Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zamknij[X]
akceptuję regulamin
zdjecie uzytkownika
lorena - 2008-06-01 08:05:03 odpowiedz | cytuj
Zapraszam panie do wymiany doświadczeń... Temat jest gorący i coraz bardziej popularny w Polsce. I tę sytuację właśnie wykorzystuję polscy pośrednicy... Już wiem jak i do czego są zdolni - muszę się za nich wstydzić w tym niemieckim kraju... Właśnie z rąk takiego jednego próbuję się uwolnić ... Uważajcie Drogie Panie ... i nie pozwólcie się w taki bezwzględny i ślepy sposób wykorzystywać ... - odrobina odwagi ... Jesteście tutaj, w Niemczech i dla Niemców prawie na wagę złota - warto mieć tę świadomość ..
zdjecie uzytkownika
lato - 2009-02-26 13:41:13 odpowiedz | cytuj
szukam kontaktu z pracodawcami jako opiekunka osób starszych
zdjecie uzytkownika
danuta - 2009-04-24 14:07:30 odpowiedz | cytuj
Jak najbardziej masz rację.Pracowałam tam przez 5 mies.Pośrednicy zarabiają na nas jeszcze raz tyle.Mnie wysłał pośrednik z Bydgoszczy,to w/g tego co mówił Niemiec (pokazywał papiery)pośrednik na mnie zarabiał drugie tyle.Jest to zaprawdę skandal..No ale więcej z nimi nie wyjadę.Teraz negocjuję z innym.
zdjecie uzytkownika
Bogna - 2009-06-04 17:50:55 odpowiedz | cytuj
pracowałam już wiele miesięcy przez firmę ale to jest niestety tak jak piszecie podły wyzysk. Firma bierze od rodziny 2300 euro a mi płaciła 750! I to za 14 godzin na nogach i wstawanie w nocy.Czy znacie drogie koleżanki jakąś porządną,godną zaufania i uczciwą firmę bo chciałabym nadal pracować jako opiekunka(tak naprawdę to muszę a nie chcę bo nie mam innej pracy w Polsce).Proszę odpiszcie mi.
pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
halina - 2009-06-25 13:31:30 odpowiedz | cytuj
mialam kontakt z kilkoma legalnymi-wszedzie to samo.Np.Pro.... oklamala mnie,ze osoba nie choruje na nieuleczalnego,zarażliwego wirusa +HCV/bo pytalam/.Wiec zawrocilam spod domu.Na wlasny koszt.Inna, C... trzy razy usiłowała tę chorobe zataic.Byc moze te panie zarazily sie tym,lub innym paskudztwem,i teraz "odgrywaja"sie na innych?Faktem jest,ze dostajemy ok.800-1000 E za prace przy DWOCH osobach,(0 tej drugiej nie wspominaja)bez jednej chocby godziny wolnego,przy kilkakrotnym wstawaniu w nocy.Namawiaja do zakladania dzialalnosci w Polsce,a to pułapka-predzej czy pozniej Urz.Skarbowy dopatrzy sie,ze tu nikt nie dziala,a faktury tylko z Niemiec.Moze w kilka osob warto stworzyc cos legalnego,stowarzyszenie np?Jak myslicie?

Doszkalający kurs języka niemieckiego 60h za DARMO
Zapisz się już dziś!

