Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
andrus - 2013-07-03 10:17:12 odpowiedz | cytuj
Witam tak naprawdę rozmowę miałem wczoraj tylko żeby nic nie wynikło oszukałem trochę sytuacja wygląda tak, gumtree dzwonię do ogłoszenia zostaje umówiony jadę na tunelową 22 gadam z gościem(nie pamiętam jak się nazywa) gada że firma ma 50% funduszu zza granicy, współpracuje z 3 wytwórniami płytowymi, są dwa stanowiska, jako obsługa klienta w biurze i (usunięte przez administratora)gadam wszystko spoko mówią że jak przejdę rekrutację oddzwonią, o 19 20 dzwonią zapraszają na jutro(dziś) na dzień próbny .. spotykam 2 dziewczyny mówię o tej stronie, są zszokowane, wchodzimy do środka wita nas uśmiechnięta sekretarka, po chwili wychodzi gość od rekrutacji i 2 trenerów ja jade z jednym dziewczyny z drugim, z miejsca wchodzę do auta siedzą tam dwie osoby jedziemy w sumie w 4, nagle telefon auto musi podwieźć kogoś z biura na dworzec wychodzimy w 3 osoby dziewczyna która z nami jedzie idzie do sklepu ja zostaje z gościem i wtedy się dowiaduje że praca polega na jeżdżeniu po wsiach i sprzedawaniu płyt, pytam otwarcie praca D2D słyszę TAK, mówi że 1 tydzien 100 zł dziennie 2 tydzień 170 etc, mówi też że w tydzień można zostać trenerem( przypomnę że na rekrutacji mówiono że biorą mnie na 2 miesięczny okres próbny) opowiada że dziewczyna która poszła do sklepu pracuje niecały tydzień i już ją biorą za trenera, a po ich rozmowie w aucie stwierdzić można było że znają się dłużej niż nie cały tydzień , zacząłem mówić że składałem CV jako promotor a nie akwizytor i(usunięte przez administratora)pyta otwarcie czy jestem pracą zainteresowany odpowiadam nie on mówi że to rozumie życzy powodzenia i się rozchodzimy, co z dziewczynami nie wiem, może znajdą tą stronę i się wypowiedzą ..
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Termos - 2013-07-09 18:40:23 odpowiedz | cytuj
Jak czytam te bzdury, to smiac mi sie z was chce,
Andrus, jakis ty mądry, wiesz co to dyktafon, wow!
Ha ha ha.
Ile lat juz szukasz pracy? Oj biedactwo, wszedzie akwizycja,
i co teraz? Do innych firm sie nawet nie starasz bo ty szkoly nie masz,
i nawet na rozmowę by cie nie zaprosili, no ale masz dyktafon, uuhahaha!
A w ogloszeniu, co maja napisac?
Akwizytorow potrzebujemy? A tak, jak zobaczysz, że mozna 100zl zarobic w ciagu dnia, to masz juz w nosie czy to akwizycja czy promotor, zreszta ty do promocji? Tam tez trzeba z ludzmi gadac i ich namawiac, i tak samo
masz placone za wyniki.
Takze ludzie, nie bujcie sie próbować!
zdjecie uzytkownika
Termos - 2013-07-17 16:39:47 odpowiedz | cytuj
Jak ja bym cie mial na treningu, to tez bym cie pewnie wyslał do domu.
A co ty, bawiłes sie w 100 pytan do?
Ciesz sie, że dali ci az 10zł. Ludzie, ale z was tumany, nie sluchajcie takich gamoni jak ten koles, jak sie da zarobić, to czemu nie isc w teren.
A jak juz jestescie na szkoleniu, to spedzcie ten dzien do końca a nie pożałujecie. M(usunięte przez administratora) Także, ludziska, brrr, przestrzegam przed sluchaniem takich ofiar życiowych, co mamusia dzwoni do firm i umawia syneczkow na rozmowe o prace. Pozdrawiam Serdecznie (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
marik 1234 - 2013-07-18 15:51:59 odpowiedz | cytuj
Kolejna ofiara prania mózgu się odezwała widać po postach. Olbrzymiej większości osób nie podoba się traktowanie. Spójrz wypisane na 7 stronach postów opinie z czego pozytywne opinie są wygłaszane przez pracowników. Zdecydowana większość jest negatywna i nie dziwie się zresztą. Mam prawo OSTRZEC ludzi przed takimi praktykami z jakimi się spotkałem jak większość forumowiczów którzy patrzą na ogłoszenie o pracę i czytają opinie o firmie na tej stronie.Zresztą obrażaniem ludzi tylko pokazujesz swój wizerunek jak i firmy. Utwierdzasz ludzi w negatywnym przekonaniu do was.
zdjecie uzytkownika
Termos - 2013-07-18 17:55:14 odpowiedz | cytuj
Ty se mów, a ja zdrów. Wlasnie dlatego tylko nieliczni osiągaja coś w życiu. A te 7 stron postów to niestety pokazuje, ze wiekszosc woli nic nie robic a zarobic. Same ofiary życiowe, marudzące ze nic im nie wychodzi. A to trzeba chodzić, a mialem stać na promocji, mialem pracować w biurze, jaja normalnie! Czlowieku, stuknij sie w glowe! Niedorajdy. Akwizycja, blee, pracowałes kiedyś tak? Wogóle kiedys pracowaleś? Żenada! Przed czym ty ostrzegasz ludzi, łosiu jeden. Ty już swoją szanse miałeś, tak więc powodzenia na bezrobociu! Juice dla Nas?! Juice!
zdjecie uzytkownika
marik 1234 - 2013-07-18 18:08:29 odpowiedz | cytuj
Każdy ma swoje zdanie odnośnie firmy i pracy ja powiedziałem jak miałem to że obraziłeś mnie znowu i przy okazji 90% ludzi na forum słowami "niedorajdy życiowe" i paroma innymi świadczy tylko i wyłącznie o Tobie pozdro dla Ciebie w wymarzonej pracy.
zdjecie uzytkownika
Jus334 - 2013-07-18 18:32:24 odpowiedz | cytuj
Też ostatnio byłam z koleżanką na rozmowie o prace na tunelowej w ogłoszeniu nie było słowa o akwizycji tak jak i na rozmowie na forum zobaczyłam prawdę o firmie wiec nie żałuje że nie zadzwonili użytkownik andrus świetnie przedstawił rozmowe u nich niech juicują czy jak to nazywają pozdro dla tych co szukają pracy nara :D Stać nas na więcej niz oferują
zdjecie uzytkownika
maria - 2013-07-18 18:37:56 odpowiedz | cytuj
