Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-06 22:19:15 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora ) to wielkie świństwo robią ludziom.Nie wiem skąd mają na to pieniądze ale organizują kursy językowe ale ludzi nie wysyłają do pracy.Nasza cała grupa siedzą w domach już 3 miesiące.Myślę ze te kursy refunduje im państwo.
zdjecie uzytkownika
kolo - 2010-07-31 09:08:51 odpowiedz | cytuj
Adecco nastawione jest na zysk. I dla tego zysku zrobią wszystko, nawet złamią prawo i zrobią je nieprzejrzystym. Wmówią ci wszystko; resztę mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A to że zarabiamy w Polsce tak mało,to podziękujmy naszemu rządowi,który daje się lobbować(korumpować) takim korporacjom jak (usunięte przez administratora ). KTO MA PIENIĄDZE TEN MA GŁOS!!!
Pa.
zdjecie uzytkownika
kolo - 2010-08-04 08:15:37 odpowiedz | cytuj
Wierzę w to,że(usunięte przez administratora ) i inne pokrewne korporacje przestaną istnieć w tak gigantycznych rozmiarach. Ludzie w końcu nie wytrzymają takiego złodziejstwa i korupcji. A wtedy będzie lepiej,bo Wiara czyni cuda.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-11 01:55:27 odpowiedz | cytuj
powiem Ci nam adecco kupuje bilety i nie potraca za to do pracy mam 13 km
zdjecie uzytkownika
chetny na wyjazd - 2010-12-21 12:45:18 odpowiedz | cytuj
Witam wszytskich mam oferte pracy na wyjazd przez firme adecco do finlandii jako monter konstrukcji stalowych, co o tym myslicie? widzial moze kto� z was ta oferte? a moze ktos z was tez zlozyl swoje CV na ta ofert? oferuja 11,56 euro za godzine brutto, darmowe zakwaterowanie, plus jakie dodatki ale nie wiem co to moze byc? co myslicie o takiej ofercie moze ktos z was juz pracowal lub pracuje przez adecco w finlandii?? Pozdrawiam wszytskich prosze o jakies komentarze
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-01 19:58:29 odpowiedz | cytuj
czy ktoś już pracowal w zakładach drobiarskich przez Adecco ,wybieram się przez tą firme moje gg 11752602
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2011-03-14 10:56:24 odpowiedz | cytuj
Szczerze odradzam ja odbyłem taki kurs i pomimo tego że ukończyłem kurs językowy naprawdę bardzo dobrze to do dziś tzn 6 tygodni nie dostałem żadnej oferty pracy z zawodu jestem hydraulikiem i mam bardzo dobre kwalifikacje jak również referencje mało tego nie idzie od nich wyciągnąć zaświadczenia o odbytym szkoleniu HMS co jest bardzo ważne przy podejmowaniu pracy w Norwegii nie mówiąc już o zaświadczeniu o kursach dotyczących systemów sanitarnych w Norwegii według mojej oceny dla hydraulików powtarzam HYDRAULIKÓW szkoda czasu naprawdę szkoda czasu
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-25 20:05:51 odpowiedz | cytuj
Ogólnie nie polecam pracy przez (usunięte przez administratora ) w norwegii, niby pracuje jako cieśla ale to tylko na papierku, gdyż głównie robimy wszytsko to co najgorsze, "przynieś, wynieś, pozamiataj" tak to wygląda w moim przypadku i z tego co się orientuje kilku moich znajomych ma to samo.
Niby na szkoleniu mówią że nie możemy stawiać rusztowań bo nie mamy na to papierów ale co tam jak tylko o tym powiedziałem w pracy to szef mnie wyśmiał a i tak musiałem postawić to rusztowanie, traktowanie ludzi(usunięte przez administratora ) przez norweskich szefów jest po prostu gówniane, najlepiej żeby pracować po 20h, jak mają ciśnienie i wogóle nie jeździć do domu, bo gonią terminy.
