | cytuj
ok. psy, koty i ślimaki są ważne

ale najważniejszy jest człowiek
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-07 18:17:43 odpowiedz | cytuj
masz rację dobry człowieku

człowiek jest najważniejszy

zbierzcie się na mnie

bezdomny Roman z Warszawy
zdjecie uzytkownika
Ola - 2013-12-08 19:55:44 odpowiedz | cytuj
Doktorantka pedagogiki chętnie pomoże w napisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich. Tematyka bardzo obszerna ze szczególnym uwzględnieniem pedagogiki, psychologii, filozofii i turystyki. Proszę o kontakt: ada211814@wp.pl
zdjecie uzytkownika
Edmund - 2013-12-09 01:06:23 odpowiedz | cytuj
emerytowany profesor nauk humanistycznych z Warszawy

udzieli wszechstronnych konsultacji i pełnej pomocy przy napisaniu

- przewodu habilitacyjnego

- pracy doktorskiej

- pracy magisterskiej

- pracy licencjackiej.

Z uwagi na ogromne i wieloletnie doświadczenie oraz ogromny zasób literatury w domu, usługi są świadczone w miarę szybko.

Fakt, że jest to dla mnie dodatkowe zajęcie powoduje, że mogę proponować konkurencyjną cenę,
ok. 16 zł za stronę maszynopisu.

Zaznaczam, że w ramach tej ceny wliczone są wszelkie poprawki.

Dodaję, że znam wielu promotorów na warszawskich uczelniach, co powoduje, że znam ich oczekiwania co do prac pisanych przez studentów.

Zaznaczam, że nie mam żadnych intelektualnych oporów przed pisaniem takich prac, gdyż po 37 latach nienagannej pracy w pełnym wymiarze godzin na Uniwersytecie Warszawskim, moja emerytura wynosi niespełna 1900 zł brutto !

prof.Edmund@onet.pl

GWARANCJA DYSKRECJI w 100 %
nie musisz się przedstawiać. !
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-09 14:55:40 odpowiedz | cytuj
Polecam agniesia123.80@wp pl Napisała mi dobrą pracę, byłem z nią w ciągłym kontakcie telefonicznym, pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-09 14:57:14 odpowiedz | cytuj
- 2013-12-09 14:55:40

Polecam agniesia123.80@wp pl Napisała mi dobrą pracę, byłem z nią w ciągłym kontakcie telefonicznym, pozdrawiam.

Nie zaznaczyłem wcześniej kropki - agniesia123.80@wp.pl
zdjecie uzytkownika
Kasia - numerjeden80@wp.pl - 2013-12-09 15:21:53 odpowiedz | cytuj
Kasia - 2013-12-01 10:12:23

zdjecie uzytkownika
- 2013-12-09 15:31:51 odpowiedz | cytuj
Doświadczony pedagog pracujący na co dzień w szkole pomoże w napisaniu pracy - konstytucja1@o2.pl telefon [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-09 21:05:51 odpowiedz | cytuj
polecam:

Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
kuba - 2013-12-10 11:03:31 odpowiedz | cytuj
Witam

Jaka jest cena za 1 str. pracy mgr?
zdjecie uzytkownika
Janek - 2013-12-10 11:07:25 odpowiedz | cytuj
Mam do zaoferowania gotową pracę do wyboru mgr lub lic. z zakresu strategii marketingowej. Praca nigdzie nie była wykorzystana, jest sprawdzona przez anty plagiat. Szczegóły pod adresem e-mail: Jankoss102.1@wp.pl
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-10 13:30:09 odpowiedz | cytuj

cena za 1 stronę pracy magisterskiej jest przystępna-18-22 zł netto

pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-10 17:29:38 odpowiedz | cytuj
- 2013-12-10 13:30:09

cena za 1 stronę pracy magisterskiej jest przystępna-18-22 zł netto

pozdrawiam
a faktóry wystawiasz?
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-10 18:46:05 odpowiedz | cytuj
jak chcesz
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-10 21:28:17 odpowiedz | cytuj
faktury pisze się przez u otwarte
zdjecie uzytkownika
dor.ocia@o2.pl - 2013-12-11 11:14:15 odpowiedz | cytuj
Udzielam pomocy studentom w przygotowaniu każdego rodzaju prac, z różnych dziedzin. Wszystkie prace są autorskie, przygotowane według wskazówek i wytycznych klienta, napisane w oparciu o różnorodną literaturę, jak również w uzgodnionym terminie, i co najważniejsze, bez plagiatu. Jeśli podejmiesz ze mną współpracę, na pewno się nie rozczarujesz. Kontakt: dor.ocia@o2.pl
zdjecie uzytkownika
Grzegorz - 2013-12-14 08:41:08 odpowiedz | cytuj
zlecę napisanie pracy na ok. 80 - 100 stron
praca powinna stanowić bazę, na podstawie której już sam
napiszę pracę magisterską

temat :

Istota i znaczenie zarządzania zasobami ludzkimi we współczesnych przedsiębiorstwach,

płacę maks. 2000 zł

[usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
Grzegorz - 2013-12-14 17:15:45 odpowiedz | cytuj
nie wiem dlaczego moder usunął mój wyżej podany adres mail ?
inni forumowicze podają swoje adresy i nie są usuwane ?

