Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
nikoś - 2012-07-05 19:31:56 odpowiedz | cytuj
To nie ważne że nie ma truskawek,male zbiory ważne że szefowa z całym dworem ma się dobrze i kasa leci a chołota ma co chciala.
zdjecie uzytkownika
kATE21 - 2012-07-06 14:20:44 odpowiedz | cytuj
ja od maja byłam tam na zbiorach i wróciłam 3 tyg wcześniej z przyczyn osobistych. fakt tego roku kiepsko z truskawkami ale to zapewne przez pogode która była ciulowa:( ogólnie jest ciężko bo są zakwasy ale dla chcacego nic trudnego.zarobić też można.odpoczywałam w polu kiedy chciałam i aliłam i nikt mi uwagi nie zwracał. ale P.(usunięte przez administratora) to bardzo miła i wyrozumiała kobieta naprawde.i nie słyszałam zeby krzyczała albo upinała kogos.za rok napewno sie tam wybiore
zdjecie uzytkownika
zofia - 2012-08-21 21:09:06 odpowiedz | cytuj
W tym roku od kwietnia do czerwca miałam okazję pracować u Pani (usunięte przez administratora). Mam inne zdanie niż większość negatywnych opinii. Praca nie była lekka, ale to było do przewidzenia jadąc na zbiór truskawek. Warunki lokalowe było w porządku, jedzenie też całkiem dobre. Pani (usunięte przez administratora) jest osobą życzliwą, w stosunku do naszej grupy była miła i pomagała, gdy pojawiały się jakieś problemy.
zdjecie uzytkownika
Mika - 2012-08-23 21:02:21 odpowiedz | cytuj
Ta wypowiedż o jakaś ściema,Chyba pochodzisz z jakejś wiochy i nigdy nie widziałaś świata .żeby tak koloryzować p. (usunięte przez administratora)jest to oszustka i tyle. Pięknie jest dopoki nie pojedziesz.a do tego jej mąz to już jest normalnie porażka.Skad taki (usunięte przez administratora) tam się wziął .Naubliżać ,wyzywać to jego domena.To jakiś prostak z pod ciemnej gwiazdy,niedouczony wychowany w lesie z dala ludzi bo inaczej można okreslić takiego typa.
zdjecie uzytkownika
justyna - 2013-01-17 17:33:48 odpowiedz | cytuj
Jestem szatynka!dostalam 1000zl kary poniewaz wogole nie pojechalam cztajac te opinie!!!idiotka
zdjecie uzytkownika
karolina - 2013-04-03 20:24:09 odpowiedz | cytuj
Kto wybiera sie tam 1 czerwca?
zdjecie uzytkownika
truskawkowiczka - 2013-04-07 19:32:43 odpowiedz | cytuj
Ja jadę 1 czerwca. Słyszałam wiele pozytywnych jak i negatywnych opinii o tym miejscu i mimo wszystko jadę. Jestem pozytywnie nastawiona. Znajomi mówią, że owszem praca jest ciężka, ale dla chcącego nic trudnego. To nie urlop przede wszystkim... Pracowałam już na plantacji więc mniej więcej się orientuję jak to jest. Dla osób, które nigdy nie pracowały w polu truskawki to nie lada wyzwanie. Dla takich właśnie proponuję na początek np. pracę w sadach, bo jest dużo lżejsza.
zdjecie uzytkownika
karolina - 2013-04-09 18:57:02 odpowiedz | cytuj
ja rowniez wybieram sie tam 1 czerwca. staram sie nie brac tych opini do siebie i z optymizmem patrzyć w przyszlosc! :)
zdjecie uzytkownika
- 2013-04-09 22:34:16 odpowiedz | cytuj
Ja mam maturę na głowie, więc jestem mistrzem pozytywnego myślenia;-)
zdjecie uzytkownika
Asia - 2013-04-15 22:10:50 odpowiedz | cytuj
Jeśli chodzi o prace to jak się chce to nie jest źle. Wszystko chodzi o zarobki, na prawdę marne. Zobaczycie same. Powodzenia :)
zdjecie uzytkownika
tytyryty - 2013-05-04 13:14:22 odpowiedz | cytuj
ja jade 1 czerwca, bylam tez w tamtym roku i nie jest tak zle tam !:D
zdjecie uzytkownika
maturzystka - 2013-05-05 20:39:55 odpowiedz | cytuj
Witam. Jedzie ktoś może w terminie 1 lipca? Ja jadę z koleżanką pierwszy raz. Moja ciotka jeździ tam od paru lat i wcale nie narzeka także mam nadzieję, że my też sobie poradzimy.
