Norauto Warszawa, Ostrobramska

Opinie o Norauto Warszawa, Ostrobramska

Tony

Porażka, nie polecam. Nikt nikogo nie szanuje, jesteś nowym pracownikiem traktują Cię jak służbę, przynieś podaj pozamiataj, starasz się i tak będą Cię krytykowac, starzy pracownicy są zawsze najlepsi. O zarządzaniu grupa pracowników nikt tam nie ma pojęcia, dyrektor widzi tylko słupki i nie interesuje go pracownik, aby kasa leciała, każdy na każdego warczy wyklina obraża, nie dziwne że ludzie nie chcą tam pracować a klienci uciekają, kasa na czas tylko co z tego jak się dostaje pensje głodowe i trzeba robić na dwa etaty żeby nie glodowac. Ogólnie jeśli ktoś chce się narobic wysłuchiwać samych najgorszych na swój temat i dostawać grosze to polecam. Obiecują rozwój tym czasem czlowiek tam się cofa. Trzeba się tłumaczyć za mechaników bo nikt nie jest łaskaw wyjść i się wytłumaczyć, organizacyjnie porażka. Niby taka wielka firma a nawet do zmiany opon się nie nadaje, nie widzę przyszłości tego centrum.

Bosss

Płacą w terminie ale grosze! Minusy -brak rozwoju w firmie -wyścig szczurów -rozpadające się maszyny -słaba organizacja pracy -brak doświadczenia kierownika i detektora -brak narzędzi warsztatowych Jeśli chcesz próbuj ale tam bardzo szybko zmienia się kadra pracownicza :)

łukanio

zwłaszcza, że to nie byle jaka firma.. Norauto jest chyba w Warszawie znane.

ktos

tak to wyglada jak zostało opisane wczesniej , jedyny plus to płaca na czas absurdalne i śmieszne...

ABoss

Dokładnie z tym obrotem i awansem. Zero możliwości awansu "kariery". Pensja stabilna ale na granicy "głodu". A premia uznaniowa już jej nie ma. I jak sie nie podoba to zmien prace. Kierownik stacji leniwy. Lubi myc swoj samochod w godzinach pracy, a Ty zasuwasz. Ogolnie kadra zarzadzajaca widac ze boi sie stracic prace, mala rotacja wsrod kierownictwa i dyrektorów.

do aboss
@ABoss 29.06.2015 12:21

pracujesz tam czy pracowałeś?

on

Jeśli chodzi o plusy to tylko jeden - płaca w terminie! Reszta to minusy - złudne obiecanki Dyrektora o premii - premia uznaniowa tzn. lizus dostanie - człowiek wbijający nóż w plecy. Obrót do zrobienia zawsze większy o 20% niż zrobiono. Jeden miesiąc robisz 176 godzin, drugi 212 trzeci 160.Inspekcja pracy powinna się wziąć za nich. Kierownik stacji - brak podstawowej wiedzy jak i wykształcenia na to stanowisko - chamski i mściwy. [usunięte przez moderatora] - "jak się nie podoba to zmień pracę". ZERO możliwości awansu a pensja głodowa. Jeśli masz trochę oleju w głowie i nie masz noża na gardle to szukaj gdzie indziej. Trzymajmy się!

Zostaw opinię o Norauto Warszawa, Ostrobramska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norauto Warszawa, Ostrobramska