Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
ala - 2009-02-03 15:19:10 odpowiedz | cytuj
ja wiekszosc tych ciastek to pewnie bym zjadla zamin dala bym kupujacemu:D hehe:)
zdjecie uzytkownika
ala376 - 2009-02-04 12:16:51 odpowiedz | cytuj
Pracowałam na stacji BP w Krakowie 6 lat do 02r.była to moja pierwsz praca.Owszem nie było lekko,ale firma inwestowała w swoich pracowników zapewniając im pakiety szkoleń,organizując spotkania integracyjne,przestrzegała praw pracowników i dbała o ich bezpieczeństwo.Dawała również możliwość awansu,wiele osób awansowało do pracy w centrali BP.Za manka niestety trzeba zwracać ale tak jest wszędzie,jak również za braki towarów za kasą.Nie był zle.No ale jak widać wiele się zmieniło od tamtego czasu.I jestem niemile rozczarowana;/Pytanie:dlaczego już tam nie pracuje?Przeszłam do konkurencji,do Orlenu a tam jak w komedi "Miś",trąciło latami 80' to ludzie z centrali tworzą ten klimat!
zdjecie uzytkownika
lutek - 2009-02-04 13:35:23 odpowiedz | cytuj
jestem praktykantem na kasie w Wawie. narazie uczę sięobslugiwaćkasę fiskalną, ale za miesiąc myśle że mnie zatrudnią
zdjecie uzytkownika
Kamila J. - 2009-08-15 12:40:23 odpowiedz | cytuj
Wypowiadacie się o tej stacji jakby to był raj. Gdzie zarabiacie 1400zł na reke? Mój mąż w grudniu zarobił 1300zł tylko dlatego, że pracował całe święta i sylwester. W inne miesiące 850-900zł to jest maksymalny zarobek. Nie ma pracy 12/24. pracuje po 3-5 dni pod rząd po 12h potem 2-3 dni wolnego. Tak zaharowany, że nic mu się w te wolne dni nie chce.
W regulaminie jest napiasane, ze zebrania są nieobowiązkowe i niepłate. A kierownik za karę nie powiadamia nie obencych pracowników o zmianach w grafiku.
Ponadto grafik zmienia się z dnia na dzień i nie da się nic zaplanować. Nie poleca pracy na stacji BP !
Na orlenie, lotosie i bliskiej wiem, że warunki są lepsze. I są premie. Na BP premie zabiera kierownictwo.
zdjecie uzytkownika
Kamila J - 2009-08-15 12:42:20 odpowiedz | cytuj
Zapomniałam dopisać, że jak jets duży ruch to nie możesz iść na przerwe i musisz zostać po godzinach, żeby dokonczyć mycie szyb, kibli, układnie na półkach itp itd.
zdjecie uzytkownika
Pacownik kasjer - 2009-08-24 04:04:33 odpowiedz | cytuj
Witam, pracowałem w ORLENIE "pracowałem!" bo już NIE pracuję:) i się bardzo cieszę :) Praca tam to same minusy i zero plusów: giną ci pieniądze, załoga na potęgę kradnie co się da, ty musisz wiedzieć kto gdzie tankował bo ludzie nie pamiętają i to w największy ruch mylą stanowiska i płacą za nie swoje. Pół biedy jak jest benzyna benzyna różnica parę złotych itp. ruch bywa taki że zesrasz się a nie wyjdziesz do WC w nocy robisz wszystko dosłownie wszystko. nawet nie chce mi się wymieniać bo aż mi mdło się robi :( Są ucieczki klijentów więc musisz zgłaszać do szefuncia o tym i się tłumaczyć. O kibelku to aż strach wspomnieć jak ci ktoś zostawi sajgon to masz przerypane. Po miesiącu takiej pracy w godzinach takich jak chce szefuś dostaniesz 1.300zł -120zł na bilet miesięczny w Warszawie. POWODZENIA kierownictwo żyje sobie z naszych pieniążków.
