Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Jacek - 2009-02-27 17:33:49 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich, jak widzisz (usunięte przez administratora)ja tez nie boje sie podpisac. Na poczatku chcialbym ostrzec wszystkich, ktorzy wybieraja sie do pracy w Cranswick w Hull Preston. Jest to jedna wielka sciema. Juz przy wyjezdzie ze Szczecina zostalem oklamany. Poinformowano mnie, ze zakwaterowane bedzie w pokojach jedno-osobowych, mieszkanie, dojazdy do pracy i z prowrotem darmowe. Rzeczywistosc jest jednak zupelnie inna. Jak zapytelem (usunięte przez administratora), dlaczego tak sie dzieje, to odpowiedziala, ze te przywileje obowiazuja osoby, ktore przejda "test noza". Tylko, ze ja wyjezdzajac zastrzeglem ze mialem przerwe w pracy i czy istnieje mozliwosc doszkolenia. Odpowiedziano mi, ze oczywiscie. Po przybyciu na miejsce(usunięte przez administratora) potwierdzila ta informacje. To ze przez okres szkolenia obowiazuje znacznie nizsza stawka, to rozumiem, tylko nikt w Polsce przed wyjazdem nie wspomnial o tym fakcie, jak rowniez o tym, ze samemu trzeba oplacac mieszkanie i dojazdy do pracy. Nie podoba mi sie w jaki sposob (usunięte przez administratora)opisujesz tych ludzi, ktorzy przyjezdzaja tu za kawalkiem chleba, a pracuja jak niewolnicy. Sa oczywiscie osoby, ktore chcialy brac pieniadze za darmo i pic wodke. Piszesz, ze w fabryce jest 250 pracownikow pod twoja i (usunięte przez administratora) opieka. Wobec tego mam tylko takie pytanko do Was, co to za opieka, jak ja pierwszego dnia pracy musialem o 24 w nocy taksowka wracac z pracy do miejsca zakwaterowania. W ofercie jst napisane, ze wystarczy zabrac ze soba 100 funtow. Teraz wiem dlaczego tak malo. Ludzie przyjezdzaja z tak mala kwota pieniedzy, po oplaceniu badan i drobnych wydatkow poprostu nie maja za co wrocic i tym samym sa zwiazani z Wami "niewolnicza praca". Nie slyszalem jeszcze, zeby pracowac po 12 godzin, a po 8 godzinach aby nie byly naliczane nadgodziny. Jeszcze taka ciekawostka, moj kolega, ktory przyjechal razem ze mna przeszedl pozytywnie "test noza", ale i tak nie dostal obiecanej pelnej stawki i za mieszkanie rowniez musial zaplacic. Przestrzegam jeszcze raz wszystkich ludzi, jak nie chca stracic to niech jada gdziekolwiek , tylko nie do Anglii. Jak chca garba, to wrecz przeciwnie, najlepiej do Hull. Na "you tube" bedzie mozna zobaczyc warunki zakwaterowania za jedyne 50 funtow tygodniowo. Podejrzewam, ze byloby tu wiecej negatywnych komentarzy, tylko nie wszyscy maja dostep do internetu.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-03 20:13:22 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora), wszyscy się wstydzą ze jesteś z Polski.Piszesz ze powinni brać pod uwage inteligencję przy przekraczaniu granic.Dlaczego teraz,a nie przed twoim przybyciem?masz szczęście ze anglicy nie wymagają od takich jak ty świadectw ukończenia szkoł i kursow językowych,bo skończyła byś na pracy przy taśmie,pewnie tak było i w Polsce i dlatego nie chcesz tam wracać.nie pisz o ludziach ze są nieudacznikami,bo ciebie możemy spotkać na ulicy i zapłacisz za słowa.no i gdzie masz ten pieprzyk?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-08 18:28:47 odpowiedz | cytuj
Byłemzatrudniony przez agencję Prestige w Hull i muszę przyznać, że tak wrednych menadzerów nie spotyka się w innych agencjach. Pracowałem za czasów (usunięte przez administratora) Oceniam pracę tych pań bardzo negatywnie, a przecież też pracowały fizycznie na taśmie. Bardzo szybko zapomniały jak było ciężko. Mam jeszcze jedno pytanie dlaczego Prestige oszukuje, wypłaca ludziom pieniądze okrągłe stówki i więcej a potem na drugi dzień dzwoni (usunięte przez administratora){już nie pracuje} do tych osób u których (niby) pomylił się księgowy ażeby pobrać pieniądze i oddać (usunięte przez administratora)do ręki nie otrzymując pokwitowania oddanych pieniędzy.A co do tego busa to prawda.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-09 21:21:38 odpowiedz | cytuj
Co dotych pieniędzy ja też dostałem.
