Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-22 15:30:40 odpowiedz | cytuj
jako przedstawiciel firmy IGD odpowiadam na negatywne wypowiedzi niektorych osob.
Mieszkania agencyjne kosztuja 35 funtow na tydzien z wliczonymi mediami tzn. woda, prad, gaz i podatek mieszkaniowy jest juz wliczony w czynsz wiec nie uwazam aby ta cena byla za wysoka i nie jest tez wymagane mieszkanie w mieszkaniach agencyjnych. jesli ktos uwaza ze jest drogo to niech mieszka gdzie indziej.
wszystkie osoby u nas zatrudnione otrzymaly swoje wynagrodzenie i nigdy nie bylo z tym problemu. jezeli ktos przyjedzie do pracy (usunięte przez administratora) to jest wyrzucany z pracy dyscyplinarnie i przykro mi ze jeszcze oczernia agencje za to...
agencja nasza pomaga w uzyskaniu homoficu, nino, konta bankowego za darmo. mozliwa jest tez pomoc przy uzyskaniu benefitow za bardzo konkurencyjna cene. dziekuje
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-26 23:13:13 odpowiedz | cytuj
A ja powiem tak a mi się podoba ta agencji i ja ją polecam a tym co się nie podoba niech (usunięte przez administratora).. na ziemniaki albo gdzie indziej a nie nażrzekać na forum i obarczać ja tam pracuje ponad 3 lata i dużo mi ta agencjia pomaga i dużo moich znajomych tam pracuje i jakoś nikt nie narzeka jak tu przyjecha,li byli bez złotówki a teraz chociaz dobrymi samochodami się wożą
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-24 10:37:26 odpowiedz | cytuj
WITAM BARDZO CENIE TAKICH LUDZI KTORZY CHCA POM AGAC INNYM NA STARCIE TO CO PISZA INNI ZE TO OSZUSTWO ITD TO Z ZAZDROŚCI JA BYLABYM ZAINTERESOWANA PRACA JAKAKOLWIEK W BIRMINGHAM BYLAM TAM KILKA LAT TEMU TO PIEKNE MIASTO PS BYLABYM WDZIECZNA ZA MOZLIWOSC PODJECIA JAKIEJKOLWIEK PRACY Z GORY DZIEKUJE TO MOJ NR(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-16 23:01:31 odpowiedz | cytuj
witam,jestem bardzo zainteresowana praca....od 2004 pracowalam we wloskiej restauracji....w Touchwood.....solihul /iwona
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-16 23:01:38 odpowiedz | cytuj
witam,jestem bardzo zainteresowana praca....od 2004 pracowalam we wloskiej restauracji....w Touchwood.....solihul /iwona
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-23 17:22:04 odpowiedz | cytuj
ola.jestem zainteresowana ,praca prosze o kontakt telefonu zemną.jestem obecnie w birmingham i szukam pracy dziekuje.(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
fabryka - 2011-02-27 10:57:58 odpowiedz | cytuj
Chce sie dowiedziec czy beda przyjecia w fabryce gazet od kwietnia jesli tak to porosze o odpowiedz z gory dzieki.Dobrze jesli bedzie to w godzinach nocnych.
e-mail mieczyslaw74@op.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-03 23:00:36 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-20 00:29:41

witam pracuje tam.praca sama w sobie jest ok tylko ze kasa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 4.10 na godzine i wogole daja jakies czeki albo wymienia sie je u takiego goscia ktory bierze sobie 20 funtow plus koncowke czyli jak zarobisz dajmy na to 879 to dostaniesz 860 a prawie 30 funtow on se bierze i tego nie kumam agencja byla by ok gdyby nie te ich przekrety. badzcie troche uczciwsi

