Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
CEVkA - 2012-09-06 19:59:45 odpowiedz | cytuj
Piszcie dalsze swoje przeżycia w tej firmie i pracy w CEVA.... żeby kolejni młodzi ludzie nie nabierali się i nie tracili czasu na ten wyjazd!
zdjecie uzytkownika
Kajetan - 2012-09-12 18:53:43 odpowiedz | cytuj
Jak czytam te bzdury to niemoge pojac kto to wypisuje. Robie w tej Cevie moze malo 1,5 m ale nie jest tak zle,(usunięte przez administratora) Jedyne co, to czy kasa bedzie adekwatna. Czekam na wyplate ktora juz niedlugo i odrazu potwierdzam ze 1 "Normalna" wyplata jest po 7 tygodniach. Nie ma tygodniowek w eurojobie to tez mi nie pasuje ale reszta to napisaly jakies bubki ktorych pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
queiker - 2012-09-21 18:15:58 odpowiedz | cytuj
To prawa w tygodniu pracujemy 20 godzin a mieliśmy minimum 40.
A z (usunięte przez administratora)nie da się nic załatwić. Cały EuroJob
zdjecie uzytkownika
Aga - 2012-10-07 15:37:05 odpowiedz | cytuj
Większość wpisów potwierdzam , firma Euro -Job to (usunięte przez administratora).Przekonałam się na własnej skórze ,obiecują Ci dużo godzin pracy i świetne warunki pracy.Na miejscu okazuję się że pracy jest mało i w każdej chwili może ją stracić .Tyrają Cie jak mogą ,jeśli pracowałam na weekend to niestety nie miałam super stawki za te godziny a przymusowe wolne w tygodniu .Panie z biura za to mówiły co innego .Kontakt z managerem jest prawie nie możliwy ,bo nigdy nie mają czasu dla Ciebie ,P(usunięte przez administratora) .Uwierzcie mi chciałabym napisać coś miłego ,ale nie będę was kłamać jak to robi Euro-Job .Warunki mieszkalne są bardzo mało komfortowe ,mieszka sie od 3 do 4 osób w pokoju ,faktycznie zabierają Ci 350 euro miesięcznie za mieszkanie .Dokładnie za byle jakie łózko i metalowa szafeczkę ,ale to i tak pikuś Bo może się okazać tak jak u mnie że masz nie przyjemnego współlokatora i jesteś zmuszony spędzać z nim praktycznie cala dobę ,bo pracujesz z nim ,wracasz do domu jednym samochodem i mieszkasz w jednym pokoju .A jeśli masz problem ,to musisz sobie sam z nim dać rade ,bo reszta ma to gdzieś
zdjecie uzytkownika
:) - 2012-10-12 19:32:05 odpowiedz | cytuj
Monisss - 2012-08-02 12:56:43

Witam, dzwonili do mnie,że jest praca w Holandii w firmie CEVA w Venray przy pakowaniu i sortowaniu telefonów, co myślicie o tej pracy?
Proszę o opinie
jakich telefonow, moze bardziej xboxow i gier, ale telefonow to ja tutaj nie widziałam:)
zdjecie uzytkownika
niepodam - 2012-10-29 17:28:39 odpowiedz | cytuj
Nie pracujcie dla nich. (usunięte przez administratora). Dostaje się przymusowe dni wolne w tygodniu.Kontakt ze swoim menadzerem jest tylko wtedy gdy pasuje to naszemu menedżerowi. Płaca że nie idzie wyżyć a jeszcze odliczają od tego ubezpieczenia i inne opłaty. Jeśli zarządzali by nami holendrzy a nie polacy byłoby lepiej bo są o wiele bardziej otwarci na współprace.A tak własny rodak ma cie(usunięte przez administratora)!
zdjecie uzytkownika
Robert - 2012-12-31 21:37:23 odpowiedz | cytuj
Ja jadę jutro 1 stycznia z Gorzowa Wlkp. więc jak jest dam informacje. W razie czego pisać na mój tel. (usunięte przez administratora) tylko smsy nie dzwonić.