zdjecie uzytkownika
jacek - 2009-05-14 13:29:59 odpowiedz | cytuj
jest mi wstyd za was co piszecie na temat agencji prestige. ja pracuje dla niej dwa lata i jestem bardzo zadowolony.przeciez macie wiele innych agencji wybor nalezy do was.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-15 11:03:26 odpowiedz | cytuj
Dlaczego nikt nie zainteresuje sę osobą włamującą się do szafek. (przecież wiadomo kto to jest).
zdjecie uzytkownika
Lukasz - 2009-05-27 17:26:31 odpowiedz | cytuj
witam wszytskich nie moge patrzec na te bzdury jakie wypisujecie na temat (usunięte przez administratora) pracuje z nimi jakis czas nie ma zadnych problemow wrecz przeciwnie same superlatywy moge powiedziec na temat "prestige"szkoda slow na was jestescie banda gowniarzy i to wszystko
zdjecie uzytkownika
kogut - 2009-08-30 18:45:11 odpowiedz | cytuj
zgadzam się z wami Cranswick to najgorsza firma jaka może być w anglii to dopiero jest obóz pracy byłem tam pracowałem przez ROK niewiem jak wytrzymałem ale musze powiedzeć że te wszystkie agencje które tam są to jedno wielkie (usunięte przez administratora)a szczególnie DKM jak ktoś sobie chce zniszczyć zdrowie to polecam.Nie wierzcie w ani jedno słowo o tym jak tam jest pięknie i ile można zarobić.Byłem i pakowaczem i rzeżnikiem odradzam.Byli tam świetni rzeżnicy przyjezdzali z największej masarni w niemczech i nie wytrzymywali.Pozdrawiam wszystkich którzy tam byli.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-02-15 18:48:58 odpowiedz | cytuj
czy mozna was prosic o skomentowanie tego na mojej stronie, chcialbym ludzi przestrzec przed tymi agencjami
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-17 11:08:34 odpowiedz | cytuj
witam ja jestem tym wszystkim przerazona nie pracuje w preston ale w wotton na kontrakcie jakies rok temu naszo fabryke kupil cranswic i powoli zaczynajo tam sie dziac cuda na kiju robi sie istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co chwila kogos zwalniajo stojo nad nami ze stoperami i liczo w jakim tempie ukladamy mieso porobili nam policjantow na linii zmuszajo nas do pracy po 12 godzin na wszystkim oszczedzajo kazdy jest zestresowany bo nikt nie wie jak dlugo bedzie jeszcze pracowal co do agencji to otworzyli wlasnie nowo prestige i siedzo tam wlasnie dwie polki i juz slyszelismy od ludzi ze niezle kantujo na wyplatachpoprostu makabra co sie dzieje ja juz nie mam sil
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-16 15:49:01 odpowiedz | cytuj
Witam,
zastanawiam sie nad podjeciem pracy w Cranswick, ale po przeczytaniu waszych opinii po prostu sie przestraszylam. Jesli macie czas i ochote, czy moglibyscie napisac cos wiecej o tym jak wyglada codzienna praca tam? Czy te warunki sa rzeczywiscie takie zle? Slyszalam rozne opinie, a pilnie poszukuje jakiejkolwiek pracy - a tam jest duzo ofert.