zdjecie uzytkownika
annuszka - 2009-08-09 11:20:57 odpowiedz | cytuj
Pracuje jako opiekunka juz pare lat,nie raz zastanawialam sie nad zalozeniem Stowarzyszenia Opiekunek Starszych w Niemczech.Zapraszam do wymiany doswiadczen w pracy w Niemczech.
Moj mail-a-djazuk3@tlen.pl
zdjecie uzytkownika
annuszka - 2009-10-07 16:23:40 odpowiedz | cytuj
Sorry,do adresu mailowego wkradl sie blad-powinno byc
a-djaczuk3@tlen.pl.
Zapraszam do wymiany pogladow.
zdjecie uzytkownika
Nick - 2009-10-28 17:18:51 odpowiedz | cytuj
Witam ja popieram Pania zgadza się firmy są nielegalne. Ja też pracuję przy opiece i szukam teraz na własną reke to się lepiej opłaca. Rodzina jest zadowolona i ja bo firmy nielegalnie pobierają od rodziny 2000eu. a nam płaca 1000eu. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Nowy - 2009-11-11 03:08:09 odpowiedz | cytuj
A co będzie jeśli się spakuję i wyjadę bo organizm i psychika nie wytrzymuje? Spię 5 godzin na dobę i żadnego dobrego słowa tylko ciągłe narzekanie.Czy wszystkie te osoby są takie ?
zdjecie uzytkownika
halina - 2009-11-12 13:33:27 odpowiedz | cytuj
to ci nie zapłaca,bo porzuciłas pracę!niektore firmy umieszczaja klauzule-"wynagrodzenie zalezne od zadowolenia klienta".Jak wdepnelas w cos takiego-to bierz po zakonczeniu referencje.oni daja bez problemu.Wytrzymaj,referencje sa wazne.A nie wydarzyla sie jakas katastrofa w domu,np.corka urodzila przedwczesnie i musisz koniecznie wczesniej zjechac,bo ziec pracuje w Angli?Ale nie narzekaj do firmy-wręcz przeciwnie,powiedz,ze chetnie tam wrocisz,niech wyślą na twoje miejsce swojego pupilka,i dostanie w d...Pa!Trzymaj sie!
zdjecie uzytkownika
Natalia - 2009-11-18 09:56:46 odpowiedz | cytuj
Witajcie ja tez juz to przerabialam i tak jest wszedzie,mam za soba 2 firmy,biora za prace 1700e od pacjenta a placa 970e.NORMALKA.pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
ruda - 2009-12-02 09:00:40 odpowiedz | cytuj
ostrzegam przed pośredniczką panią ania .w.z mieszkowic pobiera characz i to duzy wysyla kobiety do niemiec oklamujac je ze piniadze ktore pobrala to za przejazd a okazuje sie ze trzeba samemu zaplacic,malo tego to niemieckie rodziny tez robi na szaro ostatnio odemnie wziela kase niedosc ze przez miesiac mnie zwodzila z praca to jak zrezygnowalam z wyjazdu niechce mi pieniedzy oddac opowiada mi ze je wyslala i zaginely na poczcie to bajkiwysyla kobiety nielegalni kase bierze dla siebie ,moze policja sie nia zainteresuje i urzd skarbowy bo ja to zglosilam nie daruje moze pieniedzy nie odzyskam ale nie bedzie zerowala na opiekunkach
zdjecie uzytkownika
Ela - 2009-12-02 22:48:28 odpowiedz | cytuj
Powiem Wam drogie Panie, ze nie do konca zozumiem Wasze wyliczenia. Narzekacie na to, ze firma bierze raz tyle od klienta a czy ktoras z reka na sercu powiedziala slowo, ze firma za nas placi zus, odprowdza zaliczke na podatek, ponosi inne koszty zwiazane z legalnym zatrudnieniem i czesto wysluchuje od klienta tego, ze niejedna Pani sie po prostu obija??? Troche wdziecznosci. Ja trafilam do bardzo dobrej firmy ale polecilam jedna osobe do pracy ktora narobila mi wstydu i co??? I o tym sie nie pisze a czesto to agencje maja nieprzyjemnosci z takimi marnymi pracownicami. Ja jestem bardzo zadowolona.
zdjecie uzytkownika
Ela - 2009-12-02 22:48:41 odpowiedz | cytuj
Powiem Wam drogie Panie, ze nie do konca zozumiem Wasze wyliczenia. Narzekacie na to, ze firma bierze raz tyle od klienta a czy ktoras z reka na sercu powiedziala slowo, ze firma za nas placi zus, odprowdza zaliczke na podatek, ponosi inne koszty zwiazane z legalnym zatrudnieniem i czesto wysluchuje od klienta tego, ze niejedna Pani sie po prostu obija??? Troche wdziecznosci. Ja trafilam do bardzo dobrej firmy ale polecilam jedna osobe do pracy ktora narobila mi wstydu i co??? I o tym sie nie pisze a czesto to agencje maja nieprzyjemnosci z takimi marnymi pracownicami. Ja jestem bardzo zadowolona.
zdjecie uzytkownika
tess - 2009-12-11 11:42:02 odpowiedz | cytuj
chciałam się zapytać: pracuję jako opiekunka za pośrednictwem ostatnio zadzwoniono do mnie że muszą rozwiązać umowę o pracę bo nie mogę pracować dłużej niż 184 dni w roku na podstwie umowy o pracę (w przeciwnym wypadku muszę w niemczech płacić podatek itp). Może orientujecie się czy jest to prawda czy firma próbuje coś kombinować. Może znacie jakąś stronę gdzie znajdę potrzebne mi informacje z góry dziękuję.