4.10 na godzinę? O co tu chodzi ulicha? wyrazie w zmienionym prawie Brytyjskim od października 2010 roku osoba mająca 21 lat za godzinę pracy stawka wynosi 5.93 najniższa krajowa!!!!!! Odlicza się tylko tax i insurance czyli można powiedzieć, że na rękę dostaje się 5 funa żadna agencja nie ma prawa brać więcej. Tak przy okazji agencja za twoją prace dostaje 8.60 i to nie są informacje wyssane z palca. Nikt nie ma prawa brać więcej i o co chodzi z tymi jakimiś czekami? NA KONTO BANKOWE! przelewa się nie żadne czeki czy inne pierdoły.To jest po prostu oburzające. Nie dość, że człowiek ma ciężko w życiu to jeszcze takie sępy cie obierają, a co gorsza RODACY ! Ludzie jak oni odstawiają takie cyrki zgłoście to gdziekolwiek i mają pozamiatane, a najlepiej zwiejcie z tamtąd. Są inne agencje przecież wystarczy trochę po Angielsku gadać. Na Carolinne streat jest agencja w której pracuje polka zatrudniają, ideal employed wystarczy troszkę języka, a czasem i bez się uda. Best Conetion po 3 miesiącach ponoć dają ludziom kontrakty. Można prosić was o więcej wypowiedzi na temat tej AGENCJI?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-04 13:00:20 odpowiedz | cytuj
Zauwazylam, ze szukasz pracy. Prowadze polska agencje pracy w Birmingham. Mozemy zaoferowac prace w fabryce gazet. Jezeli chcesz to zadzwon na numer(usunięte przez administratora) a napewno mozemy pomoc. Prace mozesz zaczac od juz. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-04 13:02:11 odpowiedz | cytuj
mnie nigdy tam nie oszukano, za transport nigdy nie zaplacilem nawet pikacza, moze sie wam agencje pomilily bo IGD jest ok
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-04 13:11:52 odpowiedz | cytuj
to co wypisuja o 4.10 na godzine to nie prawda......... jak ktos pracuje po 12 godzin 7 dni w tygodniu to pewnie i tak wyjdzie a jeszcze jesli ma BR kod podatkowy to nie jest tak trudno obliczyc! ja nie wiem dlaczego tak glupio ludzie wypisuja! za kazdy miesiac jest payslip i kazdy moze sobie sprawdzic ile zarobil i ile mu odbili, ludzie zmadrzejcie troche. zalatwcie sobie porzadny kod podatkowy to wyjdzie dobrze. ja pracuje wtej agencji od 7 lat i jeszcze mi nic nie wzieli bezprawnie. wiem ze stosuja mandaty za pijanstwo i zlodziejstwo i specjane niewstawienie sie w pracy i moze ktos dostal duzo tych mandatow i z reszty kasy podzielil sobie godziny i mu tak wyszlo. Ta agencja byla sprawdzana przez wszystkie mozliwe instytucje i jakos wciaz funkcjonuja, to chyba daje do zrozumienia hmm..... ja sie wstydze za takich co probuja zniszczyc moze jedyna w porzadku POLSKA agencje przez te wszystkie brednie. ta agencja istnieje 8 lat! prazuje tam 500 ludzi wtym 400 polakow! ja wyciagam 1000 na m-c i jeszcze pomyslcie tak, jak by tak byo z nimi zle to by ludzie tam pracowali? NIE!!!! Pobuda ludzie - pomyslcie 2 razy zanim napiszecie jakies brednie!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-04 23:07:18 odpowiedz | cytuj
a jeżeli można spytać to w jakiej formie wydają oni pieniądze? Jeden z użytkowników wypowiadał się, że na jakiś czekach które wymienia się u jakiegoś gostka który sobie potrąca jeszcze za to 30 funtów jak to w rzeczywistości wygląda?
Kolega 7 lat przez agencje? Trochę lipa z tym i wierzyć aż mi się nie chce gdyż dawno już byś był na kontrakcie.
Co do pobierania za dużej kwoty zgodzę się, że może ktoś ma zły numer podatkowy, ale w kwietniu są rozliczenia podatkowe i wszystko co zabrane zwracają. Ja tak miałam zmienili mi numer podatkowy gdyż mieli zły (uważali że mam 2 prace i za dużo godzin) i na początku roku wszystko mi oddali:), a co do godzin jeżeli jest bardzo dużo przepracowanych to faktycznie zabiera się jeszcze więcej taxu.Według obliczeń najlepiej jest pracować 40 no ale jak ktoś chce zarobić więcej trudno. Na stornie revenu jest wszystko wyjaśnione od jakiej danej kwoty jest potrącany podatek o ile pamięć mnie nie myli na stronie "polonia birmingham|" też jest to opisane wystarczy poczytać.:) pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
adex - 2011-03-20 11:18:28 odpowiedz | cytuj
witam szukam pracy jako laminater pracowalem w wsk pzl swidnik mam 5 letnie doswiadczenie w laminatach na sucho czyli pre preg . robilem takie czesci jak owiewka do helikoptera augusta ab139 ab 109 czesci do air busa i wiele innych podzespolow wykonywanych z wlokna weglowego nasaczonego zywica oraz z tedlaru . jezeli ktos moze pomoc to moje gg 17516244 oraz email agresor25@interia.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-21 10:59:21 odpowiedz | cytuj
adex- to musisz sie przekwalifikowac!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-22 23:56:38 odpowiedz | cytuj
jak nie wierzycie ze tak jest to idzcie tam i sami sie przekonacie ze tak jest niby na umowie mamy 5,95 a w rzeczywistosci o wiele mniej a tyramy jak woly ale nikt sie nie odezwie bo sie boja o prace ze nie beda mieli za co zyc byly kontrole nawet teraz w styczniu ale se wzieli wybrane osoby i tyle sa osoby ze tak powie po znajomosci co dostaja po 5,95 maja owertimy placone i za urlop ale to jest moze 10 osob na 500 chcecie to ssmi sprwadzcie...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-31 10:06:27 odpowiedz | cytuj
Witam ja z moim chłopakiem szukamy pracy i kontaktów za granicą oczywiście nie za darmo jak może ktoś pomóc to będziemy wdzięczni oto moje gg 8335005 POZDRO
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-28 10:50:31 odpowiedz | cytuj
Jezeli szukacie pracy nie ma sensu samemu szukac informacji o agencjach pracy w Birmingham. Najlepiej skorzystac z gotowego spisu agencji pracy. Macie wszystko na miejscu, wystarczy zlapac za telefon i w kilkanascie minut wiecie co i jak. Ja korzystam m.in. ze strony mybham.net - strona jest w trakcie rozbudowy, ale juz teraz jest tam niemal kazda agencja pracy w Birmingham, a baza jest w trakcie rozbudowy, jak sie komus nie odechce, to kiedys bedzie to niezly serwis. Kontaktowalem sie z administratorami i wiem, ze wkrotce maja sie tam pojawic tez oferty pracy z rejonu Birmingham. Jesli znacie jakies inne serwisy w tej tematyce - to piszcie. Kazdemu przydadza sie takie informacje!
zdjecie uzytkownika
kika - 2011-06-30 21:15:41 odpowiedz | cytuj
witam jestem zainteresowana oferta pracy na produkcji gazet w Bham prosze powiedziec co trzeba zrobic aby zaczac prace oto moj numer (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
kika - 2011-06-30 21:19:31 odpowiedz | cytuj
witam jestem zainteresowana oferta pracy kelnerki jestem sumienna, uczciwa 23 latka poszukuje pracy juz od dłuzszego czasu moj nr gg 1329948
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-04 15:42:25 odpowiedz | cytuj
oszuści [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kretacze biora wszystko dla siebie i woza sie samochodami najlepszymi albo bo karajbach sie woza, odeszlam z tamtat i nie zaluje zadna agencja tak nie oszukuje jak oni niech ktos sie za nich wezmie bo to jest jakis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez ta agencje niechca nawet wyplaty uczyciwie wyplacic tylko odcinaja jakies kary za dwa dni nie bycia w pracy odwalili mi 160 f koszmar jakis a na kazde moje slowo maja przykrywke (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale znajde na was sposób żeby was udupić i tak dom...z bióra najbardziej bo to najwieksza kretacvzka w tym biurze
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-04 17:00:20 odpowiedz | cytuj
czesc pracowałem w angli w nandosie morzesz odpowiedziec na muj adrian82@o2.pl jestem zainteresowany od zaraz mam home office ubezpieczenie
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-04 17:02:54 odpowiedz | cytuj
czesc pracowałem w angli w nandosie morzesz odpowiedziec na muj adrian82@o2.pl jestem zainteresowany od zaraz mam home office ubezpieczenie
zdjecie uzytkownika
Beata - 2011-12-30 19:35:24 odpowiedz | cytuj
Witam , poszukuje pracy w Birmingham uk . Gdyż mam 16 lat i potrzebuje więcej kasy na własne wydadki , Jeśli ktoś zna prace na part job to proszę o kontakt pod first12@o2.pl
zdjecie uzytkownika
renata.hd@interia.pl - 2012-06-03 09:01:41 odpowiedz | cytuj
Witam. Chcę zapytać czy nadal możesz załatwić pracę w gastronomi? nadmieniam,że posiadam kurs kucharza i,że mam doświadczenie na tym stanowisku, obecnie mieszkam w Birmingham na Erdingtonie. Pozdrawiam Renata
zdjecie uzytkownika
dodi - 2012-06-11 10:57:21 odpowiedz | cytuj
witam ja jestem zainteresowana ta oferta pracy , tj moj (usunięte przez administratora)

