Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
agat - 2008-10-06 21:42:14 odpowiedz | cytuj
ciekawe kiedy wyślą bo z tego co rozmawiała moja siostra dzisiaj z tą grzeczną panią to ona mówiła że muszą to rozpatrzeć no i mówiła ,że nie tak prosto bo musi odksięgować (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Ilona - 2008-10-06 21:57:13 odpowiedz | cytuj
Zgadzam się.Tak jak łatwo wzięli tak niech oddadzą.A całe to księgowanie to wyciągnięcie kartki z segregatora.Do końca tygodnia powinno im wystarczyć czasu.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-10-06 23:10:09 odpowiedz | cytuj
Dajcie znać jak najszybciej czy odzyskaliście kasę
zdjecie uzytkownika
agat - 2008-10-07 10:18:54 odpowiedz | cytuj
jak tylko dostanę zaraz dam znać
zdjecie uzytkownika
smerf - 2008-10-07 10:47:04 odpowiedz | cytuj
widze ze juz wszystko chyba ucichlo bo napewno sa jacys co juz wrucili z hiszpani to dlaczego nie zglosili ten incydent jaki przezyli do TVN-uwaga napewno by sie zaraz tym zajeli takim (usunięte przez administratora) i tym posrednikiem ,tylko widze ze z wielkiej chmury maly deszcz
zdjecie uzytkownika
agat - 2008-10-07 11:11:12 odpowiedz | cytuj
też to sądze chyba im tam było dobrze!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
smerf - 2008-10-07 11:34:52 odpowiedz | cytuj
albo ktos z malej kropli wody zrobil wielkie morze
zdjecie uzytkownika
smerf - 2008-10-07 11:39:39 odpowiedz | cytuj
ja tez jezdzilam na zbiory owocow w hiszpani to wiem jakie ludzie jezdza niekture paniusie to zeczywiscie wyjezdzali jak na wczasy a nie do ciezkiej pracy paznokcie to bezmalo na 2 cm i jak zobaczyla co bedzie robic to tez zaczely robic wojne ze wtakich warunkach nie beda pracowac albo mezczyzni to zamiast do pracy to z wfaszka lezeli pod drzewem to pracodawca wyzucal takich z pracy a ci przyjezdzali do kraju i opowiadali do jakiego (usunięte przez administratora) trafili ale prawdy nie powiedzieli dlaczego zostali wyzuceni i tak szybko wrucili
zdjecie uzytkownika
Ilona - 2008-10-07 11:45:28 odpowiedz | cytuj
Jestem z okolic Grudziądza też miałam jechać.Ale napisałam podanie żeby kasę oddali bo to się nie kalkuluje.Za dużo tych opłat za wszystko w stosunku do zarobków.A pytał ktos o artykuł w gazecie.Jest dziś na pierwszej stronie gazety pomorskiej tytuł"Wpuszczeni w oliwki"
zdjecie uzytkownika
Przepraszam administratora forum! - 2008-10-07 15:50:08 odpowiedz | cytuj
Nerwy mnie ponoisły. Bliska mi osoba pozostała w Hiszpanii wraz z grupą innych.Wiadomo lekko nie ma i zanim wyjdzie na prostą to jeszcze nie jeden raz niedośpi i niedoje ale poddać sie nie chce. Tak własnie Szanowne (usunięte przez administratora) W Grudziądzu zaważylo na życiu swoich pracowników, których mają za nic jak śmieci ! Ten koszmar sie nie skończył, on się przeciąga!
zdjecie uzytkownika
O zwrot pieniedzy? - 2008-10-07 21:56:44 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich. Niewiem w koncu kiedy zamierzacie wyjechac na te zbiory. Do jednych dzwonili, ze 11.10 teraz czytam, że w piątek (10.10) o 14:00. WYBIERAM sie tam osobiscie, po ZWROT pieniędzy! Lub na rozmowę z właścicielem/ami firmy (ktorego zapewne nie bedzie). Im nas wiecej tym lepiej. Co da podanie??? (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-10-07 23:40:40 odpowiedz | cytuj
Dzięki za stronę dla Przedmówcy.Cwanie się tłumaczy firma zabrakło tylko najważniejszego,że dopisku w zawartej z nimi umowie o pracę o tym,że przez dwa tygodnie pracy wogóle nie gwarantują-nie mieli,a tą,którą zagwarantowali w zamian-to już za zupełnie inne wynagrodzenie niż w umowie podpisywanej jeszcze z nimi wyjeżdżającym zadeklarowali.Mało znam takich co dla hobby pracują.Większość robi to jednak by zarobić na utrzymanie a za nową stawkę i już bez własnych oszczędności wydanych przez pierwsze dwa tygodnie-przetrwać nie mówiąc o zarabianiu- po prostu się nie dało.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-10-07 23:55:55 odpowiedz | cytuj
