Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
sweetcat1 - 2012-07-14 14:19:26 odpowiedz | cytuj
Witam

Dziś również do mnie dzwonili z Dromadera. Niby zwolniło się jakieś miejsce i mam szansę się "załapać" do Amazona. Też mam zapłacić 265zł za transport do Niemiec... Wyjazd jest z rana w poniedziałek 16.07.2012. Nie wiem co robić? Jechać czy nie???
zdjecie uzytkownika
słonik - 2012-07-16 18:45:43 odpowiedz | cytuj
jak macie mozliwość skorzystac z innego biura niz dromader to nawet się nie zastanawiajcie,sa nie wporządku,to prawda na początku wszystko ładnie pięknie,a później sie wypinają na ludzi,nas posłali do belgi,warunki,jak dla bezdomnych,wróciliśmy po tygodniu,smród,brud i wariatkowo,przed nami wróciło z tamtą mnóstwo polaków,część sama ,reszte wywaliła szefowa,straszna ... wszyscy wredni,biuro wiedziało jaka jest atmosfera w tym gospodarstwie a mimo to biora kasę i wysyłaja tam ludzi,gdyby byli w porządku to zerwali by kontakt z takim gospodarzem,nie ważne gdzie ,aby tylko wysłac,tak sie nie robi,byliśmy tam tydzien a teraz nie możemy wyleczyc rąk,mamy poparzone od chemi,pomimo tego że pracowaliśmy cały czas w rękawiczkach,nie wypłacili nam pieniędzy,omijajcie to biuro,nie ma na nich siły,wykorzystuja ludzi którym zależy aby wyjechać
zdjecie uzytkownika
Piotr, Kargowa - 2012-07-17 00:00:07 odpowiedz | cytuj
Jeżeli chodzi o wyjazd do Amazona, to firmy Dromader nie polecam.
Pracowałem tam rok wcześniej przez firmę Franz&Wach wraz z sąsiadem, chcieliśmy ponownie pojechać teraz przez tą samą firmę jednak we Franzu jeszcze nie wiedzieli od kiedy będą rekrutować i że jeżeli wcześniej mamy ofertę wyjazdu przez inne biuro to mamy się nie zastanawiać i jechać, więc chcieliśmy spróbować przez firmę Dromader z Wrocławia. Zrobiono nam test językowy przez telefon, za mnie rozmawiał kolega który zna płynnie język niemiecki, ponieważ ja po niemiecku znam jedynie podstawy, komunikatywnie znam angielski. Sąsiad po niemiecku lepiej ode mnie, ale bez rewelacji, rozmawiał sam, pewnie coś wydukał tam.."ja" rozmawiałem płynnie po niemiecku, dwóch kolegów, których chcieliśmy wkręcić na wyjazd z nami, żeby pojechać we czwórkę też po niemiecku raczej słabo, ale niby test z języka przez telefon przeszli. Do mnie na dzień przed wyjazdem zadzwoniono że znajduje się na czarnej liście firmy Amazon i że mam się tam nie pokazywać, bo nie chcą mnie w ogóle widzieć, ale dziś dostałem maila z Franz&Wach że zapraszają mnie do pracy na 23.07, odpisałem im ze wedlug Dromadera nie jestem tam mile widziany, jednak firmie Franz&Wach nic o tym nie wiadomo i że czekają na mnie w poniedziałek, że jeżeli zechcę to mam im tylko odpisać że będą i czekają na mnie..jaki z tego wniosek każdy powinien się domyśleć..szukają naiwnych bez znajomości języka którym mogą spokojnie pod nos wetknąć byle jaki kontrakt do podpisania i oszukać..zdecydowanie nie polecam, a samą pracę w Amazonie..jeżeli chodzi o samą pracę w tej firmie to lżejszej nie widziałem na oczy..i dojazdy do pracy zapewniają, autobusami, max 25km jest do pracy z miejsca, w którym się mieszka..:) jakby ktoś chciał więcej info to moje gg 9437889, pozdrawiam(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
ja - 2012-07-17 13:13:45 odpowiedz | cytuj
jeśli nie byłaś i widziałaś to nie pisz.z biletami też się uda i za 99 polecieć
zdjecie uzytkownika
czesuaf - 2012-07-24 13:43:19 odpowiedz | cytuj
Dziwne ze nie ma komentarza od osób które pojechały 16-stego, Chyba ze pop prostu jeszcze nikt nie pojechał?! Mnie najbardziej zastanawia gdzie znajduje się zakwaterowanie, w zeszłym roku większość tymczasowych w Amazonie mieszkała w ferienparkach skąd ich dowożono autobusami koło 30 km od Bad Hersfeld. W zeszłym roku darmowe posiłki były dopiero od listopada czy ktoś wie jak jest aktualnie?
zdjecie uzytkownika
rafal - 2012-07-25 08:50:54 odpowiedz | cytuj
Slonik napisz przy czym pracowaliscie w Belgii z dromadera,zebe nie wpakowac sie ewentualnie na mine...
zdjecie uzytkownika
pawel - 2012-08-06 13:42:31 odpowiedz | cytuj
Jednak straciles sznase zycia...Jak nie korzystales, to dalczego twiertdzisz, ze sa oszustami?
Wprowadzasz ludzi w blad, ktorzy mogliby jechac do dobrej prac
Ja jestem w Oberhofie i jestem zadowolony. Wszystko jak mowili, sie sprawdzilo, a do pracy jest troche ponda stówkę, ale worza codziennie. Pozdor
zdjecie uzytkownika
B... - 2012-08-30 11:51:30 odpowiedz | cytuj
Ja byłam, wróciłam i jestem b. zadowolona. czesuaf, myślisz, że ludzie, co pojechali za granice, to nie mają nic ciekawszego do roboty, tylko odpisywać na komentarze na forum? Wydaje mi się, że ważniejszy jest kontakt z rodziną, znajomymi, itp.
Dromader tylko zorganizował nam przejazd. Umowa była z niemieckim trenkwalderem.
zdjecie uzytkownika
lukaszst12 - 2012-09-07 21:30:50 odpowiedz | cytuj
Witaj, straciłeś dobrą ofertę pracy, byłem tam z oberhofu mieliśmy 115km do amazonu, Jedzenie za darmo, hotel za darmo, dojazd do roboty też, warunki w hotelu super. 6 euro na godzine netto. Ja osobiście pakowałem na FRA1. Sauna basen, jakuzi. wszystko za darmo. chcesz wiedziec wiecej to napisz.
zdjecie uzytkownika
Pawel Wałbrzych - 2012-09-26 15:03:29 odpowiedz | cytuj
Facet to byś chyba chciał lecieć i zostać prezesem firmy,mieć wille i luksusowe auto,ale zapomniałeś ze pojechales na........zbiory....a na zbiorach trzeba pracowac
zdjecie uzytkownika
Dromader - 2012-10-06 23:19:00 odpowiedz | cytuj
Znam firme dromader i moge polecic.pracowalem w magazynie w Bad Hersfeld i jestem zadowolony.Utrzymuje kontakt z osobami ktore zemna pracowaly i jak ja sa zadowolone.Teraz z czescia znich pracujemy w Graben.Dromader polecam ludziom ktorzy chca pracowac a nie imprezowac.pozdrowionka dla amazonczykow jendreknowy.do zobaczenia w amazonie
zdjecie uzytkownika
czarqo@wp.pl - 2012-10-15 10:37:52 odpowiedz | cytuj
Hej,