zdjecie uzytkownika
aa - 2013-01-04 11:56:58 odpowiedz | cytuj
no bo jak sie(usunięte przez administratora) to nie dziwne ze sie wyrzucili a pracowałem tm z toba suk*
zdjecie uzytkownika
- 2013-01-04 11:58:53 odpowiedz | cytuj
wiola - 2012-01-23 12:54:43

stanowczo nie polecam-właśnie wrociłam z pracy w holandii, którą organizował eurojob, praca miała by stała 40 godzin tygodniowo do końca czerwca, jednak już po 4 dniach pracy w orchideach nas przekwaterowali do pracy przy ciuchach, popracowaliśmy 2 tygodnie i oznajmili, że musimy wraca do kraju, dziewczyna była tydzień czasu i ją wyrzucili, bo nie ma pracy - a najlepsze ze zarobione pieniądze mamy dostac w połowie lutego - odradzam wszystkim
pracowałem z toba i znam cie ! wyrzucili cie z veldhoven ponieważ jesteś lewa do pracy. i nie zwalaj na agencje bo ten kto choc troche ma abmicji to ma prace stałą.
zdjecie uzytkownika
Okradziony - 2013-01-18 15:27:00 odpowiedz | cytuj
Wróciłem 2 tygodnie temu z Holandii zatrudniony przez eurojob. Byłem tak 4 tygodnie (po 6 tygodniach pierwsza wypłata). Za pierwszy tydzień na marketach stażowego dostałem 100 euro a za te 3 tygodnie pracy... 325 EURO!!! SZAŁ!! Dzisiaj sie w banku dowiedziałem że przelali mi AŻ 325 euro!! Wychodzi zacne 107 euro tygodniowo. Śmiech na sali. Powyższe komentarze są prawdziwe. Nie dajcie sie oszukać w bambuko, ja ide walczyć o swoje pieniądze.
zdjecie uzytkownika
Bartek - 2013-02-14 12:33:58 odpowiedz | cytuj
W 100% polecam tą agencję. Pieniążki na czas, transport do pracy jest, mieszkanie jest, zaliczki bez problemu :) Jeżeli kotś się wybiera do pracy za granicę to taka mała rada ;) Będziecie mieli nawet i po 60 godzin w tyg jeżeli będziecie chcięli, tylko musicie poprostu dobrze zapier*alac bo na twoje miejsce czeka już 10 innych osób :D
zdjecie uzytkownika
A - 2013-02-19 20:01:27 odpowiedz | cytuj
Witam, czy ktoś pracuje lub pracowal w Niemczech na magazynie przez eujob?? Jakie sa warunki itp..
zdjecie uzytkownika
ja - 2013-03-06 23:50:56 odpowiedz | cytuj
oszukana111 - 2013-02-22 21:12:49

witam. pracowałam przez ta firme 7 tygodni a na solarisie zobaczyłam kwote ujemną.... pierwsze co przyszło mi do glowy to to ze pewnie jakies nieporozumienie... ale po konsultacji z koordynatorką okazuje sie ze to niby jest ok. faktem jest ze nie gwarantuja godzin a zapierdalaja za chate ponad 300euro ubezpieczenie,kaucje za buty i rower, ponad to zimno w chacie i to bez sciemy temperatura nawet od 14 stopni do niespełna 21 które są rzadkoscią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nie można miec nic do ogrzewania sie!!! a odnosnie lodówek to spoko jak ktos lubi miec wspólną z obcą osoba... ja miałam minus 50euro na solarisie i nie miałam za co wracac do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dojazd oczywiscie rowerkiem do 10 km a jak jezdzisz autem to mimo ze juz jest potrącony kloszt dojazdu płacisz jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!szczerze polecam wrogom!!!
