Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Maciek - 2009-02-17 20:31:20 odpowiedz | cytuj
Wiecie co ... osoby które wyjechały przez flame i teraz robią im kolo tyłka to myslały że jadą leżeć i że wszyscy będą im za to płacić :) tak dobrze to nie ma, ja wyjechałem w 2007 roku, przez Flame do Doncaster, do magazynu Nexta. Wg mnie wszystko w porządku, mieszkanie załatwili, dojazd, i pracę. pracowałem od września do grudnia. zarobić zarobiłem, nie kokosy ale na utrzymanie i odłożenie miałem. fakt, że zwolniono wszytskich przed zakonczeniem kontraktu wnieładny sposób, ale to juz była koncówka... Ogólnie Flame się spisał i myślę, że jeszcze wyjadę z Tą firmą. Jedyne co to uwaga na [usunięte przez admina], który zajmuje się sprawami mieszkaniowymi i Bondem. ponieważ do dziś nie otrzymałem obiecywanego zwrotu pieniędzy z zabezpieczenia. Nie jest tak źle :):):)
zdjecie uzytkownika
gazoo - 2009-04-03 11:58:26 odpowiedz | cytuj
Ja mam jechac do fabryki mebli 15 tego miesiaca chciałbym
wiedziec cos wiecej na temat tej firmy
zdjecie uzytkownika
betti1312 - 2009-04-08 20:09:43 odpowiedz | cytuj
DO kogos o nicku gazoo!!i jak jedziesz do tej fabryki????moj nr.gg 9560465,tez mamy jechac,napisz pozdroo
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-11 10:16:37 odpowiedz | cytuj
Kto jedzie 15 do uk prosze o kontakt moje gg 16 222 789
zdjecie uzytkownika
akahana - 2009-05-22 09:47:53 odpowiedz | cytuj
Mam zamiar jechać z tą firmą do pracy przy meblach 10 czerwca. Czy jest jakaś kara za zrezygnowanie z pracy niedługo po jej rozpoczęciu?
zdjecie uzytkownika
kik - 2009-05-28 14:01:56 odpowiedz | cytuj
ja mam jechac 10 czerwca do tej firmy przy skrecaniu mebli, jezeli zerwiesz kontrakt pewnie poniesiesz za to koszty wiec lepiej nie ryzykowac. A co do tej firmy to według mnie jest ok. zobaczymy jak bede na miejscu :)
zdjecie uzytkownika
rozczarowany - 2009-07-12 17:54:53 odpowiedz | cytuj
Napiszcie jak duże opłaty pobiera ta firma.
Byłem na rozmowie i od razu widać że nie opłaca się jechać i harować.
Podajcie jakieś konkretne sumy które zarobiliście to się pośmiejemy :)
zdjecie uzytkownika
:) - 2009-07-22 16:41:44 odpowiedz | cytuj
najpierw ty powiedz ile zarabiasz w kraju i ile udaje ci się odłożyć :)
zdjecie uzytkownika
rozczarowany - 2009-07-22 20:31:10 odpowiedz | cytuj
zarobię 3000,a odkładam 1500
zdjecie uzytkownika
Osa - 2010-03-03 19:41:59 odpowiedz | cytuj
Witam Wszystkich.
Dzisiaj bylem na rozmowie kwalifikacyjnej do tej pracy w Wa-wie.
To co pisza ludzie na forach (negatywy) to niestety prawda, tzn kobieta, ktora Mnie przyjela nie potrafila lub nie chciala do konca szczerze odpowiedziec na moje pytania nt pracy w tych magazynach.
Tzn: w rozmowie tel przedstawial mi ze zarobki to 6.3 Ł na godz, mieszkanie 45-55, nagodziny 9.45Ł, dodatek 0.6 - 3.6 Ł a na miejscu w umowie bylo tak:
5.6Ł na godz, owszem 6.3 jest ale na nocnej zmianie, chata 55-65Ł, nadgzodziny, nie wiem kiedy mialyby byc bo niby praca jest 3 zmianowa, 7 dni w tyg, wiec nie widze mozliwosci pracy po godzinach. Dodatek jest po wyrobieniu min 85% tyle ze nie za bardzo zrozumialem o co chodzilo, bo kobieta tlumaczyla, ze kazdy procen powyzej MINIMUM to 0.6 Ł do godziny a maxymalnie moze byc nawet 120% z czego wynika na chlopski rozum za 35% powyzej minimum powinienes dostac 21Ł a dostajesz 3.6 ale chyba za caly dzien a nie do godziny roboczej. Za dojazdy do pracy tez trzeba placic (dystans do pokonania to ok 10.5 mili tj ok 18 km dziennie w jedna strone) i jeszcze bedzie mi glupoty gadac, ze taxi kosztuje ok 2.5 Ł w jedna strone - pracowalem w Uk i wiem ze za taki dystans trzeba liczyc ok 20-25 Ł, autobus wychodzi taniej ok 5Ł za calodniowy bilet (25Ł za 5 dni pracy).
Do tej pracy wyjezdza ok 100 polakow 17 marca, wiec zastanawia, gdzie przy takiej ilosci ludzi beda nadgzodziny, jezeli wogole takowe sa a na chacie jest zakwaterowanych 9-10 osob!!!!