Ogólnie trzeba tu przyjechać i od razu szukać pracy bez pośrednio do jakiś normalnej firmy:)
Pozdro
zdjecie uzytkownika
polak966 - 2011-11-10 14:31:26 odpowiedz | cytuj
pracowalem za granica wiele lat i przez rozne agencje. w kazdej byly wieksze lub mniejsze problemy, ale najwieksze zawsze byly w malych agencjach- problemy z wyplatami, opoznienia, brak umow itd. Z mojego doswiadczenia wynika, ze najlepiej pracowac dla duzych agencji (np (usunięte przez administratora )) bo moze nie sa idealne, ale daja zdecydowanie wieksze gwarancje ze formalnosci i wyplaty sa ok.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-24 21:30:49 odpowiedz | cytuj
polak966 - 2011-11-10 14:31:26

pracowalem za granica wiele lat i przez rozne agencje. w kazdej byly wieksze lub mniejsze problemy, ale najwieksze zawsze byly w malych agencjach- problemy z wyplatami, opoznienia, brak umow itd. Z mojego doswiadczenia wynika, ze najlepiej pracowac dla duzych agencji ((usunięte przez administratora )) bo moze nie sa idealne, ale daja zdecydowanie wieksze gwarancje ze formalnosci i wyplaty sa ok.

Witam ,tak sobie czytałem te posty...hmmm co można by tu dodać(usunięte przez administratora )...na palcach jednej dłoni można policzyć z jakimi można rozmawiać,w sumie z każdą tylko jest jedno ale!!! czy ktoś bierze pod uwagę to o czym rozmawiacie.Osobiście znam 2-3 konsultantki z jakimi idzie normalnie porozmawiać,reszta ma Nas głęboko w du.... i nasze potrzeby,nie wypłacane dojazdy a gwarantowana dniówka...jak nie pojedziesz z rana to tylko masz zapłacone od tej godziny co pojawiłeś się,ale czy ktoś nam powiedział ze masz być z rana,nie!!! a potem czekasz tydzień na następny projekt ale już wenty nie masz i jesteś w plecy.Chyba najwyższa pora coś napisać do Oslo może tam ktoś zrobi porządek i poradzi naszym wspaniałym konsultantkom jak ma sie pracować,to nie jest Polska by nas tak traktować tu jest inny kraj i każdy ma swoje prawa i nikt nie jest zebrany z ulicy by tak go traktować
zdjecie uzytkownika
elektryk - 2012-02-04 15:54:19 odpowiedz | cytuj
Witam, dostałem ofertę pracy z(usunięte przez administratora )do Norwegii na stanowisko Elektryk. Mam mieć jakieś szkolenie BHP i potem wyjazd. Czy wyjechał ktoś jako elektryk z tej firmy? Jak było na miejscu? z góry dziękuję
pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Anja - 2012-02-06 20:53:32 odpowiedz | cytuj
Elektryk, a gdzie jedziesz do pracy? Mój mąż też będzie od nich wyjeżdżać. W przyszłym tygodniu kurs BHP.
zdjecie uzytkownika
elektryk - 2012-02-07 19:12:44 odpowiedz | cytuj
jeszcze nie mówili mi gdzie i kiedy. Puki co wiem tylko że mam mieć szkolenie BHP i tyle. Po przeczytaniu tego forum zastanawiam się czy jest sens...
zdjecie uzytkownika
nowy_jar - 2012-02-17 11:27:59 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich
ja również czekam na odpowiedz w sprawie pracy przez (usunięte przez administratora )jako elektryk w bergen i przetaczaniu kilku dziesięciu postów mam mętlik w głowie. Jedna rzecz jest dla mnie niepokojąca że wszyscy chętni do pracy dostali coś takiego "DLACZEGO WYBRAC (usunięte przez administratora ) NORWEGIA " niby jakiś regulamin a tak naprawdę niema żadnych podpisów zwykły dokument w wordzie w którym można sobie wszystko napisać.(usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
Margherb - 2012-03-09 23:25:23 odpowiedz | cytuj
Anju proszę Cię napisz co Twój mąż sądzi o tym kursie, jakie są warunki? czy wyjechał już do Norwegii? mój też właśnie jutro jedzie na tygodniowe szkolenie bhp i mam obawy co do tego wyjazdu z (usunięte przez administratora ) wiekszość opinii jest bardzo negatywnych.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
poszukiwacz - 2012-03-12 15:56:33 odpowiedz | cytuj
tez sie zastanawiam czy to ma sens. bylem na kursie w Szaflarach, wszystko fajnie, ale żadnych konkretów. Panie z(usunięte przez administratora ) mówiły o pracy w ciągu 2-3 tygodni po kursie, a w szaflarach w(usunięte przez administratora )Norge z kolei niewiedzą nic.. Pozostaje szukać jakiegoś innego kontraktu i czekać na jakieś wieści z Norwegii.
