Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-05 23:43:08 odpowiedz | cytuj
Witam właśnie się wybieram do pracy do Oss,mogła bym prosic o więcej informacji?Czy tam też jest ten wredny Benek??
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-11 20:42:46 odpowiedz | cytuj
on jest wszędzie!!!!!!
zdjecie uzytkownika
iwona - 2011-03-16 15:36:36 odpowiedz | cytuj
Nie wiem co wy gadacie. (usunięte przez administratora) jest dosyc zadko ostatnimi czasy na Wassenaarze. Poza tym jezeli firma wam by nie placila za jakies rzeczy to tez byscie tego nie robili. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
ala - 2011-03-21 09:06:25 odpowiedz | cytuj
odradzam szukajcie czegos innego byle nie tam miałam zarabiac 5 euro na czysto a miałam 4 z groszami domki tesz nie ciekawe panie z opola pieknie muwią a co sie okazuje jest zupełnie inaczej pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-22 01:47:32 odpowiedz | cytuj
tak sa dziadowskie agencje pracy,ale nauczcie sie ortografii prosze az sie przykro czyta tego uczy szzkola podstawowa w Polsce i psze to (usunięte przez administratora))))))))
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-05 13:19:31 odpowiedz | cytuj
hi hi hi śmiać mi się chce jak to wszystko czytam ja tez tam pracowałam i prawda co pisz inni ...firma do bani długo miejsca tam sie niezagrzeje bo zmieniaja ludzi jak rekawiczki lub wywalaja tak naprawde zanic...odradzam tam pracy,..a [(usunięte przez administratora) lepiej nie lizac bo i tak nic nieda on zrobi co mu się podoba...dziwny człowiek:)
powodzenia tym co tam jada.........
zdjecie uzytkownika
Zszokowana! - 2011-04-14 11:44:12 odpowiedz | cytuj
Hej zamierzam wyjechac w nastepnym tyg przez to biuro do pakowania kurczakow ale po tych wypowiedziach ktore przeczytalam autentycznie dostalam odruch wymiotny jezeli faktycznie to taki (usunięte przez administratora) prosze o kontakt na gg 13892089 poniewaz w tym momencie jestem juz ku rezygnaci :(
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-05 15:44:48 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-07 09:34:25

witam w sobote wyjeżdzam z firmy ALLworks waszymi komentarzami jestem przerażona nie o firmie bo kazdy ma inne zdanie tylko o was którzy w tem sposób opisujecie firme u której zarabialiscie jezeli tak łamie regulamin dlaczego niezgłosicie tego do inspekcji teraz niema takiego wyzysku ja za komuny wolny wybłór więc nierozumie was!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-05 17:52:10 odpowiedz | cytuj
witam jade tam do pracy w sobote jedzie ktos jeszcze???? info na gg 3634842
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-06 13:11:35 odpowiedz | cytuj
Witam wprawdzie niezdarzyłam wyjechac gdyż po tzrech godz.od rozmowy o wyjezdzie oraz ustaleniu dniu wyjazdu otrzymałam telefon oczywiscie nie z biura z OPOLA bo te PANIE niestety sa zbyt Tczórzliwe i nkie maja klasy by osobiscie poinformowac ze Pani (usunięte przez administratora) stwierdza iz ktos sie nienadaje wnioskujac tylko po mowie i wyglądzie!!!!!!! a moze zbyt dużo ktos o firmie poczytał i zbyt wiele był zorientowany!!!!!!!!!!!!!!!!! naprawde brak słów ale GRATULACJE PANI (usunięte przez administratora)JEST PANI GODNA OSOBA ZAJMUJACA SWOJ STANOWISKO....ps.po wygladzie i mowie to do baru by sie Pani nienadawała....pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-07 17:23:51 odpowiedz | cytuj
ha ha bedziesz miala okazje sama zglosic