zdjecie uzytkownika
zajehany - 2009-08-30 22:47:09 odpowiedz | cytuj
Pracuje na statoil. mam juz dosc. za 1300 misiecznie jestes sprzataczka,drogowskazem,kasjerem,placowym. robi sie po kilka nocy pod rzad po 12h. jak ci klient ucieknie ty placisz jezeli byl przy kasie a ty nie spytales czy placi za paliwo. niby jest rownosc ale kto bardziej wlazi w dupe kierwownikowi tan ma zawsze lepiej. i pytanie? czy ktos widzial zeby mozna bylo palic papierosy przed wejsciem do sklepu na stacji paliw? na naszej przydupasy moga robic wszystko. kierownik pozwala.
zdjecie uzytkownika
Miecio - 2009-09-30 22:48:38 odpowiedz | cytuj
Ja pracowałem na bp i powiem że nocki co niektóre są straszne bo nawaleni Klienci się zdarzają a w tedy to różnie bywa . Straszenie policją czasem może wywołać większą agresję niż stanie i udawanie że się ma kontrolę nad wszystkim : ((
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-15 16:26:54 odpowiedz | cytuj
Praca jak kazda, jestescie dziwni... bardzo fajny system pracy 12 dni robisz 2 dni wolnego super! jest czas na pozalatwianie spraw, co do mycia szyb i kibli , kochana pracowalam w salonie fryzjerskim i myslisz ze nie musialam tego robic? w domu tez to robie to chyba normalne, co do placy nie jest najgorsza na fabryce sie zarabia 1100 i ludzie zapierdalaja z jedna przerwa 15 minut przychodza do domu ujeba*i i brudni i codziennie to samo po 8 godz, wydaje mi sie ze naprawde przesadzacie i zycia nie znacie
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-15 16:31:02 odpowiedz | cytuj
a ile Ty bys chciala w tych czasach zarobic? teraz ludzie po studiach robia za marne grosze w dwóch robotach zeby na oplaty starczylo, kobieto obudz sie teraz nie ma tak jak mieli nasi rodzice ze dostajesz mieszkanie jedzenie jest tanie masz dobra stala prace, teraz pracodawcy patrza zeby zatrudnic za najniższą krajowa i to bedzie ci przedluzac umowe z miesiaca na miesiac zebys czasem podwyzki nie dostala , eh widze ze tu sie wypowiadaja same nadete "panie" POWODZENIA KSIEZNICZKI! moze kiedys znajdziecie odpowiadajaca wam prace
zdjecie uzytkownika
SCAANDAL - 2011-07-18 19:56:04 odpowiedz | cytuj
Ja tez pracuje na bp i wiem jak narazie tylko jedno. To jest czysty wyzysk... Pisalam sie na stanowisko kasjera sprzedawcy a nie sprzataczki i taniej sily roboczej.... Trzeba tam robic doslownie wszystko a oczy nawet w(usunięte przez administratora)miec... Mialam obslugiwac klientow a na nockach glownie sie zapierdziela na szmacie... Rozumiem dokldanie towaru itd ale czy ciezko tak duzej korporacji byloby zatrudnic osobno osobe do sprzatania?? czlowiek zasuwa jak dziki zeby sie wyrobic i nie pomylic a kiey dochodzi do wyplaty dostaje sie maksymalnie 1000zl do reki chyba ze ktos ma dar i jest w stanie wyrobic SMARTA... ogolnie jezeli komus zalezy na normalnej pracy to nie polecam...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-29 22:11:58 odpowiedz | cytuj
pracuję na BP od 7 lat... szczerze mówiąc można się przyzwyczaić, człowiek się cieszy, że w ogóle ma pracę. Jest jednak inna sprawa - zaczynają mi się problemy z kręgosłupem i z nogami...
zdjecie uzytkownika
scaandal - 2011-08-05 20:30:02 odpowiedz | cytuj
praca na bp to tylko dobre na bardzo krotka mete... nie da sie tam dlugo wytrzymac... raz sumujac wszystko nigdy nikomu nie polece...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-08 16:43:48 odpowiedz | cytuj
wszystko zalezy od miasta i stacji ja pracowalam na bp ponad 3 lata pamietam stara ekipe ktora sobie pomagala
w warszawie jest straszna rotacja przyjmuja samych obibokow
ktorzy tylko unikaja wysilku
o awansie mozna zapomniec premie od kierownikow otrzymuja konfidencji i lizusy
teraz kierownicwo z krakowa wymysla coraz to nowe idiotyczne przykazania przywitanie, karta payback to slowo musi byc wypowiedziane dalej monolog polecanych produktow czlowiek sie poci i stara az mu zylka pierdolka peknie ilosc punkow pozegnanie
a wszystko to najlepiej zrobic w 15 sekund bo klient nie moze za długo czekac płaca nie jest zla ja na reke mialam 1500 +kasoaktywator nawet 2000.
