Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-10 08:16:42 odpowiedz | cytuj
JEŚLI DZWONIE DO DZIAŁU KADR I PANI MÓWI MI ŻE WYPLATA JEST NA ZASADZIE LOTERI TO CHYBA NIE MUSZĘ NIC TŁUMACZYĆ. ODDZIAŁY REGIONALNE TEŻ SĄ NIE LEPSZE. MUSZĘ U NICh JESZCZE DWA MIESIĄCE PRZEPRACOWAĆ I (usunięte przez administratora)OD NICH I NIC NIE CHCĘ MIEĆ Z NIMI WSPÓLNEGO. DOKUMENTY MAM ZAWSZE W PORZĄDKU A PIENIĘDZY JAK NIE BYŁO TAK NIE MA
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-14 11:47:02 odpowiedz | cytuj
Nie wypłacaja na czas kasy, trzeba się z nimi szarpać, czytaj dokładnie umowę , krętacze.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-04 18:42:33 odpowiedz | cytuj
naiwna - 2011-06-29 17:16:23

Witam,czy jest ktoś kto potrafi odpowiedzieć kiedy będą przelewy za maj.Czy w tym roku je dostaniemy.
Proszę bez regułek że macie na to 21dni roboczych - bo ja ostatnio czekalam 66dni na moją kasę.Niestety gdzie bym nie dzwoniła z tym zapytaniem,każecie sprawdzać w bankomacie.Zyczę jednej i drugiej królewnie z tego biura aby codziennie po trzy razy biegała do bankomatu i sprawdzala czy jej pensja jest już na koncie.Mało tego czy ciężko jest sprawdzić dokładne dane personalne-dla was tak skoro czyjaś pensja wpłyneła na moje konto tylko dlatego że ktoś nazywa się tak jak ja.

W tej agecji nie ma z kim gadać kreca na wszystkie sposoby a pani (usunięte przez administratora) to kłamliwa lumpa
zdjecie uzytkownika
marta - 2011-08-18 22:21:43 odpowiedz | cytuj
Witam czy ktoś dostał propozycje wyjazdu do dani do pracy w szklarni z tą firmą?? Prosze o odpowiedź:D
zdjecie uzytkownika
byly pracownik - 2011-10-20 15:02:30 odpowiedz | cytuj
człowieku daj sobie spokuj z ta firma czekam już 3 miesiące na wynagrodzenie dzwonie pisze to mnie spławiają tekstami, że wynagrodzenia są wypłacane co miesiąc w ciągu 21 dni bajer dla naiwnych bo już czekam 3 miesiące a jak napisałem dzisiaj nastepnego emaila to napisali mi za za 21 dni mi zapllacą nie kompetencja i (usunięte przez administratora) nigdy wiecej tam
zdjecie uzytkownika
mały - 2012-01-25 16:36:36 odpowiedz | cytuj
uczciwa
zdjecie uzytkownika
Czarna - 2012-02-14 12:26:48 odpowiedz | cytuj
Hej ;) Chciałabym wyjechać, ale się boję, chciałabym dowiedzieć się jak przebiega praca w tej firmie, jak zarobki, mieszkanie, ludzie?? Ważne jest dla mnie ponieważ podjęłabym się tej pracy, ale nie wiem czy warto. Czytając opinie trochę mnie to przeraża, ale widzę, że nie ma samych negatywnych wypowiedzi, dlatego z moim pytaniem kieruję się do Ciebie.
zdjecie uzytkownika
pracownica - 2012-02-22 11:25:34 odpowiedz | cytuj
Witam. Czytajac Pastwa wszystkie wypowiedzi na temat firmy LEADER SERVICE jestem zszokowana i jednoczenie oburzona Panstwa negatywnymi komentarzami i oszczerstwami kierowanymi pod adresem tejze firmy. Tak sie sklada ze od dluzszego czasu jestem pracownikiem owej firmy i nie moge potwierdzic zadnego z zarzutow dot. funkcjonowania na wszystkich plaszczyznach Leader Service, wrecz prrzeciwnie - mam o tej firmie bardzo dobre i poozytywne zdanie. Z calego serca zyczylabym wszystkim pracujacym za granica takich warunkow bytowych, finansowych oraz tak owocnej wspolpracy z pracownikami administracji oraz osobami odpowiedzialnymi za kontakty zagraniczne. Szczerze polecam prace za granica za posrednictwem Leader Service.
zdjecie uzytkownika
piotrx - 2012-02-22 17:54:47 odpowiedz | cytuj
leader service to jest firma dla której pracuje się jak nic innego niema.
Na wypłate trzeba czekać 2,5 -3 miesiące.Pracownicw albo rzczywiście mają bałagan w papierach albo celowo się mylą żeby odwlec wypłate żałosne pracowałem troche dla nich
zdjecie uzytkownika
sylwek - 2012-03-06 22:23:30 odpowiedz | cytuj
właśnie umówiłam się na spotkanie na ul.Wadowicką 6c w Krakowie i mam teraz obawy co do tej firmy ,jest to praca w tesco ale szczegułów pani przez telefon nie chciała ma zdradzic ,płacą 6zł netto.
zdjecie uzytkownika
ona - 2012-03-16 13:09:57 odpowiedz | cytuj
A ktoś pracuje przez Leader Service jako przedszkolanka w Niemczech?
zdjecie uzytkownika
tom - 2012-04-02 10:11:54 odpowiedz | cytuj
Szukajcie innej firmy jeżeli potrzebujecie kasy.Na wypłatę pieniędzy możecie czkać 1,5 miesiąca.Pozdrawiam wszystkich naiwnych.
zdjecie uzytkownika
karola - 2012-04-09 11:23:43 odpowiedz | cytuj
Pracowałam przez leader service przy inwentaryzacji. Pracowałam już tak przez niejedną agencję, zawsze na umowie był podany bardzo długi czas na wypłatę, ale kasę dostawałam wcześniej niż ostateczny termin (np. ISPP- polecam). Na inwentaryzacji byłam 8 lutego, pieniądze dostałam 4 kwietnia. Czekać trzeba cholernie długo, więc nie polecam osobom, które na gwałt potrzebują pieniędzy. Teraz pracuję przez tę agencję na kasie w Tesco. Praca ok, poza tym, że pracownicy Tesco, którzy w sytuacjach problemowych, teoretycznie powinni Ci pomagać, mają Cię kompletnie w (usunięte przez administratora).. Radź sobie sam. Stawka - 7.50 na rękę
zdjecie uzytkownika
aneta - 2012-04-12 15:44:59 odpowiedz | cytuj
karola - 2012-04-09 11:23:43