Oni mają w umowie zapisane że "Agencja zastrzega sobie prawo skierowania pracownika do innego pracodawcy".....ALE " o ile zostaną zachowane istotne warunki zatrudnienia bez zmiany umowy" ....Więc tłumaczenie tego pana nie ma najmniejszego sensu bo warunki wiadomo zmieniły się i to radykalnie...nie mam więcej pytań (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-10-09 17:56:03 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora) Wybieram się osobiście ale jeszcze nie do Hiszpanii. Co do branży adwokackiej nie pana w tym głowa. Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-10-11 12:32:42 odpowiedz | cytuj
heh no właśnie mnie ta wypowiedź też ździwiła ..
zdjecie uzytkownika
anonimowy - 2008-10-11 16:14:43 odpowiedz | cytuj
Boże co tu się dzieje...przeczytałem kilka postów i pod wrażeniem jestem... jasny gwint...podkreślajac powage sytuacji i jednym słowem radzicie z(usunięte przez administratora)tu czy na miejscu w Hiszpani w współprace nie wchodzić tak??
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-10-21 10:56:02 odpowiedz | cytuj
hej wszystkim my czekamy na telefon od mtg w sprawie tego wyjazdy na pomarancze i jakoś jaj narazie nic nie słychać... kto też czeka jeszcze na ten wyjazd?i czy cos wiecie na temat tego wyjazdu? jak tam naprawde jest, czy jest praca i jakie warunki??? jak tak to niech sie odezwie (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
poszkodowana - 2008-10-27 22:57:54 odpowiedz | cytuj
z tego co wiem to z (usunięte przez administratora) wyjechało około 100 osób i po 1.11.2008 ma jechać kolejne 50 osób tj 150 ??
zdjecie uzytkownika
Dorota - 2008-11-04 20:07:33 odpowiedz | cytuj
Witam Wszystkich! Miałam wyjechać na pomarańcze max. do końca pażdziernika z firmy(usunięte przez administratora) z Grudziądza, ale nic z tego nie wyszło.Ofertę znalazłam w necie i dosyć szybko wpłaciłam pieniądze, które wymagali. Zapewniali o szybkim wyjeżdzie, który do tej pory nie doszedł do skutku. Czy dużo jest osób, które są w podobnej sytuacji jak ja? Proszę (usunięte przez administratora)napiszcie na forum co macie zamiar z tym zrobić.Zapewniają o zwrocie kasy, ale jak nadal wierzyć tej super firmie? Mówią o rozpatrzeniu podania, które trzeba do nich wysłać. Ile czasu będziemy czekać i czy w ogóle odzyskamy pieniądze? Jeśli nie są wiarygodni? Pozdrawiam Dora! .
zdjecie uzytkownika
Anonim - 2008-11-05 07:50:51 odpowiedz | cytuj
A Ty(usunięte przez administratora) nie możesz przeczytać całego forum, żeby wiedzieć, co ludzie mają zamiar zrobić z (usunięte przez administratora)? Kolejny raz trzeba kopiować wpisy i zaśmiecać forum? Bądźmy rozsądni, nie jesteś sama. Poczytaj, a potem pytaj
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-11-05 09:05:33 odpowiedz | cytuj
Andrzej hej zostawiłem Ci kontakt na e-mail tak jak prosiłaś
zdjecie uzytkownika
piekna - 2008-11-10 10:55:19 odpowiedz | cytuj
witam czy ktos wie coś o tym wyjeżdzie???? bedzie on czy nie?????? (usunięte przez administratora)!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
d - 2008-11-15 19:06:19 odpowiedz | cytuj
przepraszam pomylilem nazwisko przemyslaw decker.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-11-17 16:38:31 odpowiedz | cytuj
Daj jakiś namiar na siebie na forum nie można pisać wszystkiego.
zdjecie uzytkownika
Michał - 2008-11-17 21:55:22 odpowiedz | cytuj
Mój numer GG to 1566635