mam pytanie pracował ktoś z was w holandi w markietach??jakie są tam warunki? to moje gg 46099566. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Ktoś - 2013-03-19 18:08:30 odpowiedz | cytuj
Bartek - 2013-02-14 12:33:58

W 100% polecam tą agencję. Pieniążki na czas, transport do pracy jest, mieszkanie jest, zaliczki bez problemu :) Jeżeli kotś się wybiera do pracy za granicę to taka mała rada ;) Będziecie mieli nawet i po 60 godzin w tyg jeżeli będziecie chcięli, tylko musicie poprostu dobrze zapier*alac bo na twoje miejsce czeka już 10 innych osób :D
W jaką dziedziną pracujesz ze jesteś ta zadowolony z tej agenci
zdjecie uzytkownika
Krecius - 2013-03-30 18:05:30 odpowiedz | cytuj
Tak dla ścisłości - umowa jest w języku polskim i holenderskim na jednym egzemplarzu. Wypłaty są co miesiąc i bez spóźnień. Jeśli jesteś dobry w pracy - to ciągle jeździsz, jeśli jesteś kiepski - to chyba tylko do siebie pretensje, że nie ma godzin? Rozliczenia (salarisy) tłumaczą bez problemu. Nie wiem jak bardzo musiałeś im zaleźć za skórę, że miałeś takie problemy, bo ja wszystko załatwiam bez problemu. Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
eduś - 2013-04-04 14:03:44 odpowiedz | cytuj
Właśnie mam wyjechać do Holandii, zastanawiam się właśnie, ta wypłata po 7 tygodniach mi nie pasuje, wiem ze są komentarze żeby nie dać się wyrolować. Nie wiem właśnie czy spróbować ;-(
zdjecie uzytkownika
ppp - 2013-04-11 14:03:42 odpowiedz | cytuj
Jedzie ktoś do nich 16 kwietnia do pracy?
zdjecie uzytkownika
Jasiu - 2013-04-29 11:15:06 odpowiedz | cytuj
ja od roku pracuje przez eurojob i nie moge nic zlego powiedziec... poprostu nikomu się nie chce pracwac, coś im nie wyjdzie i na wszystkich zwalaja tylko nie na siebie!!! jak ktos chce pracowac to polecam eurojob:)
zdjecie uzytkownika
gosia - 2013-05-13 23:33:43 odpowiedz | cytuj
hej pracowałm prawie 2 lata w eurojob, tragedii nie było, ale zawsze jest jakieś "ale". Chcę napisać o pewnych osobach, z którymi mieszkałam na domku na Kruisweg. Mowa o "perfekcyjnej pani domu" - (usunięte przez administratora), której wiecznie nic nie pasuje, wszystko musi być po jej myśli no i jest mądrzejsza od radia. Uważa, że skoro jest żoną kierowcy w EJ to wszystko jej można i jak twierdzi lepiej z nią nie zadzierać. Chodzi wieczna nadąsana, nie wiadomo czy można się do niej odezwać czy nie. Tak trzyma porządek w domku, czyli w salonie, kuchni i łazience ale jak spojrzy się przez uchylone drzwi u niej w pokoju, to na podłodze można znaleźć wszystko. Perfekcjonizm na 100%. No i niesamowita "pani" (usunięte przez administratora), o tej babie to już każdy słyszał, źle coś usłyszy i dzwoni do biura albo chodzi po ludziach i opowiada co się niby dzieje na domku. W pracy ponoć to jest niezastąpiona ( (usunięte przez administratora), to niby ona ustala z kim będzie pracować, żenuła. Wszystko dla niej niby pasuje, jest ok, ale swoje naopowiada (usunięte przez administratora), dwie koleżanki, które na początku jedna na drugą gadały. Sory ale musialam napisac o tym. uwazajcie na ten domek, przez takie dwie mendy (usunięte przez administratora) atmosfera na domku. pozdroooooooo
zdjecie uzytkownika
natalia1112 - 2013-06-14 15:28:26 odpowiedz | cytuj
Witam,
