Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-31 18:50:34 odpowiedz | cytuj
Dotyczy to biura Progress z Gorzowa !!
zdjecie uzytkownika
Piotrek - 2010-05-07 21:52:24 odpowiedz | cytuj
Firma GODNA POLECENIA. Pracuje juz kilka miesiecy. Mam doswiadczenie w pracy w innych firmach w Holandii, gdzie musialem placic za rower, ktorym dojezdzalem do pracy. W Progressie na robote czekaja ci co maja dwie lewe rece i chce im sie pracowac jak psu kluski rzrec. Firma daje mieszkanie sluzbowe i samochod sluzbowy. Za lokum biora 50 euro tygodniowo. Ja mieszkam w typowo holenderskim domu, a w srodku kazdy ma jak dba. Jak nie sprzataja to maja obore. Proste. Zawsze ksiazeta moga wynajac chate za 700, 800 euro i mieszkac jak w castle. Nikt na sile nie kaze nikomu mieszkac w Progressie. Nie jeden pewnie nie mieszka tak w Polsce jak tam. Samochod sluzbowy w bardzo dobrym stanie. Maja duzo nowych samochodow. Biuro w Gorzowie pomaga w zorganizowaniu busa i wielu innych rzeczach. TO SIE CHWALI!!!! Ktos kto napisal kom. wyzej chyba nigdy nigdzie nie pracowal. Ciekawe jaka firma martwi sie jak pracownik dojedzie do pracy??? Jak jezdzilem swoim samochodem to dawali mi kilometrowke. Polecam. W razie pytan gg 8082823 i zdjecia chaty na maila
zdjecie uzytkownika
EWA - 2010-05-09 14:43:08 odpowiedz | cytuj
ZARABIA SIE JAK WSZEDZIE ALE PLACOM NA CZAS, MIESZKANIE OK. POLECAM
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-10 13:01:51 odpowiedz | cytuj
znam sa ok
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-14 11:27:03 odpowiedz | cytuj
placa 8 e/h ale warunki oki doki
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-21 16:25:35 odpowiedz | cytuj
mozna tam sie jeszcze zglaszac??? to moje gg 8614631 piszcie na gg,z gory dzieki
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-27 11:27:42 odpowiedz | cytuj
wlasnie wrocilem. ok
zdjecie uzytkownika
PRAWDA - 2010-06-07 08:42:36 odpowiedz | cytuj
Pracuje w Progressie ale mam mieszkanie które jest w ciąglym remącie od 2 lat i mieszka tam 25 osób(śmiech). W pierwszym tygodniu pracowałem 2 dni na 5:) w drugim 3 dni na 5:) jak załapiesz już to na luzie można zarobić najgorsze jest to że dzisiaj wieczorem sie dowiadujesz że nie masz pracy jutro i nie wiesz jaka robota czeka ciebie w następnym dniu i czy ją mam. Jak chcecie wiedzieć wiecej to pisać.W biurze w Gorzowie nie kłamią ale pięknie za to opowiadają żeby sie ktoś nie zdziwił jak dojedzie na miejsce
zdjecie uzytkownika
PRAWDA - 2010-06-07 08:44:58 odpowiedz | cytuj
W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ GG 12469780
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-14 22:15:18 odpowiedz | cytuj
Właśnie wróciłem. Jest ok. Polecam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-18 10:54:50 odpowiedz | cytuj
czy ta firma wyplaca wogole wakacyjne czy pic na wode
zdjecie uzytkownika
Ewa - 2010-07-30 21:52:16 odpowiedz | cytuj
Kto to w ogole pisze te opinie???(usunięte przez administratora) jest spoko i wszyscy wiedzą, ze gdyby nie on to dopiero bylby chlew. Kto robi melanz? Gownarzeria, która wyrwie się z domu. Tak zwana "dorosła młodzież". Dobrze, że większośc z Was wraca do domu, bo zasłużeni wracają z urlopów. Ollandsweg daje do życzenia, ale to zasługa tych co robią chlew. Wyjeżdżajcie i nie wracajcie juz
zdjecie uzytkownika
JOHN - 2010-07-31 13:13:00 odpowiedz | cytuj