Bylam na Tunelowej we Wroclawiu, masakra, fantastyczna praca, super promocja, odwiedzilismy wielu ludzi, moj trener? MMM, ciacho, i zarobil 150zl, i pomyslec, że do tej pory pracowałam w dziadowskim biurze. Ludzie, takie łatwe pieniądze, fantastyczna atmosfera, no ale najwazniejsza kasa, w koncu normalne zarobki.
Pozdrawiam wszystkich. Już nie moge sie doczekac jutra. Pierwszy dzien, po fantastycznym szkoleniu.
zdjecie uzytkownika
termos - 2013-07-19 00:32:04 odpowiedz | cytuj
Zobacz łosiu, Marik, jest 2013 rok, a posty zaczynają sie od 2007 roku, a my wciąż istniejemy, ale ty i następne niedorajdy będziecie dalej narzekać przez kolejne 7 lat a my dalej bedziemy istniec i zarabiać fajną kasę, podczas gdy ty, zamiast prosić mamcię, żeby dalej Ci pracy szukała, bedziesz, jak to ty mówisz, ostrzegał ludzi, przed możliwościa zarobku, bo ty gamoń jesteś i z niczym nie możesz sobie poradzić. Ciamajda i tyle. Setki osób, (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Termos - 2013-07-19 23:14:58 odpowiedz | cytuj
Po pierwsze primo, ultimo, nie zbierają na dzieci, otylko część pieniędzy przekazywana ze sprzedaży jest przekazywana na fundacje. Po drugie, primo jestescie gamonie i juz, marudzicie, źe nie ma pracy ale (usunięte przez administratora)do roboty nie chce sie zaciągnąc. Porażka normalnie, mamusiu, nie ma pracy, wszędzie akwizycja, żal mi was, niedorajdy, przez takich jak wy, bezrobocie sie utrzymuje. Pracy jest pełno. Tak, trzeba pracować od rana do nocy, taki urok. Co wy byscie chcieli? Tak, siedząc u na garnuszku u mamusi, nie ma pracy, nie ma pracy. Jękały, przydupasy.
D(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
kalina - 2013-07-20 14:53:37 odpowiedz | cytuj
jakie posty tacy ludzie.prostacy ,niektórzy szkół nie pokończyli a myslą że świat zdobędą.powodzenia ! firma z ludzmi o niesamowitym poziomie intelektualnym.ha ha ha
zdjecie uzytkownika
seba90 - 2013-07-21 17:17:51 odpowiedz | cytuj
Dobrze że jest ta strona i piszę prawdę akwizycja nawet nie idę na rozmowę.
zdjecie uzytkownika
wicci - 2013-07-25 14:38:54 odpowiedz | cytuj
Nie wierzyłem forum ale poszedłem na rozmowę znowu szukają naiwniaków do pracy w akwizycji nie ma pracy w biurze tylko akwizycja ludzie nie dajcie się nabrać (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
mania - 2013-07-28 17:43:07 odpowiedz | cytuj
Czesc. Bylam na rozmowie w tej firmie, potem na szkoleniu, chodzilismy od domu do domu, ale nienarzekam. Najwazniejsze ze jest z tego kasa.
Pierdziele robic gdzies indziej za 1500zl.
Wole juz lazic.
Pozdrawiam pracowitych ludzi a nie tych osłów jęczących ze niema pracy.
zdjecie uzytkownika
dusiak - 2013-07-29 17:51:04 odpowiedz | cytuj
Nazywacie ludzi tłukami na bezrobociu to jest śmieszne. Ktoś kto nie ma ambicji właśnie siedzi w takiej firmie jak wasza. Osobiście znalazlam 100% lepszą pracę (usunięte przez administratora). Pozdrawiam wszystkich którzy szukają uczciwej pracy. Trzymam kciuki żeby wam się udało bo tego typu firmy tylko motywują do tego zeby mieć ambicje :) Nie dajcie sie nabrać ! Sami zobaczcie jak pracownicy są zmanipulowani ze takie komentarze wstawiają i myślą ze nas zdołują. Nikt nie ma prawa obrażać innych w ten sposób.(usunięte przez administratora). Niby bogaci a śniadania w mc donaldzie byle by przekupić przyszłego pracownika. Tacy odważni a jak im sie zada pytanie to milczą. Ha ha.(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
atio - 2013-07-31 14:05:33 odpowiedz | cytuj
W końcu znalazłem tą stronę to oszuści bez ambicji i krętacze zobaczcie na gumtree ciągle jeleni szukają myślą że są wielcy zobaczcie na ich posty to barany z wypranymi mózgami nawet nie potrafią się wysłowić pytasz o coś na rozmowie prawdy ci nikt nie powie a na szkoleniu piorą mózg byś tam został TO ŻENADA a nie praca gdzie ambicje tych ludzi piszę to byście czytali i zobaczyli jak bronią firmę bo nikt tam robić nie chce czytajcie to ludzie i brońcie się przed oszustami na rozmowie i tak okłamią was że to nie akwizycja nawet nie radze iść na rozmowe.
zdjecie uzytkownika
atio - 2013-07-31 14:12:03 odpowiedz | cytuj
Mało tego wyzywają ludzi a potem chcą by u nich robić sami wchodzą na stronę polepszają opinie bo nikt dobrego słowa na nich nie chce powiedzieć zobaczcie jakie(usunięte przez administratora) pierwszy i ostatni raz takie naciąganie na AKWIZYCJĘ nie dajcie się zwieść na rozmowie a ty termos idz po łazić po domach bo to nie forum dla ciebie i twoich idiotycznych odzywek pewnie(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
ass - 2013-07-31 17:29:46 odpowiedz | cytuj
Coś wam powiem: za czasów waszych rodziców było tak: czy się stoi czy leży 2000 się należny -spytajcie ich sami. albo -Polska dzieli się na mądrych i głupich -bo ktoś po studiach czy LO miał wtedy (czyli jakieś 20 lat do tyłu) z miejsca pracę urzędniczyny (ale nie robola). A teraz Polska wolnorynkowa dzieli się na takich bez kasy i z kasą! Jak masz bogatych rodzicieli lub spadek od cioci z USA albo wygrałeś 1 000 000 w LOTTO -to czemu nie zostaniesz w domciu i po co szukasz pracy. No chyba że cię satysfakcjonuje sprzątanko; parzonko kawki itp. dla pociotków i kuzynów z innej firemki rodzinnej.
zdjecie uzytkownika
alwaroo n york - 2013-07-31 19:07:06 odpowiedz | cytuj
ass - 2013-07-31 17:29:46

