Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
bloker21pocztafm - 2012-03-16 15:10:40 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie mam 30 lat pracowalem w 5 panstwach uni mieszkam w Toruniu jestem zdecydowany podjeciem pracy w Norwegii moj imeil bloker21@poczta.fm nieposiadam zadnych nalogow zdcydowany na wyjazd w kazdej chwili jestem kawalerem takze niema problemu z dluzszym pobytem o ile taka byla by potrzeba pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Mateusz - 2012-03-27 20:34:25 odpowiedz | cytuj
Jestem 23-letnim studentem medycyny, Poszukuję pracy sezonowej w okresie lipiec-wrzesień. Żadnej pracy się nie boję ;)
e-mail: mat.mizgalski@gmail.com
zdjecie uzytkownika
gerardo88. - 2012-04-18 20:18:02 odpowiedz | cytuj
Dobry wieczór Pani.Szukam pracy na sezon z swoim kolegą.Cieszymy się dobrym zdrowiem, jesteśmy punktualni, chętnie zostajemy w nadgodzinach.Nie pijemy alkoholu, dbamy o higienę osobistą,nie kradniemy,nie wdajemy się w awantury,lubimy żarty oraz ludzi na poziomie.Uwielbiamy pracę ze zwierzętami, kochamy przyrodę.Jeśli Panią zainteresowałem proszę o kontakt .Pozdrawiam szukający uczciwej pracy za uczciwe pieniądze.
zdjecie uzytkownika
gerardo88 - 2012-04-18 20:19:15 odpowiedz | cytuj
Dobry wieczór Pani.Szukam pracy na sezon z swoim kolegą.Cieszymy się dobrym zdrowiem, jesteśmy punktualni, chętnie zostajemy w nadgodzinach.Nie pijemy alkoholu, dbamy o higienę osobistą,nie kradniemy,nie wdajemy się w awantury,lubimy żarty oraz ludzi na poziomie.Uwielbiamy pracę ze zwierzętami, kochamy przyrodę.Jeśli Panią zainteresowałem proszę o kontakt .Pozdrawiam szukający uczciwej pracy za uczciwe pieniądze.
zdjecie uzytkownika
EMIL - 2012-04-27 11:55:56 odpowiedz | cytuj
WITAM, poszukuje pracy w Norwegi w okresie lipiec-wrzesień (jeżeli praca będzie ok to na dłużej), każdy rodzaj pracy nei sprawia mi problemu. Czekam na odpowiedzi. emil.zuk@wp.pl
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
ANNA - 2012-05-03 17:44:05 odpowiedz | cytuj
Witam
Jesteśmy para 29 latków ,posiadamy duże doświadczenie w pracy przy
zbiorach warzyw i owoców oraz prac podobnych w rolnictwie.Podejmiemy każda prace.Jesteśmy
pracowici,bez nałogów ,dyspozycyjni na długi okres.Jeśli
zainteresowaliśmy Państwa swoja osoba prosimy o kontakt.
Pozdrawiam Anna ,Kamil
Tel.kont.(+48)(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
robert - 2012-05-07 13:38:21 odpowiedz | cytuj
Witam, jestem 21 letnim chłopakiem, który niedawno ukończył 4-letnie technikum. W związku z dużą ilością wolnego czasu, szukam pracy sezonowej za granicą, interesują mnie zbiory, praca w rolnictwie, pomoc przy pracach budowlano-wykończeniowych, praca w gastronomii lub inne prace z możliwością przyuczenia. Jestem gotowy na wyjazd niemal od razu, nawet od maja. Jestem uczciwy, pracowity i szybko zdobywam nowe umiejętności. Chętnie też poznam kogoś do wspólnego wyjazdu:) Mój mail to : trist3.91@gmail.com. Pozdrawiam,.
zdjecie uzytkownika
adrian91 - 2012-05-09 12:53:59 odpowiedz | cytuj
Witam jestem zainteresowany pracą w Norwegii, co najmniej na 3 miesiące poszukuje pracy na magazynach lub przy pracach sezonowych. Nie boję się ciężkiej pracy! proszę o kontakt jeśli ktoś ma oferty na e-mail: adrian91135@gmail.com
zdjecie uzytkownika
agnieszkakkonetpl - 2012-05-09 15:22:40 odpowiedz | cytuj
Witam szukam pracy na wakacje. Jestem dyspozycyjna juz od 28maja. JESTEM MATURZYSTKĄ Z LUBELSKIEGO. Jezeli macie jakies oferty i miejsca prosze o kontakt agnieszka.kk@onet.pl
zdjecie uzytkownika
Aleksandra - 2012-05-10 19:18:10 odpowiedz | cytuj
Witam!
Wraz z moim chłopakiem, poszukujemy pracy w Norwegii. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Moja znajomość języka angielskiego jest dobra, a mojego partnera bardzo dobra. Jesteśmy studentami, więc praca jest nam potrzebna ale również uwielbiamy podróże i ciekawe miejsca dlatego bardzo byśmy chcieli zobaczyć Norwegię.
Pozdrawiamy:)
Mirosław i Alekasandra.
zdjecie uzytkownika
bartek - 2012-05-14 21:06:58 odpowiedz | cytuj
Witam Serdecznie