zdjecie uzytkownika
- 2012-03-27 17:50:02 odpowiedz | cytuj
pojechał już ktoś? jak to wyglada na miejscu?
zdjecie uzytkownika
- 2012-05-04 20:29:06 odpowiedz | cytuj
a co to za pytanie wogole ? masa ludzi wyjechala przez (usunięte przez administratora ) a ty sie pytasz czy ktos wyjechał. Jakies konkretne pytanie zadaj bo nikomu sie nie chce historii przytaczac
zdjecie uzytkownika
QAZ - 2012-05-07 10:37:58 odpowiedz | cytuj
Witam :)
Mam pytanie czy ktoś jako monter kadłubów okrętowych albo spawacz jest w Norweghi ni jak to wygląda w tym zawodzie ale przez (usunięte przez administratora ) ????
Bardzo proszę o szczerą odpowiedz bo mam propozycje wyjazdu ale przez te wpisy nie wiem co robić bo mam pracę tu w Polsce i nie zle płatną ( jak na Polskie realia ) prawie 4 tyś na miech
Proszę o odpowiedz ale spawaczy monterów Stoczniowców ok :)
dzięki z góry pozdro
zdjecie uzytkownika
Polka - 2012-05-08 22:37:34 odpowiedz | cytuj
Do QAZ. Przy dobrym wietrze też ci tyle zostanie w adecco - netto. Rób jak chcesz. Osobiście nie polecam.
zdjecie uzytkownika
XCV - 2012-05-10 19:06:44 odpowiedz | cytuj
QAZ - 2012-05-07 10:37:58

Witam :)
Mam pytanie czy ktoś jako monter kadłubów okrętowych albo spawacz jest w Norweghi ni jak to wygląda w tym zawodzie ale przez Adecco ????
Bardzo proszę o szczerą odpowiedz bo mam propozycje wyjazdu ale przez te wpisy nie wiem co robić bo mam pracę tu w Polsce i nie zle płatną ( jak na Polskie realia ) prawie 4 tyś na miech
Proszę o odpowiedz ale spawaczy monterów Stoczniowców ok :)
dzięki z góry pozdro
Nie jestem ani spawacz ani stoczniowiec ale powiem ci tyle ze zależy do jakiej firmy trafisz, jakie bedziesz mial perspektywy, po ile godzin będziesz pracował, czy będziesz się uczył języka, jaką stawkę dostaniesz. Bo załóżmy że 150 koron brutto (na rękę pewnie koło 100koron) i 7,5 godziny dziennie (37,5h tygodniowo) to dużo nie odłożysz bo na mieszkanie pewnie z 4000 koron na miesiąc ci odbiją, bilet na samolot sobie kupisz (jak będziesz w Oslo robił to grosze kosztuje a jak gdzieś dalej na północ to już duuuużo drożej). Jedzenie sobie kupisz jak będziesz oszczędzał to pewnie w 3000-4000 koronach na miesiąc się zmiescisz. ( nie liczę tu papierosów, piwa itp. bo to inna bajka)
powodzenia :)
zdjecie uzytkownika
podziekował - 2012-06-10 12:46:43 odpowiedz | cytuj
pracuję dla (usunięte przez administratora ) w bergen w norwegii jako pokojówka i powiem szczerze,że odradzam wszystkim, którzy są nastawieni na zarabianie konkretnych pieniedzy, takowych pracując dla (usunięte przez administratora ) nie ujrzysz na własne oczy. sezon turystyczny sie rozpoczął a pracy jak na lekarstwo, głównie siedzisz w domu i łaskawie czekasz na telefon to co zarobisz ledwo starcza na przeżycie, masz na czynsz i skromne jedzenie, o oszczędzaniu pieniędzy można zapomnieć, pracujesz tylko by przeżyć. (usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
bob - 2012-08-20 23:10:44 odpowiedz | cytuj
Zgadza się. Uważajcie na obietnice z (usunięte przez administratora ). Fakt niektórzy wyjeżdżali tydzień po kursie, niektórzy po miesiącu a znajomy czekał z pół roku. Wszystkim jednogłośnie mówili, że wyjazd maksymalnie 3 tygodnie po kursie. NIE WIERZCIE W TO. Po prostu mówią to co chcecie usłyszeć. Bo chcą w każdej chwili mieć gotowych do wyjazdu ludzi.

