Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-05 20:07:38 odpowiedz | cytuj
praca nie jest ciezka tylko trzeba sie przyzwyczaic...lecz menager kreci na kase...prace polecam ale pod firma...pod tym menagerem sie nie oplaca,(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-23 05:20:06 odpowiedz | cytuj
ludzie. tyle wam chcialam powiedziec ze macie racje i nie. przyjaciele wajzerow maja overy podczas, gdy zwykli pracownicy sa odwolywani z shift-ow. ja pracowalam tam ponad rok, potem macierzynski i nie mialam szansy wrocic. musialam zostac z dzieckiem w domu. pracy jest duzo, ciezko, najgorzej w chlodniach przy chopsach ale najgorsi sa polacy. dlaczego? niby mili i oki ale jedno na drugiego nadaje za plecami. dlatego przede wszystkim pracuje sie tam ciezko.bo praca to nie wakacje. portugale trzymaja sie razem a polacy nie potrafia bo sa falszywi. ktos pisze o bledach i o wyksztalceniu ale szkoda ze nie zna pojecia dysgrafia dysortografia. polacy zacznijcie sie szanowac nawzajem, walczyc o swoje dobro, nie patrzec ze ktos jest nowy i nie umie robic.kazdy kiedys byl nowy ja tez i bylo mi z poczatku ciezko. jest ciezko ale stosunki panujace miedzy pracownikai to podstawa. pracowalam tam w ciazy wtedy bylo najlepiej z tego powodu ze nikt mnie nie mogl zmusic do dzwigania i ciezkiej pracy nawet "biali"pytali jak sie czuje. a w ciazy stac 12 godz to masakra w zimnie na dodatek. jesli polacy beda stac za rodakami a nie nadawac na siebie za plecami to kazda praca bedzie znosna. pracowalam tam i wiem co mowie. w innej fabryce bylo lepiej ale bylo mniej polakow i czlowiek nie zastanawial sie czy ktos jest oki czy falszywy. wajzerzy nie zawsze oki ale na spokojnie czasami idzie sie dogadac. co do managera ciezko sie dodzwonic bo zalatwia sprawy jakie? domowe. robi zakupy kolo stafflainu. jakie? domowe chleb mleko pampersy i pomaga swojej(usunięte przez administratora)ceni to ona a ludzie beda zawsze gadac. jemu sie udalo a my jestesmy robolami. osobiscie to do niego tak bardzo nic nie mam. robi swoja prace i tyle. ale gdyby polacy zaczeli szanowac swoich rodakow byloby milion razy lepiej, jeden za wszystkich... mila atmosfera kupe roboty i da sie przezyc a jak przychodzi przy charowce falszywa babka masakra. szacunek wobec naszych a bedzie lepiej
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-26 19:28:59 odpowiedz | cytuj
jakie warunki nalezy spelnic aplikujac do tej fabryki, czy angielski nadal jest wymagany czy juz zniesli?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-28 09:34:49 odpowiedz | cytuj
Angielski nadal jest wymagany,przyjmują samych Walusów,Polacy małymi kroczkami się wukruszają.Jest coraz gorzej,pracy mało,chociaż teraz(nie wiadomo na jak długo)praca się trochę ruszyła.Tak żeby zarobić,to nie opłaca się przyjeżdżać,przynajmniej do tej fabryki.No i atmosfera wokół ludzi jest bardzo nie miła.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-28 12:16:26 odpowiedz | cytuj
dzieki za odpowiedz:)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-20 21:23:20 odpowiedz | cytuj
witam otrzymałem propozycje pracy w UK na odlewni z firmy Staffline OnSite po przeczytaniu postów zaczynam się wahać
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-20 16:26:07 odpowiedz | cytuj
Witam. CZY MA KTOŚ DO WYNAJĘCIA POKÓJ W MERTHYR TYDFIL?ALBO CHOCIAŻ PODWOJNE ŁÓŻKO... chciałam się wybrać na 4-5 dni na zakupki i kurde potrzebuje PILNIE!!!!!!!! (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