ZGADZAM SIE Z EWA, ZRESZTA MLODZIKI NIGDY W POLSCE NIE PRACOWALI I NIE WIEDZA JAK TO JEST JAK SIE PRACUJE ZA 1500 MAJAC W UMOWIE NAJNIZSZA KRAJOWA RESZTE DOSTAJAC POD STOLEM. MALO TEGO CO MIESIAC PRZYPOMINAJAC SIE, ZE DZIEN WYPLATY JUZ MINAL I KASY NIE MA. W PROGRESSIE PRZYNAJMNIEJ TO CO NA UMOWIE TO SIE DOSTAJE CO PIATEK NIE PROSZAC SIE O WLASNY CASH. DOM JAK CHCESZ WNAJMIJ SOBIE SAM MADRALO, A PO 2 TYG WROCISZ DO DOMU
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-12 12:30:39 odpowiedz | cytuj
Teraz cały tydzień mam drugie zmiany ale ogólnie fajnie. Polecam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-06 14:41:26 odpowiedz | cytuj
ok. polecam.to co mowili tak bylo. wrocilem do Polski z przyczyn rodzinnych
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-08 20:49:57 odpowiedz | cytuj
FIRMA OKI DOKI TO CO NA PAPIERZE TO PRAKTUKUJA. CZASEM ZACHOWUJA SIE JAK INSTYTUCJA CHARYTATYWNA, ZAMIAST WYWALAC NIEROBOW I DROBNYCH PIJACZKOW POBLAZAJA IM. JESLI CHODZI O PRACE OK, WYPLATY OKI I NA CZAS, DOMY TEZ BEZ ZARZUTOW. POLECAM
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-29 15:06:02 odpowiedz | cytuj
Firma godna polecenia. Szkoda, że placą fachowcom 9 euro na godzine. Domy ok, nie mam zastrzeżeń. Samochody slużbowe też spoko. Jesli będę musiał znów emigrować to na 100 % wróce do Progressu
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-04 22:20:03 odpowiedz | cytuj
Odkad zamkneli biuro Gorzow i nie ma Pani Kariny nie polecam. Balagan, ludzi traktuja przedmiotowo. Nigdy nie spotkalem sie z takim traktowaniem
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-24 11:50:11 odpowiedz | cytuj
Wypłaca! a to co pisza o warunkach na Ollandzie to jakas bujda! byłam tam i wcale nie ma jakiejś(usunięte przez administratora) czy chlewu...Każdy tak ma jak sam sobie zrobi... jak nie umiesz sprzątać to masz chlew.. jak nie umiesz dogadać się z ludźmi to jesteś wyrzutkiem i stąd pewnie takie głupie komentarze... Ja byłam tylko w odwiedzinach i widziałam cztery różne domy i ich mieszkańców(pracowników Progressu) i nie uwarzam aby warunki były dramattyczne... jak juz pisałam jak nie umiesz sprzątać to masz chlew...i zastanowiłabym się nad tym czy warto obrażać wszystkich ludzi z tamtąd i wyzywać ich od najgorzych! spójrz człowieku najpierw na siebie!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 20:47:59 odpowiedz | cytuj
POZYTYWNE OPINIE PISZA PRACOWNICY BIURA BO ICH TERRORYZUJE MAIN MANAGER (usunięte przez administratora), SPECJALISTA RZEZNIK- Z WYKSZTALCENIA I Z CHARAKTERU. DLACZEGO ODESZLA PANI (usunięte przez administratora) Z GORZOWA I ZAMKNELI BIURO- BO JUZ MIALA DOSYC ROBIENIA WRAZENIA I POZOROW. TAK JAK PISALI LUDZIE WYZEJ. PRACUJESZ 2 DNI, 3 SIEDZISZ W DOMU. DLA TEGO BELGIJSKIEGO MANAGERA NIE LICZA SIE LUDZIE. PRACOWALEM W KRATKE. JAK SCIAGNELI MI ZA MIESZKANIE TO STARCZYLO NA SUCHY CHLEB DLA KONIA. NIE MA CIAGLOSCI PRACY. TAK JAK JEST NAPISANE W UMOWIE PROGRESS- FIRMA PRACY TYMCZASOWEJ W PELNYM TEGO ZROZUMIENIU. NAJSMUTNIEJSZE JEST TO, ZE CZLOWIEK PRACOWAL UCZCIWIE, POMAGAL, A JAK SAM POTRZEBOWAL POMOCY TO SIE WSZYSCY WYPIELI. NIE POLECAM NAWET NAJWIEKSZEMU WROGOWI
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-04 16:25:38 odpowiedz | cytuj
A jakie stawki brutto są za godzinę w progresie?Są jakieś prace za które płacą więcej niż minimalne 8,17 brutto?
zdjecie uzytkownika
Sylwek - 2011-06-11 20:47:49 odpowiedz | cytuj
Odkad zamknieto Gorzow to jest lipa. Nikomu nie polecam. *,17 to standard
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-19 21:57:40 odpowiedz | cytuj
Porażka, nikomu ich nie polecam
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2011-06-25 14:18:42 odpowiedz | cytuj
Czy jeszcze ta obora istnieje??????
