Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
Hej Pepe! - 2008-10-09 23:22:49 odpowiedz | cytuj
Do Pepe i anomima dzięki za rade zawsze to jaskis ślad! W konsulacie polskim byl i otrzymal jakies informacje , w noclegowni prosił o miejsce ale wiadomo zimno i przepełnione, dostał tam cos z suchych produktów. nie ma jak tego ugotować. Jeżeli możecie prosze o numer tel żeby załatwic cokolwiek . to młody meszczyzna , , chce pozostać w Hiszpanii i ściągnąc tam za jakis czas rodzine . Tak sie niefortunnie złozylo że start nienajlepszy, ale jest wytrwały i nie podda sie łatwo o ile uda mu sie skorzystać z jakiejs pomocy.
zdjecie uzytkownika
gość anonim - 2008-10-09 23:28:36 odpowiedz | cytuj
słuchaj ogólnie żle zrobił ze jest w Barcelonie to najgorsza okolica do znalezienia pracy w rolnictwie szkoda ze ruszył sie z walencji nie ma co sie oszukiwac jest agencja start people w samej barcelonie adres tez moze być dostepny jutro lub poszukajcie na necie ale oni mają głównie specjalistyczne zawody i wymóg jezyka anielskiego lub hiszpańskiego komunikatywnie
zdjecie uzytkownika
gość - 2008-10-09 23:32:59 odpowiedz | cytuj
A Agencja jest ewidentnie zdolna wysłać ludzi na oliwki w terminie wrześniowym kiedy są planowane w tym roku zbiory z dużym opóźnieniem także jak beda na poczatku listopada to szczescie BRAVO trzeba czytac gazety nie tylko polskie.
zdjecie uzytkownika
Hej Pepe! - 2008-10-10 00:12:04 odpowiedz | cytuj
Każdą informacje od was która może mu pomoc przyjme z wdzięcznoscią. W konsulacie widocznie dużo takich spraw mają bo niewiele udzielają porad, chociaż wiedzieli że zostal oszukany na oliwkach. Byle szybciej goscia spławic , nieważne że na ulicę!
Czekam jutro na nr tel jeżeli mozecie to napiszcie. Postanowił nie wracać i wyjśc na prostą . Zrobil tak jak w konsulacie doradzali ale bez języka wszędzie był spławiany.
zdjecie uzytkownika
Hej Pepe - 2008-10-10 10:25:38 odpowiedz | cytuj
I inni odezwijcie się prosze jak możecie pomóc! Znalazł jakieś miejsce gdzie pomagają polakom ale w piątek nie czynne, jak może przeżyć do poniedziałku? I co będzie jeśli znowu spławią go jak wszędzie do tej pory?
Człowiek chce pracować i życ uczciwie, pomoc kończy sie na informacji teoretycznej ale w praktyce noclegownie zapchane i nie znalazł ciepłych posiłkow. Ile człowiek może nie jeśc, sami powiedzcie?
zdjecie uzytkownika
Prosze o pomoc - 2008-10-10 10:56:23 odpowiedz | cytuj
Piszcie w tej sprawie.
zdjecie uzytkownika
Hej Pepe! - 2008-10-11 19:29:38 odpowiedz | cytuj
Temat nadal aktualny jak coś wiecie o jakiejs pracy dla męszczyzny w Barcelonie dajcie proszę znak. Narazie szuka na miejscu, nie ma kasy by sie przemieszczać po Hiszpanii. Dalej koczuje, juz nie wiemy gdzie szukać.
zdjecie uzytkownika
pepe - 2008-10-11 20:55:01 odpowiedz | cytuj
teraz leje tutaj, i na plantazach postujka pewnie bo tak jest, przeciagnie sie pewnie ze wszystkim, tylko ten twoj z rodziny jest w Barcelonie, to miasto drogie, ale tez moze gdzies sie do kuchni dostac jako zmywacz !-czemu nie ?, niech zobaczy w okolicy czy jakis duzy ogrodnik jest ze szklarniami, niech pyta !, , a w kuchni niebylo by mu zle, nawet cieple jedzenia.....