skontaktuj się ze mną na mojego maila: (usunięte przez administratora)
Otrzymałem ofertę pracy w magazynie Amazona w Bad Hersfeld. Od 22 października. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej od osób które już pracowały tam.
Pośrednikiem jest firma Trenkwalder z siedzibą w Krakowie. Wyjazd za ok. 300zł od osoby z Krakowa.
zdjecie uzytkownika
r2d2 - 2012-10-18 18:19:26 odpowiedz | cytuj
Cześć jendreknowy, jak mialbys chwile napisz jak wygladają sprawy z mieszkaniem w amazonie w graben ferienpraki czy pensjonty? Jak ogólnie atmosfera tez taki chaos jak w Bad Hersfeld? Daleko jest z miejsca zakwaterowania do pracy? Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
- 2012-10-26 03:10:43 odpowiedz | cytuj
Piotr, Kargowa - 2012-07-17 00:00:07

Jeżeli chodzi o wyjazd do Amazona, to firmy Dromader nie polecam.
Pracowałem tam rok wcześniej przez firmę Franz&Wach wraz z sąsiadem, chcieliśmy ponownie pojechać teraz przez tą samą firmę jednak we Franzu jeszcze nie wiedzieli od kiedy będą rekrutować i że jeżeli wcześniej mamy ofertę wyjazdu przez inne biuro to mamy się nie zastanawiać i jechać, więc chcieliśmy spróbować przez firmę Dromader z Wrocławia. Zrobiono nam test językowy przez telefon, za mnie rozmawiał kolega który zna płynnie język niemiecki, ponieważ ja po niemiecku znam jedynie podstawy, komunikatywnie znam angielski. Sąsiad po niemiecku lepiej ode mnie, ale bez rewelacji, rozmawiał sam, pewnie coś wydukał tam.."ja" rozmawiałem płynnie po niemiecku, dwóch kolegów, których chcieliśmy wkręcić na wyjazd z nami, żeby pojechać we czwórkę też po niemiecku raczej słabo, ale niby test z języka przez telefon przeszli. Do mnie na dzień przed wyjazdem zadzwoniono że znajduje się na czarnej liście firmy Amazon i że mam się tam nie pokazywać, bo nie chcą mnie w ogóle widzieć, ale dziś dostałem maila z Franz&Wach że zapraszają mnie do pracy na 23.07, odpisałem im ze wedlug Dromadera nie jestem tam mile widziany, jednak firmie Franz&Wach nic o tym nie wiadomo i że czekają na mnie w poniedziałek, że jeżeli zechcę to mam im tylko odpisać że będą i czekają na mnie..jaki z tego wniosek każdy powinien się domyśleć..szukają naiwnych bez znajomości języka którym mogą spokojnie pod nos wetknąć byle jaki kontrakt do podpisania i oszukać..zdecydowanie nie polecam, a samą pracę w Amazonie..jeżeli chodzi o samą pracę w tej firmie to lżejszej nie widziałem na oczy..i dojazdy do pracy zapewniają, autobusami, max 25km jest do pracy z miejsca, w którym się mieszka..:) jakby ktoś chciał więcej info to moje gg 9437889, pozdrawiam, Piotr
25km?? człowieku my mieliśmy do pracy 70km!!! do tego autobus po nas nie przyjeżdżał a jeśli chodzi o język to w tym roku nawet tym co mówili płynnie po niemiecku odmawiali pracy twierdząc,że go nie umieją.. To po jaka cholerę nas tam ściągali na 3 dni??!! tam wszystko to jeden wielki syf!!!!!
zdjecie uzytkownika
robi1968 - 2012-11-13 15:17:30 odpowiedz | cytuj
Witam .Czy jest ktoś kto wybiera się do pracy do Amazonu w najbliższy poniedziałek i jedzie przez Świecko autem.Jeśli masz wolne miejsce ,chętnie się dołącze.docelowo najpierw LIPSK, oczywiście nie za darmo. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Anka89 - 2012-11-15 14:03:08 odpowiedz | cytuj
ja jade z moim facetem i jeszcze jedna parka mysle ze w to samo miejsce i z tej samej firmy co Ty nigdy wczesniej tam nie bylismy wiec zobaczymy jak tam jest. jak narazie kontakt itp jest super ze str biura w krakowie oby tak dalej bylo za granica. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
krecik3435 - 2012-11-24 14:35:49 odpowiedz | cytuj
witam za kilka dni mam jechac do dadherswelt przez dromadera warto sa wyplacalni jestem tu nowy i niewiem co zrobic pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
anonymus - 2012-11-28 08:20:59 odpowiedz | cytuj
Zwróćcie uwagę na nick autora tekstu jednego i drugiego. Są różne, jeden to Don P..., a drugi to tylko P...Drugi tekst został napisany przez osobę związaną z firmą Dromader.
zdjecie uzytkownika
MatyS - 2012-11-28 13:10:32 odpowiedz | cytuj