czy ktoś jechał z Eurojob i pracował przy orchideach w firmie SoNatural w Morekapelle. A może ktoś w przyszłym tygodniu ma wyjazd właśnie do tego pracowadcy? czekam na wszelkie informacje na forum (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
szybki koniec - 2013-09-17 13:02:20 odpowiedz | cytuj
Właśnie zakończyłem pracę w tej agencji i powiem szczerze że gorszego burdelu nie widziałem:) siedzimy w piątkę w domku kempingowym praktycznie z zepsutym ogrzewaniem, są 3 pokoje w tym 2 z łózkami piętrowymi o powierzchni 3m x 2m salon i telewizor trzeszczący odbierający 3 kanały polskie:) jedno hasło do modemu więc podłączenie więcej niż jednego komputera jest nie możliwe, mikrofala po włączeniu mnie mało nie zabiła takie ma zwarcia a piekarnika nie ma tylko płyta gazowa. Codziennie czekamy do 22.00 na plan pracy na następny dzień w którym jest nazwisko kierowcy z jakim jedziemy, gdzie jedziemy i o której zaczynamy, jest to plan w którym przeważnie 20 osób jest na wolnym przymusowym. pracuje się albo po 12h albo po 6h dziennie o ile się do pracy w końcu pójdzie, odciągają kosmiczną kwotę za domek jak na te warunki mieszkalne, codziennie jeździ się z innym kierowcą i na 2 tyg pracy tylko raz!!! miałem czym wracać bez problemu a w reszcie przypadków chodziłem i szukałem chętnego kierowcy z wolnym miejscem w aucie żeby mnie zabrał, koordynatorzy są nieudolni, niekompetentni i nie odbierają telefonów (szczególnie Pan Ariel). Odtrącą wam każde euro jakie się da od wypłaty i zawsze znajdą powód, Osobiście nie polecę tej firmy nikomu, firma zmieniała w Polsce swoją siedzibę 4 razy lub więcej, a na koniec dodam że teraz każda osoba pracująca tu więcej niż 2 tyg to WETERAN w firmie:) jeśli chcecie zarobić i żyć w normalnych warunkach to znajdźcie inną firmę!!!
zdjecie uzytkownika
Agata - 2014-02-12 20:17:22 odpowiedz | cytuj
możesz napisać czy skorzystałaś z tej oferty pracy i jak było?
zdjecie uzytkownika
piotrek 40 - 2014-02-13 15:54:27 odpowiedz | cytuj
ciekawe że pani ewa znikneła z Liderservice i siedzi juz w Europa job
zdjecie uzytkownika
piotrek 40 - 2014-02-13 15:56:32 odpowiedz | cytuj
jak chcesz to zadzwoń do mnie 510-397 295
zdjecie uzytkownika
Aaaa - 2014-04-11 13:13:16 odpowiedz | cytuj
Ty słuchaj gosciu nie jestes nauczony pracowac, za granica sie zapierdala a nie opierdala jak w Polsce naucz sie pracowac a nie narzekac myslisz ze zadarmo ktos cie bedzie utrzymywac.Nie wypisuj bzdur i nie psuj reputacji komus.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
MieszkającywSzołszenk - 2014-07-27 21:05:19 odpowiedz | cytuj
Witam. Pracuje w tej firmie 6 tygodni wraz z dziewczyną :) wiadomo, że razem raźniej. Ja miałem raz mniej niż 30h ze względu na nocną zmiane, gdzie było mniej pracy ale po 150% stawki i tak nie ma źle. Nie mamy zastrzeżeń co do wypłat bo są na czas tak zwane zaliczki ( ilość godzin pomnożona przez 5 euro-wpłaty co tydzień na konto). Ceny mieszkań na Work and Stay czyt. Szołszenk są abstrakcyjne ale tak już jest z cennikiem pośredników. Najlepiej iść wynająć pokój blisko pracy i dojeżdzać rowerkiem. Nie rozumiem ludzi, którzy krytykują biura pracy a nie patrzą na siebie. Ćpunerii się robić nie chce i narzekają, że nie ma roboty dla kogoś kto zasypia lub ma wszystko w dupie byleby hajs sie zgadzał :) Pozdrawiam wszystko normalnych ! Elo! !
