Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Doświadczony - 2008-06-15 22:16:32 odpowiedz | cytuj
Zarobki maleją bo Euro cały czas spada:)ha ha
zdjecie uzytkownika
M&S - 2008-06-24 22:16:17 odpowiedz | cytuj
Co za miła i wyczerpująca odpowiedź... Takich właśnie wypowiedzi na tym forum oczekują... Gratuluję inteligencji.
zdjecie uzytkownika
milaaaaaaaa - 2008-07-03 13:45:11 odpowiedz | cytuj
hej, wyjezdzam do pracy na lotnisku w amsterdamie czy ktos tam juz pracował/ pracuje?? prosze o info mój nr gg 2985372
zdjecie uzytkownika
nobody - 2008-07-17 17:19:08 odpowiedz | cytuj
Witam, pracuje dla firmy Axell juz trzy lata i do dziejszego dnia mam mieszane uczucia, wszystko zalezy gdzie sie trafi. Jesli chodzi o sama prace to jest z tym roznie. Czasem trafi sie firma w ktorej mozna pracowac maksymalnie( usunięte przez administratora )wiec przy tej drugiej opcji mozna niezle zarobic. Ale jesli chodzi ogolnie o sama prace nie jest zle. Tylko beczki,cegly itp. nie wygladaja najlepiej, poprostu praca na akord. Jesli chodzi o mieszkania, takze bywa z tym roznie, ale wydaje mi sie ze to juz tylko zalezy jak jest na mieszkaniu od wspolokatorow. Jesli jest dobre towarzystwo to nawet w kiepskich warunkach da sie mieszkac. Nie polecam jedynie hotelu w malym misteczku Dorst- jedna wielka melina, bardzo male pokoje z lazienka. Jedna kuchnia na caly hotel, co stanowy nie maly problem(wszyscy wracaja mniej wiecej o tej samej porze do hotelu ciezko cos ugotowac), poza tym zdarzaja sie kradzieze. Jesli ktos lubi non stop imprezowac to na Dorscie niegdy mu tego nie zabraknie, ale jesli chodzi o mnie nie odpowiadaja mi takie warunki. Sprawa samochodow - trzeba pisac km i sie z nich rozliczac, ale kazdy znajdzie sposob jak sobie z tym dac rade;] I ostatnia juz kwestia to samo biuro, pieniadze i stosunek posrednikow(koordynatorow)dla pracownika. Koordynatorzy - jedni dbaja drudzy olewaja, jak w kazdej innej firmie. Im ktos dluzej pracuje dla tej firmy tym mniej go szanuja. Ludzie ktorzy przyjezdzaja na wakacje nie moga narzekac na brak zainteresowania, przeciez trzeba ich zachecic zeby powrocili. A jesli chodzi o same pieniadze to juz troche inaczej wyglada. ( usunięte przez administratora ) Uwaga firma tylko placi zaliczki, a na koniec reszte. W moim przypadku zawsze sie cos nie zgadza z pieniedzmi i to nie tylko w moim. Na konto czesto sa opoznienia. A jak do reki to zwykle zle maja uzupelnione godziny, wiec mozna wyjsc na + lub -. Zalezy od szczescia. Trzeba poprostu sobie tego pilnowac.( usunięte przez administratora )rzeba im non stop przypopminac. To byloby na tyle jesli chodzi o moja opinie. Ja i tak tam wracam. Wszystko zalezy od szczescia, czego wam zycze. Decyzje musicie podjac sami. Pozsdrawiam
zdjecie uzytkownika
WeeD - 2008-07-25 17:26:15 odpowiedz | cytuj
Wszystko jest w porzadku dopoki jestes w holandi, bo na przyklad w razie braku przelewu wsiadasz w autobus i jestes w biurze w 30min. i mozesz walczyc o swoje pieniadze. Jak przyjedziesz do polski to nie licz na to ze ktos z toba porozmaia o twoich pieniadzach beda zbywać kretynskimi odpowiedziami i kazac czekac na odpowiedz na liscie!! Smiechu warte Jesli chodzi o mieszkania to jest ok jesli mieszkasz na domku, jak trafi ci sie hotel to nieciekawie. 80 ludzi i ( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-23 12:40:01 odpowiedz | cytuj