Witam. Nie wiem już co myśleć. Mam jechać z niedzieli na poniedziałek z dworca PKP w Opolu do Amazonu w Bad Hersfeld przez firmę factory 600 z Gdańska. Bilet 250zł i niby jedzenia nie mam brać bo tam jest za free. Mieszkanie też free jak i dojazdy do pracy. Ale co z tym językiem bo w biurze nawet nie pytali mnie a ja powiedziałem że znam tylko podstawy nic więcej. A on że spoko dam radę. Boję się że nie zdam :/ i powrót do domu będzie. Jeśli ktoś jedzie też proszę o wiadomość (usunięte przez administratora) a Ci którzy tam byli niech mi poradzą i napiszą jak było naprawdę.
zdjecie uzytkownika
qwerty - 2012-11-28 23:22:05 odpowiedz | cytuj
Wiecie co zrobili z ekipą wysłaną pod koniec listopada? przyjechało 30 osób busem płatnym 200 coś zł, wszyscy na miejscu zdali test
językowy.wszyscy podpisali umowy.dzisiaj byli zapoznac sie z magazynem i gdzie jutro maja pracowac. pozniej poszli na kolacje i tam zobaczyli wywieszoną 'CZARNĄ LISTĘ' -20 nazwisk osob ktore jutro wracaja do polski. nikt nie wie o co chodzi. Pary zostały porozdzielane.
Ciekawie się zapowiada. Jak się dowiem więcej od razu tu napiszę...
zdjecie uzytkownika
czechu - 2012-11-29 18:45:58 odpowiedz | cytuj
Qwerty czy ty opisujesz sytuacje w Bad Hersfeld? Ta grupa była z firmy dromader? I najważniejsze ile jest pracy na magazynie, czy starcza dla wszystkich czy jest coraz mniej? z góry dzięki za info pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
qwerty - 2012-11-30 11:40:10 odpowiedz | cytuj
prostuje informacje. nie wróciło 20 osob ,ale 12 bylo na tej liscie, z dromadera wrocily 3 osoby. Podobno trzeba umieć się sprzedać . No i z tym językiem jeśli ktoś rzeczywiście ściemnia , że umie to radzę sięzastanowić, bo pozniej wszsytko wychodzi, np. kiedy brygadzista zada wam pytanie.. zebyscie nie musieli wracac. a co do pracy, to wszyscy chwala, podobno nie jest ciezka i nie wymaga zadnych zdolnosci, domki i warunki tez fajne. moj przyjaciel tam jest, stad mam te informacje. ja nie mam z tym nic wspolnego, wczesniej chcialam ostrzec, bo wydawalo mi siędziwne ,ze ludzie wylatuja po podpisaniu umowy, a nie przed.
zdjecie uzytkownika
Kacaraba - 2013-01-04 11:30:07 odpowiedz | cytuj
Otóż na Teneryfie rosną pomarańcze. Wiem, bo byłam i widziałam. A co do biletu to owszem nawet tak niska cena jest możliwa, jednak nie z Polski. Najtańsze przeloty są u naszych zachodnich sąsiadów, więc do ceny biletu trzeba doliczyć jeszcze koszt dojazdu na lotnisko. Sama bez problemu kupowałam bilety za 90 euro, a gdybym poszukała więcej, czego niestety nie miałam czasu zrobić, kupiłabym bilet jeszcze taniej. Dla chcącego nic trudnego.
zdjecie uzytkownika
Wojtek Podkarpackie - 2013-01-11 13:13:17 odpowiedz | cytuj
Czy wy piszecie o tej samej firmie???Byłem w listopadzie z Dromaderem w Amazonie.Było super .Warunków jeszcze nigdy takich nie miałem,chata spoko,jedzenie OK.a praca łatwa i nikt nawet żle nie popatrzył,Pracowałem na nocki 6,5 godz dziennie,po pracy autokar do domu,i na śniadanie.Było jak na urlopie zero problemów,miałem swoje robić i robiłem.Oczywiście idiotów nie brakowało(listy, petycje itp)ale zawsze sie ktoś znajdzie co mu coś nie pasuje.Teraz jest nas. nabór i siedze jak na szpilkach czy sie załapie czy nie,bo chętnie znów bym pojechał.Pozdrawiam wszystkich co pracowali w Amazonie!!!!
zdjecie uzytkownika
gruby - 2013-01-15 19:48:38 odpowiedz | cytuj
byłem od 26 listopada do 21 grudnia Amazonie przez Trenkwaldera... przez tez czs 3 dni wolne.efekt.. dzis wypłata... wczesniej 350 euro zaliczki teraz 164 euro dostałem....pytając o co chodzi Pana Z trenweldera ((usunięte przez administratora) uzyskałem odpowiedz: w amazonie tak juz jest. poprostu niewyslali nam godzin z amazonu i wiecej niemoglismy zapłacic. nastepne pytanie z mojej strony: kiedy amazon dośle wam godziny wypracowane przez pracowników(bo nietylko ja dostałem mniej) i kiedy beda pieniadze (poprosiłem o określenie się dokladnie gdyz pojede do sądu) uzyskałem odpowiedz.: mam w tym miesiacu wazniejsze sprawy nic wasze wypłaty. poczym rozmowa sie zakonczyła. jesli ktos miał podobny problem z nimi prosze o kontakt pod adresem : (usunięte przez administratora)