Pracowałam przez leader service przy inwentaryzacji. Pracowałam już tak przez niejedną agencję, zawsze na umowie był podany bardzo długi czas na wypłatę, ale kasę dostawałam wcześniej niż ostateczny termin (np. ISPP- polecam). Na inwentaryzacji byłam 8 lutego, pieniądze dostałam 4 kwietnia. Czekać trzeba cholernie długo, więc nie polecam osobom, które na gwałt potrzebują pieniędzy. Teraz pracuję przez tę agencję na kasie w Tesco. Praca ok, poza tym, że pracownicy Tesco, którzy w sytuacjach problemowych, teoretycznie powinni Ci pomagać, mają Cię kompletnie w dupie... Radź sobie sam. Stawka - 7.50 na rękę
JA PRACOWAŁAM PRZEZ LEANDER SERVICE W LUTYM DO DZISIAJ NIE MAM KASY.ONI TYLKO WIEDZĄ KIEDY MAM IŚĆ DO PRACY A NA TEMAT WYŁATY TO ŻE TRZEBA CIERPLIWIE CZEKAĆ.MIAŁAM NIBY DOSTAĆ 25 MARCA A POTEM ŻE SYSTEM NAWALIŁ.CIEKAWE CZY AGENCJA TEŻ TAK DŁUGO CZEKA ZA SWOJĄ WYPŁATĄ??????????? KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
DOKLeaderService - 2012-04-25 11:07:01 odpowiedz | cytuj
aneta - 2012-04-12 15:44:59