aaaaaa - 2011-12-22 10:15:38 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora). nie ma slow na ta agencje. ludzie broncie sie od tej agencjii,naprawde nie ma sensu uwierzcie nie. pracuja tam tylko nienormalni albo ludzie na straconej pozycjii gdzie juz nigdzie ich do pracy nie chca przyjac to ida do stafffline.
zdjecie uzytkownika
daro76 - 2012-02-06 17:36:35 odpowiedz | cytuj
KOLEGO RZEŹNIKU PROSZE PODAJ DO SIEBIE NAMIARY TELEFON ALBO EMAIL....CHCIAŁBYM Z TOBĄ SPOKOJNIE POROZMAWIAC...WŁASNIE SIE TAM DO ANGLI WYBIERAM ....MAM KILKA PYTAŃ.....(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
zolza - 2012-06-30 11:23:11 odpowiedz | cytuj
czy moze mi ktos napisac namiar na ta agecije oraz telefon dzienki
zdjecie uzytkownika
hanys - 2012-07-10 14:29:56 odpowiedz | cytuj
Właśnie kazdy wypowiada sie zle ale nikt niechce podac telefonu moze boja sie ze jak przyjdom nowi to straca prace
zdjecie uzytkownika
gabber - 2012-10-03 10:10:45 odpowiedz | cytuj
Potwierdzam-(usunięte przez administratora)!!bylem,przezylem,wrocilem,olewam takie akcje!!
zdjecie uzytkownika
xxx - 2012-11-22 15:42:57 odpowiedz | cytuj
hej,,praca jest ok,czasmi urwanie glowy, przelozeni jak to oni raz lepiej raz gozej,,ale da sie zyc,to tylko praca,trzeba isc swoje odpekac i zarobic,nie ma co do bani brac bo sie zwariuje,,na nockach ostatnio malo pracy, martwy czas,byle do przodu,,a wajzerzy ok,to tylko czlowieki!
zdjecie uzytkownika
Lolo - 2012-12-16 09:17:47 odpowiedz | cytuj
Nie dajmy sie zwariowac... Panie w biurze sa normalnymi ludzmi tak samo jak I my wszyscy. To ze dla zartu sobie zdjecia pod biurkiem zrobily to Nie znaczy zeby wielkie halo z tego robic. Z pewnoscia Nie robia tego jak ktos jest w biurze, ja co IDE do biura to dziewczyny sa mile usmiechniete I pomocne. Lepiej powiedzmy jakich mamy super kierownikow-supervisorow..(usunięte przez administratora)ktory pozjadal wszystkie rozumy I traktuje ludzi jak przedmioty. A drugi ten angol co I tak ma Nas w (usunięte przez administratora) bo Nie moze sie z nami dogadac.
zdjecie uzytkownika
basia - 2012-12-19 10:43:32 odpowiedz | cytuj
czytam to i az smiac mi sie chce. To tylko polacy na wyspach potrafia byc tacy okrutni , ja znam obie dziewczyny z biura prywatnie i moge wam powiedziec ze sie bardzo mylicie. Obie skonczyly szkole w cardiff a z tego co wiem to wam by sie to raczej nie udalo bo nie ptoraficie sie nawet przedstawic po angielsku. Zastanowcie czy wy zawsze jestescie mili i zachowujecie sie ok w stosunku do wszystkich w biurze. Jak balujecie na weekendach i nawet nie potraficie im dac ze nie przychodzicie do pracy nie znacie przyslowia? Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie. Ja zachowuje sie wobwec nich fair to i oni zachowuja sie fair co do mnie. Zal mi was bo potraficie sie madrowac jedynie jako anonimowy uzytkownicy na forum.
zdjecie uzytkownika
Grzegorz1281 - 2012-12-30 22:26:20 odpowiedz | cytuj
Też pracowałem do nie dawna w Staffline obecnie od niedawna jestem na kontrakcie i mam 7,17 na godzinę a na agencji miałem 6,19 Ta agencja miesci się w Willand i nie powiem jak dla mnie to tu jest nawet miła obsługa i pracy też jest jeśli ktoś potrzebuje informacji to proszę do mnie (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
prośba pomóżcie - 2013-04-10 18:01:50 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora) Praca jest zabujcza, ludzie (kuchnia) po pewnym czasie wkładają ręce do wrzącej wody - bo tak jest szybciej pracować. Wysiadają nadgarstki i plecy.

