poczta polska

Poczta polska

Opinie o poczta polska

Damian

Z tego co czytam ofertę na Kierowcę samochodu 3,5 t, stwierdzam, że mają całkiem dobre warunki, a przede wszystkim umowę o pracę.

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie poczta polska?

Ogłaszacie w radiu i telewizji ze będą likwidowane stanowiska administracyjne ale wy "na górze" nie dacie sobie zrobić krzywdy, jak zwykle obcinacie etaty ale na najniższych szczeblach. Klienci narzekają że Poczta źle pracuje i że pracownicy się obijają, a to wina złych rządzących bo o siebie dbają a pracownicy wykonują ciężką pracę za marne pieniądze i zazwyczaj za 2 lub 3 osoby bo jest ich za mało. Poczta dalej zwalnia ale nie tam gdzie jest za dużo tylko tam gdzie brakuje ludzi. Więc klienci nie narzekajcie na pracę ludzi bo oni nie są w stanie przerobić ponad normę.

Zostaw opinię o poczta polska - Poczta polska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie poczta polska