ta praca to zycie w ogromnym stresie wystarczy ze jakis idiota zawalił tajemniczego albo klient ci nawciska od roznych (usunięte przez administratora) podstawa to dobra ekipa u mnie tak nie bylo moze na poczatku
ostatnio to tylko ploteczki wymyslone brednie i dwoch lizusow ktorzy donosili do biura
polecam ta prace ludziom ktorzy nie maja szacunku do siebie i potrafia pracowac jak automat
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-28 12:04:19 odpowiedz | cytuj
hej nie wiem co za kierownictwo ma większosc z was albo miala ale ja juz 4 lata pracuje na bp i nie jest zle!Wyplata 1500 na reke a nawet i wiecej sie trafia jak w promocjach sie cos wygra i dodatkowe zmiany dojda;-))))to fakt klienci sa denerwujacy i troche szmatką trzeba popracowac na nocy ale nie przesadzajcie,że aż taki wyzysk jest!w renomowanych fabrykach mniej zarabiaja i sniadanie na czas jedza!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-24 19:24:30 odpowiedz | cytuj
ja moge wiele powiedziec,pracowalem kilka lat, wiem o wielu sprawach ktore skompromotowalyby firmę.
zdjecie uzytkownika
Mordeczka - 2011-10-07 19:04:52 odpowiedz | cytuj
Jeśli chodzi o pracę na BP w Warszawie (na stacji sieciowej) to owszem niekiedy jest zapierdziel (pracuję na jednej z najbardziej obrotowych), ale płaca jak na robotę do której nie trzeba posiadać żadnego doświadczenia ani wykształcenia jest na prawdę niezła. Oczywiście patrząc na koszty utrzymania w Warszawie ta płaca (przeciętny pracownik ok. 1700-1900 na rękę, WBC [zmiany pon-pt 8h, weekend 12h] 1900-2300 + dopłaty do godzin świątecznych [za samego sylwestra jak ktoś się zgodzi to 200netto poza stawką podstawową] i na święta - jak dobrze pamiętam 250netto w grudniu z pensją listopadowej) jest bardzo kiepska. Jednak jeśli ktoś kazałby Ci zostać po godzinach i robić coś czego nie ma w harmonogramie zadań, bądź co jest ale przez wzmożony ruch nie było możliwości tego wykonać np. mycie półki, to musi Ci normalnie wypłacić nadgodziny, podobnie jeśli przepracujesz godzinowo ponad etat (jest to liczone kwartalnie). Kolejna rzecz to dużo wolnego czasu i więc można sobie zawsze coś dodatkowo dorobić.

Jeśli chodzi o kwestię potrąceń do budżetu to wszystko jest bez zbędnych kombinacji i co miesiąc otrzymuje się pasek wraz z RMUA.

Odnośnie drogi awansu to awansują Ci którzy siedzą w tym dłużej niż rok, a jeśli ktoś ma dodatkowo ładne CV i zapał do pracy to może się przebić na prawdę wysoko i zatruwać życie innym tak jak jemu jego poprzednicy.

Przypominam tylko że opisuję tu pracę na stacji sieciowej (na kilku pracowałem i wszędzie jest tak samo)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-08 16:27:39 odpowiedz | cytuj
sieciówka to co innego niż pierdzielona centrala.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-08 18:51:31 odpowiedz | cytuj
w krakowie prace kasjerów na stacji ich kierownicy i rtm obserwują przez lornetki !!!! idioci
zdjecie uzytkownika
arbiter - 2011-11-19 01:13:43 odpowiedz | cytuj
A wie ktoś może jaka jest atmosfera pracy w BP w Warszawie na stacji zlokalizowanej na rogu Połczyńskiej i Dźwigowej? Jaki jest kierownik i ile się zarabia???
