Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-03 11:31:15 odpowiedz | cytuj
Jakie masz doświadczenie,ile masz lat?
zdjecie uzytkownika
butterfly - 2011-11-03 17:47:22 odpowiedz | cytuj
29 lat, jestem w Oslo od niedawna ale szybko się uczę. Tu pracowałam przez msc przy sprzątaniu domków.
zdjecie uzytkownika
banan - 2011-11-06 16:40:27 odpowiedz | cytuj

SZUKAM STALEJ PRACY W NORWEGI
Wysłano: 01/11/11 w Praca: Szukam Pracy w Oslo
PODEJME PRACE W NORWEGI OD ZARAZ NA STALE MAM 19 LAT ROCZNE DOSWIADCZENIE W UKLADANIU KOSTKI BRUKOWEJ OBRZEZY KRAWERZNIKOW MALOWANIE MONTARZ PLYT KARTON GIPS SZPACHLOWANIE OBECNIE PRACUJE DORYWCZO W HOLANDI W NOORDWIJK MOJ TELEFON (usunięte przez administratora) ZNAM PODSTAWOWY JEZYK ANGIELSKI PODEJME KAZDA PRACE

(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Keloisa - 2012-01-02 22:10:54 odpowiedz | cytuj
Hej, czy nadal szukasz pracy?
zdjecie uzytkownika
Asia44 - 2012-01-05 20:10:45 odpowiedz | cytuj
Witam. Szukam pracy w Norwegi jako sprzataczka. Mam doswiadczenie szczegolnie w sprzataniu domow prywatnych (okolice Kolboton). Prosze o kontakt nr (usunięte przez administratora) Z gory dziekuje. Joanna
zdjecie uzytkownika
Agnessa - 2012-01-07 01:52:20 odpowiedz | cytuj
WItam, na poczatku lutego2012 wybieram sie do Oslo- w celu pracy przez kilka miesiecy- Najchetniej w hotelarstwie tzn. sprzatanie, kelnerstwo, praca w kuchni i generalnie wszystkie prace. Mam doswiadczenie w hotelarstwie i tego typu pracach. Znam biegle angielski, ale norweskiego ( niestety) i jeszcze nie. Nie boje sie ciezkiej pracy. Boje sie natomiast rozczarowania ze nic nie znajde.
Znajomy mowi, iz na pewno sobie poradze i szybko cos znajde ale wolalabym juz cos miec przynajmniej wstepnie zaklepane przed przyjazdem. CZY KTOS MOZE DORADZIC jak szukac? czy przez agencje? jesli tak to jakie? a moze ktos z rodakow ma jakies ofety pracy! Bede wdzieczna za wszelkie info. Oferty na forach i portalach zwykle grubo przeterminowane! Pozdrawiam i zostawiam moj email w razie kontaktu: professional1969@gmail.com
zdjecie uzytkownika
kaamil1988 - 2012-01-11 16:49:43 odpowiedz | cytuj
Witam

Mam na imię Kamil 23lata. Poszukuję pracy na terenie Norwegii jako pracownik sprzątający, przy produkcji lub zbiorach. Mogę zacząć w każdej chwili. 4 lata temu pracowałem w Norwegii. Proszę o kontakt: kaamil-1988@wp.pl
zdjecie uzytkownika
A - 2012-01-15 14:59:33 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich. Mialby ktos z was nr. tel do osoby z branzy budowlanej w Norwegi a konkretnie z Oslo . Chodzi mi dokladnie o prace na zurawiach wiezowych . Jestem operatorem od 2005 r.
zdjecie uzytkownika
- 2012-01-25 12:32:20 odpowiedz | cytuj
Witam mam na imię Renata i również poszukuje pilnie pracy na terenie OSLO. Najlepiej przy sprzątaniu domków lub w magazynie.mój tel t(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
KasiaCz - 2012-01-31 14:11:38 odpowiedz | cytuj
Witam!

Piszę z Oslo (Kolbotn).
Szukam pracy. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym średnio zaawansowanym i chętnie rozpocznę naukę norweskiego. Jestem gotowa zacząć pracę od zaraz, jakąkolwiek.
zdjecie uzytkownika
KasiaCz. - 2012-01-31 14:13:56 odpowiedz | cytuj
Witam!

