Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2011-01-09 11:35:06 odpowiedz | cytuj
O co wam wszystkim chodzi,jak nie chcecie to nie przyjezdzajcie!!Ja nie narzekam mam pracÄ� caÅ�y rok i jestem zadowolony!!!Ci ktorzy wola sie zjarac lub napic nie maja pracy!!Ten kto chce robic,bedzie robil.Proste i logiczne!!!Nie czytajcie bzdur na temat innych ludzi,bo to stek bzdur!!!!Poprostu czysta zazdrosc,ze ktos ma lepiej!!!Polska mentalnosc!!!!!!!Polak Polakowi dolki kopie!!!!!!Tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam (usunięte przez administratora),ktorzy tak sciemniaja!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2011-01-14 20:48:47 odpowiedz | cytuj
...jestes nienormalny kolego...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-14 22:33:31 odpowiedz | cytuj
PO TYCH WYPOWIEDZIACH NIE WIEM CZY WARTO CZY NIE WARTO JECHAC ZWARIOWAC MOZNA ZEBY POLAK POLAKOWI NIE MOGL POMOC I PRAWDY POWIEDZIEC ZAMIAST FORUM O TEJ FIRMIE TO ZROBIL SIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] JAKIES PRETENSJE JEDEN DO DRUGIEGO TO DZIECI W PRZEDSZKOLU LEPIEJ SIE DOGADUJA
JA PROSZE O JEDNO O PRAWDE O TEJ FIRMIE JAK JEST BO ZALEZY MI NA WYJEZDZIE
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-02 16:27:12 odpowiedz | cytuj
Jak śmiesz pisać iż 5 - 80 netto za prace w Holandii, dodam kraju unii europejskiej w której jesteśmy, ale tego na pewno na twej wsi jeszcze nie wiedzą jest normalne. przypominam wszystkim polakom że minimalna płacą jaką możecie otrzymać w Holandii netto to 7-15 więc dziewczyno jesteś albo rodzajem niewolnika albo po prostu koordynatorką z tego biura próbującą je nieudolnie wybielić...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-24 01:31:24 odpowiedz | cytuj
Prawda jest taka,jaką piszą ludzie,którzy narzekają na tę firmę.Za każdego nowego bez nr SOFI firma ma co miesiąc dotację od 700 euro,więc ludzi można tu zmieniać jak rękawiczki:)Tak jest w kazdej firmie pośredniczącej ale Groenflex w Holandii ma straszną opinię.Holendrzy mówią na nią (usunięte przez administratora).Byłem kiedys z wizytą w jednym domu i ...nie chciałbym tam mieszkać(usunięte przez administratora)Jedyny plus,że do morza blisko.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-12 11:18:40 odpowiedz | cytuj
Dwa pierwsze.
zdjecie uzytkownika
JoeJoe - 2011-03-24 15:07:49 odpowiedz | cytuj
Bylem tam 2years long,i powiem tak,ten kto jest fajtlapa,nie zna jezyka,nie jest komunikatywny,nie zalatwia swoich problemow osobiscie,bedzie traktowany adekwatnie do zachowania :] Mysle ze jest tak wszedzie,jesli jestes dobrym czlowiekiem,prezetujesz soba pewne wartosci,ktos to doceni.Wiem ze nie jest latwo,ale po co wyjezdzacie bez umiejetnosci?Klnijcie na kogo chcecie,to nic i tak nie da.Ja moge tylko o (usunięte przez administratora) powiedziec ze jest wporzadku,czasem troche zamulaja,ja akurat trafilem wysmienicie i znam osoby ktore sa tam po 3-4lata i mysla to samo.A wiec pakujcie plecak umiejetnosci i wyruszajcie w droge nieposkromieni odkrywcy swiata.Peace.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-25 18:52:17 odpowiedz | cytuj
skoro jest tak super to dlaczego już tam nie pracujesz?????? Znasz język czy nie,robią cię w balona!!! Nie potrafią powiedzieć co jest na solarisach! Jedno wiedzą jak okantować polaczka ! Zwłaszcza, że pracują tam w biurze "uczciwi" Polacy co pomagają kantować swoich rodaków żeby mieć lepiej !