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-19 20:55:47 odpowiedz | cytuj
Wiecie co? to jest żenujące co piszecie!!! ja akurat mam za sobą siedem lat pracy i mam z tą firmą miłe doświadczenia !Nie jest łatwo ale jak pracujesz TO MASZ!!Ci co narzekają to OPIERTALACZE I (usunięte przez administratora)
Łatwo wypowiadac się w tak negatywny sposób anonimowo !
zdjecie uzytkownika
arbiter - 2011-11-23 21:34:49 odpowiedz | cytuj
Dobra, dobra dosyć kłótni. To wie ktoś może jak tam atmosfera i kierownictwo na stacji w Warszawie na rogu Dźwigowej i Łopuszańskiej? Może ktoś tam z Was pracuje i cos opowie także o zarobkach. Ciekawi mnie trochę (bo ktoś tu opisywał) że na BP wyciąga 1900-2300 tylko mnie ciekawi za ile to godzin w miesiącu. Bo wiecie można napisać że się ma i 5tysiaków ale co z tego jak się robi po 24h na dobę i przysypia w pracy. Praca to nie wszystko liczy się też czas dla rodziny i czas na rozijanie własnych zainteresowań.
zdjecie uzytkownika
arbiter - 2011-11-23 21:37:20 odpowiedz | cytuj
Oczywiście chodziło mi o stacje na rogu Połczyńskiej i Dźwigowej.
zdjecie uzytkownika
agata - 2011-12-30 22:51:51 odpowiedz | cytuj
Ja na bp pracuje 4 lata,wszystko można zdzierżyć,nawał pracy i obowiązków,zasranych klientów pod warunkiem że kierownictwo i ekipa jest ok.Ekipę mam super,czego nie mogę powiedzieć o kierownictwie,a właściwie kierowniku.(usunięte przez administratora)jest u nas na świetle dziennym.Ludzie uciekają ze stacji ze wzg. na niego.Siedzi taki baran 12 lat na stołku i nie ma zamiaru go opuścić.Na rękę dostaje średnio 1650.
zdjecie uzytkownika
Traaaaachomin - 2012-04-14 15:24:55 odpowiedz | cytuj
Bp nigdy w zyciu nie polecam tego syfu , wchodzenie za przeproszeniem w tylek kierownictwu rzecz jasna .... skakanie nad klientem ktory ma Cie za 0 . wyplata to tak jakbysmy dostali zasilek dla "bez"robotnych ... kierownictwo wymaga wiecej niz mozliwe do wykonania . ogolnie(usunięte przez administratora) jestes od wszystkiego za marne grosze i zero szacunku

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
dys6 - 2012-06-22 13:14:47 odpowiedz | cytuj
Szukam informacji na temat zarobków kierownika stacji paliw bp i zakres obowiązków, jeżeli ktoś może pomóc będę.
zdjecie uzytkownika
Xero - 2012-08-15 22:32:41 odpowiedz | cytuj
Ja od paru miesiecy pracuje na nowej stacji BP i szczerze powiem ze na rozmowie wydawalo sie to 100x lepiej, niestety rzeczywistosc okazuje sie inna, roboty jest sporo, ale ok nie mam nic przeciwko ciezkiej pracy oczywiscie jesli jest poparta dobrym wynagrodzeniem, tu niestety nie ma co liczyc na cuda, za 180h ze stawki 9,15brutto/h wyszlo okolo 1150zl, nedza, szczera nedza za to co trzeba robic i za to co jest wymagane od pracownikow, juz slyszalem pare opini ze jest to upokarzajace no ale coz, oplacone sklaki i niezly pakiet socjalny? Tu sie zgodze, ale niestety po raz kolejny wszystkie skladki i pakiety rodziny mi nie wykarmia. Jezeli chodzi i prace sama prace to zle nie jest, sa gorsze roboty, ale jesli chodzi o stosunek pracy do placy to jest to mega syf i proponuje prace na BP osobom ktore nie maja zobowiazan, rodziny badz sa desperatami i naprawde potrzebuje pieniedzy, dla reszty jest to praca ktora omijajcie szerokim lukiem
zdjecie uzytkownika
Kocur - 2012-08-24 10:05:45 odpowiedz | cytuj
ja pracowałam na BP prawie 3 lata było różnie raz lepiej raz gorzej ale uwielbiałam tą prace bo wszystko było ok dopuki firma nie zaczeła zmieniać nam kierownictwa to był jakich koszmar w ciągu roku 5 kirowników i 6 zastępców i dostosuj sie do każdego.Byłam już tym zmęczona przestałam się starać. wypaliłam się. Ostatni kierus podziękował Mi za współprace. Powiem tak jesli masz fajnego kierownika i zgrana załogę cała reszta traci znaczenie...

