Opinie o Norauto Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Norauto Polska Sp. z o.o.
counter
2 83 163 5 1
Marek Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Oszczednosci to powinno być głównym hasłem tej firmy. Pracownicy , maja być tani dlatego często zatrudnia się ludzi którzy maja średnie pojęciem mechanice. Sprzęt jest słabej jakości, a szkoleń brak. Najsłabszym ogniwem są „dyrektorzy”, są to ludzie pracujący po 15 lat i niestety ich myślenie kończy się na tabelce. Regionalnym to odpowiada bo jak przyjeżdzają , to dyrektorzy maja pełne gacie. Brak decyzyjność, brania odpowiedzialność a przede wszystkim myślenia o ekipie. Główne hasło pojawiające się od dłuższego czasu w firmie to „jakość”. Jakość przez ekipę zarządzająca w punkcie niestety rozumie się przez ilość. Słupek geometrii musi się zgadzać bo od lat tam wierzą ze to jest klucz do sukcesu. Auta często nie są dobrze sprawdzane, robione itd bo kierownik z dyrektorem wpada , ze już kolejne auto jest przyjęte i trzeba już robić. Doradcy są od wszystkiego, na zmianie 2-3 osoby. A trzeba wiele rzeczy ogarnac na raz. Od obsługi klienta, po dostawę, obrabianie zleceń, odbierania telefonu,obsługi warsztatu,do kasowania itd. Na wszystko są tabelki, wiec jak nie odbierasz telefonu bo przyjmujesz 15 palet opon to robi się nie ciekawie. Niespodziewajcie się ze po kilkunastu latach pracy jak bedziesz odchodził ze ktoś zapyta dlaczego, po prostu im nie zależy. Temat premi to jest żart , tak samo jak ogłoszenia z wynagrodzeniem. Także nie spodziewajcie się kokosów. Osobiście uwazam ze Norauto, jest firma która niestety prędzej czy później zostanie sprzedana.

Wiktor Nowy wpis

@krzyś nie za bardzo rozumiem, pracujecie czy nie ?

Krzyś Nowy wpis

Jeśli chodzi o zabezpieczenie pracowników centrala ma to gdzieś woli sama o sobie pomyśleć praca z domu itd a o pracowników niech się martwią dyrektorzy ktorzy też nie wiele robią bo wiadomo koszty a menager regionalny też się boi podejmować jakichkolwiek decyzji z ochroną pracowników bo słupki w exelu poleca w dół więc cicho siedzi tak więc pracowniku radź sobie sam bo dyrektorzy menadżerowie i centrala (usunięte przez administratora)Cała aktualna prawda o firmie

Pracownik że stażem Nowy wpis

W tej firmie brak szans na podwyżki a ci co chcą się zatrudnić widzą ogłoszenie że 4000tys brutto dają, chyba w wyobraźni bo takich pieniędzy to nikt tam nie widzi, ktoś ze stażem dostaje ok3800brutto i to już z premia za 100% obecnością w pracy a w ogłoszeniu wypisują że premie są realne - większej bzdury nie słyszałem, premie są nie realne!!,

Tak10Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 101 dni.

Jak jest z awansem w Norauto Polska Sp. z o.o.?

Aneta

Nie polecam- Norauto w Szczecinie. Praca wykonywana po jak najmniejszej linii oporu, brak rzetelności przy pracy oraz przede wszystkim brak poszanowania czyjeś własności. Usługa w moim przypadku wykonywana była 3x tzn raz odpłatnie, następnie na gwarancję/rękojmię i ostatecznie praca wykonana za każdym razem bez należytego/oczekiwanego skutku. Przy tym również ucierpiały inne rzeczy takie jak cewka zapłonowa, czy plastiki znajdujące się w obrębie silnika (mało ważne ale jednak), plus osłona.. Jeśli ktoś chce pracy wykonanej fachowo to jednak polecam wybranie innego warsztatu.. Warsztat specjalizuje się w prostych wymianach takich jak opony, olej czy inne płyny.. Przy trudniejszych (jak praca w obrębie rozrządu) zazwyczaj odpowiadają, że czegoś nie posiadają (2x doświadczyłam tego). Obsługa klienta hmm.. Zależy na kogo się trafi.. Tak czy inaczej, w dalszym ciągu czekam na odpowiedź w prawie skargi (ponownej już). Jeszcze raz- nie polecam!!!