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
gogo - 2013-01-25 19:42:59 odpowiedz | cytuj
Witaj-mam uprzedzenia do firm które pobierają opłaty zaliczkowe,natomiast zdecydowałam sie wpłacić gdyż moja sąsiadka była z firmy Dromader na truskawkach,była zadowolona i zarobiona,a na opinie innych nie patrz bo zawsze sa tacy którzy narzekaja i tacy którzy sa zadowoleni,poza tym nie znajdziesz takiego posrednictwa pracy o którym by pisali opinie w samych superlatywach-zawsze coś ,tak więc kieruj sie tylko sobą-pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
barbara20133 - 2013-01-30 11:15:17 odpowiedz | cytuj
to polecacie ta firme dromader z Wrocławia czy nie ??????
zdjecie uzytkownika
Anka Mała - 2013-01-30 11:42:39 odpowiedz | cytuj
Ten DROMADER to jakas mega mistyfikacja. Wielce uprzejma w d..pe baba zadzwoniła do mnie i z wielkim musem opowiadała mi o ewentualnej, chociaz opowiadoała to zbyt wielkie słowo. Własciwie to nie była w stanie odpowiedziec na głupie pytanie czy kontrakt jest po polsku czy po hiszpansku! Co wiecej stwierdziła ze nie odpowiadja jej moje "wypytywania" na co ja do niej ze nie zamierzam jechac w ciemno i czy jest jakies forum na temat tego posrednika, po czym ona "moze i jest ale prosze sie nie sugerowac opiniami ". No i znalazłam :/
Ludzie ja chce wyjechac za hajsem, pomózcie
zdjecie uzytkownika
iwon - 2013-02-18 13:21:07 odpowiedz | cytuj
do mnie dzis dzwoniła
zdjecie uzytkownika
anka - 2013-02-23 15:06:08 odpowiedz | cytuj
witam, czy od tego posrednika był ktoś wyslany do hotelu jako pokojówka? kontakt na GG 46440990
zdjecie uzytkownika
anka - 2013-02-23 17:20:47 odpowiedz | cytuj
POKOJÓWKI witam, czy od tego posrednika był ktoś wyslany do hotelu jako pokojówka? kontakt na GG 46440990
zdjecie uzytkownika
- 2013-02-27 09:32:10 odpowiedz | cytuj
Mam jechać pod koniec marca do Bad Zwischenahn też nic nie wiem
i nie wiem czy ryzykować
pozdrawiam Lucyna
zdjecie uzytkownika
anka - 2013-02-28 15:13:17 odpowiedz | cytuj
lucyna masz GG?
zdjecie uzytkownika
anka - 2013-03-01 12:51:36 odpowiedz | cytuj
- 2013-02-27 09:32:10