Uwaga! Mamy ofertę pracy dla Ciebie - Praca dla Opiekunek Osób Starszych w Düsseldorf
Zarobki 1500€ , od zaraz! Skontaktuj się z nami...

zdjecie uzytkownika
Iwka - 2009-12-15 22:04:23 odpowiedz | cytuj
Jestem w tym temacie.Pracowałam u dwoch rodzin u ostatniej 6miesięcy.Obecnie poszukuję pracy.duzo jezdziłam samochodem u podopiecznej.Jeżeli byl by jakiś kontakt to proszę 48 662 334171
zdjecie uzytkownika
halina - 2009-12-16 15:48:04 odpowiedz | cytuj
droga Elu-i co z tego,ze W POLSCE płacą na ZUS?Zresztą tylko ZLECONE,tj.bez chorobowego.Ja z przyczyny pacjentki doznałam powaznego urazu,rehabilituję się sie juz od 2m-cy,prywatnie,bo wiadomo,jakie są terminy.Zdrowie straciłam,teraz tracę-pieniądze i ew.zarobki.Firma>gwarantowalaczarną lista,jak wrócę,teraz udaje głupa i nie zgłasza wypadku do ZUS.wIĘC ZA CO BRAŁA PIENIĄDZE?ZA ADRES?
zdjecie uzytkownika
halina - 2009-12-16 15:55:47 odpowiedz | cytuj
przeprasam,wkradł sie bład:firma Per...gwarantowala druk 101 i EKUZ,nie dala,teraz udaje glupa i nie zgłasza wypadku przy pracy do ZUS.Lekka praca?!Podopieczna wymusliła zbieranie(rączkami,nie grabiami,nie maszyną,która byla)opadlych liści na 2ha ogrodu-to zapytano czy nie moge tego zrobic!! 2 ha,ręcznie!!
zdjecie uzytkownika
pampers - 2009-12-16 19:50:49 odpowiedz | cytuj
Witam to jest taka mała informacja znaleziona na ogłoszeniach może komuś pomoże '' Witam wszystkie panie ,ktore pracuja w domach prywatnych lub chca zaczac prace w roli Opiekunka Osob Starszych!!!!!!!!
Nie dajcie sie oszukac!!!!!br /Badzcie cwansze i madrzejsze!!!!!24godzinna opieka osob starszych w Niemczech jest nielegalna jest to czyste wyzyskiwanie Polek !!!!!!!!!!!!!!!br /
Jesli jakas agencja was zatrudnia to zarabiaja na was od osoby 1000euro a Wy dostajecie ochlapy 950-1200 euro w zaleznosci od znajomosci jezyka i doswiadczenia!!!!!!br /Co to jest 950 czy 1200 euro za prace ktora trwa 24 na 24 nonstop!!!!to smieszne wyplaty!!!!!br /Panie siedzace w takich agencjach gowno wiedza co sie w prywatnych domach dzieje nie maja pojecia jak taka praca jest ciezka!!!!!br /
Dodatkowo nie mowia calej prawdy!!!!! To ja wam podpowiem jak kombinowac by zastac na stale w niemczech i pracowac zyc jak czlowiek!!!!!!br /Dodatkowo badzcie kobety madrzejsze !!!!!br /Jest szansa jesli ktoras z was bardzo dobrze zna Jezyk niemiecki to po pierwsze przegadajcie do dzieci pacjeta/ki zeby was zameldowali nie tylko tam gdzie sie jest i gdzie sie u chorego przebywa ale rowniesz w biurze dla cudzoziemcow zeby wydali wam tam pozwolenie na pobyt w niemczech i z tym papierkiem trzeba isc do biura pracy tam tez sie zameldowac i automatycznie dostajecie pozwolenie na rok na prace !!!!br /Jak wam to roczne pozwolenie na prace minie to automatycznie dostaje sie od urzedu pracy pozwolenie na zawsze!!!!!!br /
I jak juz sie taki swistek ma to mozecie takie polskie agencje kopnac za przeproszenie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i poszukac sobie pracy u niemcow na nimieckich sto razy lepszych warunkach!!!!!!!/ppJa tak zrobilam i dostalam pozwolenie na pobyt i prace bez ograniczen dostalam sie do domu spokojne starosci i w koncu mam zycie !!!!!br /pracuje po 6,5 -5,5 godziny dziennie a reszte mam wolne i moge w koncu korzystac z zycia i zyc jak normalny cywilizowany czlowiek!!!!A nie jak wiezien!!!!!br /Praca przy opiece 24ro godziinnej to nic tylko udreka i wiezienie!!!!!!!!/ppNie badzcie glupie!!!!Bo pozwolenie na to zawsze sie dostanie!!!!br /Niemcy wola takie meldunki bo placi ktos podatki i oni zarabiaja a Wy pozniej macie zycie!!!!!!!!br /Pozdrawiam wszystkie panie!!!!!!''
zdjecie uzytkownika
Krysia - 2009-12-28 20:45:53 odpowiedz | cytuj
Nie rozumiem jak połowe biorą agencje? A jakie wynagrodzenie liczycie może netto na rekę? A liczyłyscie zus i podatek bo ja np. pracuje legalnie i agencja odprowadza za mnie około 800zł zusu i 300 podatku to może tego nie liczycie. to państwo nasze nas okrada zdzierajac takie daniny. Nie wiem przez jakie agencje pracujecie ja mogę z ręka na sercu polecić mojego obecnego pracodawcę. Jakbyście chciały sprawdzic ile to dokładnie tych składek wychodzi to dzwoncie na numer telefonu 0523705340 i proście do telefonu panią Elizę albo Kasię. Mnie zatrudniała pani Kasia i jestem bardzo zadowolona zawsze jak mam problem to mogę do niej zadzwonic i sie zapytać.
zdjecie uzytkownika
pampers - 2009-12-30 19:39:57 odpowiedz | cytuj
Doradztwo ds. opiekunczych Danuta Huptas na terenie Niemiec oferuje
kontrakty dla Agencji oraz opiekunek z dzialalnoscia PL lub DE