zdjecie uzytkownika
do Hej Pepe! - 2008-10-12 04:03:03 odpowiedz | cytuj
Twój przyjaciel piszący tu wcześniej jako "czuwający" już dał się poznać jako leń, kombinator, wyłudził zaliczki za pracę na oliwki i uciekł nie rozliczając się ani z pracy ani z zaliczki... w Alzirze też miał pracę i mieszkanie ale też uciekł... Skoro miał wcześniej taką dobrą pracę w Hiszpanii to dla czego go wywalili? To po ptostu leń i naciągacz znany już w Walencji i Barcelonie... nikt mu nie pomoże bo on żąda i kłamie, naciąga i wyłudza, podczas gdy inni ciężko pracują na swoje utrzymanie. Niech on lepiej wraca skąd przyjechał.
zdjecie uzytkownika
Hej pepe - 2008-10-12 09:59:41 odpowiedz | cytuj
W takim razie cały autobus pracowników jadących na oliwki to (usunięte przez administratora)kombinatorów i wyłudzaczy! Biedna firam MTG że miała takiego pecha !
zdjecie uzytkownika
Won gnojku z forum! - 2008-10-12 10:09:57 odpowiedz | cytuj
I to szybko!
zdjecie uzytkownika
kowalski - 2008-10-22 10:17:06 odpowiedz | cytuj
UWAGA wszyscy oszukani przez MTG GRUDZIADZ ktorzy zrezygnowali z pracy w Hiszpanii zbior pomaranczy z winy MTG poniwaz to oni zerwali umowe piszcie skargi do Panstwowej Inspekcji Pracy w Bydgoszczy ONI sa zobligowani rzetelnej i konsekwentnej kontroli ewentualnie do odebrania certyfikatu firmie ktora zajmuje sie oszustwami bo MTG niestety taka firma jest! Nie dajcie sobie potracac zadnych kosztow bo MTG zerwalo umowe i to oni powinni byc obciazeni wszystkimi kosztami podwojnymi ,poniewaz narazili nas na straty tj pozbawili pracy ktora miala trwac minimalnie 5 mies a niestety nie jedno s nas mogloby pracowac gdzie indziej bo napewno oferty pracy byly moze krotsze ale uczciwe Ja se swojej strony obiecuje Firmie MTG ze nie podaruje nic a jeszcze spowoduje iz utraca certyfikat i w zyciu go nie otrzymaja na swoje szanowne nazwiska MTG to zwykli zlodzieje oszusci nowobogaccy nie uda im sie ten numer
zdjecie uzytkownika
pepe - 2008-10-22 11:31:56 odpowiedz | cytuj
NO NARESZCIE !!!!!
zdjecie uzytkownika
nowy - 2008-10-23 15:41:55 odpowiedz | cytuj
prwadopodobnie firma mtg rozsyła jakieś pisma do osób które nie pojechały czyli zrezygnowali z wyjazdu jeżeli ktoś dostał takie pismo to niech napisze co w nim jest i czy zwrócą kasę
zdjecie uzytkownika
prawie poszkodowana - 2008-10-23 19:49:24 odpowiedz | cytuj
Ja również chciałam wyjechać, podpisałam umowę i wpłaciłam pieniądze 570 zł. Po tym co czytałam na forum o tej firmie wysłałam do nich rezygnację, ale teraz tak sobie myślę ze jeśli złożyłam rezygnację to wychodzi na to że to ja zerwałam umowę a nie oni. A jak wy myślicie?
zdjecie uzytkownika
adam1201 - 2008-10-31 23:16:10 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich forumowiczów
Otóż planuje wyjazd na zbór pomarańczy i natrafiłem na takie ogłoszenie (usunięte przez administratora) telefon jest do Hiszpanii ale cóż zadzwoniłem odebrał polak i mówił że praca jest od zaraz że nawet dzisiaj można przyjechać Smile dojazd do walencji na swój koszt tylko trzeba mieć przy sobie 100e na mieszkanie. Co o tym myślicie warto ryzykować?
zdjecie uzytkownika
pepe - 2008-11-01 10:18:24 odpowiedz | cytuj
no akurat trafiles na tego ukrainca !-zaraz zabieraja 100 € na lozko !, a nietylko 100 € potrzebujesz na poczatek- 500€ !