Mam jechać pod koniec marca do Bad Zwischenahn też nic nie wiem
i nie wiem czy ryzykować
pozdrawiam Lucyna
lucyna prosze o kontakt
zdjecie uzytkownika
Pumba - 2013-03-23 15:55:16 odpowiedz | cytuj
Hej!
Mam pilne pytanie! Jedzie ktoś może z nimi do Gartow w poniedziałek,tj 25.03.2013??? Zaliczkę każą wpłacić 100 zł.Mam mało informacji a wyjazd za 2 dni....Piszcie ,jeśli ktoś tez się wybiera.Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
Eliza - 2013-04-08 17:55:11 odpowiedz | cytuj
No to straciłeś bajeczną pracę. Byłam tam 2 miesiące. Faktycznie, codzienne dojazdy trochę męczyły, ale mieszkalismy w 3 gwiazdkowym hotelu, z sauną i basenem za darmo. Praca bardzo spokojna, nie stresowała. Jeśli źle się czułeś wystarczyło zadzwonić, że dzisiaj nie przyjdziesz i tyle. Wiem, że jedno nieprzyjście w miesiącu było płatne przez firmę. Ogólnie zakwaterowanie w porządku, wszystko inne też. Pod koniec sierpnia grupa przenosiła się ok 30 km od Amazonu, więc tak źle nie było :)
zdjecie uzytkownika
Agaa - 2013-05-03 22:48:18 odpowiedz | cytuj
Hej ja jestem dalej za granica i siedze tu juz rok czasu. Pojechałam przez Dromadera i on kazal zaplacic nam wpisowe po 200zl. Oczywiscie nie potrzebnie;/. Ale pracuje do tej pory juz u samego pracowdawcy bo poczatek byl taki ze Dromader nas wyslal.....przez Traenkwalder'a bylismy zatrudnieni...a teraz sam pracodawca nas przyjął.....wiec jestesmy zadowoleni....I tez w ciemno jechalismy....nie wiedzielismy co nas czeka...Pozdr wszystkich:)
zdjecie uzytkownika
Piotr Żyła - 2013-05-09 23:00:10 odpowiedz | cytuj
Praca w Niemczech- zbiór pieczarek