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-03 12:32:39 odpowiedz | cytuj
ja tez zdecydowanie odradzam ta firme wszystko ładnie popuki nie znajdziesz sie na miejscu praca ciezka płaca po odliczeniu mieszkania -fatalne 6 osób w jakims bungalu płoca poodliczeniu wszystkiego 5,20eur na godz na tydzien przy 40godz.ok.220euro ludzie dobrze sie zastanowic nad wyjazdem nie polecam traktuja ludzi jak zwierzeta zwłaszcza ten (usunięte przez administratora) patrzy na polaków z pogarda i wyrzuca z pracy za byle co odradzam prace przez firme All-work
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-07-29 15:27:57 odpowiedz | cytuj
rozne opinie, domyslam sie ze moze byc lipa... tez nie lubie sie wkur w pracy, tylko zastanawia mnie to że duzo osob z bledami ortograficznymi pisze negatywne opinie Wiec nie wiem czy moge wierzyc takim osobom, ktore moze nie dokonca rozumieja o co chodzi, nie znaja jezyka obcego, albo sa nierobami... sam szukam odpowiedniego biura i tylko dlatego ze nie mam wystarczajacej ilosci gotowki na wyjazd w ciemno i szybko musze jechac a jezyki znam, inaczej nie szukalbym opcji z posrednictwa...tyle
zdjecie uzytkownika
xxx - 2011-07-29 19:26:18 odpowiedz | cytuj
przede wszystkim aby dobrze się porozumieć z(usunięte przez administratora) trzeba znać angielski conajmniej komunikatywnie, Praca przy mięsie, wcale nie do końca łatwa, atmosfera w pracy nie zawsze dobra ale to zasługa innych min, bądź głównie polaków, którzy gdyby mogli to pochłonęli by cię żywcem. (usunięte przez administratora) nie jest złym człowiekiem. Jednak Jak ma traktować dobrze ludzi, którzy na to w żaden sposób nie zasługują? W pracy się nie wykazują i sądzą, że przyjechali na wakacje,,, ?!
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-06 19:06:04 odpowiedz | cytuj
I jeszcze jedno, jakbyś wiedział za co robisz to byś tam siedział... ale te marne pieniądze po odliczeniu tego wszystkiego. NA PRAWDĘ NIE POLECAM. BYŁAM TAM TYDZIEŃ I O TYDZIEŃ ZA DŁUGO!!!
zdjecie uzytkownika
Unda - 2011-09-06 19:08:15 odpowiedz | cytuj
gg 37933964
zdjecie uzytkownika
Piss - 2011-10-06 09:11:14 odpowiedz | cytuj
A ja wam powiem tak ludzie widze ze połowa tych co sie tu wypowiadaja niemaja pojecia jak jest bo przyjechali na tydzien do pracy i chca niewiadomo co napisac o allworks bo im sie nie powiodło bo nie dali rady a tak własciwie maja dwie lewe rece całe zycie rodziece im pomagali a jak sie skonczyło to teraz nie daja rady i mysla jak napisz ze allworks to lipa itd to sa zajebisci! A prawda taka byłem tam 3 miesiace i wiem jak jest ze takie bzdety pisz tylko ci co nie dali rady zwykłe mięczaki!!! Ja mysle ze nie jest tak zle jak ktos nie bedzie podskakiwac to bedzie miał ok wszystko i na temat! a i jeszcze jedno co do imprez nie jest to prawda owszem w wekend sa imprezy ale tydzien jest cisz i spokój!
zdjecie uzytkownika
unda - 2011-10-29 19:54:54 odpowiedz | cytuj
Wybacz ale wiem co piszę, pracuje aktualnie przez inną agencję. Po tyg. mieszkania w takich warunkach, takiej pracy i śmiesznej kasy wyjechałam na ślepo 100km od Oss i co. Da się, da się. Ludzie jak już zamierzacie wyjechać przez agencje to nie A.W. BO TO KPINA.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-13 17:00:41 odpowiedz | cytuj
a ja pracowałam tam 2 lata i wszystko co źle tu napisane to prawda,cała prawda i tylko prawda...tkwiłam tam bo się uzależniłam...od marnych groszy,coś naskładałam żeby teraz móc zacząć szukać coś nowego.