Poszukuje z kuzynem prace sezonowa w norwegii mamy po 26 lat
pilnie,pieniązki potrzebne do remontu mieszkania ,posiadamy duży bagaż doświadczenia w pracy. piotrekdb@gmail.com (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
positiv7 - 2012-05-16 10:39:31 odpowiedz | cytuj
Witam :) Wraz z koleżanką (20 i 24 lata)szukamy pracy sezonowej w Norwegii.Jesteśmy studentkami, które są bardzo zmotywowane do ciężkiej pracy bez narzekania na warunki! Mogłybyśmy zacząć już od 1 czerwca.
zdjecie uzytkownika
positiv7 - 2012-05-16 10:44:47 odpowiedz | cytuj
zapomniałam dodać, że obie dobrze znamy język angielski i podać swojego emaila: positiv7@tlen.pl. Pozdrawiamy, Kasia i Daria :)
zdjecie uzytkownika
Adrian - 2012-05-16 11:06:08 odpowiedz | cytuj
Witam razem z kolegą poszukujemy pracy ( zbiór owoców, warzyw, praca na budowie) na okres lipiec-październik. Posiadamy samochód, sami byśmy dojechali i możemy zabrać jeszcze jedną osobę. (Białystok i okolice). Proszę o jakieś oferty na e-mail adrian91135@gmail.com
zdjecie uzytkownika
outsider - 2012-05-24 01:09:15 odpowiedz | cytuj
Witam. Jak wszyscy powyżej szukam jakiejkolwiek pracy sezonowej w Norwegii. Posiadam doświadczenie w budownictwie i w handlu. Gdyby ktoś coś wiedział i szukał współtowarzysza to proszę o odzew . Podaję poniżej namiary na siebie. Pozdrawiam.

Numer telefonu:(usunięte przez administratora) Email: lipinski29@wp.pl
zdjecie uzytkownika
agata - 2012-05-29 19:52:50 odpowiedz | cytuj
witam
a o jaka prace właściwie chodzi?i gdzie to jest w norwegii,ja wlasnie szukam pracy dla siebie i 2 braci,ja mam 19 lat i w zeszlym roku bylam juz w norwegii,prosze o odpowiedz
zdjecie uzytkownika
damian14 - 2012-05-30 14:17:04 odpowiedz | cytuj
witam jestem zdecydowany i chetnie podejme prace za granica 513283541 to moj nr. dziekuje i prosze o kontakt
zdjecie uzytkownika
liwien@wp.pl - 2012-06-20 18:33:23 odpowiedz | cytuj
Lenka - 2008-05-30 12:19:40

Witam. Byc moze komus pomoge- poszukuje kilku osob zdecydowanych na wyjazd do pracy do Norwegii. Rolnictwo, sezon (lipiec-pazdziernik), legalnie oczywiscie. Prosze napisac cos o sobie: lenka-norw@wp.pl Odpowiem tylko wybranym osobom. Po wstepnej wymianie korespondencji nawiaze kontakt telefoniczny.
witam,jestem zaiteresowana wyjazdam do pracy ,jestwm dyspozycyjna mam 43 lata pracowałam w rolnictwie 20 lat,moj tel79229853
zdjecie uzytkownika
lol - 2012-06-22 14:12:34 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora) to było 4 lata temu, myślicie że nadal autor przegląda ten temat i ogłoszenie jest aktualne? o_O
zdjecie uzytkownika
Mateusz - 2012-07-04 20:45:25 odpowiedz | cytuj
Witam
Poszukuję pracy wraz z dziewczyna na okres letni. jestesmy mlodzi, pelnoletni, chetni do pracy, posiadamy prawo jazdy kat.B, jezyk na poziomie komunikatywnym.