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
tomek g - 2008-11-26 15:47:36 odpowiedz | cytuj
witm wszystkich to jest wielkie dno nie łudcie siem mnie zbywali 2 miesiące i nic jak nie pogoda to hiszpnie siem wycofali a terz na zwrot kasy mam czekac 2 miesice a oni bedom obracac moimi pieniedzmi pzez ten okres ani raz nie zadzwonili zeby powiedziec ze cos jest nie tak jak to stwierdzili my nie mmy obowiazku dzwonic do wszystkich :) dobrze siem zastnowcie co robicie ja nie polecam pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-12-15 14:09:02 odpowiedz | cytuj
to tylko ja - 2008-08-06 18:32:27

wyjezdzał moze ktos z was przez to biuro pracy?  oferuja prace w hiszpani przy zbiorach oliwek, pozdrawiam!

(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
techa - 2008-12-17 13:55:56 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora) zamieściło nową oferte do zbioru malin w Bonares.Zadzwoniłam i zapisałam się,ale zaczęłam szukać i znalazłam mase negatywnych opinie o firmie.Chciałam też sprawdzić pracodawce to (usunięte przez administratora) sprawdziłam w google es chciałm do niego zadzwonić,ale nie ma podanego tel.,faxu,e-maila. Więc czy taki pracodawca jest wiarygodny? Z pewnością nie. Już wiem,że nie pojade(usunięte przez administratora) Radze wszystkim pozostałym sprawdzajcie wszystkie dostępne informacje.
zdjecie uzytkownika
d - 2008-12-17 14:26:21 odpowiedz | cytuj
zaoszczedzilas 700zl.po informacje nt. mtg wystarczy zadzwonic do wup torun,
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-12-31 00:49:38 odpowiedz | cytuj
Pablo - 2008-09-08 11:44:23

Siemka wszystkim ... Jestem z woj dolnośląskiego i mam prośbe do tych którzy byli w biurze napiszcie czy to biuro jest oki. wysłałem  już wszystko wspominali dziś jak dzwoniełem  o 2 turach wyjazdu

jest oki
zdjecie uzytkownika
d - 2008-12-31 06:42:13 odpowiedz | cytuj
przypomnienie
zdjecie uzytkownika
d - 2009-01-13 18:56:51 odpowiedz | cytuj
przypomnienie
zdjecie uzytkownika
d - 2009-01-27 22:07:34 odpowiedz | cytuj
kassja - 2008-10-04 15:20:21

Do Piotra. I nie dziw się ,że ludzie zaczęli się buntować. Firma zapewniała przed wyjazdem, że kontrahent hiszpański jest w porządku, że wysyłali ludzi już rok temu i wszyscy byli zadowoleni. Każdy podpisał piękną umowę gwarantującą 6 euro na godzinę. A na miejscu okazuje się, że roboty nie ma, po 2 tygodniach bezczynności wywożą ich do cieszącej się złą sławą Alziry czy innej Cullery i każą pracować na akord za niskie stawki, płacić za dowóz na plantację i kto tam wie co jeszcze a jak nie to wypieprzać. Chyba mieli prawo się wqrzyć. W takim przypadku firma (usunięte przez administratora). powinna wynegocjować w ramach rekompensaty jakieś korzystniejsze warunki chyba umowa do czegoś zobowiązuje. A nie wywieźć ludzi, przetrzymać bez pracy a potem postawić ich przed faktem (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
d - 2009-02-09 09:42:59 odpowiedz | cytuj
kassja - 2008-10-04 15:20:21

(usunięte przez administratora). I nie dziw się ,że ludzie zaczęli się buntować. Firma zapewniała przed wyjazdem, że kontrahent hiszpański jest w porządku, że wysyłali ludzi już rok temu i wszyscy byli zadowoleni. Każdy podpisał piękną umowę gwarantującą 6 euro na godzinę. A na miejscu okazuje się, że roboty nie ma, po 2 tygodniach bezczynności wywożą ich do cieszącej się złą sławą Alziry czy innej Cullery i każą pracować na akord za niskie stawki, płacić za dowóz na plantację i kto tam wie co jeszcze a jak nie to (usunięte przez administratora). Chyba mieli prawo się wqrzyć. W takim przypadku firma (usunięte przez administratora)powinna wynegocjować w ramach rekompensaty jakieś korzystniejsze warunki chyba umowa do czegoś zobowiązuje. A nie wywieźć ludzi, przetrzymać bez pracy a potem postawić ich przed faktem dokonanym czyli
przypomnienie o oszustach z mtg.
zdjecie uzytkownika
kamill - 2009-08-03 10:47:56 odpowiedz | cytuj
siemanko ja tez chce jechac na pazdziernik i jesem z grudziadza podaj moze jakies gg to pogadamy:)
zdjecie uzytkownika
q - 2009-09-13 20:10:28 odpowiedz | cytuj
Pisze sie Grudziądz
alert