w każdym razie jak ktoś zainteresowany powyższym ogłoszeniem

proszę o kontakt

Gstepn@gmail.com
zdjecie uzytkownika
PISANIE PRAC NAJTANIEJ - 2013-12-16 03:34:42 odpowiedz | cytuj
jackich, magisterskich, inżynierskich, maturalnych czy zaliczeniowych.
Nasi eksperci to ludzie związani ze środowiskiem akademickim i najlepiej wiedzą jak pomóc Tobie w indywidualnym przygotowaniu.
Współpracujemy z osobami, którzy mają tytuły magistra, doktora, a także profesora. Dzięki nim i ich doświadczeniu gwarantujemy indywidualne, rzetelne podejście do prac.
Twoja praca zaliczeniowa, licencjacka, magisterska da Ci przepustkę do dalszej kariery oraz szerokie możliwości zatrudnienia na rynku pracy bez obawy o to, że ktoś kiedyś zarzuci Ci plagiat.
Gwarantujemy w 100 %, że nasze wzory prac nie są plagiatami. Oferujemy profesjonalne wykonanie za najniższą cenę!

SKORZYSTAJ Z E-WYCENY na stronie wwww

www.pisanie-prac-krakow.pl

ZAPRASZAMY
zdjecie uzytkownika
Magda - 2013-12-16 21:38:40 odpowiedz | cytuj
Witam,
oferuję pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich oraz magisterskich z zakresu TURYSTYKI.

Moje sugestie:
- 2 kolejne badawcze. W części badawczej proponuję projekt wycieczki wraz z kalkulacją kosztów imprezy turystycznej.

Posiadam odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe w tym kierunku oraz materiały. Każdą pracę pisze indywidualnie.

zdjecie uzytkownika
Magda - 2013-12-16 21:39:28 odpowiedz | cytuj
Witam,

Moje sugestie:

zdjecie uzytkownika
PISANIEPRACKRAKOW - 2013-12-17 02:07:32 odpowiedz | cytuj
Masz problem z napisaniem pracy zaliczeniowej, licencjackiej, magisterskiej?

Nasz cel to Twój sukces edukacyjny.

Gwarantujemy, że stworzone przez nas prace są 100 % tworzone od podstaw i nie są plagiatami!

Od 7 lat nasza firma świadczy usługi pisania, pomocy oraz korekty prac licencjackich, zaliczeniowych magisterskich, inżynierskich, maturalnych. Nasi eksperci to ludzie związani ze środowiskiem akademickim i najlepiej wiedzą jak pomóc Tobie w indywidualnym przygotowaniu.

E-WYCENA na www.pisanie-prac-krakow.pl
GWARANCJA 100 % BEZ PLAGIATU

KONTAKT
Tel. :733-540-643
zdjecie uzytkownika
PISANIEPRACKRAKOW - 2013-12-17 02:08:05 odpowiedz | cytuj

Gwarantujemy, że stworzone przez nas prace są 100 % tworzone od podstaw i nie są plagiatami!

Od 7 lat nasza firma świadczy usługi pisania, pomocy oraz korekty prac licencjackich, zaliczeniowych magisterskich, inżynierskich, maturalnych. Nasi eksperci to ludzie związani ze środowiskiem akademickim i najlepiej wiedzą jak pomóc Tobie w indywidualnym przygotowaniu.

KONTAKT
zdjecie uzytkownika
PISANIEPRACKRAKOW - 2013-12-17 02:08:26 odpowiedz | cytuj

KONTAKT
zdjecie uzytkownika
PISANIEPRACNAJTANIEJ - 2013-12-17 02:08:51 odpowiedz | cytuj

KONTAKT
zdjecie uzytkownika
PISANIEPRACNAJTANIEJ - 2013-12-17 02:09:13 odpowiedz | cytuj

KONTAKT
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-17 10:41:00 odpowiedz | cytuj
Odradzam , nie warto - www.pisanie-prac-krakow.pl

zdjecie uzytkownika
Pomocnik - 2013-12-17 12:03:18 odpowiedz | cytuj
Oferuję pomoc w pisaniu wszelkich prac zaliczeniowych (esej, referat, recenzja etc.) oraz naukowych (licencjacka, magisterska) z filozofii, socjologii, pedagogiki, filologii polskiej i dziedzin pokrewnych. Zainteresowanych zapraszam filozofiapomocy@wp.pl. Zapytaj o szczegóły.
zdjecie uzytkownika
Magda - 2013-12-17 12:46:56 odpowiedz | cytuj
Witam,

Moje sugestie:

zdjecie uzytkownika
Magda - 2013-12-17 20:45:18 odpowiedz | cytuj
Witam,

Moje sugestie:

zdjecie uzytkownika
Justyna Jarosz - 2013-12-18 04:26:55 odpowiedz | cytuj
Jakub Słupiński

stary pierdziel i oszust

unikać !

ul. Sienkiewicza 11a/ Wieliczka [koło Krakowa]

radzi

Justyna Jarosz
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-18 18:31:39 odpowiedz | cytuj
piszę prace praktycznie z całej humanistyki napisałem już ponad 100 różnych prac licencjackich i magisterskich

mój adres:

zdjecie uzytkownika
w5 - 2013-12-18 20:28:36 odpowiedz | cytuj
Proponuję, abyś zaczął od zapoznania się z wytycznymi polskiej gramatyki oraz stylistyki językowej. To pomoże Ci w ukończeniu szkoły średniej, i zyskaniu - upragnionej - matury, panie "prof.". Żenada.
zdjecie uzytkownika
- 2013-12-18 20:31:28 odpowiedz | cytuj
Śmieszny chłopcze: sprawdź, jeśli łaska, zasady nadawania stopni i tytułów naukowych. Unikniesz ośmieszania się.
x