Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Marina - 2008-06-08 20:50:04 odpowiedz | cytuj
Szukam pracy za granicą .PEWNEJ .Chcialam sie dowiedzieć co to za praca ,która proponujesz ?
zdjecie uzytkownika
Bart - 2008-06-10 14:52:06 odpowiedz | cytuj
a macie jakies malowanei?
zdjecie uzytkownika
chris - 2008-06-12 13:15:35 odpowiedz | cytuj
Jestem studentem, mam 20 lat i pragne wyjechac do Norwegii na wakacje (lipiec, sierpien, wrzesien) czy ktos moze organizuje wyjazd i ma cos konkretnego tylko potrzebuje osob chetnych do pracy przy czymkolwiek? jak tak to prosze o kontakt: chrisek88@o2.pl
zdjecie uzytkownika
cc - 2008-06-17 23:34:36 odpowiedz | cytuj
corz bardziej popularna ta norwegia
zdjecie uzytkownika
Blizzard - 2008-06-18 00:23:23 odpowiedz | cytuj
Jestem zainteresowany tą ofertą pracy w norwegi, mam 21 lat, pracuje od 16 roku życia w wielu zawodach, mogę się dołączyć do ekipy wyjeżdżającą w te okolice świata!!! robtomson@o2.pl
zdjecie uzytkownika
Ola - 2008-06-19 21:27:41 odpowiedz | cytuj
Cześć! Ola-21 , Rafał-21 i Kamil-23 jedziemy 24.06.08(tj.wtorek) samochodem do Norwegii(planujemy do Oslo). Będziemy szukać pracy,chcemy tam zostać do października. jesli możesz nam pomóc w znalezieniu pracy prosze o maila faficzek7@o2.pl
zdjecie uzytkownika
jusstyssia - 2008-06-20 00:28:57 odpowiedz | cytuj
Jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Mieszkam aktualnie w Stavanger. Proszę o kontakt : niscior2@tlen.pl
zdjecie uzytkownika
przyjezdny - 2008-06-20 16:57:14 odpowiedz | cytuj
jestesmy jakies 500 km od siebie...
zdjecie uzytkownika
adrian - 2008-06-20 17:16:32 odpowiedz | cytuj
hej jestem chetny wspolnie z kolezanka moj kontakt adi20@vp.pl
zdjecie uzytkownika
krzyskubus - 2008-06-21 11:12:57 odpowiedz | cytuj
ja juz jestem w tej pieknej norwegi do pracy przyjechałem do kolegi ktury troszke wykorzystywał chyba a z pracą jest tu tak są rodzine klany przy norwegach i nikogo z rodziny nie dopuszczaja np wydobycie granitu cała rodzina i znajomi i tyle firma hydrałliczna pracuje 3 polaków koles szwagier i przyjaciel rodziny i koniec znalezenie pracy granicy tu z cudem kokretnej takie czasy nastały a jechac w ciemni to trzeba byc naprawde chorym i miec za duzo kasy na wczasy np godzina pracy przy naprawie samochodu to 1000 koron trzeba miec tu dobrego znajomego co podpowie i znajdzie robote gdzies u rodziny a wcale tu nie jest tak pieknie ostatnio para młod aprzyjechała z irladi i szukała pracy przez ogłoszenia swoje rzucajac do skrzynek norwegow rzucili ponad 500 ofert i nic ktos sie odezwał po 2 tygodniach a oni juz gdzie idziej byli takie sa rzeczywistosc ja tez miałe buja wyobraznie ale juz na ziemie mnie sprowadzili mysle ze dobrze by sie pokrecił to i by w polsce podobne pieniodze by sie zarobiło i bez stresu pozdrawiam wszystkich nowych w norwegi     kubus
zdjecie uzytkownika
przyjezdny - 2008-06-21 21:58:46 odpowiedz | cytuj
mysle ze krzyskubus ma dużo racji w tym co pisze nie jest łatwo, szczególnie jak sie jedzie w ciemno i nikogo nie zna nie chodzi o to zeby kogos zniechecic tylko sprawic zeby pod bardziej realistycznym kontem weryfikował swoje zamiezenia i mierzył siły na zamiary ps. wybaczam Ci tekst "a jechac w ciemni to trzeba byc naprawde chorym" .. :) .. chyba ze chodzi o to ze udaje sie tylko tym "innym" 
zdjecie uzytkownika
cochise_m - 2008-06-24 09:46:37 odpowiedz | cytuj