Analfabeci?ktoś tu tak coś napisał o tych ludziach co tam jadą...może i część z nich nie umie pisać,ale ludzie od "pługa oderwani"potrafią pracować,nie wszyscy owszem.A biuro?po co takich wysyła?bo nie ma już kogo wysłać i nabrać na obiecanki,myślą że im mniej wykształcony,głupio wyglądajacy to będzie siedział i (usunięte przez administratora) ci ludzie szybciej uciekają ja ta inteligencja(posiadają instynkt samozachowawczy),pracowałam i na Rosmalen i w Zoetermer i w Bodegraven wszędzie jest (usunięte przez administratora),wszedzie macki (usunięte przez administratora)..pozdrawiam zdesperowanych którzy tam jeszcze pracują i tych biedaków co tam się wybierają
zdjecie uzytkownika
:)) - 2012-01-20 14:14:38 odpowiedz | cytuj
Ta praca jest dla ludzi wytrwałych psychicznie i fizycznie.
Jeśli chodzi o zarobki to nie są najlepsze,ale niektóre firmy jeszcze gorzej płacą. Mało kto tam wytrzymuje dłuższy okres, ale ta krotko to idealny biznes tam pojechać (tylko żeby coś dorobić).
Jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) to on nie da sobą pomiatać nikomu. Ludzie nie raz odgrażali się różnie i jakoś nikt nie miał szansy żeby mu naprawdę dopiec. Co do tego ,że wysyła ludzi do domu po tyg. to ma prawo jeśli nic nie potrafisz zrobić. Ludzie beznadziejni nie są potrzebni w żadnej firmie. Domki są bardzo ciasne, mało przyjemne.Transport jest zapewniony przez firmę. Wybieram się tam ponownie. Nie podobają mi się tam warunki ale wielkiej tragedii też nie ma.
zdjecie uzytkownika
jagniatko - 2012-08-16 22:34:45 odpowiedz | cytuj
zgadzam sie z tym wszystkim co opisalas.ale i tak tam dalej pracowac bede bo tygodniowka moja jest okolo 360 euro.i mozna sie do tego przyzwyczaic
zdjecie uzytkownika
jagniatko - 2012-08-16 22:45:36 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-06 19:06:04

I jeszcze jedno, jakbyś wiedział za co robisz to byś tam siedział... ale te marne pieniądze po odliczeniu tego wszystkiego. NA PRAWDĘ NIE POLECAM. BYŁAM TAM TYDZIEŃ I O TYDZIEŃ ZA DŁUGO!!!
zgadzam sie z tym wszystkim co opisalas.ale i tak tam dalej pracowac bede bo tygodniowka moja jest okolo 360 euro.i mozna sie do tego przyzwyczaic
zdjecie uzytkownika
aaaa - 2013-09-11 11:09:43 odpowiedz | cytuj
Witam.Wybiera się tam ktoś do pracy na kurczaki mam propozycje ale wciąż mam obawy co do tego miejsca.Wiem... jak nie pojade to się nie przekonam .Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
hojrak - 2014-03-21 15:09:12 odpowiedz | cytuj
witajcie, jak się nazywa ta firma w której się pracuje wcześniej było to chicken coś tam a teraz ? mógłby ktoś podać i adres do ich strony internetowej, wielkie dzięki za pomoc
zdjecie uzytkownika
hojrak - 2014-03-21 15:51:33 odpowiedz | cytuj
a dokładnie chodzi mi o nazwe firmy/firm z Oss i Wassennaar przynajmniej takie podają w ofercie

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
hojrak - 2014-03-29 07:03:57 odpowiedz | cytuj
dobra znalezłem już
zdjecie uzytkownika
PRACOWNIK - 2015-02-21 14:40:01 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-05 23:43:08

Witam właśnie się wybieram do pracy do Oss,mogła bym prosic o więcej informacji?Czy tam też jest ten wredny Benek??
Ben jest na Vasenarze w Oss go nie ma
zdjecie uzytkownika
violka - 2015-03-03 13:55:22 odpowiedz | cytuj
zastanow sie dobrze czy chcesz tam pracowac to jest rezim
alert