1 osoba do opieki od 1600 do 2000 € brutto / m-c
2 osoby do opieki od 2000 do 3000 € brutto / m-c

zdjecie uzytkownika
Edyta - 2010-01-05 10:38:14 odpowiedz | cytuj
Tak święta racja.JA pracuje dopiero 3 miesiąc jako opiekunka osoby niepełnosprawnej.Jestem przy rodzinie ( 4osoby), mam swoje mieszaknie obok.Nie jest żle ale ta właśnie dyspozycyjnośc przez 24 godz na dobę.Tez byłam przez firme zatrudniona , faktycznie 60 % firma bierze a do Zus odprowada od najniższego wynagrodzenia.TAk , koleżanko , masz rację , najlepiej na własna rękę , meldunek ,rejestracja w urzędzie pracy niemieckim itd.Tez sie usilnie uczę niemieckiego kurs internetowy z lektorem przez internet a jestem teraz w Niemczech to mam naturalne warunki do pogłębiania języka.Powiedz mi jeszcze jeśli to nie tajemnica, jakie sa zarobki w domu spokojnej starości w Niemczech?Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Atka - 2010-01-07 15:32:05 odpowiedz | cytuj
Witam
Właśnie szukam pracy w Niemczech, przy opiece osoby starszej.
Jeśli może mi Pani pomóc, to proszę o kontakt
Mój nr tel. 508-284-560.
krotskrzyp@wp.pl
Z góry dziękuję
Beata Skrzypczak
zdjecie uzytkownika
Edyta - 2010-01-07 21:03:07 odpowiedz | cytuj
wysłałam do Pani emaila.prosze go przeczytać.pozdrawiam E
zdjecie uzytkownika
pampers - 2010-01-08 19:48:33 odpowiedz | cytuj
Witam to jest taka mała informacja
znaleziona na ogłoszeniach może komuś pomoże -----to był tekst znaleziony.