zdjecie uzytkownika
Gabi - 2013-05-15 12:53:08 odpowiedz | cytuj
Nie wisz czy sa wolne jeszcze miejsca na Lipiec
zdjecie uzytkownika
desktruktor - 2013-05-19 23:08:54 odpowiedz | cytuj
Witam i proszę o szybką odpowiedź. kto pilnuje tych kobiet, czy sa uzbrojeni mezczyzni przede wszystkim i czy maja moze kontakty z jakas (usunięte przez administratora), bo duzo czytam, znajoma pojechala i nie jest dobrze i musi sie znalezc ktos kto zrobi porzadekbo p.(usunięte przez administratora) zadarla tym razem z niewlasciwymi ludzmi i chce jak najwiecej info na temat ochrony tego miejsca. gruby pan cybulski jak mowicie to mu wspolczuje

PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ
zdjecie uzytkownika
Asia - 2013-05-24 21:59:18 odpowiedz | cytuj
Byłam tam dwa razy, nikt nas nie pilnował
zdjecie uzytkownika
lola - 2013-05-30 18:59:55 odpowiedz | cytuj
jakie zarobki za dwa miesiace?
zdjecie uzytkownika
ania - 2013-05-31 12:37:15 odpowiedz | cytuj
to zależy jak zbierasz w tamtym roku maksymalnie 1600 euro a były i takie które co roku jezdza i po 1000euro zarobiły
zdjecie uzytkownika
tytyryty - 2013-06-04 14:16:39 odpowiedz | cytuj
czy wie ktos na ktorego przelozony jest wyjazd z 1 czerwca??
zdjecie uzytkownika
Takatam - 2013-06-05 20:59:30 odpowiedz | cytuj
Tak. Ma być 15 czerwca dopiero;)
zdjecie uzytkownika
fab - 2013-06-08 22:24:59 odpowiedz | cytuj
moja zona jest tam od 04;06;13 na razie nie chce pisać opini ktos cos wie to dam @ do kontaktu
zdjecie uzytkownika
Aśka - 2013-06-27 19:06:27 odpowiedz | cytuj
No ja nie wiem gdzie ty tam widziałaś tych mężczyzn ?? Jak tam same kobiety są !
zdjecie uzytkownika
Delete - 2013-08-12 15:02:26 odpowiedz | cytuj
Byłam tam w tym roku i nigdy wiecej.Omal nie straciłam zdrowia.Poganiają,zastraszają traktują gorzej jak psa.Idac do wc w czasie zbiorów jednoczesnie musisz zabrac ze sobą kanapkę (oczywiście jeśli chcesz bo nie jestes głodna ) i jesc ja wąchając gówna i mocz z wc bo przerwy są tak krótkie ze nie zdązysz pojsc najpierw do wc a potem dopiero zjesc kanapke.Wiele razy po przyjeżdzie z pola gdy chciałysmy zrobic sobie coś ciepłego do jedzenia okazaywało się ze nie ma prądu i musiałas napić się wody i zjesc sam chleb.
Dziewczyny zostały wyrzucone prze (usunięte przez administratora)za to ze walczyły o większa stawkę za skrzynkę,poprostu wyrzuciła ich bo zażartowały że strajkują a tak nie było.Były bardzo chętne do pracy,starały się.Jednym słowem chciała pozbyć się osób ktore nie lubiały i na dodatek dostały kary po 20 Euro.Zadzwoniła po szefa i naopowiadała mu rzeczy które nie miały miejsca i je wyrzucił.
To jest wredna oszustka.Kazdej w nas w momencie podpisywania umów w Polsce mowiła co innego.Gdy zajechałysmy tam i każda z koleji przedstawiała to (usunięte przez administratora) mówiła to było kilka wersji.
Zarobki marne.Z każdym rokiem cena za mieszkanie i żywienie idzie w góre a za skrzynkę ,ktora ma wazyc ponad 7,50 kg idzie w dół.w tym roku było to 1.80.E.Burza,deszcz zbierasz i chodzą za tobą i cię gnębia,obrażają zastraszają.Można tam zwiariować.Dziewczyny po tyg czasu juz uciekały.Za nic dostajesz opie... i nie masz prawa się bronić bo to oni są mądrzejsi.Jestes chora musisz isc zbierac.