no to
@Aneta

No to jak tyle spieprzyłeś jako pracownik, to nic dziwnego że cię wywalili

Piotr
Nazwa działu: Produkcja

Mam bardzo złe doświadczenia z Norauto Targowek Jak wynika ze słów dyrektora tego punktu ,,polityka firmy jest taka aby nie uwzględniać reklamacji klijentów" Ostrzegam wszystkich potencjalnych klijentów tej firmy pomimo tego że jest Polska córka firmy z Francji to chyba najbardziej oszukań podmiot gospodarczy.

Tak3Nie1
@Piotr

Jest to co prawda forum pracownicze, ale opinie Klientów są także cenne - mogą bowiem sporo mówić o danej firmie. Jak zrozumiałam - w Norauto nie uwzględniono Ci reklamacji. A jaki powód Ci podano?

wojtek
@Piotr

Chyba twojej reklamacji nie uwzględnili jak mi tuleja wyskoczyła w zawieszeniu któa wprasowali w Warszewie wyskoczyła to włożyli cały wahacz

Andy

Uważajcie ! Wymieniają opony bez wyważenia przy ul Jubilerskiej. Nnarażają podróżnych i na dodatkowe koszty naprawy. Omijać szerokim łukiem!

Tak6Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 202 dni.

Czy w firmie Norauto Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

jerzy
Nazwa działu: Handlowy

Mówiąc wprost Norauto się nie opłaca. Po kilku latach pracy , kilku stanowiskach uważam że firma nie ma tak naprawdę nic ciekawego do zaoferowania. Profesjonalnych szkoleń brak, czy dla mechaników czy dla kierowników czy dla konsultantów. Chcesz się nauczyć czegoś wiecej rób to sam. Wewnętrzne szkolenia które czasami występują są robione na słabym poziomie. Głównie slajdy. Pieniążki po kilku latach jako zwykły pracownik sklepu 2200 na rękę , za robienie wszystkiego(POK , telefon , zamówienia , pilnowanie warsztatu , internetówki, dostawy , kasy,sprzątanie, rozkładanie towaru , rozwiązywanie problemów, reklamacje, zwroty itd ) i to tak średnio 2-3 osoby na punkcie więcej nie zatrudniają bo się nie opłaca. Tak jak ktoś pisał wcześniej chcesz podwyżkę to wymyślają cele, albo kasy nie ma itd tak żebyś nie dostał albo robią nadzieję po czym temat cichnie. Przy dzisiejszym rynku pracy i tym zakresie obowiązków strata czasu. Co do zarządzania to też jakaś masakra , kilku kierowników spotkałem którzy byli kompetentni mieli wiedzę , wiedzieli co robią. Niestety większość dyrektorów dostała awans chyba głównie za staż pracy , ale jeśli chodzi o kierowanie zespołem to nie mają zielonego pojęcia. To co im wychodzi to przeglądanie maili i kombinowanie gdzie ciąć koszty bo tego przez lata ich nauczyli. Wszystko ma być na szybko i na już. Wiele lat się mówi o jakości , pracownikach ale niestety żeby wyrobić cele to sklepy funkcjonują jak McDonald. Jedynym plusem jest to, że wypłata była zawsze na czas.