Bede bardzo wdzieczna jesli moglibyscie odpisac, nawet w kilku zdaniach, cos wiecej o tej pracy. Jesli nie macie ochoty dzielic sie tym na forum, prosze napiszcie na ola.kow1981@gmail.com
Z gory dziekuje!
Pozdrawiam,
Ola
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-16 18:36:28 odpowiedz | cytuj
Planuje w czwartek przyjechac do Hull i troche sie rozejrzec. Czy ktos z was mialby ochote spotkac sie ze mna i opowiedziec o pracy i zyciu w Hull? Chodzi mi glownie o osoby ktore pracuja (lub pracowaly) w Cranswick. Bede bardzo wdzieczna z kontakt i ew. spotkanie! Prosze, odezwijcie sie!
Pozdrawiam, i mam nadzieje do zobaczenia!
Ola
zdjecie uzytkownika
KAMILO - 2010-08-23 15:30:14 odpowiedz | cytuj
Odradzam prace przez firme prestige w HULL
Mieszkania straszne praca tez :(
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
TOMI - 2010-08-23 15:34:06 odpowiedz | cytuj
Droga Olu ,,, wszystko tylko nie Cranswick ,,, a jesli juz niestety trafisz tam to nie przez agencje pracy Prestige , bo (usunięte przez administratora) , a do tego nie potrafia niczego pozalatwiac!!! Pozdrawiam Tomi
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-23 19:47:30 odpowiedz | cytuj
@ kamila & TOMI: dzięki za porade!! A wy tam moze pracujecie, czy znacie kogos kto tam pracuje?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-01 17:13:35 odpowiedz | cytuj
Bagno i jeszcze raz bagno!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-01 17:15:08 odpowiedz | cytuj
ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!kochajcie DKM!!!!!!!!!!!!!,DKM jest twoja szansa w zyciu!!!!!
zdjecie uzytkownika
Peter - 2011-07-12 10:34:08 odpowiedz | cytuj
Ten (usunięte przez administratora) co tak chwali to ich znajomy lub friend :)) buahaha macie racje popieram Was wszystkich.
zdjecie uzytkownika
jarex - 2011-07-28 22:27:59 odpowiedz | cytuj
nie chcecie to nie pracujcie nikt nikogo na sile nie trzyma
zdjecie uzytkownika
redrock - 2011-08-10 20:57:28 odpowiedz | cytuj
Ja pracuje wbranzy ale nie dla prestige. Poszukuje pakowaczy oraz rzeznikow i ubojowcow. Jesli jestes zainteresowany prosze o kontakt (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
jolka - 2012-05-07 13:33:53 odpowiedz | cytuj
czytam opowiesci temat cranswika i wszystko to prawda pracuje tam 4 miesiace i dzis zakonczylam prace co do tego ze ciezko ludzi traktuja jak psy roboli to tez prawda dostalam umowe na rok ale co mipo umowie narok ktora zapewnia mi 4 dni pracy w tyg a ja nie ide do pracy nawet jeden dzien bo niby zamowien nie ma a przez inne agencje ludzie chodz codzien ato dlatego ze prestige za duzo ludzi zatrudnia i jest nie uczciwe wrocilam z holideja pare dni temu niedostalam do terazzaplaty pejslipow od miesiaca proszesie o p60 zebysie rozliczyctez nic szkodagadac dzis odmowilam nocki bo juzprzy zatrudnieniu mowilam ze nocne zmiani mi nieodpowiadaja to uslyszalam od (usunięte przez administratora)i zemoge byc zwolniona wiec jajej na to ze sama sie z walniam i kit z tym(usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM a tak namarginesie mozektos wie gdzie jest jakas praca na szybko!!! a natemat prestige i cranswika szkoda slow
zdjecie uzytkownika
gosia - 2012-11-30 13:55:35 odpowiedz | cytuj
niewiem co o tym wszystkim myslec albo ktos poprostu nienadaje sie do pracy i w kazdej fabryce bedzie narzekal albo sama niewiem bo przeciez jakby ktos z agencji ci okradal i znecal sie nad toba to wystarczy isc do prawnika przedstawic dowody i mozna wyrwac spora kase od osob ktore to robia.(taka pomoc prtawnika jest bezplatna)ja tez szukam pracy i jak sie do mnie odezwa to pujde przekonam sie na wlasnej skorze jak tam jest naprawde
zdjecie uzytkownika
pati - 2012-11-30 16:40:42 odpowiedz | cytuj
jestem z trojmiasta i razem z moim chlopakiem chcemy jechaC DO PRACY, PRACOWAC! od stycznia ktos nam pomoze?