Biuro Dromader z Wrocławia poszukuje chętnych kandydatów do pracy w Niemczech przy zbiorze pieczarek
Rozpoczęcie pracy: 25.05.2013r.
Czas trwania pracy minimum 2 lub 3 miesiące z możliwością przedłużenia
Zakwaterowanie zapewnione płatne- 200Euro/miesięcznie
Domki letniskowe całoroczne, 2 osobowe pokoje, łazienka/kuchnia wyposażone.

Wynagrodzenie: (praca na akord)
- I-35,00Euro/100kg
- II- 29,00/100 kg
- III- 23,00/100kg

Proszę o opinie co do tej oferty , znalazłem jedną negatywną ,a mianowicie że wielki wyzysk i praca za maximum 500 euro w miesiącu
zdjecie uzytkownika
gogolino - 2013-07-18 13:54:09 odpowiedz | cytuj
Ja również byłam z firmy dromader i tak jak mówisz wcale mnie nie oszukali,również uwarzam ,że jeśli ktoś chce pracować to da radę bo niestety praca cięzka nie położa,a jeśli umią tylko narzekać to przykro mi bardzo lepiej zostać w domu-chciała bym zaznaczyć,że wyjechałam na truskawki pierwszy raz w tym roku i zupełnie sama,do odwarznych swiat należy fakt faktem ciężko ale opłacało się i na drugi rok mam zamiar jechać ponownie do mego szefa bo juz znani ludzie.Wtym roku chciała bym jeszcze wyjechać na winogrona ale nie wiem jak i z kim mam się z kątaktować wie ktoś może czy firma dromader prowadzi nabór w tej dziedzinie pracy?pozdrt

zdjecie uzytkownika
majerka5 - 2013-09-14 10:04:10 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie chcialam zapytac odnośnie pracy w hiszpanii
zdjecie uzytkownika
majerka5 - 2013-09-14 10:17:03 odpowiedz | cytuj
dzwoniłam do dromadera ale podobno są tylko wyjazdy do niemiec czy ma ktoś kontakt żeby załapać się do hiszpanii bądź na tenetyfe potrzebuje od zaraz
zdjecie uzytkownika
majerka5 - 2013-09-14 10:18:13 odpowiedz | cytuj
majerka5 - 2013-09-14 10:17:03

dzwoniłam do dromadera ale podobno są tylko wyjazdy do niemiec czy ma ktoś kontakt żeby załapać się do hiszpanii bądź na tenetyfe potrzebuje od zaraz
teneryfę
zdjecie uzytkownika
gość - 2014-04-22 19:09:30 odpowiedz | cytuj
Do lukaszst12
to chyba byłeś na wczasach lub na wyjeździe sponsorowanym jak takie warunki tu opisujesz :)
zdjecie uzytkownika
gośc - 2014-04-22 19:12:50 odpowiedz | cytuj
lukaszst12 - 2012-09-07 21:30:50