Uwaga! Mamy ofertę pracy dla Ciebie - Praca dla Opiekunek Osób Starszych w Köln
Zarobki 1500€ , od zaraz! Skontaktuj się z nami...

zdjecie uzytkownika
edyta - 2010-01-08 22:55:05 odpowiedz | cytuj
to jest też tekst znaleziony---trzeba się zastanowić

Tymczasem po tekście odezwały się do nas opiekunki, którym Huptas pomagał w znalezieniu rodziny.

- Zawiózł mnie gdzieś na wieś, zostawił bez żadnej umowy z ciężkim przypadkiem chorego i przez trzy dni w ogóle nie odbierał telefonu - opowiada jedna z nich, ale nazwisko chce pozostawić do wiadomości redakcji. Dodaje, że jej następczyni jest teraz w identycznej sytuacji. - Zerwałam więc z nim współpracę, ponieważ nie mam zamiaru o wszystko się prosić. Ale najgorsze w nim jest to wypytywanie o innych pośredników, z którymi się współpracowało. Chce, żeby mu pokazać umowę i inne dokumenty, ale na umowach się nie zna, sama miałam ją sobie napisać - żali się.

- Owszem, może i można zarobić u niego parę euro więcej niż u innych, ale nie chcę takim kosztem.

Inna z pań Zając ma jeszcze gorsze zdanie: - To oszust i tyle - mówi. - Kilka lat temu obiecywał mi pracę u rodziny, miałam zacząć od 1 września. Załatwiłam koleżankę na zastępstwo, bo mogłam wziąć urlop od 18 września, a on ją już u tej rodziny zostawił. To mogę oczywiście zrozumieć, ale ja zostałam na totalnym lodzie. A kiedy postarał się o inną rodzinę, to tylko na miesiąc, a nie obiecane co najmniej trzy. Zawiózł mnie tam i urwał się z nim kontakt, zupełnie. W dodatku zabrał mi paszport i bilet. Ale żeby wziąć ode mnie 100 euro haraczu z 1000, które dostałam od rodziny, to już się znalazł - wyrzuca.

- On brał jeszcze od tej rodziny 500 euro dla siebie, czyli zarabiał na mnie aż 600 euro - dodaje. Nie chce podać nazwiska, ponieważ Huptas nie załatwił jej legalnych papierów i pracowała na czarno.

Huptas jednak idzie w zaparte i uważa, że nic takiego nie miało miejsca. - To trzeba udowodnić, niech więc te panie, które mi coś zarzucają, przedstawią na to dowody - stwierdza i dodaje, że prokuratura i sąd wykażą, kto ma rację, zapowiadając dalszą walkę z, jego zdaniem, nieuczciwymi pośrednikami. Mówi, że składa zawiadomienia w niemieckiej prokuraturze.