Coś wam powiem: za czasów waszych rodziców było tak: czy się stoi czy leży 2000 się należny -spytajcie ich sami. albo -Polska dzieli się na mądrych i głupich -bo ktoś po studiach czy LO miał wtedy (czyli jakieś 20 lat do tyłu) z miejsca pracę urzędniczyny (ale nie robola). A teraz Polska wolnorynkowa dzieli się na takich bez kasy i z kasą! Jak masz bogatych rodzicieli lub spadek od cioci z USA albo wygrałeś 1 000 000 w LOTTO -to czemu nie zostaniesz w domciu i po co szukasz pracy. No chyba że cię satysfakcjonuje sprzątanko; parzonko kawki itp. dla pociotków i kuzynów z innej firemki rodzinnej.
Akwiza blee? Oj Oj -jak chcesz to słuchaj rodzica -ale data urodzenia taty czy mamy to przeważnie teraz przed 85r. co nie? A to oznacza dzieciaczki że wasi rodzice w porównaniu z Zachodem skąd jest dżusowanko -czyli DTD -urodzili się w epoce kamienia tłuczonego i dlatego przekazali wam nieaktualne nawyki myślenia. Nie przestawajcie ich kochać!!! Ale skorygujcie czasy i system komuny co do obecnych pro-zachodnich czasów. Tu Polska -czyli przeciąg -raz Niemcy raz Ruscy -orzełek do połowy Biały i do połowy Czarny.. Czas się określić -bo to bardziej ekonomiczne niż błądzić! Joł!
zdjecie uzytkownika
pitbull - 2013-08-01 15:14:23 odpowiedz | cytuj
Nawet nie idę na rozmowę dzięki za info
zdjecie uzytkownika
santi - 2013-08-01 18:17:35 odpowiedz | cytuj
Wolę już jako kelnerka pracować. Już przerabiałam takie firmy dlatego czytam opinie o nich za nim w ogóle tam pójdę. Najgorsze jest to że, kit ludziom wciskają którzy chcą uczciwie pracować. Jeżeli komuś sumienie pozwala kity wciskać emerytom którzy nie mają kasy to śmiało. W końcu wolny rynek kasę na wszystkim można zrobić. Jednak oni próbują manipulować ludźmi by już zostali. A te wpisy od pracowników to czysta kpina jakieś wieśniaki bez szkoły i ambicji obrażają na około ludzi nawet pisać nie potrafią (usunięte przez administratora). Życzę udanego szukania pracy wszystkim. narq
zdjecie uzytkownika
anuuula - 2013-08-06 21:47:19 odpowiedz | cytuj
Ci pracownicy naprawdę są idiotami. Nawet może i bym poszła tam ale te osoby na forum co bronią tej akwizycji to jacyś nienormalni ludzie.są dla nich to jest całe życie wyprane mózgi chodzące i (usunięte przez administratora) każdemu jaka to akwyzcja super i miliony zarabiają obrażają każdego kto jest lepszy od nich bo znalazł pracę normalną a nie łazić po domach i gów wciskać; (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Termos - 2013-08-17 15:27:53 odpowiedz | cytuj
Co z was za pajace! Wolą siedzieć na dupach i obwiniać
innych za swoje porażki. Na budowe do Anglii sie nienadajecie
po tam trzeba znac angielsli, a wy dobrze po polsku nie mówicie,
darmozjady! Pracy jest pełno, ale takie mendy jak wy
podnoszą procent bezrobocia!
(usunięte przez administratora)> Bezrobotne niedorajdy!
Juice dla Szymona, że tyle lat daje ludziom możliwość zarobków!
Śmiesznie jestescie pisząc- cytuje- Bylem tam, to akwizycja, uwaga!