Dziękuje Bogu ze mam to juz za sobą.Mało sie zarobiło bo truskawek było mało a za czyszczenie pól prawie nic sie nie zarobi.
Nie polecam wam.
zdjecie uzytkownika
Anna - 2013-09-04 21:01:08 odpowiedz | cytuj
Bardzo trafnie opisana atmosfera i praca u (usunięte przez administratora).Szefowi wchodzi do dupy bez mydła no ale jeżeli cała rodzina mąz /gruby matoł/synowie,synowa oraz znajomki żeruje na pracy ludzi to tak jest.Nikomu nie polecam wyjazdu do pracy z (usunięte przez administratora).Przy podisaniu umowy to jest taka miła a potem szkoda gadać.Jeszcze te chamskie odzywki tego szefa (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Gwiazdeczka - 2013-09-24 20:23:51 odpowiedz | cytuj
Witam,na samym początku chciałam pozdrowić tych którzy byli w tym roku, w szczególności z grupy pani (usunięte przez administratora).Miałam okazje być 1 raz i wcale nie żałuje.Mało brakowało nie pojechałabym, przez te negatywne komentarze.Nie powiem łatwo nie było, najgorszy 1 tydzień. A póżniej z górki.Dużo osób zrezygnowało ale niema się co dziwić, jeśli ktoś nie jest nauczony roboty.Jadąc do Heinsberg trzeba być przygotowanym na wszystko, w szczególności mieć dobre zdrowie i też być silnym psychicznie.Do pani (usunięte przez administratora) nic nie mam , nie jest żadna oszustką.Jest w porządku, zawsze można z nią porozmawiać..W każdej robocie trzeba pracować, do wszystkiego można się przyzwyczaić. Pisania końca by nie było w skrócie wystarczy.Jeśli będę mieć możliwość to jeszcze pojadę.
zdjecie uzytkownika
Truskawkowiczka - 2013-09-27 22:26:17 odpowiedz | cytuj
Powiem tak. Nie będę nikogo obrażać, bo mija się to z celem. Chciałam tylko podzielić się wrażeniami z pobytu na tej plantacji. Pracowałam równe dwa miesiące, ale tylko dlatego nie zjechałam, ponieważ musiałabym płacić 50 euro kary za zerwanie umowy. Dodam, że mimo to blisko połowa osób z mojego turnusu zjechała. Praca ciężka, ale na to byłam w 100% przygotowana. Jeśli chodzi o zarobki to na innych plantacjach (również truskawek w Niemczech) można w 5 tyg zarobić taką kwotę jak u (usunięte przez administratora) w 8 tyg. Stawki za skrzynkę były skandalicznie niskie i nieadekwatne do jakości truskawek. Za kontenery mieszkalne i obiad dziennie odbijali ponad 9 euro. Warunki nie były takie złe, ale nie za takie pieniądze. Za szrot(zgniłki we wiadrze) nie płacili, jednak musieliśmy wszystko czyścić. Jeśli ktoś tego nie robił to był wracany i miał poprawiać. Ta nieszczęsną pracą zajmowały się panie rajkowe. Nieliczni mięli u nich fory. To co jest napisane w umowie to zwykłe mydlenie oczu. Nieraz pracowałyśmy po 13 godzin. Często okazywało się, że paru dziewczynom nie zostały zapisane skrzynki... Organizacja pracy jest tam na poziome przedszkola. Panuje istny chaos i nigdy nie wiadomo co i jak. Gdyby nie wsparcie przyjaciół to nie wytrzymałabym tam psychicznie. Nieliczni byli zadowoleni i deklarowali nawet, że przyjadą za rok. Nie wiem. Może uważają, że 1,5 tys za dwa miesiące szybkiego zbierania w dobrym sezonie to dobry zarobek... Przy czym średniaki i ci słabsi to mogą sobie pomarzyć o takich pieniądzach. Też czytałam to forum przed wyjazdem i nie wierzyłam. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć,że z większością negatywnych opinii się zgadzam a pod pozytywnymi nigdy bym się nie podpisała. Ja tam więcej nie pojadę i wam szczerze odradzam.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
juhigt - 2013-12-13 14:29:55 odpowiedz | cytuj
Ostrzegam wszystkich przed wyjazdem na truskawki w to miejsce.Szkoda waszego zdrowia i pieniędzy.Spróbujcie poszukać czegoś ale u innego pracodawcy.Przyjazd tu nie ma sensu.Nie wierzcie jej w to co opowiada u siebie w domu,to jest tylko mydlenie oczu i zakładanie klapek na oczy które spadają dopiero po przyjeździe tam, gdy jest już za późno. Wiem bo tam byłam.Kobiety są traktowanie jak pies gdy faceci mają lajcik ( tak na marginesie,faceci zarabiają 2 razy więcej a nie pracują ciężko)
Jeśli chcecie być zdrowe to tam nie jedzcie,nie ryzykujcie.