zdjecie uzytkownika
jarbar@wp.pl - 2010-01-09 14:14:49 odpowiedz | cytuj
Za miesiac mam podjac prace w Niemczech jako opiekunka.Mam prosbe do Pań,które juz mają pewne doświadczenie w tym temacie.Wyjade za pośrednictwem agencji,na co zwracać uwagę,jak nie dac się oszukać,na co szczególnie zwracać uwagę w kontaktach z rodziną podopiecznej? Z góry dziękuję za wszelkie porady!Basia.
zdjecie uzytkownika
pampers - 2010-01-10 10:26:26 odpowiedz | cytuj
Witam a zatem może wypowiedzą się Panie jakie są dobre firmy a jakie kiepskie.Gdzie jest żle a gdzie dobrze.
zdjecie uzytkownika
Yorka - 2010-01-10 19:27:52 odpowiedz | cytuj
Witam Panie
Czy wspołpracowałyscie z jakas agencja naprawdę uczciwa? czy sa takie w ogóle? na kilku sie zawiodlam i poszukuję teraz uczciwej, dziekuję za odpowiedz
zdjecie uzytkownika
Yorka - 2010-01-10 19:28:39 odpowiedz | cytuj
Witam Panie
Czy wspołpracowałyscie z jakas agencja naprawdę uczciwa? czy sa takie w ogóle? na kilku sie zawiodlam i poszukuję teraz uczciwej, dziekuję za odpowiedz
zdjecie uzytkownika
jarbar@wp.pl - 2010-01-11 17:04:57 odpowiedz | cytuj
Mam prośbę do Pani, która pisze jako "pampers".Jezeli nie sprawi to Pani kłopotu,to bardzo proszę o Pani adres meilowy.Chciałabym z Panią porozmawiać o pracy w Niemczech.Mój adres znajduje się w tytule postu.Basia
zdjecie uzytkownika
aga - 2010-01-11 23:45:01 odpowiedz | cytuj
witam pracuje na umowe jestem zadowolona ja dostaje bezposrednio od niemcow pieniadze na reke albo na konto.mam1500e na reke dni swiateczne platne100procent,mam agencje z niemiec mdt Pan modrzynski ma na necie strone.pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Yorka - 2010-01-12 20:15:10 odpowiedz | cytuj
Czy ktoras z Pan pracowała dla Gliwickiego Centrum opieki lub firmy Doradca Ewa Prus? bardzo proszę o opinie, dziekuje z gory!
zdjecie uzytkownika
pasten - 2010-01-12 22:36:58 odpowiedz | cytuj
na gliwickie centrum opieki to prosze uwazac,oszusci jakich malo.oszukali mnie i pare kobiet.za to ze powiedzialam rodzinie ze przyjedzie zmienniczka bez niemieckiego firma nie wyplacila mi ani grosza za miesiac uczciwej pracy.pomimo zalozenia cywilnej sprawy w sadzie,z grubymi dowodami przede wszystkim referencjami od rodziny sprawa ciagnie sie od czerwca 2008 roku do dzis ani widu ,ani slychu.wczesniej GCO mialo swoje forum,zaczely sie wypowiadac oszukane kobiety Ewa W.zamknela forum i po krzyku .dalej wykorzystuje biedne kobiety ktore zostawiaja na dlugie miesiace swoje rodziny,czasem tez male dzieci jadac za chlebem,dostaja w zamian stek wyzwisk,czasem cisze w telefonie i zszarpane nerwy.Nie jestem jedyna poszkodowana osoba
zdjecie uzytkownika
lucyś - 2010-01-13 08:59:45 odpowiedz | cytuj
ja pracuje jak opiekunka od 3 lat pracowałam w strasznych domach przeszłam piekło bo nie znałam języka nauczyłam się jednego umiesz liczyć licz na siebie dziś pracuje w miarę normalnym domu ale wiem ze trzeba się szanować bo jak pozwolisz sobie na zbyt wiele to wejdą ci na głowę bo myślą że jeśli nam płacą to jesteśmy ich własnością trzeba nauczyć się mówić NIE NIE NIE
zdjecie uzytkownika
aga - 2010-01-13 13:24:11 odpowiedz | cytuj
tak popieram pania ja pracuje 6lat a mam 31lat i tez nie dam sie pracuje legalnie ale swoje co mam powiedziec mowie nie bojac sie ze strace prace jak nie ta to inna.a w tej chwili trafilam bardzo dobrze nie mam na co narzekac,nie mozna im pokazac ze my wszystko musimy.pozdrawiam zycze powodzenia,)
zdjecie uzytkownika
yorka - 2010-01-13 14:00:02 odpowiedz | cytuj
Faktycznie, w Gliwickim Centrum nikt nie odbiera telefonu, moze juz zlikwidowali sie? a agencję Helper24 tez z Gliwic ktoraś z Pań zna? to nowa, w pażdzierniku powstałą i zastanawiam się czy wiarygodna?
zdjecie uzytkownika
krysia - 2010-01-14 09:21:24 odpowiedz | cytuj
witam, najbardziej polecam firmę INTER JOB z Lubina. zawsze jade od nicj i jestem bardzo zadowolona..pozdrawiam was Panie.
zdjecie uzytkownika
kselwent - 2010-01-14 11:10:06 odpowiedz | cytuj
witam , piszecie o Agencji w Niemczech ( mdt Modrzyński) , która zatrudnia Polki do opieki i która jak zdążyłam zauważyć cieszy się dobrą opinią , czy może mi ktoś podać więcej inf na temat tej Agencji , zastanawiam się pracą jako opiekunka i szukam różnych firm , które się tym zajmuja , miałam jechać przez Promedice24 , ale po przeczytaniu tylu negatywnych opinii jestem w kropce i nie wiem już gdzie szukać dobrej Agencji , żeby nie zostać oszukaną
zdjecie uzytkownika
emilek1 - 2010-01-14 17:05:26 odpowiedz | cytuj
witam ,jesli ktos chcialby mi podac namiary na posrednikow kierujacych do opieki ,BEDE WDZIECZNA pozdrawiam TERESA
zdjecie uzytkownika
aga - 2010-01-14 18:12:47 odpowiedz | cytuj
witam ja jezdze z mdt od Modrzynskiego na necie ma swoje dane ja jestem zadowolona moja kolezanka tez jezdzi i ma tez super prace.Tam nic nie placisz za zalatwienie i ty dostajesz do reki pieniadze albo na konto jak chcesz .zwrot kosztow podrozy tez placa.musisz do niego meilem wyslac CV masz na jego stronie nr tel tez.kiedys wspolpracowal z paniami z Jeleniej Gory ale teraz on operuje praca ma ciekawe oferty musisz tylko dobrze wypelnic Cv i swoje wymagania tam podajesz tez mies zarobek ja tyle co podalam mam.dni takie jak wielkanoc i inne swieta koscielne wazne narodowe niemiec masz 100procent platne takze polecam.ale nie decyduj sie na promedika i intercare oszusci pozd powodzenia postaram sie podac dane modrzynskiego
zdjecie uzytkownika
AN. - 2010-01-14 18:23:10 odpowiedz | cytuj
Witam.Zastanawiam się nad podpisaniem umowy Prom.24 oferują kurs j.niemieckiego oczywiście bez płatny czy któraś z Pań wie ile w tym prawdy?DZIĘKUJE.
zdjecie uzytkownika
AN. - 2010-01-14 18:51:56 odpowiedz | cytuj
DZIĘKI.
zdjecie uzytkownika
pampers - 2010-01-14 20:11:00 odpowiedz | cytuj
Tak trzymać dobre firmy chwalić a złe piętnować szczególnie że to rodzime firmy a tak Nas cykają.
zdjecie uzytkownika
AN. - 2010-01-14 20:57:33 odpowiedz | cytuj
Witam czy któraś z Pań może mi polecic agencje w Bydgoszczy.
zdjecie uzytkownika
aga - 2010-01-14 22:59:52 odpowiedz | cytuj
przeczytaj post z pierwszej strony forum tam sie pani wypowiada na temat agencji z Bydgoszczy mam duzo znajomych w niemczech.slyszalam tez nich ale nie za dobre noty maja.naciagaja.nie chce chwalic agencji z ktorej jezdze ale pisze bo mam niezla prace moja kolezanka tez od nich jezdzi jest ok.musisz szukac niewiem czy znasz niemiecki bo jak tak to spoko sobie bedziesz radzic ja jezdze6lat a teraz siedze prawie caly czas robota spoko.powodzonka
zdjecie uzytkownika
Aneczka - 2010-01-15 17:03:39 odpowiedz | cytuj
Witam.Z uwaga przeczytałam wszystkie wpisy.
Ja miałam kontakt z firma z Katowic:Personel Solutions...zarobki zaczynały się od 800 euro.Byłam zawsze zadowolona z Firmy i rodzin u których pracowałam.Firma oferuje darmowy podstawowy kurs języka niemieckiego, po którym obiecuje pracę.Różnie z tą ofertą bywa.Przypuszczam ,że pracę dostają znajome ,protegowane lub rodzina....o reszcie przypominają sobie wtedy ,gdy brakuje obsady....
Na początku obiecywane było ,że co roku stawka wynagrodzenia będzie wyższa ,że będzie płatny urlop .Już trochę czasu oczekuję na oferte ,niestety......nie ma ani podwyżki , ani nie było nigdy płatnego urlopu.Za to czesto zmianiała sie obsługa.
Mam doświadczenie w opiece ,mam aktualne prawo jazdy ,język niemiecki znam.....może Ktoś z Was zechce mi podac namiary na Firme ,Agencje....Zrobiłam sobie 2 listy : czarna i faworytów .
Powinnyśmy głośno o tym mówić ,by ustrzec koleżanki przez złem lub chwalić ,by inne też były zadowolone.
Pozdrawiam i życzę cierpliwości ,wysokich zarobków ,zdrowia.......