A na koniec czysty rachunek za prace:
40 h/tydz * 5.6 Ł = 224 Ł
chata: 55 Ł
ubezpieczenie (11% z wynagrodzenia) = ok 25 Ł
podatek (20 % wynagrodzenia) = ok 45 Ł
dojazd do pracy = ok 20 Ł
Czyli na reke dostaniesz : UWAGA oszalamiajace 79 Ł
Takze powodzenia zycze przy podejmowaniu tej pracy. Ja odradzam ale to kazdy z WAS podejmie decyzje.
Pozdrawiam: Jaś
zdjecie uzytkownika
Dwyane Wade - 2010-03-04 20:24:52 odpowiedz | cytuj
/Dzieki za relacje, sam przelozylem swoja wizyte w siedzibie firmy bo mam zle przeczucia, a ze to co napisales o swoich wrazeniach przypomina mi do cna to samo co przeszedlem w Holandii za posrednictwem (usunięte przez administratora), to postanowilem sobie odpuscic ta kolejna "rzetelna" firme.
pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-26 12:25:26 odpowiedz | cytuj
pracowalem przez Flame w Next juz 3 razy i zyje i nienarzekam. Nie trafilo mi się zerwanie kontraktu, nikt mnie nie okradł, nikt mnie nie oszukal. Autobus zawiozl, zakwaterowano mnie i do roboty. Zycie. Jak w Polsce tylko tu w funtach płacą a nie w złotowkach. Jak ktoś chce wycieczke to niech jedzie z biurem podrózy a jak prace to z biurem pracy i sie nastawi na pracę. Kokosy nie są ale lepsze to niż nie miec pracy.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-03 17:14:08 odpowiedz | cytuj
Ja miałem jechać przez tą agencję oddział w Bydgoszczy ale zrezygnowałem bo koszt wyjazdu jest wysoki.500 zł podróż i 50 funtów zaliczka za 3 tygodnie za nocleg. no i trzeba zostać w pracy przez święt i nowy rok.pani przez telefon o tym nie informuje tylko trzeba było na darmo jechać do bydgoszczy.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-03 17:14:08 odpowiedz | cytuj
Ja miałem jechać przez tą agencję oddział w Bydgoszczy ale zrezygnowałem bo koszt wyjazdu jest wysoki.500 zł podróż i 50 funtów zaliczka za 3 tygodnie za nocleg. no i trzeba zostać w pracy przez święt i nowy rok.pani przez telefon o tym nie informuje tylko trzeba było na darmo jechać do bydgoszczy.
zdjecie uzytkownika
tom7 - 2010-11-06 15:48:12 odpowiedz | cytuj
hej ja wyjezdzam do south elmsall do nexta 10 listopada z warszawy.jak ktos chce sie zgadac to moj mail tom719@o2.pl
zdjecie uzytkownika
lokajka - 2010-12-08 11:05:40 odpowiedz | cytuj
ojjj naczytałam się tutaj opini o NEXT a mam jechać na rozmowę i teraz nie wiem .
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-08 15:13:33 odpowiedz | cytuj
byłam na rozmowie i jest póki co OK. Trzeba mieć na wyjazd kase ale jak samemu się jedzie to tez trzeba zainwestować. Jadę 15 grudnia. Rozmawiałam z nimi o opini na necie i mówili,że zdaja sobie sprawę z różnych opinii ale w końcu wysłali ponad 3000 ludzi i dużo ludzi jezdzi po kilka razy. Pozyjemy zobaczymy.
zdjecie uzytkownika
kqt - 2010-12-14 18:17:38 odpowiedz | cytuj
pracowalem w south elmsall w magazynach nexta pol roku i nic zlego nie moge powiedziec.ludzie nie sluchajcie malkontentow ta praca(picking, packing) to smiech.za wyrabianie normy sa bonusy ale ja nigdy normy nie zrobilem i jakos pracowalem.pracowalem juz w kilku zakladach i moge powiedziec ze w nexcie mialem najlepsza robote jak do tej pory.fakt ze pracowalem przez flame employment w Wakefield w Anglii wiec bylem w lepszej sytuacji nizbym wyjezdzal z Warszawy.Wypowiadam sie tylko na temat pracy nie o warunkach mieszkaniowych i dojazdach.ale myse ze flame jobs i next to dobre wyjscie na poczatek jak nie ma sie za bardzo innych mozliwosci.ja dojezdzalem pociagiem z doncaster 15 minut i piechota pod gore 20 minut.kolega dojezdzal z wakefield i jakos nie narzekalismy.pozdrawiam jakby ktos mial jakies pytania to chetnie pomoge moje gg 13204786
zdjecie uzytkownika
wojtek - 2011-12-27 19:24:47 odpowiedz | cytuj
Witam kto wyjezdza 5 stycznia 2012 z firmy flamejob z Bydgoszczy DO fabryki mebli w BARNSLY.Szukam opini.
zdjecie uzytkownika
robol - 2012-01-03 16:09:36 odpowiedz | cytuj
Pracowałem w Symphony 9 miesięcy. Jeżeli ktoś myśli że jedzie na wakacje to niech zapomni. Czeka was ciężka fizyczna praca i nie ma zmiłuj. Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
kasia - 2013-06-21 10:01:39 odpowiedz | cytuj
czesc, ja jade niedlugo do nexta tylko ze jest taki problem... dostalam maila ze jakies spotkanie w doncaster a mialam pracowac w bradford. mozecie mi wytlumaczyc o co chodzi? czy to normalne? oraz czy osoby pracujace w doncaster moga mi przyblizyc jak wyglada praca i na jakie zmiany? dzieki wielkie :))))
alert