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-12 15:21:40 odpowiedz | cytuj
,,Starych,,pracowników została garstka i mało kto jest tam normalny.Cała reszta uciekła do innej firmy.Pracownicy co jakiś czas zjeżdżają a na ich miejsce wchodzą nowi,więc nie zachwalaj bo nie ma co zachwalać.
zdjecie uzytkownika
GoesYo - 2011-04-26 13:42:58 odpowiedz | cytuj
hahaha ,,, jestem w GroenFlexie kilka lat - ale niepolecam !:!??!?!? widze ze az tak sie podoba ze zostajesz a patologie to sama podtrzymywalas na hotelu!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 09:44:05 odpowiedz | cytuj
gronflex jest piekny i códowny aż sie żygac chce , każdy kto pisze dobrze o tej agencji jest juz kilkuletnim pracownikiem któremy napewno jest jak w niebie ,,,ci którzy zle piszą są to ludzie którzy przyjechali żeby tylko byc na hotelu , zarabiają tylko na hotel i ich obiadki
POWOLI ZACZYNACIE BYC SŁAWNI ale nadal głupi
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-17 08:35:36 odpowiedz | cytuj
czy w ogóle ta firma istnieje bo ja pracowałam tam 2 lata i nie było żle robiłam po 12 godzi wypłata była super. Mieszkałam w Axel, warunki super dajcie mi numer do biura ale aktualny. To nie wczasy tylko jedziemy do pracy, a w każdej firmie są niedociągniecia. Takrze proszę o numer telefonu
zdjecie uzytkownika
ha! - 2011-07-17 10:44:43 odpowiedz | cytuj
Pracowałam w tej firmie trzy miesiące. Mieszkałam w hotelu w malutkiej jedynce - jak dla mnie wygodnej i zupełnie wystarczającej, do tego by posiedzieć, wyspać się i zjeść. Pokój ten niczym nie różnił się od tego, który wynajmowałam kiedyś w Polsce. Znam też inne hotele tej firmy i zdeydowanie nie zgadzam się z oczerniającymi wypowiedziami na jej temat. Pojechałam tam zarobić, nie balować czy kopać dołki pod innymi Polakami. To co zobaczyłam było przerażające. I nie chodzi mi bynajmniej o warunki, wktórych mieszkałam.A o zachowanie "polactwa" reprezentującego godnie swój kraj. Moi drodzy zasyfiała kuchnia, obrzygany salon czy niechluje toalety nie są winą biura. Ludzie z biura bowiem nie zachowują się jak zwierzeta, co sobotę przepijając pół wypłaty. W ciągu całego pobytu starałam się być jak najdalej od całego polskiego syfu i było naprawdę ok. Nie miałam ani jednego dnia wolnego od pracy, dodatkowo pracowałam w soboty do 15. Wypłaty były naprawdę w porządku i nigdy niczego mi nie brakowało. Oczywiście pracując bezpośrednio zarabia się więcej, ale sami Państwo się zgadzacie na warunki biura, wybierajać wyjazd za jego pośrednictwem.Znam ludzi, którzy są już tam jakiś czas i nie jest im źle.Znam też takich, którym nigdy nic nie pasowało, lecz patrząc na ich zachowanie wcale się temu nie dziwię. Uwierzcie mi są biura gorsze, a wyjeżdżając do pracy należy się spodziewać, że nie będzie się mieszkać w Gołębiewskim. To są hotele pracownicze, służą do spania-nie do życia w nich. Choć i zdarzają się pokoje ładnie urządzone, zadbane i to zalezy od ludzi którzy w nich mieszkają. W hotelu,którym mieszkałam byli porzadni, ale też i nienormalni ludzie. I to też jest normalne. Tych porzadnych nigdy nie widzi się zalegających (usunięte przez administratora)choc też lubią się bawić.Nie odnajdują miłości swojego zycia, po dniu znajomości, nie podkładają kłód pod nogi innym, nie awanturują się lecz rozmawiają o problemach. Po prostu pracują, bo muszą i nie skupiają się na syfie w hotelu, bo w swoich pokojach mają ład i porzadek. Pewne jest to,ze biuro bierze kupę kasy za pokój, ale jak już wczesniej wspomniałam -wyjeżdżając za pośrednictwem akceptujemy te warunki i naprawde nigdzie nie jest inaczej. Nie dawno byłam odwiedzić znajomą pracującą w innym biurze i pomimo tego,że mieszka w domku, to warunki nie są lepsze. Ponadto dostaje prawie połowę mniejszą wypłatę od tej, którą ja zarabiałam.Za domek płaci o 30 euro więcej.Więc nigdzie nie ma raju. Polecam szukanie czegoś na własną rękę. obecnie opiekuję się dzieciakiem i wynajmuję mieszkanie i prosze mi wierzyć stan mieszkania, które wynajełam poczatkowo był gorszy od warunków, które miałam w hotelu. Zatem wszystko zalezy od Was i waszego podejścia. Życzę powodzenia i mniej złośliwości.