zdjecie uzytkownika
ewa - 2014-08-18 12:55:34 odpowiedz | cytuj
natalia napisz mi jak bylo na orchideach bo mam oferte do so natural i niewiem czy jechac bo nie moge opinii znalezc
zdjecie uzytkownika
alicja - 2014-08-18 20:49:27 odpowiedz | cytuj
Hej ewa, wróciłam dwa tygodnie temu z SO natural w Moerkapelle z eurojob. Wyjazd tam jest loterią, możesz pracować jak mrówka, a i tak Cię mogą zwolnić za zbyt wolną pracę, wszystko zależy na który stół trafisz, czy będą Cię obserwować często, albo czy się im spodobasz. Najlepiej jak tam pracujesz i zwracają Ci uwagę na coś, to się nie odzywać, tylko powiedzieć ok, rozumiem. Mnie nie zwolnili, sama się zwolniłam, bo byłam z koleżanką i jej się nie udało, nie znaleźli innej pracy, więc wróciłyśmy. Jak coś to pytaj :)
zdjecie uzytkownika
kataaa - 2014-08-25 19:53:18 odpowiedz | cytuj
Tak, Alicja ma racje. Zależy na jaki stół trafisz- jeśli chodzi o im-pack. Ja trafiłam dobrze, nie narzekam. Praca nie jest ciężka, jedynie dużo godzin pracujemy, ale zarobimy. Chodzimy w soboty do pracy a niestety w tygodniu jest wolne. Ogólnie jest ok. Co do mieszkań firmowych- nie wiem, gdyż mieszkam na prywatnym- lepiej sie opłaca.
zdjecie uzytkownika
alicja - 2014-08-28 15:07:33 odpowiedz | cytuj
kataaa, a jak długo tam pracujesz? wiesz może jak jest z wypłatą? dają jakieś informację że przesłali , i rozliczenie? byłam tam tylko miesiąc i się nie zorientowałam niestety.
zdjecie uzytkownika
Mirek - 2014-09-03 20:50:21 odpowiedz | cytuj
A na czym dokładnie polega praca z tymi kwiatkami w SO? Cos trudnego?
zdjecie uzytkownika
WIKI - 2014-09-14 22:54:17 odpowiedz | cytuj
hej a jak tam praca na storczykach są godziny? i kiedy jest pierwsza wypłata?
zdjecie uzytkownika
Paula - 2014-09-16 10:29:36 odpowiedz | cytuj
Witam, dostałam ofertę z eurojob na pakowanie sprzetu RTV/AGD. Po komentarzach tutaj sama nie wiem czy się zgodzić, podobno nie ma wiekowki. Aktualnie jestem z chłopakiem na terenie Holandii i wydaje mi się, że gorzej w kwestii pieniężnej być nie może, zarabiam 130 € tygodniowo, śmieszne pieniądze patrząc na to jaka pracę wykonuje. Polecacie się przenieść do eurojob?
zdjecie uzytkownika
Ania - 2014-09-16 13:53:39 odpowiedz | cytuj
Zgadzam sie eurojob to totalna porazka!!! Zapewniala mnie pani z good job ze jest duzo pracy i potrzebuja natychmiast ludzi, pojechalam do Holandii z chlopakiem , wyladowalismy na Maasbree (totalne odludzie, nawet GPS nie mogl znalezc..) domki srednie jak na kase ktora pobieraja za nie... Praca w Venray czyli 20 km od Maasbree ale to nic gdyby w ogole byla praca. Ja przepracowalam w 1 tygodniu 14 godzin reszte bylam na tzw rezerwie, a moj chlopak 10 godzin . W ogole na rezerwie codziennie jest ok 30 osob jak nie wiecej... Po tygodniu wrocilam do Polski , gdy tylko zobaczylam ze kolejne osoby przyjezdzaja do tej pracy mimo ze dla nas juz jej nie bylo... ODRADZAM!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
m - 2014-09-17 00:07:30 odpowiedz | cytuj
święte słowa,
ja tu jeszcze jestem ostatnio miałam 20 godzin, dzis pracowałam 7 jutro mam rezerwe.

W ubiegłym tyg 16 godz... za chatkę 87,50 tyg + 22,50 ubezpieczenie+ transport do pracy 2 e nie wiem czy za miesiąc wyjdę na zero.... szkoda słów. Ju ż szukam czegoś innego
zdjecie uzytkownika
bomba - 2014-09-18 10:36:04 odpowiedz | cytuj
witam,
mam wyjechać wlasnie z good job...ciekawe czy to jest to samo co euro job?
praca przy pakowaniu smartfonów itp., czy rzeczywiście jest tak mala liczba godzin?, pani z good job mowi ze nikt nie zglaszal takich sytuacji, czy wogole sa osoby ktore pracuja min. po 38h w tyg.?
warto ryzykować?