Tak7Nie
Adrian
@jerzy

Wypłata na czas to niewątpliwy plus, tym bardziej że nie w każdej firmie jest to takie oczywiste. Napisałeś, że w ciągu swoich kilku lat pracy na rzecz Norauto miałeś okazję pracować na kilku stanowiskach. Mam przez to rozumieć, że w trakcie zatrudnienia firma daje możliwość, aby pracownik elastycznie zmieniał stanowisko w przypadku, gdy praca na początkowym nam nie odpowiada?

jest
@Adrian

błędnie rozumiesz , norauto zmusza do tego byś robił wszystko , brak pracowników i chęci by zatrudnić wiecej , zmusza do tego że musisz robić na wszystkich stanowiskach czy chcesz czy nie a wiadomo jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego .

Ulka

Uważam, że wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od odpowiedzialności!!!

TakNie10
były pracownik
@Ulka

w norauto pracujesz jako magazynier, kasjer, akwizytor, konsultant i jednoczesnie wyzywadlo dla klientów - nazywa sie to wielozadaniowoscią, a placą ci za to 1595 zl na rękę + premia widmo + obiecanki ze bedzie lepiej...a jesli chodzi o odpowiedzialnosc to nie ma jej tam nawet dyrektor... firma oszukuje klientów na kontraście - jest on i tak wprowadzany podczas nabijania klimatyzacji ( tylko duzo osób tego nie wie) PONADTO firma nie dba o BHP - co wtorek lub srody są dostawy które zawsze, ale to zawsze są tak syte że trzeba zastawiac gaśnice na magazynie i nie tylko ! poza tym klimatyzacja w tym miejscu jest hodowlą/wylęgarnią bakterii i nikt nic z tym nie raczy zrobić, mimo iż z góry leciały czasem 'chmurki' z pozlepianego kurzu (podobne wielkością do kiści winogron) tu jeszcze wspomnę o polityce cenowej - cenówki zmieniają sie tam prawie codziennie (zapewne przez kurs walut itp.) ale jak to sie ma do takiej sytuacji : jest sobie olej castrol w bialym opakowaniu i kosztuje 140 zl ... ten olej sobie tam lezy od paru miesiecy i czeka na klienta (dość rzadka - sportowa specydikacja) i nagle z dnia na dzien jego cena rosnie x2 (tak do 280 zl)... czy ten olej to jest jakies wino ? pewnie naliczają opłatę za jego leżakowanie... wogóle jak na tak wysokie marże na produktach ( od 20 % do 100%) to ja sie dziwie ze tak żałośnie płacą podsumowując - masz odpowiadać za wszystko a płacone masz jakby cie ze stażystą pomylili... a kiedy spytasz o podwyżkę to zawsze wyskakują ci z realizacją celów i mówią ze gdzieś czegoś brakuje... jeśli kreci cie praca za 'jałmużnę', lubisz robic kilka rzeczy na raz, sluchać jak ktoś ci ubliża bo mu sie życie nie udało oraz nie wymagasz uznania pracodawcy to jest to idealne miejsce dla ciebie... ogólnie pracownicy w porządku ale kierownictwo i zarząd to tylko równomiernie beczące stado, które zrobi wszystko byle by cie olać w sposób nie wymagający wyjaśnień...

Tak21Nie
@były pracownik

I jeszcze odgrzybianie klimatyzacji... Psikną preparat z półki w dwie kratki wentylacyjne i już...

Tak7Nie1
@Byłem, widziałem...

Słyszałam, że w Norauto przekazują odpowiedzialność swoim pracownikom i zachęcają ich do podejmowania inicjatywy oraz do bycia kreatywnymi, aby tym samym zagwarantować przyszłość firmy. Nie powiem - brzmi to już bardzo ciekawie i skłania do aplikowania tam. Możesz mi powiedzieć, czy tak to wygląda w rzeczywistości: pracodawca pozwala na bycie kreatywnym?