Piszę z Oslo (Kolbotn).
Szukam pracy. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym średnio zaawansowanym i chętnie rozpocznę naukę norweskiego. Jestem gotowa zacząć pracę od zaraz, jakąkolwiek.
kontakt:
czempik.katarzyna@gmail.com
zdjecie uzytkownika
Milka - 2012-02-19 12:36:47 odpowiedz | cytuj
Ja sprzątam już od dwóch lat mieszkania. Mam doświadczenie, jestem zainteresowana bardzo tą pracą!!! Proszę o kontakt: marbe@autograf.pl
Proszę podać maila i nr tel kontaktowego!!!
zdjecie uzytkownika
tofilebork - 2012-02-19 22:36:43 odpowiedz | cytuj
Witam.Poszukuje pracy w Norwegii najlepiej do sprzątania biur, domków prywatnych.Mój mail (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
stavanger - 2012-02-26 18:35:19 odpowiedz | cytuj
Hej witajcie ja rowniez pilnie poszukuje pracy w stavanger badz sandnes bardzo prosze o kontakt szukam.stavanger@wp.pl
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
stavanger - 2012-02-26 18:37:58 odpowiedz | cytuj
stavanger - 2012-02-26 18:35:19

Hej witajcie ja rowniez pilnie poszukuje pracy w stavanger badz sandnes bardzo prosze o kontakt szukam.stavanger@wp.pl
Pozdrawiam
oczywiscie jestem kobieta i szukam pracy przy sprzataniu
zdjecie uzytkownika
Moro1 - 2012-03-01 22:39:50 odpowiedz | cytuj
hej, Jeżeli ktoś potrzebuje osoby do pracy przy sprzątaniu to proszę o kontakt. Ilona 31 lat, mieszkam i pracuje w Oslo.
tel(usunięte przez administratora).Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Moro1 - 2012-03-01 22:40:40 odpowiedz | cytuj
hej, Jeżeli ktoś potrzebuje osoby do pracy przy sprzątaniu to proszę o kontakt. Ilona 31 lat, mieszkam i pracuje w Oslo.
tel(usunięte przez administratora)Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
jola - 2012-05-21 10:31:39 odpowiedz | cytuj
Hej szukam pracy w Dani, moze byc sprzatanie domków cały tydzien moj email jbondini@o2.pl, pozdr
zdjecie uzytkownika
laura - 2012-07-23 22:22:34 odpowiedz | cytuj
Witam, jestem kobietą w wieku 21 lat, lecę do Oslo 8go sierpnia, mam wykształcenie średnie, a doświadczenie w pracy za barem i w opiece nad dziećmi. Szukam pracy jako sprzątaczka, opiekunka, kelnerka... itp. 3go września planuję wrócić do Polski, także potrzebuję zatrudnienia tymczasowego. Znam j. angielski. Trochę niemiecki i hiszpański. Jestem komunikatywna, bystra, miła, ciepła, cierpliwa i lubię zdobywać nowe doświadczenie. Jestem otwarta na propozycję. Kontakt: laura.em@wp.pl
zdjecie uzytkownika
- 2012-09-23 21:58:33 odpowiedz | cytuj
witam a dasz jakies namiary na firmy w nok
zdjecie uzytkownika
farsa - 2012-09-24 12:48:45 odpowiedz | cytuj
Najpierw pojechały szukac szczęscia a teraz błagają o prace! Baby do kuchni!
zdjecie uzytkownika
adrianzaq - 2012-12-19 09:33:44 odpowiedz | cytuj
witam szukam osoby z oslo ktora pomogłaby mi pomoc zalatwic konkretna prace... mam nadzieje ze jakos sie dogadamy...
zdjecie uzytkownika
marcin123 - 2013-02-01 22:58:01 odpowiedz | cytuj
hej sam jestem od jakiegos czasu w norwegi i mozna tu zarobic kupe kasy ale na pewno nie przez polaka najnizsza krajowa wynosi 152korony brutto na czysto zostaje 100koron zycie nie jest wcale takie drogie bo jest tez chleb za 6 koron ale szybko znika ze sklepow miesio tez mozna nie raz kupic taniej jak w polsce, sa rozne promocje. przez polaka dostaniesz 50, 60 koron na godzine i scigaja do roboty tragedia, nie zgadzajcie sie na taka kase bo to musi sie zmienic wreszcie
zdjecie uzytkownika
Paweł - 2013-02-06 17:32:10 odpowiedz | cytuj
Witaj marcin123 Własnie chce wyjechać do norwegii i potrzebuje pomocy Jak byś mógł to odezwij sie do mnie na meila to powiem ci o co chodzi pawel0426@op,pl
zdjecie uzytkownika
annaola - 2013-07-11 17:48:16 odpowiedz | cytuj
Witaj, jestem obecnie z siostrą w Oslo, szukamy jakiejkolwiek
pracy najlepuej jako sprzątaczki, ponieważ mamy w tym niewielkie doswiadczenie. Mamy po 20 lat, znamy doskonale język angielski, jesteśmy komunikatywne i wiecznie uśmiechnięte. Jezeli jestes w stanie nam pomoc prosze o kontakt :+(usunięte przez administratora). Pozdrawiiam
zdjecie uzytkownika
robert - 2014-03-20 20:29:06 odpowiedz | cytuj
mam 34 l estem kierowca autobusu ,czy zechcialbys pomoc mi zalatwic prace nawet jako zwykly kierowca ,wynagrodze .agaglass.company@op.pl,pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
g - 2014-03-21 20:40:25 odpowiedz | cytuj
witam czy da sie co załatwic jako prace fizyczno brukarz lub jakie inne szklarnie lub na pakowaniu
zdjecie uzytkownika
jebaka - 2014-03-21 21:07:23 odpowiedz | cytuj
pewnie ze sie da