moje zarobki 1700 - 2000
zdjecie uzytkownika
Szeyk - 2012-09-11 17:54:11 odpowiedz | cytuj
Czy na BP dostajecie normalną umowę o pracę czy zlecenie?Od czego zależą premie o ile takie istnieją?;)
zdjecie uzytkownika
Szeyk - 2012-09-20 01:18:25 odpowiedz | cytuj
Na czym polega premia za aktywną sprzedaż?
zdjecie uzytkownika
On - 2013-07-16 12:31:08 odpowiedz | cytuj
W jaki sposób najlepiej aplikować na stanowisko pracownika stacji BP? Pytać o pracę na stacjach bezpośrednio czy też ograniczyć się tylko do wysłania formularza na ich stronie? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Ona - 2015-02-13 18:08:56 odpowiedz | cytuj
Zależy od ilości sprzedanych produktów, które są wymienione do premii.
zdjecie uzytkownika
Ona - 2015-02-13 18:18:53 odpowiedz | cytuj
Nie umiałam się odnaleźć na BP i nie wspominam tej pracy dobrze. Ludzie na stacji ok, ale denerwowało mnie podejście kierownika, nikt nie rozumiał o co mu chodzi jak o coś prosił a wydaje mi się, że sztuka komunikacji to podstawa. Poza tym człowiek, który skończył studia humanistyczne a nie potrafił poprawnie zdania skonstruować ani napisać... chyba wiem jak on te studia skończył. Pensja do bani 1100 - 1300 zł taki bonus dla mnie. Praca na same noce, powód do końca nieznany. Po pół roku miałam dosyć i przestałam się i przejmować czymkolwiek i starać, bo co bym nie zrobiła to i tak było źle i nie tak. Podwyżki należały się innym, ale nie mi. Dostał nawet gość, który przyszedł do pracy z miesiąc po mnie. W końcu odeszłam. Nie dla mnie też robienie za 'podjazdowego', nie ja się do tego nie nadaję.
zdjecie uzytkownika
GOSIA - 2015-03-05 18:03:13 odpowiedz | cytuj
Super oferta dla telefonów komórkowych Pozdrawiam i podaję link
http://e-doladowania.com.pl/?ref=7244186606179
zdjecie uzytkownika
mareczek81 - 2015-04-11 10:58:40 odpowiedz | cytuj
zapraszam na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami godnymi Twojej uwagi, na prawdę warto spróbować!
zdjecie uzytkownika
Bondam - 2015-08-19 15:19:22 odpowiedz | cytuj
Pracuje na jednej ze stacji BP w miejscowosci X. Co tam sie wyprawia to jest szok. Pieniadze marne bo za 160h z 1200 zł, plus premia sprzedazowa, reszte premii dostaja lizusy i włazidupki. Na poczatku wszystko fajnie, pozniej coraz wiecej obowiazkow, praca piatek swiatek czy niedziela( tylko za nocki sa dodatki). Co chwia kontrola audyty zebrania i zjebki od kierownika. Pranie mozgu na kazdym kroku. Jak jest ruch to nawet nie ozna na chwile usiasc zeby cos zjesc czy sie napic. Publiczne krytykowanie pracownika to norma. Plusem jest to ze jest elastyczny grafik i umowa o prace( na pol etatu). Napisze tak jak przedmowcy, praca dobra dla studentow i desperatow. Pozddro
zdjecie uzytkownika
BananowySong - 2015-11-01 22:43:01 odpowiedz | cytuj
Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691
Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?