TakNie7
@Honorata

Nie wiem gdzie to słyszałaś, ale to bajka. Wszystko ma być tak jak regionalny chce. A regionalny ma w (usunięte przez administratora) to co mówią pracownicy. Kilka lat temu zarząd zorganizował zebranie z pracownikami bez kierowników żeby można było powiedzieć co jest źle wg nas i to naprawić. Wytknęlismy wszystkie błędy i zachowania kilku kierowników włącznie z mobbingiem i co? Wszyscy oni dostali awans... Także, pozostawiam to do Twojej oceny. Dość powiedzieć, że pracownicy zwalniają się na potęgę.

@Byłem, widziałem...

Opisywane przez Ciebie spotkanie zarządu z pracownikami miało miejsce kilka lat temu - może warto byłoby żeby pracownicy zaproponowali takie spotkanie raz jeszcze? Mówisz, że pracownicy wytknęli firmie Norauto Polska Sp. z o.o. wiele błędów - jakie konkretnie masz na myśli, poza wspomnianymi zachowaniami? Czy firma w jakikolwiek sposób poprawiła waszą sytuację? Czy opisywane przypadki mobbingu zostały zgłoszone odpowiednim instytucjom?

Praga.

Totalnie fatalny pracodawca. Brak ludzi, niskie płace, i olewanie pracowników. Nie polecam. Po przejęciu firmy Feu Vert, przyszli do władzy ludzie którzy uczą oszukiwać klientów. To pracownicy norauto. Jeżeli znajdzie się chętny inspektor PIH lub PiP jestem gotowy przygotować dokładny model oszukiwania klientów. Nie mówiąć o inspektorach ochrony środowiska. Ta firma powinna zostać zamknięta.

Tak12Nie
Robert
@Praga.

W jaki sposób Twoim zdaniem pracownicy są uczeni oszukiwania klientów? To co mówisz jest niepokojące, napisz coś więcej na ten temat. Mówisz też o niskich płacach, była jakaś perspektywa podwyżek dla pracowników z dłuższym stażem? Jaka panuje atmosfera wśród pracowników? Są jakieś benefity pozapłacowe? Jestem ciekaw co mi powiesz na ten temat, daj znać koniecznie.

Praga
@Praga.

Jak chcesz wiedzieć, to mogę udostępnić nagrania z spotkań. Tylko inspekcja to może załatwić. Teraz dostali nowe samochody(za lojalne oszukiwanie klientów i pracowników) więc się ciszą. Promocja kontroli klimatyzacji za 1zł. Niezgodne z prawem oszukiwanie. Żeby sprawdzić ile jest czynnika, należy wykonać cały cykl urządzenia. Czyli zważenie czynnika i ponowne podanie świeżego oleju z barwnikiem. Który oddział miał wykonaną kalibrację wagi? Żaden. Ale klientowi wciskają ciemnotę że podadzą barwnik za opłatą który i tak jest już w oleju. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Tak5Nie
Papa

Bardzo słaby kontakt, próba dodzwonienia się równa poziomowi zerooo prędzej pojedziesz i dowiesz sie osobiscie ze nie maja nadal twoich opon do odbioru niż się dodzwonisz jak w normalnym serwisie i uzyskasz informacje - nie polecam dno pod katem podejscia do klienta jaki potrzebuje tylko informacji

Anonim

Niepolecam

Kol
@Anonim

Toś blysnął. Dlaczego, "nie polecasz" , bo pracujesz tam i mało Ci płacą? Nierozumiem takiej opinii admin powinien to kasowac

Kol
@Papa

To jest jak sama nazwa wskazuje serwis pracy kolejny pajac jak chcesz kupić opony to kup sobie na allegro

Janek
@Papa

Skoro nikt nie chce tam pracować i tyle negatywnych opinii, to czemu się dziwisz, że nie ma kto odbierać telefonow

@Kol

Bo usługi związane z klimą to niezła ściema, bo potrafią zgubić opony. Bo zatrudniają idiotów którzy twierdzą, że możesz mieć opony w różnym rozmiarze na jednej osi, a to dlatego że (usunięte przez administratora)lepiej sterować. Dlatego, że potrafią gnoić pracownika przy klientach. Dlatego, że ogrzewanie nie musi być sprawne, a klima nie musi chłodzić. Nie ważne że blaszana puszka Norauto się nagrzewa.