karola - 2012-04-09 11:23:43

Pracowałam przez leader service przy inwentaryzacji. Pracowałam już tak przez niejedną agencję, zawsze na umowie był podany bardzo długi czas na wypłatę, ale kasę dostawałam wcześniej niż ostateczny termin (np. ISPP- polecam). Na inwentaryzacji byłam 8 lutego, pieniądze dostałam 4 kwietnia. Czekać trzeba cholernie długo, więc nie polecam osobom, które na gwałt potrzebują pieniędzy. Teraz pracuję przez tę agencję na kasie w Tesco. Praca ok, poza tym, że pracownicy Tesco, którzy w sytuacjach problemowych, teoretycznie powinni Ci pomagać, mają Cię kompletnie w dupie... Radź sobie sam. Stawka - 7.50 na rękę
JA PRACOWAŁAM PRZEZ LEANDER SERVICE W LUTYM DO DZISIAJ NIE MAM KASY.ONI TYLKO WIEDZĄ KIEDY MAM IŚĆ DO PRACY A NA TEMAT WYŁATY TO ŻE TRZEBA CIERPLIWIE CZEKAĆ.MIAŁAM NIBY DOSTAĆ 25 MARCA A POTEM ŻE SYSTEM NAWALIŁ.CIEKAWE CZY AGENCJA TEŻ TAK DŁUGO CZEKA ZA SWOJĄ WYPŁATĄ??????????? KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam

Jestem pracownikiem Leader Service sp. z o.o. Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: dok@leaderservice.com.pl. Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy.

Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Leader Service sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia.

Pozdrawiam
Dział Jakości Obsługi Klienta
zdjecie uzytkownika
ona - 2012-05-23 16:19:59 odpowiedz | cytuj
Ja podjełam taką współpracę, czy ktoś jeszcze podjął współpracę z firmą Leader Service, praca w przedszkolu lub żłobku niemieckim?
zdjecie uzytkownika
ja - 2012-06-11 23:24:11 odpowiedz | cytuj
Witam ,

jestem bardzo ciekawa wrażeń a przede wszystkim warunków i oczywiście pensji jaką oferuje ta firma. Również jestem przedszkolanką ale obecnie szukam pracy bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy gdyż dla Leader Service byłam nie dość dobra. Niemniej życzę wszystkiego dobrego dla Pani - koleżanki po fachu.
zdjecie uzytkownika
lucy - 2012-09-01 10:03:27 odpowiedz | cytuj
ja pracowałam tam w czerwcu i nadal nie widzę moich pieniędzy! według umowy termin im się skończył już ponad tydzień temu! oczywiście gdy do nich dzwoniłam to ciągle słyszałam: proszę cierpliwie czekać, już robimy przelew! a tu nic nic nic... już w ogóle straciłam nadzieję, że coś dostanę!
zdjecie uzytkownika
Ktoś - 2012-11-11 14:19:52 odpowiedz | cytuj
Witam,

Pracuje w tej firmie od początku listopada,mam pytanie kiedy dostanę wypłate?,w styczniu?przecież będą święta,a oni nie zapłacą mi w grudniu za listopad!?,niech szanowny Pan (usunięte przez administratora)się wypowie.pzdr.
zdjecie uzytkownika
Ktoś - 2013-01-02 11:18:14 odpowiedz | cytuj
Ja pracuje pod tym leaderem i narazie wszystko jest ok,niewiem jak jest w innych miastach,ale Leader z Krakowa jest narazie ok.pzdr
zdjecie uzytkownika
minerelka - 2013-02-25 13:26:17 odpowiedz | cytuj
ZA to siedziba w Warszawie jest dziś zamknięta a Pani kierownik oczywiście odebrała telefon i uświadomiła mnie ,że są opóźnienia i nic więcej nie wie. Centrala w Krakowie ma wyłączony telefon, z tego co tu czytam zaczynam się na prawdę martwić i również wybieram się do sądu pracy. TAK NIE MOŻE BYĆ !
zdjecie uzytkownika
mrówka - 2013-03-07 13:59:38 odpowiedz | cytuj
Pracowałam dla nich do grudnia z/r. Teraz czekam na pensję za grudzień. Mieszkam i pracuję w Łodzi , więc próbowałam się dodzwonić, niestety tak są zapracowani , że nikt nie odbiera , ani w obsludze klienta, ani w księgowości, nawet kadry. Żeby nie automatyczna sekretarka, to pomyślałabym, że to firma ,, krzak,,.Nadal uważasz , że nie mamy prawa do pesymizmu !!!!!!????????
zdjecie uzytkownika
To ITC to też kolejna ściema - 2013-03-10 11:01:46 odpowiedz | cytuj
Robiłem za ich pośrednictwem mieszkałem we Francji w zdemolowanej budzie campingowej bez wody światła,umywalki i WC.
NI POLECAM ICH!!!!!!!
alert