Z góry dziekuję za pozytywna odpowiedz
zdjecie uzytkownika
Mateusz - 2012-07-04 20:46:35 odpowiedz | cytuj
Witam
Poszukuję pracy wraz z dziewczyna na okres letni. jestesmy mlodzi, pelnoletni, chetni do pracy, posiadamy prawo jazdy kat.B, jezyk na poziomie komunikatywnym. Prosiłbym o podanie wiecej informacji na mateuszploskonka1@wp.pl

Z góry dziekuję za pozytywna odpowiedz
zdjecie uzytkownika
Czolgista 4444 - 2012-07-11 21:08:59 odpowiedz | cytuj
Dzień dobry mam na imię Grzegorz mam 21 lat jestem po szkole zawodowej murarz mieszkam na wsi w okolicach Krakowa posiadamy własną gospodarkę czyli głównie warzywa i owoce więc nie jest mi obce zbieranie . w polsce przez ok 5 lat wraz z praktykami pracowałem na budowie a po pracy jeździłem na treningi więc kondycję mam dobrą jestem bez nałogów i interesował by mnie wyjazd w przyszłym tygodniu jeżeli by była taka możliwość . W Holandii w tą wiosnę pracowałem w rzeźni 2.5 miesiąca mój numer meil Czolgista444@interia.pl a telefonu to +48517194534
zdjecie uzytkownika
qqq - 2012-07-14 02:17:24 odpowiedz | cytuj
Witaj
Zapamiętaj, że zawsze możesz i nie możesz i nie interesuje cię to może jeszcze ale już po chwili dajesz się ponieść, możesz się dziś nauczyć systematycznego oszczędzania pieniędzy nie na rok dwa czy dwadzieścia a na kilka miesięcy. Pomyśl przez chwilę, jeżeli już nie chce ci się pracować, a chcesz robić swoje, to musisz mieć na to swoje pieniądze a tych wciąż brakuje. Lubisz ryzyko?
A może to nie ryzyko- to taki patent i działa. Zastanawiałeś się kiedyś jak pomnożyć pieniądze, sposobów jest mnóstwo. To jeden z nich
(usunięte przez administratora) Odpowiedz mi na jedno pytanie, czemu nie chcesz zarabiać w dolarach?
A o tym, że nie masz czasu i pieniędzy i nie chce ci się już dawno wiem.
zdjecie uzytkownika
elutka1984 - 2012-11-25 20:59:57 odpowiedz | cytuj
witam! poszukuje pracy dla mnie i mojego chłopaka.pracowalismy juz w ogrodnictwie przy kwiatach,pomidorach,sałacie itp i terzaz poszukujemy cos na dłuzszy okres czasu.prosze pomóz.moj adres elutka19842@gmail.com
zdjecie uzytkownika
elutka1984 - 2012-11-25 21:05:12 odpowiedz | cytuj
Lenka - 2008-05-30 12:19:40

Witam. Byc moze komus pomoge- poszukuje kilku osob zdecydowanych na wyjazd do pracy do Norwegii. Rolnictwo, sezon (lipiec-pazdziernik), legalnie oczywiscie. Prosze napisac cos o sobie: lenka-norw@wp.pl Odpowiem tylko wybranym osobom. Po wstepnej wymianie korespondencji nawiaze kontakt telefoniczny.
witam! poszukuje pracy dla mnie i mojego chłopaka.pracowalismy w ogrodnictwie przy kwiatach,pomidorach,sałacie itp.poszukujemy cos na dłuzszy okres czasu.prosze pomoż.moj adres elutka1984@gmail.com
alert