zdjecie uzytkownika
bozenaapolaonetpl - 2014-01-14 17:28:13 odpowiedz | cytuj
Dzien dobry ja sie wybieram 1 czerwca prosze mi napisac poniewaz ja jade pierwszy raz jak tam jest
zdjecie uzytkownika
Ohohoh - 2014-01-15 10:54:40 odpowiedz | cytuj
Cebulska to szmata
zdjecie uzytkownika
Andżelika - 2014-01-15 11:10:14 odpowiedz | cytuj
bozenaapolaonetpl:
to co piszą to wszystko prawda! Szczerze odradzam Pani tego wyjazdu, ponieważ to jest wykorzystywanie ludzi, (kobiet) do ciężkiej pracy za marne pieniądze. Pod koniec zbiorów, były tzw. czyszczenia pola. Trwało to ok. 2 godzin, w czasie upału, bez możliwości pójścia się napić. Czyszczenia pola polegało na zdzieraniu folii, na której było pełno ziemi, nieraz wychodziłyśmy jak Murzynek Bambo. Zarobki słabe, warunki mieszkaniowe słabe(za te pieniądze), jedzenie(zawsze trzeba było sobie doprawić), ale za to desery do obiadu były przepyszne :)
nie ma łatwo, bezwzględu na to jaka pogoda trzeba pracować ostro, żeby się czegoś dorobić.
zdjecie uzytkownika
kaja - 2014-02-23 15:50:21 odpowiedz | cytuj
tez mam jechać tam pierwszy raz czytam i juz nie wiem w co wieżyc byłam już w kilku miejscach na zbiorach nigdzie nie ma lekko możne wymienimy się telefonami skoro tez jedziesz pierwszy raz skąd jesteś
zdjecie uzytkownika
aaaa - 2014-03-03 15:15:57 odpowiedz | cytuj
Przeglądam opinie i daje znak zapytania jak możecie takie bzdury pisac. To może tylko pisac bezmózgowiec. Jezdzę i pracuje i jest bardzo fajna i miła atmosfera. Praca jest tylko dla ludzi madrych, pracowitych i uczciwych. Warunki sa bardzo dobre. Jeśli ktos chce pracowac to zarobi, kto nie to nie. W dzisiejszym świecie dla gnojów nie ma miejsca w społeczeństwie. Musi byc samoocena i samokrytyka.
zdjecie uzytkownika
alicja - 2014-03-03 15:20:41 odpowiedz | cytuj
Wstyd mnie za te bzdury, za obczernienia. To sprawy bardzo powazne. To tylko moze pisac cham. Bozia jak chce ukarac to odbiera rozum i pózniej piszecie bzdury. Jezdzę i bede jeździc.
zdjecie uzytkownika
truskawka - 2014-03-03 15:23:14 odpowiedz | cytuj
Odezwa dla uczciwych kobiet. Sytuacja w dzisiejszym czasie jest bardzo trudna. Zachecam do wyjazdu i pracy jesli chcecie zarobic to polecam wyjazd na zbiory.
zdjecie uzytkownika
edi - 2014-03-12 09:41:32 odpowiedz | cytuj
truskawka - 2014-03-03 15:23:14

Odezwa dla uczciwych kobiet. Sytuacja w dzisiejszym czasie jest bardzo trudna. Zachecam do wyjazdu i pracy jesli chcecie zarobic to polecam wyjazd na zbiory.