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
mikser831 - 2012-06-18 13:55:48 odpowiedz | cytuj
Witam szukam pracy w Angli jestem na terenie UK i poszukuje byle jakiej pracy dzieki za pomoc moj n(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
JANA49 - 2012-11-08 00:05:43 odpowiedz | cytuj
SZUKAM PRACY W BIRMINGHAM beacon vire roadJESTEM ZAINTERESOWANA KAŻDĄ MOJ TEL07849532348 MEIL konwalia1963@gmail.com
zdjecie uzytkownika
praca - 2012-11-20 21:01:37 odpowiedz | cytuj
Witam. Chciałam zapytać czy ogłoszenie odnośnie pracy w restauracji jest jeszcze aktualne, ponieważ jestem zainteresowana tą pracą.
zdjecie uzytkownika
buba - 2012-12-16 18:09:22 odpowiedz | cytuj
jak sama nie znajdziesz sobie pracy to co myslisz ze ktos ci pod nos podstawi??? hahaaha
zdjecie uzytkownika
ula - 2013-02-14 19:16:41 odpowiedz | cytuj
Witam bardzo potrzebuje pilnie pracy nie mam pojecia gdzie jej szukac bardzo prosze ludzi dobrych serc o pomoc narazie zatrzymałam się u znajomych bo nie mam gdzie isc nawet nie mam za co do polski wrócić bardzo potrzebuje pracy bardzo prosze o pomoc mój numer to(usunięte przez administratora) z góry bardzo dziekuję
zdjecie uzytkownika
ula - 2013-02-14 19:21:56 odpowiedz | cytuj
witam jestem z zawodu barman kelner i jestem z birmingham i potrzebuje pracy czy mogła bym cos usłyszec na temat tej pracy to mój numer07721344476 bardzo dziekuje
zdjecie uzytkownika
ella - 2013-03-10 16:16:14 odpowiedz | cytuj
Dzien dobry