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2014-10-01 11:17:34 odpowiedz | cytuj
Tak to jest to samo tzn pani z good job wysyla do pracy w Holandii do eurojob. Zobacz sobie na umowie ktora ci wyslala tam powinno byc napisane. Mnie zapewniala ze jest ciaglosc pracy i potrzebuja duzo osob bo zaczal sie tzw. sezon na smartfony itp... Okazalo sie ze potrzebuja duzo osob ale do siedzenia w domkach i placenia za nie...Pracy jak na lekarstwo czyli 2 razy w tygodniu moze 3 ... Nie oplaca sie
zdjecie uzytkownika
seba - 2014-10-08 17:54:02 odpowiedz | cytuj
witam pomozcie nam dzisiaj z narzeczona dostalismy oferte z euro job to CEVA pakowanie elektroniki rtv itp mamy mieszkac w parku w BREEBRONNE w MAASABREE prosimy was napiszcie jak tam jest z godzinami pracy jakie sa warunki i ile sie mniejwiecej zarobi???i czy zeczywiscie w CEVA jest potrzebny jezyk???mamy sie zdecydowac do jutra do godzony 9 rano prosze o odpowiedz czy warto sie tam pchac PILNE!!!!pozdrawiamy
zdjecie uzytkownika
angelika - 2014-10-09 13:46:33 odpowiedz | cytuj
Witam. EUROJOB jest agencją która nie zapewnia zadnych godzin. Przez okres dwóch miesiecy gdy bylam z chlopakiem w Cevie moze dwa tyg mialam w pelni przepracowne. Szczerze nie polecam. Park z domkami ogólnie spoko, cienko z netem i do sklepu 4 km, przy braku transportu jest to uciażliwe, ale da sie przezyc :) Ale jesli chodzi o to biuro to tragedia... wiele razy bylo tak ze blisko 150-ciu ludzi siedzialo na rezerwie. Cały czas obiecywano nam ze bedzie "high season" ale nie zdazdylismy tego doswiadczyc. Jesli chodzi o prace to ja lubilam... ale co z tego jak za wiele nie popracowalismy... Rekrutuja cały czas nowych ludzi, zero organizacji, plan na kolejny dzien nieraz przychodzi po 23 ( normalnie tak okolo22:3) a czasem na 4 do pracy... absurd. Jesli moge podsumowac to najgorsza agencja pracy tymczasowej do jakiej trafilam w calej swojej szescio-letniej karierze w Holandii. Pozdrawiam i zycze powodzenia.
zdjecie uzytkownika
angelika - 2014-10-09 13:51:12 odpowiedz | cytuj
a i jeszcze dodam ze pierwsze rozliczenie bylam na minusie 130euro.... złodzieje! uwazajcie naprawde ludzie na ta agencje...
zdjecie uzytkownika
Pracownik cevy - 2014-10-15 11:29:29 odpowiedz | cytuj
eurojob i goodmorning to ta sama agencja pracy która wysyła do 2 zakładów pracy jeden to philips drugi microsoft , jeśli trafi ktoś na ten 1 bo ma uprawnienia na wózki i doświadczenie to będzie mieć godziny , jeśli na ten 2 to może od razu wracać do domu ludzie pracują po kilka godzin dziennie , więcej osób ucieka niż przyjezdna z stąd ciągła rekrutacja to prawda , że po miesięcznym rozliczeniu możecie byś na minusie !!!!!!!! Tragedia ...... Co dzień oczekiwanie na plan do 23 z kim masz jechać do pracy .... a do pracy wyjazd 5.15 . Co do parku Maasbree to uwaga bo KRADNĄ !!!! , w pracy też kradną !!! w szatniach !!! jeśli ktoś bez doświadczenia na wózkach chce tu przyjechać to raczej na Microsoft ... lepiej , żeby poszukał gdzie indziej !!!
