Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Izka - 2012-06-28 18:05:38 odpowiedz | cytuj
Cześć.
Czy to prawda, że jakiejś kobiecie winda obcięła palca i firma musiała zapłacić jej odszkodowanie? Jadę tam po wakacjach i podobno muszę dołożyć się do jakiś specjalnych butów ochronnych? Ile kasy mam im za nie zapłacić?
Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
- 2012-08-15 10:25:51 odpowiedz | cytuj
meterik tam jest same zło,tam jeden od drugiego uczy się tego zła
oczywiście przekażnikiem jest serce firmy meterik-unilajterki nie są dokształcane w stosunku komunikacji z ludzmi a najgorsze jest to ,że one same nie są rozliczane ze swojego postępowania.ktoś chciał stworzyć złych ludzi to mu się udało,one zostały tak wyszkolone
zło rodzi zło.ludzie nie mają do kogo zwracać się po pomoc,nie znają
języka a nasze polaczki to wykorzystują,Nie ma nikogo kto reprezentowałby ich sprawy-kiedyś wierzyli że(usunięte przez administratora ) pomogą ale niestety-jak tylko ściągną nowych ludzi zapominają o swoich
obowiązkach.Nie chce mi się mi się wierzyć ,że ROB potrzebuje pieniędzy od biednych polaczków[chodzi o kary za zerwanie umowy]
aby umacniać swoje oddziały pieczarek .Jesteśmy ludzmi i żądamy traktowania nas jak ludzi, ciekawe czy byłoby wam (usunięte przez administratora ) miło gdyby ktoś was żle traktował stancie na wysokości swojego zadania ,stwórzcie normalne warunki pracy-wy żądzicie w meteriku
zdjecie uzytkownika
? - 2012-08-15 18:13:56 odpowiedz | cytuj
Jak się sprawy potoczyły? Dalej jest praca czy zamknęli zakład?
zdjecie uzytkownika
- 2012-08-15 18:55:43 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora )nie jest rozwalony-szukają winnych w osobie holendrów ,ale to nasi polacy gotują nam ten zły los-zapomnieli ze istnieją sprawy ludzkie a nie wykazywanie,wizerunku samego siebie, powinni na meteriku nastąpić zmiany
kadrowe ,obsługa całego meterika powinna zostać zmieniona ,planista
niech zajmie się swoją pracą a nie gnębieniem swoich rodaków.
(usunięte przez administratora )...której próbują ufać polacy i zwracają się do niej o pomoc
niech bardziej otworzy serce i rozum ,gdyż takie lekceważenie spraw
jak i innych ludzi doprowadza do tragedi jednej i drugiej strony,dzięki waszym poczynanią albo zapomnienią daliście reklamę swojej firmie.
zdjecie uzytkownika
- 2012-08-15 19:57:52 odpowiedz | cytuj
napełwno zakład istnieje-to że dzieje się krzywda polakom jest mało
istotne ,ludzie pracują krócej ,może w końcu (usunięte przez administratora ) zrozumie ,że wewnątrz
firmy której on jest właścicielem i która figuruje pod jego nazwiskiem
jest jad a jego firmę przejeli już dawno polacy .Bo to polak tam rządzi.
a planista jak ma nadmiar czasu dooo palet,Cieszę się,że polacy potrafili
stanąć na wysokości zadania ,kiedy moja osoba tam była to widoczność
moja była taka iż widział-m siebie w piekle do dzisiaj o meteriku mówię
(usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
jola24 - 2012-08-15 23:35:14 odpowiedz | cytuj
p(usunięte przez administratora ).A zarobic tam mozesz 800 euro/mc jak dobrze rwiesz a godzin w miesiacu jest 250 więc powinno sie zarobic 1600 przynajmniej nie polecam nikomu firmy masis bo tak sie ona nazywa (usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
Ewka - 2012-08-22 19:16:06 odpowiedz | cytuj
Jest tam jeszcze praca i płaca? Czy już nie ma do czego wracać?