Jestem zainteresowana oferta podaje moj namiar i prosze o kontakt jesli jest nadal aktualna

gg 46400678

Mieszkam obecnie w uk

pozdrawiam Agnes
zdjecie uzytkownika
braksłów - 2013-03-10 22:20:59 odpowiedz | cytuj
Ktoś napisał posta 4 lata temu a ludzie myślą, ze to nadal aktualne? Szkoda słów. Jak jesteście w Birmingham to sami pochodźcie po restauracjach, barach, itp. nikt za as pracy nie będzie szukał...
zdjecie uzytkownika
Yuuki - 2013-04-02 14:49:07 odpowiedz | cytuj
ludzie teraz przez znajomosci pracy nie dostaiecie... tylko juz przez agencje.. ale co ja tam wiem no bo pomyslmy jak wam dadza prace skoro nie macie adresu uk hmm Good luck

najlpesza opcja jest wyjazd do uk i sie rozgladac
zdjecie uzytkownika
- 2015-05-23 09:19:21 odpowiedz | cytuj
szukam pracy na farmie
zdjecie uzytkownika
immigrants-from-australia-sarching-works-accountan - 2015-06-23 07:17:34 odpowiedz | cytuj
I am looking for a job for Accountant or working in the office. At the moment we have got a student visa and this is not a good solution for our family, because we can work only on part time and we have to pay for Blanka's school - about $12,000 per year! It' really ridiculous, I have to pay for my studies though, and unfortunately we can not afford for her education (lucky prep is not obligatory), so she is at home at the moment.

Anyway, please find attached my resume, visa and our passports. I have all documents confirming my qualifications and skills which I have showed in my resume, almost all are translated at english.
We do not have any health problems but our the worst worries at the moment that we can not to earn enough money and we have struggle with our bills. We sold everything in Poland and we were living here with our saving, but monies from saving were finished and we are living only day to day. This is very sad and frustrating all the more, we had polish migration agent in Australia, which changed mind to continued our case after we paid him $2,000 advance and we arrived to Australia.

We will be very appreciate for any help. Honestly, I am confused now and do not know what to do. I have never been in so hopeless situation. (contact: jos(.at.)radioparrot.com
zdjecie uzytkownika
Rafi - 2015-08-05 11:38:50 odpowiedz | cytuj
Mogę prosić o na miary agencji,ponieważ rozważam wyjazd na stałe do UK. email tooganet@gmail.com
zdjecie uzytkownika
Bananowy Song - 2015-11-01 22:56:06 odpowiedz | cytuj
Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691
Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?
-robiąc zakupy przez internet,
-klikając w reklamy,
-wypełniając ankiety,
-grając w gry,
-oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.
Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.
zdjecie uzytkownika
aurea8@wp.pl - 2015-11-13 21:11:45 odpowiedz | cytuj
Dzień dobry mam na imię Krystian, mam 37 lat, samotny, bardzo jestem zainteresowany mieszkaniem i pracą w Birmingham w fabryce. Jeżeli byłaby możliwość pomocy w znalezieniu byłbym bardzo wdzięczny. Mój numer kontaktowy 730270762.Pozdrawiam.
alert