Co wy o akwizycji wiecie? Wszyscy sa akwizytorami, wy nędzne ciamajdy życiowe!

Juice juice dla Szymona!
zdjecie uzytkownika
PrAn - 2013-08-25 19:58:43 odpowiedz | cytuj
Żałosny jesteś termosie. Biegasz po mieszkaniach i sprzedajesz staruszkom płyty za 20zł, które w rzeczywistości może nie są warte nawet 5zł. Czy ty sobie w ogóle uświadamiasz, że żyjesz z oszustwa? Miałem do czynienia z tą firma kilka lat temu. Od razu zrezygnowałem bo firma(usunięte przez administratora))Ostrzegam wszystkich ludzi przed ta firmą.
zdjecie uzytkownika
Termos - 2013-09-06 13:37:45 odpowiedz | cytuj
Co wy wiecie o życiu, akwizycja ble,
przecież wy nie macie pojęcia co to znaczy, i wciaz gadacie o oszukiwaniu. Sami sie oszukujecie i chcecie zeby was panstwo utrzymywalo, szkoda mi was! Jestescie beznadzíejni. Smieszne macie tez teksty, piszac ze byliscie na rozmowie, ze ostrzegniecie innych przed ta firma, ha ha ha ha,
żałośni gamonie.
zdjecie uzytkownika
Dorot24 - 2013-11-14 09:47:07 odpowiedz | cytuj
[usunięte przez moderatora] Akwizycja
mało udana nawet odradzam każdemu. I nie ufacie im na rozmowie to stek bzdur i kłamst
zdjecie uzytkownika
george57 - 2013-12-03 15:15:49 odpowiedz | cytuj
trzeba na nich uważać to zwykli oszusci mówią że zbierają na chore dzieci a przekazuja na nich jakies marne grosze zeby miec hologram i móc sprzedawać płyty,jestescie zwykłymi hipokrytami zeby żerować na uczuciach innych i ich naiwności gdybyscie nie opowiadali tych bredni ze zbieracie na chore dzieci to nikt by nie kupił od was tych płyt jesteście beznadziejni to wy jestescie niedorajdami zyciowymi,umiecie tylko kłamać nie macie żadnej moralności,jesteście ogłupieni przez tego całego michała który wami manipuluje ale jesteście idiotami wiec to wasz wybór LUDZIE NIE DAWAJCIE IM ŻADNYCH PIENIĘDZY POZDRO DLA KUMATYCH BANG
zdjecie uzytkownika
a czy to sa moze ONI - 2013-12-03 20:06:22 odpowiedz | cytuj
george57 - 2013-12-03 15:15:49