Witam mam na imie Mariusz i wraz z moja dziewczyna przyjechalismy kilka dni temu do Norwegii do miasteczka Narvik.Nie mamy tu nikogo znajomego i probujemy znalezc jakas prace lecz nie jest latwo gdyz jest to male miasteczko a poza tym wszedzie wymagana jest znajomosc jezyka norweskiego( my znamy jezyk angielski).Zalezy nam bardzo na pracy ale na razie nie udalo sie nam nic znalezc.Jesli bylbys sklonny zaoferowac nam jakomkolwiek pomoc w znalezieniu pracy to bylibysmy bardzo wdzieczni.Mozemy przyjechac nawet do Oslo gdyz posiadamy samochod.Nasz numer telefonu .(usunięte przez administratora) Prosze o odpowiedz -Pozdrawiam Mariusz
zdjecie uzytkownika
przyjezdny - 2008-06-24 14:54:23 odpowiedz | cytuj
napisz maila
zdjecie uzytkownika
danuta24 - 2008-06-27 22:15:02 odpowiedz | cytuj
szukam pracy dla kobiety.sprzatanie pomoc domowa itp.
zdjecie uzytkownika
szuakm pracy - 2008-06-28 11:40:32 odpowiedz | cytuj
mam 20 lat, jestem po technikum geodezyjnym, dorabialem jedynie jako kelner, oprocz tego nie mam zadnego doswiadczenia ani kursow. Mam okazje wyjechac do norwegi. Przez pierwsze dni bede mial zapewnione mieszkanie itd. prosze powiedzcie mi tylko jak jest z praca, czy warto wyjechac w ciemno? czy wogole mam szanse na zatrudnienie tam, skoro mam wyrok w zawieszeniu? bardzo prosze o kontakt jezeli ktos z was moze zalatwic jakas prace. Angielski znam dobrze, jestem sumienny i uczciwy prelud@interia.pl
zdjecie uzytkownika
alter - 2008-07-03 19:43:29 odpowiedz | cytuj
jestes   zainteresowana   napisz   do  mnie    na   adres   alter30@wp.pl
zdjecie uzytkownika
dolas - 2008-07-09 08:47:25 odpowiedz | cytuj
moj mail to dolas1@wp.pl obecnie sem 2 lata w angli i mam juz dosc bo anglia to bida z nendza z przyjemnoscia pojadem do norwegi czymogem mec wecej informqacji
zdjecie uzytkownika
marrtins793515gg - 2008-07-09 18:45:02 odpowiedz | cytuj
wiecej o norwegi znajdziesz tu www.forum-norwegia.pl . podatki , mieszkanie, zarobki, i wiele innych przydatnych informacji . Sam bardzo chce wyjechac tam do pracy ale niema z kim :/ :/ . największy problem byłby z mieszkaniem najtansze pokoje są za 3000 NOK.. czyli jakies 1500 na miesiąc ;/ . udało mi sie jeszcze znalezc jakies "schronisko" gdzie za nocke się płaci 220 NOK... tyle ze sie spi w 5 w jednym pokoju. A z pracą??? mam zamiar na początku szukac w  norweskimm macdonaldzie :). jak ktos tak jak ja  nie boi się  zaryzykowac i spróbowac swoich sił w Norge niech odezwie sie na gg :793515
zdjecie uzytkownika
czarny - 2008-07-12 10:45:49 odpowiedz | cytuj
jestesmy grupa 40soobowa  ja pracowalem przy budowie dru,kladlem pruk i chodniki jestem zainteresowany kazda oferta moj mail czarrnyczarny4@o2.pl
zdjecie uzytkownika
przyjezdny - 2008-07-22 17:21:51 odpowiedz | cytuj
za 220/ nocka w Skien jest domek... jak by co moge poszukac adresu
zdjecie uzytkownika
Hiszpania - 2008-07-22 17:42:10 odpowiedz | cytuj
jestescie 40 ludzi?, szukamy do romontowania Rafineri kolo Valencia w Hiszpani i zmontowania znowu kolo Malaga, kontrakt zapewniony na 3 lata z mieszkaniami i wyzywieniem, stawka 10€ na godz..Praca od zaraz!  Potrzebujemy :15 Spawaczy, 50 Hydraulikow (montaze Rur), i 15 Montarzystow Prosze sie zglosic Email-h.w.janoschka@hotmail.de, albo (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Marek - 2008-07-30 12:08:06 odpowiedz | cytuj
malarz,szpachlarz,monter g/k
zdjecie uzytkownika
Stanislaw - 2008-08-06 18:45:12 odpowiedz | cytuj
Interesuje mnie praca w Norwegii mam kilka zawodow wyzsze wyksztalcenie kilka kursow uprawnien znajomosc angielskiego w stopniu komunikatywnym
zdjecie uzytkownika
.... - 2008-08-07 08:50:58 odpowiedz | cytuj
Drogo strasznie!
