Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-24 23:24:33 odpowiedz | cytuj
n(usunięte przez administratora)dokrztalconym przełożonym ktorzy ledwo znaja niemiecki jeden nas wyslal hehehe w swieta do pracy i co kaufland byl zamkniety żenada!!!! kasa coraz gorsza a napierala gadal ze bedzie podwyzka co z tego tuz po podwyzce zwiekszyli norme i wyszlo na to samo. przelozoni to bardzo falszywi ludzie. nikomu nie polecam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-06 17:52:02 odpowiedz | cytuj
Cześć wam Mam mały problem dostałem propozycje wyjazdu do niemiec z tej firmy po przeczytaniu waszych opisów mam pewne obawy czy jechać Proszę powiedzcie jak tam jest naprawdę Czy warto jechać ? Czy czekać na inną propozycje z innej firmy
zdjecie uzytkownika
Kadaffi - 2011-10-23 16:34:35 odpowiedz | cytuj
Piotr , tak ale z Kłodzka, a mimo,że ma małego , to dziecko machnął z mężatka, , pozdrawiam Pracowników Dortmund, jak na razie w tym miesiącu to wypłaty spóźnią sie o tydzień, bynajmniej tak zostali powiadomieni pracownicy. Ciekawe co za wałek teraz wymyślili. Modne u kierowników staje się powiedzenie >Nauka przez ból"a co za tym idzie, ze po skończonej pracy , wszyscy jak jeden mąż, idą równać towar na każdej palecie do jednego poziomu, plus sprzątanie , to w sumie za damski chuj siedzisz około 1h dziennie,ale czas pracy twoj, to jest czas zalogowania, wiec kiedy jestes w sytemie, poza nim, to dla niemców jakbyś nie pracował.
ale kase idzie zarobić, bynajmniej teraz zrobili wszedzie 2 zmiany, wiec srednio, dla chcącego to 1500Eu zarobi, sporo osób zarabia około 2 tys.eu. wiec można, ale i swoje godziny w pracy trzeba odsiedzieć,. Nawet, (ktoś sie wziął za nich)są płacone dodatki do nocnej zmiany, co min wychodzi 10,5 eu za min.akordu.wiec jak ktoś się czuje na siłach by pracowac , a nie udawać pracy , to śmiało niech jedzie.oszustwa sa wszędzie,ale Polacy powinni byc z tym jak za Pan brat. Wkońcu są POLAKAMI.
pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-22 08:15:55 odpowiedz | cytuj
Witam. Czy bylby ktos w stanie przeslac aktualne zdjecia kwater jakie oferuje ta agencja ?.
zdjecie uzytkownika
nie znajomy - 2012-01-27 16:09:34 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-22 17:02:00

a nie wiesz jak namiot wygląda.?hihihihhhiii
siema wszystkim powie ktoś teraz mi jak wyglonda praca w dortmund dzięki
zdjecie uzytkownika
ja - 2012-02-14 19:20:11 odpowiedz | cytuj
czy ta firma posiada jakies formalurze do rejestracji czy tylko te oferty i adresy biur
zdjecie uzytkownika
:) - 2012-02-16 13:38:50 odpowiedz | cytuj
i co w koncu z ta firma?
zdjecie uzytkownika
don arbeiter - 2012-02-18 18:15:25 odpowiedz | cytuj
firma posiada stos paierów do podpisania, żeby nie było zadnych uchybień z ich strony, bys nie mógł iść do sądu pracy i wygrać,
i muszą spełniać wymogi państwa niemieckiego , poniewaz czesto sa kontrole zool i inne, więc jest ze strony prawnej dograne na tip top
zdjecie uzytkownika
blondi - 2012-02-28 20:00:25 odpowiedz | cytuj
firma wprowadza umowy na 3/4 etatu, co powoduje , ze nawet po przepracowniu paru lat , nie nalezy sie zasiłek , fajny triks , popularny w polskich firmach
zdjecie uzytkownika
panda - 2012-03-12 08:10:45 odpowiedz | cytuj
witam moja ciocia wyjechała z ta firma do pracy w niemczech i nic złego nie da sobie na nia powiedziec jest zadowolona
zdjecie uzytkownika
anonim - 2012-03-15 14:56:43 odpowiedz | cytuj
A co powiecie o magazynie w Dettingen bo mam tam jechać , jakie warunki, jakie kierownictwo ??
zdjecie uzytkownika
boa - 2012-03-16 09:37:16 odpowiedz | cytuj
do pandy,
Ostatnio , pan kierownik zwolnił pracownice, o to , ze zadzwoniła do biura i sie zapytała, gdzie sa pieniądze za prace, bo potrzebuje na zycie.a zbiura zadzwonili do pana kierownika z zapytaniem , ze nie umie sobie ludzi wychować.wiec swoja drogą, kaufland regularnie do 5 każdego miesiąca przelewa polskiej firmie kase za wykonane zadanie , wiec to tylko od firmy zależy ile potzrymaja na lokacie i kiedy dadza kase praconikom,,,,,,czesto sa spóźnienia nawet do 7 dni ,,,,,,,,,wiec panada niech sobie skacze po drzewach
zdjecie uzytkownika
magda - 2012-09-15 14:41:10 odpowiedz | cytuj
wszystko to co jest napisane żle o tej firmie zgadza się w 100% faktycznie pierwszy zarobek ok.4000 zł kolejny 3500 teraz będzie następna wypłata i,aż się boję co zobaczę na koncie .
Najbardziej irytujące jest to ,że firma tak kłamie i nie ponosi za to konsekwencji.
Obiecuje co innego niż jest faktycznie,zataja informację na paskach nie podając liczby wypracowanych godzin,ani coli i chociaż chłopcy wyrabiają normę czyli (330 coli na godzinę ) to pensja jest śmieszna.
Dramatem jest to ,że często jadą tam jedyni żywiciele rodziny ,którzy za 3500zł netto muszą utrzymać dwa mieszkania rachunki i życie.
ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
alert