trzeba na nich uważać to zwykli oszusci mówią że zbierają na chore dzieci a przekazuja na nich jakies marne grosze zeby miec hologram i móc sprzedawać płyty,jestescie zwykłymi hipokrytami zeby żerować na uczuciach innych i ich naiwności gdybyscie nie opowiadali tych bredni ze zbieracie na chore dzieci to nikt by nie kupił od was tych płyt jesteście beznadziejni to wy jestescie niedorajdami zyciowymi,umiecie tylko kłamać nie macie żadnej moralności,jesteście ogłupieni przez tego całego michała który wami manipuluje ale jesteście idiotami wiec to wasz wybór LUDZIE NIE DAWAJCIE IM ŻADNYCH PIENIĘDZY POZDRO DLA KUMATYCH BANG
http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/zbierali-na-pomoc-dla-chorego-chlopca-pieniadze-zatrzymywali-dla-siebie,374817.html
zdjecie uzytkownika
PrAn - 2013-12-19 21:20:26 odpowiedz | cytuj
george57 - 2013-12-03 15:15:49

Zgadzam się całkowicie. Miałem do czynienia z tymi mendami.
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-06 15:15:58 odpowiedz | cytuj
A w miejscach -gdzie były niegdyś ich biura, są teraz różne inne firmy np: w W-wie Ząbki -jest Kakadu ze swoją słynną gadającą prawdę papugą -w Poznaniu na ul. Drewnickiej 33 pok 265 -jest pewnie sklep chiński -czyli Wszystko po: 1,2,3, zł. -we Wrocławiu na Tunelowej i Zwycięskiej -gdyby nie ten zakaz - byłyby zapewne hurtownie z dopalaczami.
zdjecie uzytkownika
DTD UL SZYDŁOOWSKA POZNAŃ - 2014-02-18 20:46:31 odpowiedz | cytuj
BIG POZDRO!!! OD ZUS_u -dla PAŃSTWA WIŚ.. -WŁAŚNE SKOŃCZYŁA Się 2-letnia P R O M O C J A! Oi Oi
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-18 20:53:31 odpowiedz | cytuj
Roksacz..??? -a może WŁAŚNIE teraz zatrudnij po cichu jeszcze jaką koleżaneczkę -przecież wierzysz w przyjaźń koleżanek -co nie? No to jak wierzysz to niech ci kiedy się odwdzięczą! A one co? Jeszcze nic? A niech to!..UUuuuuuuuuuuuuuu
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-18 20:57:37 odpowiedz | cytuj
A co tak ładnie pachnie na Szydłowskiej 16 w Poznaniu? hmm -Czyżby bida...
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-20 08:23:51 odpowiedz | cytuj
A jak Szymon mówi na ludzi (o ile są) w biurze? -tradycyjnie -DZUSMENI !!! -czy Bracia, Siostry??? A jak się dzwoni do Szymona -to co jest na poczcie głosowej -DZUSLANDIA? -czy BIEDO-ZAKŁAMANOLANDIA..
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-20 08:55:47 odpowiedz | cytuj
- 2014-02-20 08:23:51