Inaczej człowiek się nastawia jeżeli ktoś mu mówi że wyjazd w ciągu 3 tygodni a inaczej jeżeli wie, że to może potrwać dwa miesiące. Jeżeli ktoś zwolni się z pracy z przekonaniem że wyjedzie za pare tygodni a wyjazd przeciąga się o parę miesięcy to już jest nie ciekawie. Na wyjazd trzeba ponieść koszty, przez pierwsze parę tygodni pobierają 50% podatku, opłata za mieszkanie, wyżywienie tu dość drogie.
Ja pierwszy raz poleciałem do Norwegii samolotem i okazało się że mam do pracy 2 km na nogach. Niby nie daleko ale 25 minut trzeba było dymać. Potem na budowę miałem ze 4 km. Jakby mnie uprzedzili o tym to pojechałbym autem. Przed wyjazdem się pytałem gdzie będe pracował, czy daleko do pracy itp.. to nic nie wiedzieli wszystkiego miałem dowiedzieć się na miejscu no i się dowiedziałem.

A i na żadne dżentelmeńskie umowy się nie piszcie, bo oni w stosunku do was nie będą mieli ŻADNYCH sentymentów. Nie chce nikogo zniechęcać do firmy bo nie o to mi chodzi.
powodzenia
zdjecie uzytkownika
- 2012-09-01 12:18:08 odpowiedz | cytuj
Zrozmu ze ich nie interesuje czym ty dojedziesz czy chodzisz 4 czy 5 km bo ani gdzie mieszkasz ty masz czlowieku godziny robic bo oni maja z tego zysk. porobisz miesiac i daja znac ze roboty juz niema i albo wracasz do polski albo siedzisz i placisz za mieszkanie, roznie bywa, nie wazne ze dolozyles do interesu, wazne ze oni zarobili na tobie. tak to dziala mniej wiecej.
zdjecie uzytkownika
gal1964 - 2012-10-02 10:43:03 odpowiedz | cytuj
Najlepiej jest samemu szukać i wysyłać CV ,ja tak zrobiłem i 2 sezon załapuje sie na prace 1 czerwca do połowy pzdziernika niestety z językiem norweskim kulawo ale obecnie startuje w polsce na kurs i są perspektywy pracy w sezonie zimowym .Prubowałem przez (usunięte przez administratora ) ale to nieporozumienie ,olać ich .Ja pracuje w gastronomi i hotelarstwie ale w budowlance naprawde jest praca .Norwegia to bardzo dobry rynek pracy przeważają uczciwi pracodawcy ,prawo pracy raczej jest przestrzegane ,ale zdazaja sie i oszusci tak jak fszedzie .Poizdrawiam i Powodzenia

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Jerzy - 2012-10-06 06:44:51 odpowiedz | cytuj
Praca w adeco?Powinni tego zabronić!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
zniesmaczony - 2012-12-03 12:04:49 odpowiedz | cytuj
praca w adecco jako elektryk - 11 sztuk wyszkolonych ludzi - ponad miesiąc szkolenia w dzikich warunkach - jedzenia tyle co kot napłakał (w sanatorium jest wiecej na talerzach) z czego po PÓŁ ROKU!!!!czekania 3ech tylko wyjechało, tyrają po 12 godzin dziennie, pokoje droższe niż było mówione, płacone jest tylko za pierwsze 5 dni postojowego a potem zęby w ścianę!! pokój trzeba opłacić, za coś trzeba zyć a do domu wyjechać nie można bo na pół roku jesteś zablokowany - jednym słowem - JAK CHCESZ WYJECHAĆ DO NORWEGII UCZ SIĘ JĘZYKA, PISZ, DZWON SAM DO FIRM ALE TYLKO NIE (usunięte przez administratora ) - dotyczy to każdego elektrycznego zawodu, wykorzystują niewiedzę i naiwność ludzi!!