Witaj, straciłeś dobrą ofertę pracy, byłem tam z oberhofu mieliśmy 115km do amazonu, Jedzenie za darmo, hotel za darmo, dojazd do roboty też, warunki w hotelu super. 6 euro na godzine netto. Ja osobiście pakowałem na FRA1. Sauna basen, jakuzi. wszystko za darmo. chcesz wiedziec wiecej to napisz.
Do lukaszst12
to chyba byłeś na wczasach lub na wyjeździe sponsorowanym jak takie warunki tu opisujesz :)
zdjecie uzytkownika
Przyszły pracownik sezonowy - 2014-04-22 20:01:03 odpowiedz | cytuj
mam ofertę pracy do Niemiec na pieczarki niby miejscowość COTTBUS a dostałam drogą e-mail umowe i był zupełnie inny adres w Niemczech. po sprawdzeniu w mapie obydwa te adresy były odległe od siebie o ponad 100 km. Zarobek tez nie za wysoki bo za 1 kg pieczarek= 0,30 euro, jestem osobą bez doswiadczenia co na początek da mi marną wypłatę a jak znam zycie będzie tam wymagana norma godzinowa jaką trzeba będzie wyrobić żeby nie wyrzucili z pracy. Czy ktoś już pracował przy pieczarkach przez DROMADERA?

=
zdjecie uzytkownika
Przyszłypracowniksezonowy - 2014-04-22 20:01:39 odpowiedz | cytuj
mam ofertę pracy do Niemiec na pieczarki niby miejscowość COTTBUS a dostałam drogą e-mail umowe i był zupełnie inny adres w Niemczech. po sprawdzeniu w mapie obydwa te adresy były odległe od siebie o ponad 100 km. Zarobek tez nie za wysoki bo za 1 kg pieczarek= 0,30 euro, jestem osobą bez doswiadczenia co na początek da mi marną wypłatę a jak znam zycie będzie tam wymagana norma godzinowa jaką trzeba będzie wyrobić żeby nie wyrzucili z pracy. Czy ktoś już pracował przy pieczarkach przez DROMADERA?

=
zdjecie uzytkownika
Agnieszka - 2014-10-06 16:42:45 odpowiedz | cytuj
Dromader to NAJGORSZA agencja z jaka kiedykolwiek mialam do czynienia.Wysylaja cie na zbior jablek trafiasz do hotelu, mowia ze placa 7 okazuje sie ze 5 euro.TRAGedia.Sa chciwi i oskubia cie na kazde euro.Wysylaja cie do pracy w hotelu a tam jedna wielkas niespodzianka, nie wiesz ile godzin pracujesz co masz robic ..!Nie chce obrazac osob z ktorymi ciezko pracowalam bo praca w hotelu jest naprawde mega ciezka ale bylam lelkko w szoku jak sie dowiedzialam ze jedzie ze mna do pracy 6 osob i zadna nie zna jezyka.?! to jedna wielka zenada.
Ludzie 5,5 euro /h w XXI wieku??????Ludzie sie po glowach pukali jak mowilam ze za tyle pracujemy??POLACY SZANUJCIE SIE TROCHE BO ZANIZACIE STAWKI NA SWIECIE. !!!!!!Nikt nigdy nie zaplaci wam godnie za wasza ciezka prace jezeli bedziwecie sie godzic na takie stawki!!i uczcie sie jezyka bo zawsze bedziecie tylko scierkami do podlogi!A Dromaderowi zycze zeby co roku tacil nie tylko dobrych pracownikow ale hotele z ktorymi wspolpracuje:))) pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
kuba - 2014-12-14 14:42:58 odpowiedz | cytuj
Teraz zmienili nazwę na find work
zdjecie uzytkownika
olo - 2015-07-05 08:49:45 odpowiedz | cytuj
w polsce za 20 zl/h tylek by lizala a na zachodzie jej malo..do agencji jesli uroda nie grzeszysz...
zdjecie uzytkownika
Antonina - 2015-07-06 15:59:42 odpowiedz | cytuj
Witam Serdecznie,

Zwracam się do wszystkich osób obecnych na forum z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety, której link znajduje się poniżej. Ankieta jest bardzo krótka, wypełnienie jej zajmuje nie więcej niż 5 min. Z góry dziękuję za poświęcony czas i uwagę

http://www.survio.com/survey/d/A3G9O2B7T8O5P9E5S
alert