Norauto Warszawa, Ostrobramska
counter
2 6 9 5 1
Klaudia Nowy wpis

Z tego co wyczytałam nowi pracownicy są zle przyjmowani przez starych pracowników ?

Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wyglądają zarobki w Norauto Warszawa, Ostrobramska? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Tony Nowy wpis

Porażka, nie polecam. Nikt nikogo nie szanuje, jesteś nowym pracownikiem traktują Cię jak służbę, przynieś podaj pozamiataj, starasz się i tak będą Cię krytykowac, starzy pracownicy są zawsze najlepsi. O zarządzaniu grupa pracowników nikt tam nie ma pojęcia, dyrektor widzi tylko słupki i nie interesuje go pracownik, aby kasa leciała, każdy na każdego warczy wyklina obraża, nie dziwne że ludzie nie chcą tam pracować a klienci uciekają, kasa na czas tylko co z tego jak się dostaje pensje głodowe i trzeba robić na dwa etaty żeby nie glodowac. Ogólnie jeśli ktoś chce się narobic wysłuchiwać samych najgorszych na swój temat i dostawać grosze to polecam. Obiecują rozwój tym czasem czlowiek tam się cofa. Trzeba się tłumaczyć za mechaników bo nikt nie jest łaskaw wyjść i się wytłumaczyć, organizacyjnie porażka. Niby taka wielka firma a nawet do zmiany opon się nie nadaje, nie widzę przyszłości tego centrum.

Bosss Nowy wpis

Płacą w terminie ale grosze! Minusy -brak rozwoju w firmie -wyścig szczurów -rozpadające się maszyny -słaba organizacja pracy -brak doświadczenia kierownika i detektora -brak narzędzi warsztatowych Jeśli chcesz próbuj ale tam bardzo szybko zmienia się kadra pracownicza :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

łukanio

zwłaszcza, że to nie byle jaka firma.. Norauto jest chyba w Warszawie znane.

ktos

tak to wyglada jak zostało opisane wczesniej , jedyny plus to płaca na czas absurdalne i śmieszne...

ABoss

Dokładnie z tym obrotem i awansem. Zero możliwości awansu "kariery". Pensja stabilna ale na granicy "głodu". A premia uznaniowa już jej nie ma. I jak sie nie podoba to zmien prace. Kierownik stacji leniwy. Lubi myc swoj samochod w godzinach pracy, a Ty zasuwasz. Ogolnie kadra zarzadzajaca widac ze boi sie stracic prace, mala rotacja wsrod kierownictwa i dyrektorów.

do aboss
@ABoss

pracujesz tam czy pracowałeś?

on

Jeśli chodzi o plusy to tylko jeden - płaca w terminie! Reszta to minusy - złudne obiecanki Dyrektora o premii - premia uznaniowa tzn. lizus dostanie - człowiek wbijający nóż w plecy. Obrót do zrobienia zawsze większy o 20% niż zrobiono. Jeden miesiąc robisz 176 godzin, drugi 212 trzeci 160.Inspekcja pracy powinna się wziąć za nich. Kierownik stacji - brak podstawowej wiedzy jak i wykształcenia na to stanowisko - chamski i mściwy. [usunięte przez moderatora] - "jak się nie podoba to zmień pracę". ZERO możliwości awansu a pensja głodowa. Jeśli masz trochę oleju w głowie i nie masz noża na gardle to szukaj gdzie indziej. Trzymajmy się!

Zostaw merytoryczną opinię o Norauto Warszawa, Ostrobramska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Norauto Warszawa, Ostrobramska