zdjecie uzytkownika
Karina - 2015-01-03 20:25:58 odpowiedz | cytuj
Czy pracował ktoś na orchideach?
zdjecie uzytkownika
martaa - 2015-01-07 06:05:44 odpowiedz | cytuj
Ja pracowałam prawie rok w so natural, co byś chciała wiedzieć?:)
zdjecie uzytkownika
Wychylylybymy - 2015-01-07 18:40:08 odpowiedz | cytuj
Marta ja bym chciała wiedzieć jak tam jest na tych orchideach? Dużo godzin? Ludzie w porządku? i jak z warunkami mieszkaniowymi?
zdjecie uzytkownika
martaa - 2015-01-08 22:04:58 odpowiedz | cytuj
na godziny to tam się nie narzeka, czasem tylko na nadmiar :D są i słabsze okresy, ale to już bardzo rzadko się zdarza, zazwyczaj godzin jest ponad normę. Jeśli chodzi o ludzi to ciężko powiedzieć, zależy jak trafisz tak to już jest, jedni są spoko, na drugich wręcz nie możesz patrzeć. Hm jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe też ciężko powiedzieć, eurojob ma sporo wynajętych chat i to też w zależności jak trafisz, niektóre są naprawdę super, aczkolwiek są i takie z niższym standardem... niestety. Ale zawsze możesz się ubiegać o przeprowadzkę jeśli coś Ci się nie spodoba. No i ogólnie nie mogę powiedzieć, że praca jest ciężka, bo nie jest. Ale za to jest monotonna, bardziej Cię zmęczy psychicznie niż fizycznie.
zdjecie uzytkownika
minoki - 2015-01-15 09:44:55 odpowiedz | cytuj
polecam wam rejestracje na http://www.rekrutacyjnarewolucja.pl/ duzo ofert pracy po zalogowaniu sie otrzymujesz ;)
zdjecie uzytkownika
Monika - 2015-03-10 13:51:21 odpowiedz | cytuj
A jak z językiem ? jezeli ktos tylko zna podstawowy ?? hmm :)
zdjecie uzytkownika
XYZ - 2015-03-19 23:48:14 odpowiedz | cytuj
Eurojob to jedna z najbardziej nieuczciwych agencji, jakie ziemia holenderska nosi. Po pierwsze: przestroga dla osób, które wyjeżdżają przez tę agencję z Polski- zapewnienia ze strony biura w Polsce, że jest masa pracy, że będą "pełne pakiety" 40 godzin , a nawet nadgodziny to wcale nie perfidne kłamstwo rekruterów z Polski, ale ich faktyczne przeświadczenie, że tak właśnie jest, ponieważ holenderski oddział Eurojob takie właśnie informacje przesyła do Polski (a doskonale wie, że to kłamstwo, ponieważ nawet nie potrafią zagwarantować tego w umowie- gwarancja godzin pracy w ich umowach wynosi 0h, czyli sami odpowiedzcie sobie czy Eurojob jest wiarygodny)- nie wspominają o tym, że potrzebują ludzi przede wszystkim do opłacania zakwaterowań agencyjnych. Agencja musi płacić za wynajem domów, kempingów właścicielowi, niezależnie ile sama zarabia, więc potrzebują atrap pracowników, którzy przyjadą, pójdą 2 razy w tygodniu do pracy i "zapchają dziurę budżetową". W Eurojob standardem niemalże jest sytuacja, że ludzie przyjeżdżają, pójdą 2/3 razy w tygodniu do pracy, sami dla siebie nie zarobią, ale opłacą za firmę zakwaterowanie- dla Eurojob to tylko biznes, ludzie się nie liczą. Nawet jeśli masz w Polsce żonę, dzieci, opłaty, nierzadko kredyty- firmy to nie interesuje, jesteś wart tyle, ile wynosi korzyść z Ciebie dla Eurojobu. Patrząc jeszcze na opłaty za zakwaterowanie: około 80euro za miejsce w pokoju 2-osobowym, jeszcze zazwyczaj w pokoju w "zapchlonym" kempingu (!) Dodać należy, że zazwyczaj kemping dzielisz z alkoholikami, narkomanami albo kryminalistami, dla których Holandia jest azylem przed uniknięciem