zdjecie uzytkownika
Misiek_2 - 2011-07-29 21:35:30 odpowiedz | cytuj
Z tego co widać reprezentowała trochę wyższy poziom od chołoty tam przebywającej i chwała Bogu zwinęła się stamtąd, co nie znaczy,że ma wyklinac na biuro.poza tym po co zostawać w pracy za pośrenictwem biura skoro się może zarabiać więcej bez niego?
zdjecie uzytkownika
sesel - 2011-08-20 18:34:53 odpowiedz | cytuj
mieszkałaś w jedyneczce to ciekawe jak, to zrobiłaś , bo jak tam byłam to upychali ludzi jak bydło , ile się dało ! niezłe miałaś układy i nie pisz , że tak chciałaś , bo nie uwierzę.
zdjecie uzytkownika
bombel - 2011-09-27 15:01:25 odpowiedz | cytuj
jak się dasz, to cię upchą jak bydło.teraz na zeelandzie widzialem też są jedynki i też mieszkaja tam po jednym w pokoju i watpie, ze maja układy bo siedza po 2-3 tygodnie jak roboty nie ma. jak ktos dupa to sie w siodemke (usunięte przez administratora)do 2-pokojowego
zdjecie uzytkownika
& - 2011-11-02 17:44:09 odpowiedz | cytuj
pracuje ktos jeszcze na dutch collors?
zdjecie uzytkownika
kamilbr7 - 2011-11-20 17:04:22 odpowiedz | cytuj
Pracowalem w groenflex 2 lata Mieszkalem na Royal Hotel. Co prawda na poczatku moze byly male problemy ale z czasem wszystko sie ułozylo. Godziny mialem normalne stale. Wyplate tez zawsze na czas. Wszystko sie zgadzalo tak jak powinno. Wiec nie moge na groenflex powiedziec ani jednego zlego slowa. Moze poprostu nie kazdy mial tyle szczescia...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-24 14:51:31 odpowiedz | cytuj
Bo sie wzrusze , a czemu juz tam nie pracujesz? Tam Od poczatku byl szwindel po dzis dzien,pracowalam na poczatku na papryce i mieszkalam w Axell potemw wateringen i nie sciemniaj(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
floraholland - 2012-01-10 17:48:27 odpowiedz | cytuj
ja byłam tam 2 tygodnie na sortowaniu cebuli i dostałam wszystko wypłacone nawet wakacyjne a mieszkanie też było w miare dobre i chodziłam codziennie do pracy,tylko że dostałam pracę u mnie na miejscu to zrezygnowałam tak że nie mogę nic złego powiedzieć nawet na koordynatora (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
migotka - 2012-06-30 00:24:02 odpowiedz | cytuj
pracowałam w groenflexie niecałe 2 miesiące w 2009 i zastanawiam się teraz czy jest sens jechać, bo jak byłam na cebulach, to jednak pracy było sporo, w każdym razie przez pierwsze 3 tygodnie, ja teraz to wygląda?
zdjecie uzytkownika
elizka - 2012-07-13 20:58:41 odpowiedz | cytuj
powiem wam ze niejest zle pracuje tu juz 3lata szwingle sa ale jak w kazdej firnmir niema nic dziwnego kazdy zeruje na polaku ale nie nazekam wypłaty sa godziny sa a co do ubezpieczenia tez jest bo zaszłam w ciaze i chodziłam do lekarza z tad wiem . a powiem chyba czeba miec szczescie by miec dobra prace i niezle zasowac bo inaczej nikt nie przetrwa wiec powodzenia tym ktorzy sie wybieraja...
zdjecie uzytkownika
sid - 2012-08-29 16:04:01 odpowiedz | cytuj

floraholland witaj,jak mozesz to odezwij siedo mnie na gg 1100205 pozdrowionka,mam kilka pytan :)
zdjecie uzytkownika
sid - 2012-08-29 16:14:34 odpowiedz | cytuj
witaj
floraholland...jak mozesz lub bedziesz miala czas to odezwij sie na moje gg 1100205
pozdrawiam.
alert