A jak Szymon mówi na ludzi (o ile są) w biurze? -tradycyjnie -DZUSMENI !!! -czy Bracia, Siostry??? A jak się dzwoni do Szymona -to co jest na poczcie głosowej -DZUSLANDIA? -czy BIEDO-ZAKŁAMANOLANDIA..
Teraz jest krótki sygnał i.. _KUNDLOLANDIA !!!
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-22 11:48:46 odpowiedz | cytuj
Parę lat temu -gdy w W-wie biuro prowadził cygan z kleptomanem -krążył o nich taki oto dowcip : Jak powstrzymać tych dwóch przed zarabianiem 1000zl dziennie w stolicy? -Pierwszemu należało zdzusować blądynkę do grupy, a drugiemu powiedzieć, że brat dzwoni z Krakowa...
zdjecie uzytkownika
- 2014-03-05 15:57:56 odpowiedz | cytuj
- 2014-02-22 11:48:46

Parę lat temu -gdy w W-wie biuro prowadził cygan z kleptomanem -krążył o nich taki oto dowcip : Jak powstrzymać tych dwóch przed zarabianiem 1000zl dziennie w stolicy? -Pierwszemu należało zdzusować blądynkę do grupy, a drugiemu powiedzieć, że brat dzwoni z Krakowa...
A ta firma nie nazywała się czasem BEMUR... BERKUT -czy jakoś tak?
zdjecie uzytkownika
odp - 2014-03-05 16:00:23 odpowiedz | cytuj
-BEMAR się kiedyś nazywała -ale skończyła podobnie jak BERKUT na Ukrainie -została rozwiązana gdy była na kolanach..
zdjecie uzytkownika
- 2014-03-05 16:31:08 odpowiedz | cytuj
odp - 2014-03-05 16:00:23

-BEMAR się kiedyś nazywała -ale skończyła podobnie jak BERKUT na Ukrainie -została rozwiązana gdy była na kolanach..
A te firmy powstały pewnie w latach 90_tych gdy było rekordowe bezrobocie u młodych i pozamykane granice Polski po_radzieckiej?? Założę się że tworzyli je w głównej mierze jacyś finansowani przez kogoś tam -synowie i siostry komuch-owskiej, wojskowej KANTYNY..
zdjecie uzytkownika
- 2014-03-05 16:35:11 odpowiedz | cytuj
- 2014-03-05 16:31:08

A te firmy powstały pewnie w latach 90_tych gdy było rekordowe bezrobocie u młodych i pozamykane granice Polski po_radzieckiej?? Założę się że tworzyli je w głównej mierze jacyś finansowani przez kogoś tam -synowie i siostry komuch-owskiej, wojskowej KANTYNY..
Noo. -kundle. kundelki itd... -a przyciągnęli na dłużej do siebie tylko osoby które z główką mają coś nie za bardzo..
zdjecie uzytkownika
- 2014-03-05 16:40:58 odpowiedz | cytuj
- 2014-03-05 16:35:11

- 2014-03-05 16:31:08

Noo. -kundle. kundelki itd... -a przyciągnęli na dłużej do siebie tylko osoby które z główką mają coś nie za bardzo..
-Czyli to nie DS MAX -tylko szybkoznikające Trole-dorobkiewicze rodem z otoczenia typu golo-wesolo - racuchy i pajdy z cukrem oraz gile z nosa..
zdjecie uzytkownika
- 2014-03-05 16:41:37 odpowiedz | cytuj
Jak Ty na to wpadłaś..????
x