zdjecie uzytkownika
przyjezdny - 2008-08-07 14:32:52 odpowiedz | cytuj
wiem ale niestety na doby takie ceny wołają. Jesli ktos szuka na miesiąc mozna znaleśc za ok 4000 nok

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
karolciach3 - 2008-08-07 15:18:08 odpowiedz | cytuj
mieszkam od stycznia wraz z mężem i synem w norwegii w sandefjord.mąż ma tu stałą pracę ,ja pracowałam w norweskiej firmie jako sprzątaczka do maja od tej pory trudno mi znależć pracę w okolicach miejsca mojego zamieszkania.mam 27 lat mam wysoką sprawność fizyczną, w polsce pracowałam między innymi jako sprzedawca,kelner,kontroler jakości,język norweski znam na poziomie podstawowym i cały czas sie ucze a od września idę do szkoły językowej tu w sandefjord.pracę mogę podjąć od zaraz .
zdjecie uzytkownika
jakubek - 2008-08-08 18:54:57 odpowiedz | cytuj
mam auto i prosze o wiecej informacji
zdjecie uzytkownika
przyjezdny - 2008-08-09 14:03:13 odpowiedz | cytuj
karolciach3  - odezwij sie na maile, my mieszkamy w Skien. moja żona tez sprząta
zdjecie uzytkownika
Agnes79 - 2008-08-11 17:00:59 odpowiedz | cytuj
Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani wyjazdem do Norwegii. Szukamy poprzez internet bo nie mamy innej mozliwości. Mąż tu w Polsce ma swoja działalność (wykończenia wnętrz (od A do Z) Ja jestem z wykształócenia pedagogiem ale moge także sprzątac. Zalezy nam TYLKO NA PRACY. W Polsce niestety..... nie ma szans na NORMALNE życie.... a start dla młodych ludzi, jest żaden.
zdjecie uzytkownika
artur gut - 2008-08-14 01:59:58 odpowiedz | cytuj
witam obecnie przebywam w u k  ,jestem zaineresowany podieciem pracy w norwgii ,nowe wyzwnia sa dla mnie chlebem powszednim.....prosze o szcegoly ,dziekuje i posdrawiam.(usunięte przez administratora).,,,,jestem do dyspozycji zyciowej w nowym kraju od polowy listopada,
zdjecie uzytkownika
jerzyk - 2008-08-19 21:43:51 odpowiedz | cytuj
czy mozna prosi c o jakis kontakt jestem  monterem rur
zdjecie uzytkownika
Ania - 2008-09-02 12:12:05 odpowiedz | cytuj
Mój mąż pracuje tam i jest na legalu, czyli ma pozwolenie i konto norweskie, jest zarejestrowany. Może pracować jako murarz, zbrojarz, i inne robory wykończeniowe ogólnobudowlane. Ale szuka nowej pracy bo coś się w tej firmie żle dzieje. Słabo zna angielski a norweski 5/10. moje gg 8647320
zdjecie uzytkownika
aga - 2008-09-02 15:45:34 odpowiedz | cytuj
witaj,,,nie zweryfikowałeś jaka to miałaby być praca,ani dla kogo,,tzn kobiet, męzczyzn, a może jakaś określona grupa zawodowa? mieszkam w oslo i właśnie chcę swoją pracę zmienic, oszczędniści nie są mi potrzebne na start bo jestem tu już od dawna. możesz mi coś blizej na ten temat powiedziec?