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-17 21:19:19 odpowiedz | cytuj
Gorzow i Opole zamkniete bo pracownicy dawali wypowiedzenia przez (usunięte przez administratora) (main manager). Taki manager, ze ludzie psychicznie nie wytrzymuja i odchodza. Sprawdzcie opinie w ojewodzkim Urzedzie Pracy w Zielonej Gorze. Dowiecie sie jakie numery walil (usunięte przez administratora). NIE POLECAM!!!!

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-28 22:32:25 odpowiedz | cytuj
PORAZKA NOGI ZA PAS STAMTAD. DOBRE CZASY JUZ DAWNO MINELY. TERAZ TO LAJNO
zdjecie uzytkownika
Krzychu - 2011-09-17 21:56:36 odpowiedz | cytuj
Pani Karino niech Pani wroci bo bez Pani to(usunięte przez administratora)!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-01 21:51:20 odpowiedz | cytuj
Zostal tylko Progress w Holandii , a Gorzow zamkneli jak Pani (usunięte przez administratora)odeszla. Teraz to masakra jakas. Jak mozna doprowadzic firme do takiego stanu. Kiedys to byla super firma, teraz dno, bez dna. Nie polecam. Wykorzystywanie. Nie idzie zarobic. Pracy tylko tyle, ze wystarcza na oplate mieszkania, kase dla biura, a dla pracownika tyle co w Polsce mozna zarobic. Ludzie siedza bo boja sie powrotu, ze znow szystko od nowa. Jak ktos ma robote w Polsce to niech tam siedzi. Nie zycze wrogowi kariery w tej firmie
zdjecie uzytkownika
me - 2011-11-14 22:02:00 odpowiedz | cytuj
kaszana, masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
anonimowy - 2012-01-13 23:16:38 odpowiedz | cytuj
Witam.obilo mi sie o uszy ze niedlugo, bardzo niedlugo dolaczy nowy koordynator. Dajcie znac jak on dziala.-czy tez bedzie na nas dzialal jak plachta na byka???pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Waldi - 2012-02-21 22:33:07 odpowiedz | cytuj
Dopoki bedzie (usunięte przez administratora) to nie polecam. Traktuje ludzi jak bydlo. Wiadomo wszedzie trzeba pracowac, ale do diabla troche kultury!!!
zdjecie uzytkownika
nowoprzybyły - 2012-03-03 10:27:12 odpowiedz | cytuj
Ta firma progress to totalna lipa, tam die dadzą ci zarobić. To prawda, że ludzi traktują jak śmieci, strzeż się POLSKICH koordynatorów.
zdjecie uzytkownika
fazik - 2012-08-08 08:42:52 odpowiedz | cytuj
bogdana juz dawnoi nie ma .. a jesli chodzi o ollandsweg 172 .. to juz dawno i nie prawda .. pije sie bo sie pije ale ludzie sa bardzo w porzadku. wszyscy co sie wypowiadaja ze nie ma pracy ze chlew ze (usunięte przez administratora) to zwykle nieudaczniki
zdjecie uzytkownika
wks - 2013-11-22 23:03:25 odpowiedz | cytuj
mam pytanie dostałem pismo z firmy progress odnosnie nie prawidlowosci ktore wyszly na jaw ipodobno bedą zwracac kase.za rok 2010-2011 Prosza o skan dokumetow i numer konta i skan karty bankomatowej MYSLE ZE TO KOLEJNY WAŁEK piszcie czy dostaliscie takie coś
zdjecie uzytkownika
gosc - 2013-12-22 22:38:03 odpowiedz | cytuj
jednyne co moga Ci zrobic to przelac wyrownania lub korekty ale nie licz na kokosy tez otrzymalem taka wiadomosc i pofatygowalem sie na miejsce , karte porzebuja po to aby miec twoj nr konta bo ludzie czesto zmieniaja konta bankowe tak twierdzily panie w adm...
alert