wyroków- tak właśnie wygląda "selekcja" w Eurojob (zaświadczenia o niekaralności to pic na wodę- wymagają tego tylko wtedy kiedy nie potrzeba "na hura" ludzi, a zazwyczaj biorą kogo popadnie bez jakichkolwiek weryfikacji). Co do samej pracy i godzin: średnio 2 razy w tygodniu słyszy się o nadchodzącym "high seasonie", biuro opowiada ile to będzie pracy, ile to ludzie nie zaczną zarabiać. Mija tydzień, pracy jak nie było tak nie ma i okazuje się, że...high season już nadchodzi, oczywiście, że nadchodzi, przesunął się tylko o kolejny tydzień, bo albo kontenery nie dojechały, albo w Tokio była wichura i wywiało zamówienia, albo jeszcze całe masy innych świetnych uzasadnień...no i tak przez kilka miesięcy, aż wielu pracowników przejrzy na oczy, wyjedzie do innej pracy, a Eurojob rekrutuje kolejną załogę, żeby miał kto zapuszczać korzenie na kempingach. Salarisy wypłacane są co 4 tygodnie, co daje Eurojobowi ogromne pole do popisu w "krojeniu" ludzi na wypłatach, no i co notorycznie się dzieje (po przesłaniu pracownikom salarisów, kolejki do biura nie mają końca, bo prawie każdemu coś się nie zgadza). Jeżeli jesteście osobami, które chcą naprawdę zarobić pieniądze to nie decydujcie się na wyjazd przez Eurojob, bo jedyne co się stanie to stracicie oszczędności na transport do Holandii, na przeżycie, a ostatecznie nie będziecie mieli nawet za co wrócić do Polski albo przenieść się do innej pracy- takie są realia. Potrafią pięknie "mydlić oczy", obiecywać gruszki na wierzbie (mistrzynią w tym temacie jest także manager w Eurojob w Holandii- pani o nazwisku na literę A. ;) która jeśli grunt się pali, bo pracownicy w zatrważającym tempie wyjeżdżają na poczekaniu wymyśla niebywałe "bujdy na resorach" i bezczelnie kłamie, obiecując ludziom "cuda wianki" i zapewniając o świetnych warunkach w Eurojob- dla niej z pewnością ;)) No i informacja dla nowicjuszy w temacie pracy w Holandii- m.in.od wspomnianej pani możecie się dowiedzieć, że "żadna agencja nie gwarantuje godzin, żadna", a ludzie są głupi, bo takie bzdury sobie wymyślają i nie wiadomo czego oczekują- dużo ta pani o zatrudnianiu w Holandii wie, jak widać, oj dużo ;) A tak naprawdę jest bardzo dużo agencji (rzetelnych, czyli takich do których Eurojob nie należy), które gwarantują godziny w umowie i wypłacają ludziom uczciwie pieniądze, na które ciężko zapracowali.
Jest tak wiele naprawdę uczciwych agencji w Holandii, że nie musicie decydować się na "byle co", jakim jest Eurojob.

Absolutnie nie polecam.
zdjecie uzytkownika
adammm91 - 2015-04-11 10:51:14 odpowiedz | cytuj
polecam stronę rekrutacyjnarewolucja.pl! wiele ofert, które powinny przykuć Twoją uwagę, sam wiele im zawdzięczam!
zdjecie uzytkownika
madoc - 2015-05-25 11:10:55 odpowiedz | cytuj
ja nie wiem skąd te informacje. Ja byłam w tym roku znowu jadę z całą paczką znajomych, warunki mieszkaniowe dobre, bez luksusów, ale ok.
wypłacone pieniądze co 2 tygodnie, pracy 38 h tygodniowo, w ciągu miesiąca 3 dni wolnego i tu wykorzystaliśmy czas wolny na zwiedzanie, rowery od eurojob dostaliśmy /jakaś tam kaucja była/. Ogólnie zadowoleni wszyscy. w tym roku wyjeżdżamy na 3 miesiące po skończeniu sesji :)
Ale oczywiście opinie będą zależały od punktu widzenia. My polecamy jak najbardziej.
alert