-robiąc zakupy przez internet,
-klikając w reklamy,
-wypełniając ankiety,
-grając w gry,
-oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.
Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.
zdjecie uzytkownika
Japycz - 2016-05-04 21:26:33 odpowiedz | cytuj
Pracuję już od jakiegoś czasu w BP w jednym z większych miast. Przedtem pracowałem w kilku innych miejscach, w gastronomii w budowlance w odzieży no i trafiłem tutaj. Generalnie hajs jest lepszy niż w takim KFC i na pewno jest mniejszy zapierdziel. Ale to wcale nie oznacza, że się leży i nic nie robi. Wręcz przeciwnie. Czasem są takie dni, że jak wejdziesz rano na kasę to schodzisz z niej dopiero na koniec zmiany. Ludzie też są różni, jedni są spoko, zawsze pomogą, inni trochę mniej. Z kierownictwem też trzeba umieć rozmawiać i "negocjować". Zmiany grafiku są na porządku dziennym. Po za tym grafik jest tak ustalany, że człowiek praktycznie codziennie jest w robocie i nie ma nawet dwóch dni wolnych z rzędu. Pół biedy jak ktoś jest młody, nie ma rodziny czy innych obowiązków ale czasem żeby załatwić coś w urzędzie czy u lekarza to trzeba miesiąc polować na jakiś wolny dzień. Jak w każdej pracy klienci potrafią wkur.wić. Ale generalnie każdy klient to Twoje wrota do premii, więc formułki, aktywna sprzedaż, umbrella, plan sprzedażowy - mów na to jak chcesz. Przemiał jest, ludzie przychodzą i odchodzą ale na pewno nie w tak dużym stopniu jak w powiedzmy KFC czy McDonalds. Z innych plusów - jest sporo szkoleń więc rzadko jest sytuacja, że nie wiesz co robić a jak nie wiesz to pytaj. Jest też pakiet medyczny ale co z tego jak nie ma kiedy z niego korzystać bo do roboty codziennie i nie ważne czy Sylwester czy Wielkanoc. Stacja jest otwarta 24 na dobę 7 dni w tygodniu. Osobiście uważam, że to powinno być karane sądownie. Skoro sklepy i urzędy są pozamykane w święta to i stacjom nic by się nie stało jakby ktoś hot doga nie kupił albo piwa. Ale co ja marny szary pracownik mogę.
zdjecie uzytkownika
gość z W-w. - 2016-10-14 14:28:48 odpowiedz | cytuj
A więc i ja dorzucę coś od siebie.Odpowiedziałam na ofertę pracy na stacji BP we Wrocławiu.Stacja typu wysokoobrotowa,duży ruch przez całą dobę.Sama niejeden raz tam tankowałam to wiedziałam jak to wygląda.Wszystko było ok na początku.Zostałam przyjęta z otwartymi rękami,potraktowana zgodnie ze standardami pracy w dużych korporacjach,wprowadzona w zakres obowiązków.Przeszłam wstępne szkolenie z obsługi kasy fiskalnej.Szło mi tak sobie bo nie pracowałam w handlu i o kasie miałam nikłe pojęcie ale ok.Po trzech dniach a więc w połowie szkolenia zostałam wezwana do biura kierownika gdzie zastałam napisane wypowiedzenie za porozumieniem stron i zmuszona do jego podpisania.Jako uzasadnienie wypowiedzenia usłyszałam krótkie"My ciebie nie chcemy w naszej firmie".Tylko tyle.Wkur...zgłosiłam sprawę do centrali w Krakowie i czekam na ich reakcję.Najlepsze zaś w tym jest to że zostałam tak potraktowana ponieważ ekipa stacji boi się nowych i pojetnych pracowników i wyrzuca każdego jak szmatę.Wraz ze mną wyrzucono dwóch chłopaczków którzy też przyszli do pracy na tej stacji.Nie chcę podawać nazwy i nr stacji ale powiem tylko tyle że znajduje się we Wrocławiu niedaleko CH. Korona. Jeśli ktoś z Was jest z tamtych stron to skojarzy tę stację i osoby tam pracujące.W każdym razie ostrzegam przed złożeniem tam aplikacji bo szkoda czasu i stresu na tzw.pracę na BP.
alert