A propos Firmy mdt marcel modrzynski.....przegladałam stronki i nie odnalazłam ankiety dla opiekunek .Może przeoczyłam? Jeżeli wiecie gdzie szukać ,to proszę o linka.
zdjecie uzytkownika
Opiekunka ze stazem:) - 2010-01-15 18:09:01 odpowiedz | cytuj
Moi kochani opiszę wam tez jak potrafią odpłacic sie polskie opiekunki w zamian za dobre serce.Otoz jezdze juz 10 lat na wlasną rekę do niemiec.Ostatnio z siostrą mialysmy babcie bardzo chorą ktorej dni byly policzone.W tym czasie przyszla do mnie sasiadka mojej babci prosic mnie abym znalazla jej kogos do opieki.Nie majac nokogo zadzwonilam do znanego przewoznika zeby mi kogos znalazl jednorazowo.I znalazl.Pani zgodziala sie na jednorazowy pobyt.Nasza babcia w tym czasie zmarla. Dzwonie do tej osoby co ją wsadzialam na tą prace a ona mi na to zebym zapomiala o tej pracy bo ja zmieni kolezanka..Powiedziala ze mam kontakty to zebym sobie szukala.Zaznaczam ze nie wzielam ani grosza za prace.I CO POWIECIE?????
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-01-15 23:02:37 odpowiedz | cytuj
aga - 2010-01-14 18:12:47