pocałujcie mnie w jaja
zdjecie uzytkownika
elka - 2014-03-26 08:10:01 odpowiedz | cytuj
a kto sie wybiera do norwegii?
zdjecie uzytkownika
pietro - 2014-03-26 22:04:55 odpowiedz | cytuj
Ja sie wybieram na poczatku Maja do Oslo-bede szukał pracy w zawodzie hydraulika lub spawacza(ponadpodstawowe uprawnienia spawalnicze 138/136,podstawy 141,norweskie uprawnienia na suwnice G4)Jezyk ang.sredniozaawansowany ostatnie 6 lat w Norwegii na stanowisku frezera rur.

pozdro dla wszystkich szukajacych :)
zdjecie uzytkownika
ślusarz - 2014-03-27 06:52:23 odpowiedz | cytuj
pietro
mam do ciebie pytanie
byłem monterem sieci sanitarnych.wodociągi,kanalizacja.(ROBOTY ZIEMNE) jake jest zapotrzebowanie na takich pracowników.?
zdjecie uzytkownika
AT - 2014-03-31 11:11:07 odpowiedz | cytuj
Szukam stałej pracy w norwegi
podejme prace od zaraz na stałe mam 34lata i pracowałem jako cieśla mam na to świadectwai spore doświadczenie na systemie DOKA,PERI,ULMA,posiadam również szkolenie na wózki widłowe ,kat-b,znajomość rysunku technicznego,jet tylko mały problem język który słaby jest trochę niemiecki i angielski to co w szkole uczyli
zdjecie uzytkownika
AnnaStavanger - 2014-10-28 09:19:02 odpowiedz | cytuj
Witam,mam na imię Anna. Jestem strasznie zainteresowana pracą w Stavanger jako sprzątaczka, jestem gotowa by od zaraz wyjechac i zacząć prace:) zainteresowanych proszę o kontakt ania12322@onet.pl
zdjecie uzytkownika
Hydraulik - 2014-11-03 20:53:58 odpowiedz | cytuj
Witam,
Jestem z zawodu Monterem Instalacji i Urządzeń Sanitarnych, Wentylacyjnych, jeżeli możesz doradzić jak się dostać do dobrej pracy w norwegi to oto mój e-mail; slawekbi998@o2.pl
Znam język Angielski w stopniu ponadpodstawowym i język niemiecki w stopniu komunikatywnym
Pozdrawiam
x