ja z moja kuzynka tez chcemy wyjechac przez to biuro czy ktos wie cos o tym aby można było przynajmiej na początku mieć razem zakwaterowanie czy też moze wystąpić takie coś że ja trafie gdzie indziej niż ona możemy oddzielnie pracować ale zależy nam na wspólnym zamieszkaniu
zdjecie uzytkownika
Dawid - 2009-02-23 16:54:22 odpowiedz | cytuj
Witam, z tego co tutaj czytam to generalnie nie jest źle...dalej tak jest?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-24 08:08:21 odpowiedz | cytuj
w skali 1 do 5 jakbyście ocenili firme Axell pod wzgledem mieszkań przecież mieszkania to podstawa tam przebywamy polowe czasu i jak z godzinami czy jest te minimum 37
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-26 10:03:59 odpowiedz | cytuj
jestem zainteresowana wyjazdem poprzez firme Axell ale mam pytanie do tych co tam są lub byli czy są tam zapewnione godziny i czy łatwo coś w biurze załatwić i czy koniecznie trzeba znac j. obcy i jak jest z kontem czy zarobie te minimum czyli ( usunięte przez administratora ) euro na tydzień i jak mieszkania czy sa wyposarzone bo kwestia porządku na domku to wiem ze zależy głuwnie od ludzi w nim mieszkajacych czyli jak dbasz tak masz ja rozumiem że niema takiej firmy co by wszyscy byli zadowoleni ale pytam sie czy warto jechacbo z forum dowiaduje sie ze nie jest tak źle skoro wiecej jest postow ze firma jest ok takze mam mieszane odczucia co do firmy i chciałabym za pomocą tego pośrednika wyjechać
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-27 09:19:27 odpowiedz | cytuj
czy ktoś słyszał o TITO VESTA--firma sie mieści w Złotowie prosze o szybki odpis
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-14 22:06:25 odpowiedz | cytuj
Byłam w firmie aksell dwa razy byłam też w ruigrok west of best mupol itd jechałam sama pierwszy raz można powiedzieć kompleynie ciemna nieznając języka nic i wiecie co nikogo nieprosiłam o komentarze o firmie po co?każdy inaczej mówi aksell wróciłabym tam po raz kolejny wszędzie tak jest najlepij jechać na prace sezonowe - TO MOJA RADA
zdjecie uzytkownika
pracownik axlla - 2009-11-30 17:59:45 odpowiedz | cytuj
Ja jak zwykle mam problem z axllem bo koordynatorzy maja nas gdzies,np popsula nam sie toaleta i bylismy bez niej tydzien a ich odpowiedz jedzcie na inna lokacje sie zaltwic wezcie auto noo tylko zeby jeszcze bylo to auto haaha smieszni oni sa
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-10 18:51:10 odpowiedz | cytuj
hej mam zamiar wyjechac z tej firmy axell do szycia tapicerki meblowej czy moze ktos z was juz byl i wie cos na ten temat prosze o informacje5186803
zdjecie uzytkownika
Co to za firma?? - 2010-03-29 10:17:19 odpowiedz | cytuj
Witam, dzwonili właśnie do mnie z tej firmy AXELL z ofertą na magazyn, może ktoś powiedzieć coś jak tam jest z mieszkaniem?? byłem już w Holandii przez Otto i mam nie miłe wspomnienia, lipa z współlokatorami i z opiekunami, wchodzą do mieszkań i szukają ( usunięte przez administratora )otwierają mieszkania jak cię nie ma w domu, czy w tej firmie jest podobnie??