zdjecie uzytkownika
spawacz - 2012-12-07 15:23:51 odpowiedz | cytuj
Witam, szukam osób chętnych do wyjazdu ze mną do Norwegii. Znam tylko angielski, jeśli podobnie jak ja szukasz tam pracy odezwij się, moze wyjedziemy razem. Jestem po kursie spawacza 25 lat. Woj. Kuj-Pom.
(usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
ancafe - 2013-01-21 17:17:31 odpowiedz | cytuj
Witam
Czy ktoś wyjechał do norwegi na stanowisko kucharza(jezyk angielski jest wymagany). Czy to się opłaca?
zdjecie uzytkownika
porażka - 2013-03-23 11:35:04 odpowiedz | cytuj
Zdecydowanie nie polecam współpracy z tą 'firmą'
zdjecie uzytkownika
jazda jazda - 2013-04-22 16:02:10 odpowiedz | cytuj
hej pisze bo zanlazłam twój wpis mogłabyś powiedzieć wiecej o problemach jakie miałaś przy zatrudnieniu jako pokojówka z (usunięte przez administratora ) bo właśnie dostałam umowe jako pokojówka i tez mam problemy i miałabym parę pytań daj znać może skontaktujemy sie na priv jakoś pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
ciekawy - 2013-05-14 00:24:55 odpowiedz | cytuj
czy ktos pracuje w Adecco w Trondheim ? Chodzi mi o atmosferę, ilość zleceń i konsultantów.
pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
anka - 2013-05-30 20:15:26 odpowiedz | cytuj
fatalna firma znalazlam sobie sama prace ale w tej firmie musialam podpisac umowe z adecco bo inaczej nie zatrudniaja ,chociaz adecco nie znalazlo mi pracy to zabiera mi kase z wyplaty za darmo.W sosnowsu nie przyjemne babki
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2013-07-02 02:43:44 odpowiedz | cytuj
Przestrzegam przed wyjazdem do Finlandii z firmy(usunięte przez administratora ) bo to jest kpina co panie z biura w ogłoszeniach wypisują..
rotacja może i jest 6tyg/2 lecz przez te 6tyg nie dużo zarobicie bo nie ma godzin na tej elektrowni... jak będziecie mieć 40h w tygodniu to będzie cud nad Wisłą.. a za wszystko trzeba płacić oczywiście nikt nie wspomina o kaucjach które trzeba zapłacić..mieszanie + opłaty za pozwolenia..przejazdy.. każdy kto tam był to wie o czym mówię a rotacja tam jest NAPRAWDĘ duża i każdy ucieka jak tylko może....
nie wspominając że jest tam może 4 monterów z (usunięte przez administratora ) jeżeli jeszcze tam są, reszta już dawno się pożegnała z tą wspaniałą firmą więc jak lubicie mieć dużo wolnego i zarabiać grosze to szczerze polecam...
zdjecie uzytkownika
Adrian - 2013-12-18 21:02:38 odpowiedz | cytuj
Witam...

Chcialbym podzielic sie swoim doswiadczeniem jesli chodzi o Adecco w Niemczech.
Coz... nie mam dobrego zdania jesli chodzi o traktowanie pracownikow.... Moja przygoda z Adecco trwala od 4 listopada do dnia dzisiejszego.