zdjecie uzytkownika
monika_j31 - 2014-06-28 14:44:18 odpowiedz | cytuj
Ze względu na ochrone danych osobowych nie moge ich podac. Krótko i na tamat; mój brat podobno tam pracował i od jakiegos czasu nie mamy z nim kontaktu. Ma na imie Mariusz, ps. Maniek ma 47 lat, szatyn pochodzi z Dębicy. Moze ktos go zna...prosze o pomoc
zdjecie uzytkownika
BATMAN - 2014-07-07 01:00:05 odpowiedz | cytuj
Ja na razie siedzę w Niemczech i do końca sierpnia mam umowę. Jeśli mi nie przedłużą to przyjeżdżam do Hull, angielski znam dobrze, z Rumunami rozmawiam głównie po angielsku. Wiem, że przez miesiące wrzesień, październik, listopad, grudzień praca jest. Moje zdanie różnice między krajami zachodnimi a Polską jest taka, że tu na zachodzie każdy dostanie SZANSE. Ja wiem, czego chce pracować i dostawać za to godne pieniądze.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Buber - 2016-02-26 00:24:22 odpowiedz | cytuj
Takie zycie. Wiadomo, ze latwo nie jest, ale zawsze cos niz jak nic. W sumie jesli ktos sie decyduje na wyjazd, MUSI brac pod uwage, ze bedzie pracowal tam gdzie kazdy miejscowy nie chce pracowac. i powinien to potraktowac jako szanse. Trzeba popracowac troche dluzej, zeby agencja zaczela szanowac pracownika. 4 dni po 12 godzin to jak 4 dni z zyciorysu, ale przynajmiej lepsza opcja niz jak Polska. styczen i luty to takie ciche miesiace. Ja bym taka prace nazwal szansa i tyle. Jak sie nie ma to co sie lubi, to sie lubi co sie ma. I w takich miejscach najlepiej siedziec cicho, bo zawsze znajdzie lojalny podpier.
zdjecie uzytkownika
IKO - 2016-02-28 22:59:36 odpowiedz | cytuj
Coz, Anglia jako kraj dla obcokrajowcow juz nie jest atrakcyjny, o czym swiadczy porozumienie Camerona z UE w sprawie zasilkow dla emigrantow, praca glownie przez agencje, a najgorsze jest to, ze przez styczen i luty to ´pracy nie ma. Hull oceniam tak srednio, jesli chodzi o prace to tez tak srednio duzo zalezy od szczescia. Mam znajomych w Hull i mowia, ze praca tylko przez agencje, a najczesciej jest to praca niepewna, dzis jestes jutro Cie nie ma.
zdjecie uzytkownika
imminghamtrasport - 2016-09-20 14:38:40 odpowiedz | cytuj
Firma Transportowa w Immingham zatrudni kierowcow kategorii C+E na staly kontrakt. Praca odbywa się w systemie dziennym lub nocnym (wedlug preferencji ) od poniedzialku do piatku. Praca polega na przewozie naczep i kontenerow na terenie Wielkiej Brytanii.
Wymagamy: jezyk angielski - komunikatywny, doswiadczenie zawodowe, kurs na przewoz rzeczy, cyfrowa karta kierowcy ( DG tachograph card ).
Oferujemy wynagrodzenie tygodniowe jak rowniez pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
kontakt: +447867455282
alert