zdjecie uzytkownika
do jerzyka - 2008-09-02 19:30:03 odpowiedz | cytuj
zglos sie do -h.w.janoschka(at)hotmail.de-mamy juz polskich pracownikow tutaj, dam tel.i maile od ludzi, jezeli masz niepewnosci-przedewszystkim jako monter rur jest wymagana znajomosc rysunka izometrycznego!, jezeli chcesz ? przyslij CV/kopie dowodu albo paszportu i uprawnienie- przyjmujemy na 7.09-14.09 -21.09
zdjecie uzytkownika
rbson - 2008-09-04 10:28:19 odpowiedz | cytuj
juz pracowalem z kolegami w norwegii 2 lata przy stawianiu domow jestem zainteresowany ale tylko legalna i pewna praca moj email roba84@o2.pl
zdjecie uzytkownika
wyrocznia - 2009-03-04 22:33:35 odpowiedz | cytuj
przyjezdny! ty szukasz po prostu kogoś kto zna język. weż się w garść chłopie!
zdjecie uzytkownika
tomekniemczyk@wp.pl - 2009-03-15 13:03:24 odpowiedz | cytuj
do jerzyka - 2008-09-02 19:30:03

zglos sie do -h.w.janoschka(at)hotmail.de-mamy juz polskich pracownikow tutaj, dam tel.i maile od ludzi, jezeli masz niepewnosci-przedewszystkim jako monter rur jest wymagana znajomosc rysunka izometrycznego!, jezeli chcesz ? przyslij CV/kopie dowodu albo paszportu i uprawnienie- przyjmujemy na 7.09-14.09 -21.09

:) witam nazywam sie (usunięte przez administratora)kilka dni wczesiej zakonczyłem kurs spawania TIG 141 rur czarnych doczołowo hs 45 trwajacy 6 tygodni niestety nie mam zadnego doswiadczenia mam tylko duzo checi i motywacji :) bardzo zalezy mi na pracy w norwegi i na tym zeby spawac i nie zapomniec tego co sie nauczyłem jezyk angielski znam srednio mysle ze sobie poradze :) podejme kada prace zeby tylko spawac i nie wyjsc z wprawy 18 marca mam prom do norwegi gdzie mam zamiar zamieszkac na stałe z nazeczona mam mieszkanie w Porsgrunn i tam mam zamiar mieszkac chyba ze praca mnie zmusi do zmiany miejsca zamieszkania :) wiem ze szanse sa małe bo wszedzie szukaja ludzi z doswiadczeniem ja niestety go niemam ale bardzo chciałbym je zdobyc mam 35 lat i duzo motywacji byłbym bardzo wdzieczny za jakis kontakt lub prace w oikolicach Porsgrunn lub niekoniecznie z wyrazamiu szacunku ; Tomasz Niemczyk tel w polsce ( aktywny do 18 marca (usunięte przez administratora) tel w norwegi ( aktywny od 19 marca )+4(usunięte przez administratora)p.s cv i list motywacyjny i certyfikaty moge dosłac dopiero po 19
zdjecie uzytkownika
krzysztof - 2009-10-09 11:06:56 odpowiedz | cytuj
daj do siebie namiary może razem sprubujemy
zdjecie uzytkownika
KOSTEK72 - 2009-10-23 17:05:02 odpowiedz | cytuj
Witam! Chętnie podejmę prace w Norwegi lub nawet innym kraju.Jestem spawaczem z ponad 10-letnim stażem,mam certyfikaty PRS na spawanie blach czarnych teowo i doczołowa na podkładkę ceramiczną. Cztery lata pracowałem jako spawacz w Stoczni Szczecińskiej.To mój e-meil: kostek7273@wp.pl Z góry dziękuje za informacje.
zdjecie uzytkownika
tomasz - 2009-11-26 17:15:56 odpowiedz | cytuj
witam
jestem chetny na wyjazd za granice nawet na dluzszy okres jestem ciesla szalunkowy ,pracowalem w budowlance ogolnie mam pojecie na ten temat w kazdej chwili jestem do dyspozycji moj (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-06 03:38:57 odpowiedz | cytuj
czesc zadufani [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warci polacy za granicmi polski ,nic nie potraficie logicznie napisac ani sie logicznie wyslowic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] polaczki bez szkoly ze wsi , czym wy chcecie zainponowac? glupota wrodzona z polski?
alert