Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-10 21:04:03 odpowiedz | cytuj
przynajmniej sie czegos dorobil chlopak a nie tak jak inni przechlewaja wszystko co zarobia!!( usunięte przez administratora )popatrzcie na siebie a nie wiecznie krytykujecie tylko innych!!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-10 22:56:31 odpowiedz | cytuj
wreszcie jakas pozytywna opinia! ci co pracuja juz kilka miesiecy lub lat nie pisza na forum pozytywnych opinii, a ci co pija w pracy, cpaja albo klamia sa zawsze aktywni w negatywnych opiniach. Ja takze postaram sie osobiscie podac na policje adres tego forum i wszyscy beda skontrolowani i za obelgi kazdy oberwie ha ha ha! trzeba w koncu porzadek z tymi dziadami zrobic
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-11-14 12:50:20 odpowiedz | cytuj
Ha,ha. Lepiej w tej firmie niepracowac,!!!!!!!!! ( usunięte przez administratora )ha,ha!!!! i ta cala firma to wielka porazka !!!!!!!
zdjecie uzytkownika
górol - 2010-12-01 16:38:51 odpowiedz | cytuj
a ty myslisz ze jestes lepsza od reszty polakow ? tylko dlatego , ze jestes tam od 13 lat? jebnij sie w glowe
zdjecie uzytkownika
mona123 - 2011-01-03 15:19:06 odpowiedz | cytuj
Bardzo chetnie dolaczylabym sie do ciebie, ale nie mam pojecia jak, ja poltora roku temu skonczylam prace z ta agencja, umowa zaznaczala ze jesli odejde z pracy przed koncem umowy to zaplace ( usunięte przez administratora ), odeszlam miesiac wczesniej, wiec bylam swiadoma poniesienia tego kosztu, a tu sie okazalo ( usunięte przez administratora ) wyplacil calej miesiecznej wyplaty! Malo tego, rok temu zaczelam prosic o jaarograf bo milo byloby sie rozliczyc, i do tej pory nic, nawet firma rozliczeniowa probowala sciagnac to od niego i ECHO. Nie dosc ze okroil mnie( usunięte przez administratora ) to jeszcze przez niego nie moge starac sie o zwrot podatku i co ja mam zrobic? Chetnie bym zrobila z nim porzadek
zdjecie uzytkownika
k3 - 2011-10-01 19:58:41 odpowiedz | cytuj
Czy o firmie At Work Holland nie można nic pisać? Kiedyś tam pracowałem i firmy nie polecam. Może admin tego wpisu nie usunie? Podobno związki zajęły się tą firmą, czy to prawda?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-13 13:03:22 odpowiedz | cytuj
a ja pracuje i sobie chwale!!! a temu co sie nie podoba to napewno wylecial bo jest alkoholikiem albo narkomanem!! ile juz takich marginesow przyjechalo co ani me ani be po angielsku a chca zgrywac wielkich panow zagranica.
zdjecie uzytkownika
Rhemus - 2012-06-21 23:55:03 odpowiedz | cytuj
Wybieram sie do tej firmy. Może ktoś coś napisać co się tam dzieje w 2012 roku? ;p
zdjecie uzytkownika
anka - 2013-01-31 20:05:48 odpowiedz | cytuj
Ja tam pracowałam na pralni przez 6 tygodni, mieszkałam w Appeldornie. Wiele rzeczy mi się nie podobało, więc zaczęłam walczyć o swoje, to od razu chcieli mnie zwolnić. Nie odbierają telefonów i nie płacą na czas, jeżeli w ogóle płacą, mi nie zapłacili za 2 tygodnie pracy. Oni preferują osoby małointeligentne, które się nie będą odzywać i upominać no i najlepiej żeby nie znały angielskiego, wtedy jest super. Znam wiele osób przez nich (usunięte przez administratora). Na litość Boską nie jedźcie tam , jest wiele innych agencji, ja polecam Axell :)
zdjecie uzytkownika
*** - 2013-02-08 19:53:25 odpowiedz | cytuj
Widzę wszyscy tu obecni mają takie samo zdanie o naszej Wspaniałej firmie!!! (usunięte przez administratora)i i nic więcej. Ludzie jak chcą odzyskać swoje pieniądze to muszą się po sądach włóczyć bo inaczej nie można z nimi dojść do porozumienia!!! niestety nie należałem do osób które liżą dupy(usunięte przez administratora) i jego bandzie((usunięte przez administratora)). Nie jeden jest taki który rodzinę sprzeda za 100 euro do wypłaty!!! W tej firmie nie jest jeden koordynator SYFFFF!!!!!!
zdjecie uzytkownika
jkowalski - 2013-12-01 17:50:40 odpowiedz | cytuj
chcesz wiedziec cos na temat at work holland napisz na jkowalski_1980@o2.pl. napisze cala prawde bo kazda firma ma zle i dobre strony. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
LIROY - 2014-08-25 17:46:26 odpowiedz | cytuj
GDZIE SIE PODZIALY STARSZE POSTY ///?czyzby eduardo ,dareczek i paulinka likwidowali je,bo prawda w oczy je kole/?
alert