Co do kobiet ( i nie tylko) zatrudnionych na houskeepeng (sprzątanie pokoi) sytuacja o tyle gorsza, że nie ma darmowego jedzenia i istnieje tzw. ukryty akord. To tyle w telegraficznym skrócie.

Najgorsze są jednak...pieniądze. Widzę NIESTETY (głównie w wypowiedzi rzeźnika, mój były, przeuczciwy koordynator z 1,5 l stażem pracy chodził do pracy 21 razy z rzędu.).bardzo wiele podobieństw za wyjątkiem pieniędzy.

W holandii (praca houskeppeing) po odliczeniu 75 E za mieszkanie,70E transport i jedzenie (pod warunkiem,że po pracy nie zaśniesz na fotelu tylko zaczniesz gotować obiad) przeliczając na polskie wyjdzie w zależnoąści od pokoi MIESIĘCZNIE 2;2,5 tyś miesięcznie polskich złotych!!!! ( z tą różnicą ,że ta kwota jest po odliczeniu wszystkich w/w kosztów) dodać ,że jest paragraf,że dla pracowników sezonowych pierwsze pół roku jest bez składek emerytalno rentowych.

Gdyby w głupiej polsce minium zarobków było 2 tysiące netto nikt by przynajmniej do holandii z firmą ARBEX nie wybierał się do pracy.

A jak to wygląda w UK? Czy wiesz coś, Szanowny Odbiorco tej wiadomości? Dziękuję Lech z Krakowa

(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
worker - 2013-05-09 12:08:58 odpowiedz | cytuj
przecież 2 tys to idzie w Polsce zarobić i to bez studiów chociazby na dachach na budowie a mam pytanko czy trzeba pracować przez agencje?robic niepotrzebnie na posrednika jakiegoś?a nie od razu isc normalnie do firmy?
zdjecie uzytkownika
prośba pomóżcie - 2013-06-12 10:32:42 odpowiedz | cytuj
W krakowie 27. b.r odbędzie asię ponowne spotkanie w sprawie pracy w Anglii oferowanej przez Staffline. Czy praca nadal jest jest tak wyczerpująca?
zdjecie uzytkownika
arek - 2013-07-11 13:09:50 odpowiedz | cytuj
czy ktoś sie wybiera do rzezni w malton bo mam jechać na łopatkę przez stafline jak tam jest jezeli umie się trybować
zdjecie uzytkownika
xyzak - 2013-09-21 11:39:09 odpowiedz | cytuj
Witam,,,

W chwili obecnej sytuacja w tej fabryce jest fatalna jezeli chodzi o pracę, ludzie agencyjni nie pracują siedzą po domach bo tej pracy nie ma, z agencji pracuje moze z 30 osob, ale tylko i wylacznie na jednym dziale boning. Podejrzewam ze praca się ruszy krótko przed okresem świątecznym, i tak pewnie na chwilę... Ci co są pod fabryką, wiadomo... czy sie stoi czy się lezy dniówka sie nalezy...

Co chciałem jeszcze dodać, człowieki żadna praca nie hańbi trzeba miec co do gara wlozyc, masz mocny leb ogarniesz schemat ;) Pracy dookoła tej dziury Merthyr jest od zajebania za przeproszeniem, wystarczy ruszyć głową... sałatki, perfumy, czesci, okna, reklamówki, tabletki, soki, drukarnie itd... itp..., wystarczy się popytać..
zdjecie uzytkownika
beti - 2014-03-02 20:01:39 odpowiedz | cytuj
praca w perfumach to gdzie dokladnie jesli mozesz powiedziec
zdjecie uzytkownika
jurek - 2014-06-16 15:15:05 odpowiedz | cytuj
co tam menago ten to okrada polakow :PLEASE NOTE that the THIEF, note the thief Martin Minkowski lives Jassmine road, previously had stores Teste of Poland, traded cigarettes from cigarette smuggling and other drugs, please watch it robs the United Kingdom and its citizens
zdjecie uzytkownika
jurek - 2014-06-16 15:16:31 odpowiedz | cytuj
PLEASE NOTE that the THIEF, note the thief Martin Minkowski lives Jassmine road, previously had stores Teste of Poland, traded cigarettes from cigarette smuggling and other drugs, please watch it robs the United Kingdom and its citizens
alert