zdjecie uzytkownika
- 2012-09-13 13:37:01 odpowiedz | cytuj
hej mam pytanko chciała bym jechać do holandii do pracy do firmy prime champ z kim mogę sie skontaktować i proszę o jakiś kontakt
zdjecie uzytkownika
ktos - 2012-09-25 02:18:14 odpowiedz | cytuj
to chyba malo wiesz juz nie ma do czego wracac ,zamykaja zaklady ,juz nie ma pracy ,ale drugi taki oboz szykuja w niemczech ,bedzie to samo,zastanow sie czy watro ludzie ktorzy tu byli maja dosyc ,duzo z nich wogole zrezygnowalo,a ty sie zastanow czy warto
zdjecie uzytkownika
KaZo - 2012-09-28 02:56:51 odpowiedz | cytuj
Ja tak ze pracuje w tej firmie i nie moge powiedziec ze jest zle jest naprawde dobrze nie oszukuja pieniadze zawsze sa na czas i naprawde nie nalezy ta praca do najciezszych jedynie co moge za zarzucic to godziny pracy ale wiadomo wiecej godzin wieksza wyplata :D wiec jesli ktos nie wie lepiej sie nie wypowiada

POZDRAWIAM :D
zdjecie uzytkownika
Była - 2012-11-02 18:31:10 odpowiedz | cytuj
Co się stało z Meterikiem , gdzie ci wszyscy ludzie? Pomieścili się wszyscy w Niemczech? No w sumie Prime Champ lubi upychać wszystkich na kupie najlepiej jeszcze po 10 osób w pokoju :)
zdjecie uzytkownika
- 2012-11-13 06:26:23 odpowiedz | cytuj
ludzie zostali rozsypani po Holandi z racji tego że mieli stałe umowy i rudy musiałby im płacic odprawy widać nie lubi płacić duża część ludzi poszła do limaxu na pieczary a część odanych zabrała (usunięte przez administratora )do niemiec
zdjecie uzytkownika
- 2012-11-13 06:39:23 odpowiedz | cytuj
tak tylko na solarisie jest napisane że podatek został odprowadzony a wcale nie teafił do adresata
zdjecie uzytkownika
niunia - 2012-11-13 12:12:31 odpowiedz | cytuj
Hej komu firma z Haagwegu nie wyplacila wszystkich pieniedzy?Dostaliscie karty ubezpieczenia?A karty pracy z naszymi godzinami i kilogramami?Ja nie dostalam chociaz mieli wyslac poczta.To zwykli oszusci a ta cala ich kadra i firma jest do d....
zdjecie uzytkownika
. - 2013-01-01 13:02:26 odpowiedz | cytuj
Podaj imię i nazwisko.
zdjecie uzytkownika
E.K. - 2013-01-01 19:34:16 odpowiedz | cytuj
Gdzie się w sylwestra dziewczyny z Prime Champ bawiły w tym roku? Oprócz szufli, jakie były główne imprezy?
zdjecie uzytkownika
kotek - 2013-01-11 14:44:00 odpowiedz | cytuj
Co teraz jest z meterik-em??istnieje??A pisał ktoś o tym facecie z Hagwegu czy to ten sam co myślę ??jak wygląda??Jeżeli ten co myślę to uważajcie na niego.....w domku na pewno spoko mężuś a w pracy uważa się za naj.....pozdrawiam was:)
zdjecie uzytkownika
info - 2013-02-16 17:19:52 odpowiedz | cytuj
witam a jak ta mała z pomorskiego miała naimie?Może mam informacje!
zdjecie uzytkownika
Xaya - 2013-03-05 00:44:26 odpowiedz | cytuj
Pracowalam w prime champ w styczniu 2010 roku, po prostu tragedia! dziewczyny w nocy przez okna uciekaly zamowionymi busami!!! wstawalismy o 4 rano zeby dopchac sie do autobusu, pozniej jak sie wracalo kolo 23 (gdzie godzine trwal dojazd bo mieszkalismy w okolicach kevelaer) spalam na schodach w autobusie.. masakra,, unilajt R..... sie podwalal bo widzial ze mloda jestem bo mialam 18 lat.. (usunięte przez administratora ) nigdy wiecej pracy w holandii, polecam anglie, tam przynajmniej placa za robote i nie mieszka sie w 6 w osob w pokoju gdzie miejsca na maxymalnie 2 za oplata niczym hotel 4 gwiazdkowy...
zdjecie uzytkownika
? - 2013-04-19 17:28:16 odpowiedz | cytuj
Witam.
Czy może mi ktoś powiedzieć co dzieje się na "kampingach", co tam są za imprezy z polkami i polakami...? Kto tam przebywa?
Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
Aga - 2013-05-05 14:55:17 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś wie kiedy będą zapłacone zaległe wypłaty w Prime Champ? Mówili coś?
zdjecie uzytkownika
oczekująca - 2013-05-13 09:49:15 odpowiedz | cytuj
Jeśli chodzi o zaległe wypłaty czyli te przed ogłoszeniem upadłości to jeżeli podpisałaś dokumenty z urzędem UVW urząd ma czas na wypłacenie zaległości w okresie 26 tygodni. Osoby, które nie podpisały tych dokumentów nie dostaną nic.
zdjecie uzytkownika
apostoł - 2013-08-16 11:43:06 odpowiedz | cytuj
Witam

Mam pytanie czy ktoś pracuje na hagwegu , bądź tym drugim zakładze , jest szansa zarobić troche kaski za informację.
mój mail (usunięte przez administratora )
alert