witam ja jezdze z mdt od Modrzynskiego na necie ma swoje dane ja jestem zadowolona moja kolezanka tez jezdzi i ma tez super prace.Tam nic nie placisz za zalatwienie i ty dostajesz do reki pieniadze albo na konto jak chcesz .zwrot kosztow podrozy tez placa.musisz do niego meilem wyslac CV masz na jego stronie nr tel tez.kiedys wspolpracowal z paniami z Jeleniej Gory ale teraz on operuje praca ma ciekawe oferty musisz tylko dobrze wypelnic Cv i swoje wymagania tam podajesz tez mies zarobek ja tyle co podalam mam.dni takie jak wielkanoc i inne swieta koscielne wazne narodowe niemiec masz 100procent platne takze polecam.ale nie decyduj sie na promedika i intercare oszusci pozd powodzenia postaram sie podac dane modrzynskiego

czy nie znajac niemieckiego tez mozna tam pracowac ,czy raczej nie ma szans?bardzo potrzebuje kasy i chwyce sie wszystkiego. tylko boje sie byc wykorzystana przez biuro. pozdrawiam cieplutko
zdjecie uzytkownika
aga - 2010-01-16 00:11:04 odpowiedz | cytuj
mozesz ale nie wiadomo gdzie trafisz niekiedy sa oferty gdzie starzy mowia po polsku albo angielsku.ja tez jak przyjechalam nie znalam jezdze pare lat nauczylam sie wiem ye bez jezyka ciezko ale jak ktos chce to ksiazki i uczyc sie,trudno mi tobie powiedziec ze bedzie ci lekko [[
x