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-11-01 13:27:10 odpowiedz | cytuj
na jaki podatek 500E????
zdjecie uzytkownika
pepe - 2008-11-01 14:37:10 odpowiedz | cytuj
STOI PODATEK ???
zdjecie uzytkownika
adam1201 - 2008-11-01 18:47:11 odpowiedz | cytuj
znaczy lepiej nie ryzykować ech szkoda chyba nici z wyjazdu
zdjecie uzytkownika
Poszkodowana - 2008-11-04 13:06:31 odpowiedz | cytuj
ja tez przed chwila dzwonilam o dziwo rowniez sie dodzwonilam i tak sobie mysle ze ci ludzie co wyjechali na pomarancze maja rowniez problemy moze cos wiecie wiecej .Mnie tez nie oddali jeszcze pieniedzy jak moga jestem osoba bezrobotna zapozyczylam sie zeby im wplacic pieniadze kazali napisac rezygnacje ze oddadza pieniadze po potraceniu kosztow tlumaczenia a teraz wykrecili sie sianem.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-11-12 22:58:41 odpowiedz | cytuj
nie ryzykuj....moj brat tam jest i zastanawia sie jak stamtąd uciec...zostały im zabrane dokumenty...za dwa tygodnie zapier....dostali 40 EURO wypłaty!!!!! to jest jakas paranoja....a obiecywali zlote góry
zdjecie uzytkownika
d - 2009-01-02 18:18:01 odpowiedz | cytuj
przypomnienie
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-04 18:07:19 odpowiedz | cytuj
Robi - 2008-09-26 14:46:38

Uwazaj kolego przed nazywaniem kogokolwiek oszustem to jest powazna odpowiedzialnosc. Nie rzucaj tak po prostu oskarzen

a ty Robi, co za jeden? Przecież wszyscy, którzy tam byli i przeżyli- wiedzą co mówią. Byłam, przeżyłam- to (usunięte przez administratora). Co tu dużo gadać? Chcemy przed nimi ostrzec ludzi, to chyba dobrze, no nie?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-04 18:09:26 odpowiedz | cytuj
arek - 2008-09-29 12:40:58

no cóż z Alziry zrezygnowałem, wszyscy na to miejsce narzekają więc nie będę się tam pchał, pozostaje mi powrót do wstrętnego Dublina hehe

Dobrze zrobiłeś nie jadąc tam!!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-26 16:53:10 odpowiedz | cytuj
Przypomnienie!!!!
zdjecie uzytkownika
609972944 - 2009-05-19 04:03:42 odpowiedz | cytuj
witam ja tez byłem w alzira w 2008 09 do 2008 11 zarobiłem 10 euro nie polcam nikomu naszym pracodawcą był jakis litwin luto ucieklismy i puzni spalismy na plazy w valenci nie polecam nikomu tej pracy ..,,,,
zdjecie uzytkownika
ref - 2009-10-30 15:07:10 odpowiedz | cytuj
Witam jak jedziesz do Alziry to uwazaj na kobiete z ukrainy mało płac a duzo żąda za mieszkanie byłem to wiem mieszkałem w tak zwanej zielanej chacie mieszkanko duze ładne ale było nas tam 10 osób Ukraincy tam żądza to jedna wialka (usunięte przez administratora) najlepjej dogadac sie z hiszpanem u niego duzo zarobisz
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-17 17:44:41 odpowiedz | cytuj
to nie miałaś płacone na konto
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-17 17:48:08 odpowiedz | cytuj
jedna zasada pracujcie u hiszpanów a nie u jakiś UKRAINCÓW czy innych armenów i wszystko bedzie o.k ja pracuje i bardzo se chwale tą prace....
zdjecie uzytkownika
maxi - 2012-09-09 13:08:49 odpowiedz | cytuj
Ty nierobie pierdo..... !!!!Masz pretensje bo wyjechałeś z polski na wczasy i myślałeś że pieniądze to na ulicy rozdają !!! Przez takich jak ty właśnie takie jaja się robią , bo przez telefon mówisz że pracowałeś i znasz pracę a okazuje się że nie masz pojęcia o jakiejkolwiek pracy i dwie lewe ręce !!! nierób z ciebie i leber i tyle iu z każdej pracy Cię wywalą a ty poszkodowany będziesz się odgrywał na forach.
x
Konkurs fryzjerski