ile kg zrywamy do skrzynek i gdzie je zostawiamy czy chodzimy gdzieś do wagi
zdjecie uzytkownika
julka - 2014-03-12 13:00:23 odpowiedz | cytuj
Witaj! mam pytanie sama szukam jakiejś pracy sezonowej za granicą ale nie tylko może być na dłużej. Może znasz jakieś agencje lub bez pośrenie kontakty do pracodawców byłabym Ci bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje .Jeśli nie chcesz pisać na forum to podaje meila julita.latacz@onet.pl
zdjecie uzytkownika
usmiechnietaxd - 2014-04-15 12:15:59 odpowiedz | cytuj
witam, wyjeżdzam 24 maja czy ktoś sie wybiera w tym terminie
zdjecie uzytkownika
aga - 2014-04-25 16:56:02 odpowiedz | cytuj
Hej ja jadę ale 7czerwca moze akurat na siebie trafimy kto jedzie 7czerwca?
zdjecie uzytkownika
monika - 2014-04-28 12:19:32 odpowiedz | cytuj
ja jade 7 czerwca.. no i oczywiscie jestem pelna obaw...
zdjecie uzytkownika
agaa - 2014-05-05 14:52:57 odpowiedz | cytuj
Monika a skad wyhezdzasz?ja tez man obawy ale mysle ze jak sie postaramy bd dobrze z jakiego miasta jedziesz?
zdjecie uzytkownika
Klaudia - 2014-05-06 19:44:14 odpowiedz | cytuj
My tez jedziemy z piznania
zdjecie uzytkownika
agaa - 2014-05-07 12:46:32 odpowiedz | cytuj
Ja jade z rzeszowa kto bedzie tez piszcie agnieszkakatarzynamarta@interia.pl
zdjecie uzytkownika
monika - 2014-05-09 11:24:47 odpowiedz | cytuj
ja jade z rzeszowa. ale okazalo sie prawdopodobnie mam przelozony wyjazd. mialam jechac 7 czerwca a jade 31 maja.
zdjecie uzytkownika
agaa - 2014-05-10 15:27:02 odpowiedz | cytuj
Monika napisz do mnie na e mail wyżej podany
zdjecie uzytkownika
anka55 - 2014-05-24 00:02:53 odpowiedz | cytuj
Ja mam przełożony wyjazd z 24 maja na 7 czerwca. Rzeszów
zdjecie uzytkownika
usmiechnietaxd - 2014-05-28 20:59:34 odpowiedz | cytuj
witam, miałam jechać 24.05 ale zostało przełożone na 7.06, nie ukrywam jestem pełna obaw czy ten wyjazd nastąpi, proszę o wsparcie
zdjecie uzytkownika
monika - 2014-06-02 13:59:59 odpowiedz | cytuj
moja znajoma ktora tez miala jechac 24.05. tez ma przelozony wyjazd na 7.06. Ja jednak jade tak jak mialam jechac 7.06. A przekladaja tak te wyjazdy bo podobno tam leje .
zdjecie uzytkownika
Sabina - 2014-06-02 19:27:32 odpowiedz | cytuj
ja też miałam jechać z koleżanką 24.05 i też nam przełożono na tą sobotę 7.06 :) Mam do Was pytanie ... a wy macie bilety ? czy to kierowca będzie miał ?? :)
zdjecie uzytkownika
monika - 2014-06-02 21:35:54 odpowiedz | cytuj
Z tego co wiem to w autobusie beda dawac bilety.
zdjecie uzytkownika
Nowa w tym wszystkim - 2014-06-23 16:54:45 odpowiedz | cytuj
monika - 2014-06-02 21:35:54

Z tego co wiem to w autobusie beda dawac bilety.
Witam , przed chwilką rozmawiałam z naprawdę miłą Panią i powiedziała mi wszystko szczegółowo. Zastanawia mnie tylko to czy nie będzie żadnych przekrętów z dojazdem? Ponieważ chce jechać tym autokarem i koszt biletu wynosi 270 zł z czego trzeba zrobić przesiadkę w Opolu. Mieszkam w Łodzi a wyjazd jest zapowiedziany na 10 lipca.
Bardzo proszę o uczciwą odpowiedź..
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
hedfv - 2014-06-24 13:55:44 odpowiedz | cytuj
Z dojazdem nie ma przekretu za to z robots jest I to ogromny
alert