4 listopada podpisalem umowe z Adecco jako pracownik na produkcji. Umowa zostala podpisana do dnia 21 grudnia tego roku. - i potem miala zostac przedluzona oczywiscie z wolnym od 21 grudnia do 2 stycznia gdyz fabryka nie pracuje.

Kilka dni temu dowiadywalem sie czy umowa zostanie mi przedluzona... otrzymalem pozytywna odpowiedz :) Jest radosc... niestety... przyszedl dzien wyplaty... ku mojemu zdziwieniu na moim kocie za caly miesiac pracy (przepracowalem 144 godziny) otrzymalem wynagrodzenie 663.44 - ladna suma... nie wiedzialem czy mam sie smiac czy plakac. Poprosilem kolege ktory tez pracuje tam przez Adecco zeby poszedl ze mna do biura i to wyjasnij bo ja az tak dobrze nie znam Niemieckiego. Wizyta w biurze byla nie przyjemna... Pani pracujaca tam oczywiscie jak za kare powiedzila ze nie mam co sie burzyc bo dostala wyplate adekwatna do przepracowanych godzin!!! Ze slucham? Cos nie hallo!
Kolega wdal sie w konwersacje z nie przyjemna Pania. W koncu laskawie sprawdzila co jest grane... Nie dosc ze okradli mnie z godzin to jeszcze wpisali mi klase podatkowa nr. 6 gdzie ja mam nr. 1 i samego podatku mi zabrali ponad 150 euro! Po czym poinformowali mnie ze wyruwnaja mi to z nastepna wyplata (tak na pewno... jak innym... bo nie tylko ja mialem taki problem). Poprosilem kolege zeby przetlumaczyl Pani ze pieniazki chcialbym miec na koncie do srody bo to sa moje ciezko zarobione pieniadze... tym bardziej ze ldada dzien sa swieta...
Zniesmaczona Pani z biura zapewnila ze pieniadze do srody beda.
No... ulga...
Po czym wracam dzis z pracy i znajomy informuje mnie ze dzwonili z Adecco i ze wlasnie nas zwolnili!!!!!!!!!! Ze co?
Pan kierownik z biura zadzwonil i poinformowal kolege ze nie przedluza nam umowy dlatego ze przyszedlem upomniec sie o swoje pieniadze. Gdybym przyszedl sam to tylko by mi umowy nie przedluzyli a ze przyszedlem ze swiadkiem to jemu tez nie przedluza bo Adecco nie potrzebuje pomocy personalnej! A wiec od dzis jestem bezrobotny!

Juz nie wspomne ze Adecco nie ma stalego grafiku... z dnia na dzien zmieniaja sie dni twojej pracy...
zdjecie uzytkownika
ten - 2013-12-19 17:09:53 odpowiedz | cytuj
Zgadza sie, ja pracowalem w Adecco w Norwegii, jeżeli chodzi o pieniadze to zgadzalo się co do korony wszystko, ale jeżeli chodzi o traktowanie pracowników to zero kultury a jak już trafisz na jakieś polskie konsultantki w biurze to juz nic nie załatwisz ani się nie dowiesz
zdjecie uzytkownika
seba - 2014-01-15 11:02:22 odpowiedz | cytuj
witam.mam pytanie.chce sie dowiedzieć czy zgłaszając sie do Adecoo musze miec napisane CV czy to oni sie tym zajmują? bo nie wiem
zdjecie uzytkownika
seba - 2014-01-15 16:46:40 odpowiedz | cytuj
?
zdjecie uzytkownika
seba - 2014-01-16 09:33:19 odpowiedz | cytuj
?
zdjecie uzytkownika
roro - 2014-01-23 11:26:03 odpowiedz | cytuj
.
zdjecie uzytkownika
roro - 2014-01-24 11:50:37 odpowiedz | cytuj
.
zdjecie uzytkownika
lll - 2014-01-27 18:55:46 odpowiedz | cytuj
Musisz CV im wysłać a oni na jego podstawie zaproszą cię na rozmowę albo i nie. Na podstawie rozmowy zatrudnią Cię albo i nie.
Firma w sam raz dla Ciebie. (sądząc po pytaniu jakie zadałeś)
alert