zdjecie uzytkownika
Uciu - 2010-05-18 17:20:11 odpowiedz | cytuj
Witam wyjeżdża może ktoś jutro z firmy Axell do Holandii ?? bo ja wyjeżdżam i wiadomo z kimś raźniej. Wiem że wyjazd była tak żę w ostatnią sobotę może jest ktoś kto wtedy jechał i wypowie się na temat zakwaterowania i pracy. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-15 10:48:41 odpowiedz | cytuj
Witam pytam się ( usunięte przez administratora )axell , przecież to kompletne niporozumienie co oni tu wydziwiają ściągają ludzi z polski a i tak tu roboty nie ma ! ich lokacje są takie sobie lubią dawać kary ... typu od ( usunięte przez administratora )hehe więc jak im brakuje w kasie odrazu house maseerowie dzialaja , maja kompletny podglad co kto robi " wielki brat patrzy " jesli dzwonisz do kordynatorow to oni wogole nic nie wiedza t( usunięte przez administratora )ona nigdy nic nie wie ... Odradzam wyjazdu radzę poszukać innych firm .
zdjecie uzytkownika
anonimowa - 2010-08-16 16:28:41 odpowiedz | cytuj
Czy w najbliższym czasie planujecie wyjazd z firmy axell do Holandii do pracy w magazynie? W ogłoszeniu zaznaczono, że wyjazd jest tylko dla kobiet do 21 lat. Niepokojące były pytania, które miały stanowic uzupełnienie mojego cv (wzrost, waga, znaki szczególne). Spotkaliście się już z takimi pytaniami?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-10-01 14:08:26 odpowiedz | cytuj
widocznie axell nie lubi krytyki,jednak wszystko to szczera prawda,( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 16:55:11 odpowiedz | cytuj
AXELL to( usunięte przez administratora )br /> Podpisałem umowę,2 tyg. byłem na czujce,miałem jechać do pakowania sprzętu elektronicznego do Waalwijk a dzień przed wyjazdem zadzwoniły do mnie te ( usunięte przez administratora ) i powiedziały ze jednak nie wyjade. Tylko wtopiłem siano na zakupy na wyjazd. Zaproponowali mi prace przy sprzataniu ( usunięte przez administratora )!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-11 21:06:27 odpowiedz | cytuj
olo - 2007-05-03 01:26:30

Czy ktoś z Was korzystal z tej agencji?  Wybieram się do Holandii, nie wiem czy warto im zaufać.

witam chcialem napisac tylko ze odradzam ta firme axell z tego powodu ze jak pojechalem do firmy syncreon robilem na aplu aipodach 1 tydzien i mialem przepracowane 15 godzin do tego 4 dni siedzialem w domu potym czasie mialem dosc i pojechalem do domu jak mi powiedziano ze niewiadomo jak bedzie z godzinami.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-13 10:23:40 odpowiedz | cytuj
czy ktoś pracował lub pracuje na prefabrykacji przez tą agencje
zdjecie uzytkownika
jb - 2011-02-03 13:47:23 odpowiedz | cytuj
niech ktoś napisze czy wszyscy pracownicy firmy axell mówią dobrze po angielsku?
zdjecie uzytkownika
alfaromeo80@wp.pl - 2012-09-24 09:48:16 odpowiedz | cytuj
witam Axell nie jest taki zły daje rady ale mam problem z podatkiem najpierw się płaci 140zł a puźniej niewiadoma wielka kiedy dostaniesz zwrot podatku,ale jeśli chodzi o mieszkania to warunki są świetne i są wypłacalni i nie zostawiają nikogo na lodzie jeśli chodzi o pracę jak nie ta to inna
zdjecie uzytkownika
badziewny szampan za 2 euro - 2013-01-18 19:02:59 odpowiedz | cytuj
Ja nie wiem, skad Axell ma taka dobra opinie, ale to co jest na miejscu ewidentnie tej informacji przeczy. Nie dosc ze hotele maja co najmniej jak ze schronisk dla bezdomnych w Etopii objętych roczną kwarantanną, to jeszcze non stop jakies problemy z wyplatami pieniędzy. Ludzie na miejscu obstawiaja tylko zaklady, czy maja jendego idiote w biurze czy jest ich wiecej. Ale jest jeden plus dla tych, ktorzy kochaja podroże - z Axllem napewno pozwiedzasz Holandie! tyle tylko, że po najgorszych zablociach jakie tylko w tym kraju istnieja.
Pozdrawiam turystów preferujących ekstremalne przygody *-)
alert