Byly pracownik

Najgorsza praca jaka mialam odbierac telefon obslugiwac klienta na sklepie oraz pr,y stanowiku ,wykladac towar szukac opon obrywac od klienta za nie dotrzymanie ter odbioru samochodu sprzatac po 12 godz nie wiesz jak sie nazywasz czesto trzeba zostac po 21 poniewaz samochod jest nie zrobiony a klient czeka ale przyjscie pozniej jest nie mile widziane nie wierzcie w ich obiecanki o premiach bo ich NIEMA a ws,ystko za2200 al bo mniej Nie idzie tam do pracy nie WARTO szkoda czasu na tak be,nadzejna firme

Ewelina
@Byly pracownik

Rozumiem, że nie pracujesz już w Norauto Polska. Jednak chciałabym wiedzieć, czy oprócz premii firma oferowała inny sposób nagradzania Twojej pracy? Popularne jest udzielanie różnego rodzaju dofinansowań lub organizowanie wśród pracowników integracji.

Byly pracownik
@Ewelina

Nic takiego nie ma jedyne dofinansowanie to okulary nie warto tam isc naprawde szkoda zdrowia od smrodu opon

praga
@Ewelina

Zastanawiam się dlaczego zadajesz takie pytania? Mam wrażenie że jesteś pracownikiem tej firmy. Chcesz uzyskać informacje które nie mają wpływu na ocenę pracy. Ocena tej firmy jest jedna. Nie warto tam pracować. Wyzysk czystej postaci. Ciekawe kiedy PiP zrobi dokładną kontrolę. Fikcyjne umowy zlecenia dla pracowników na etatach. Polak polakowi robi takie rzeczy. Dla dobra łysego francuza. Nie polecam.

Witold
@praga

Każdy z pracowników może wystawić firmie własną ocenę i może się ona różnić od Twojej. Wszyscy mają prawo do własnej subiektywnej opinii i mogą ją wyrazić na forum http://Gowork.pl Czy Ty także pracujesz na innej umowie niż wcześniej ustaliłeś z pracodawcą? Rodzaj kontraktu jest bardzo ważny, ponieważ stabilna i długoterminowa umowa daje więcej uprawnień takich jak urlop czy dostęp do benefitów.

TakNie2

@Ewelina

Wszystkie dodatki socjalne zlikwidowali.

TakNie

Nie polecam, szczególnie oddziału Piaseczno. Pracowałem tam krótko, ale jeszcze nigdy nie widziałem firmy która tak bardzo nie szanuję swoich pracowników. Na rozmowie o pracę wszystko wygląda pięknie, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Panuję tam straszne kolesiostwo dyrektor centrum wraz z kierownikami sklepu to kumple, którzy nie mają za grosz szacunku do pracowników. Jak ktoś wcześniej napisał tylko tabelki i pretensję o słabe wyniki, ale jak nie ma pracowników posiadających wiedzę o mechanice to będzie tylko co raz gorzej. W tej firmie musisz być kasjerem, recepcjonistą, fachowcem od wszystkich działów na sklepie, magazynierem i nawet czasem mechanikiem za 2600 netto. Ogarnięci pracownicy szybko zaczęli uciekać z tej firmy, a jak przyjdzie ktoś nowy to po miesiącu składa wypowiedzenie ;) Jak przyjdzie się do pracy to nawet nie ma kto wyszkolić nowego pracownika, bo i dyrektor jak i zastępca kierownika nie potrafią po tylu latach pracy otworzyć poprawnie zlecenia, a ogarnięci pracownicy poodchodzili... Potrafią tylko gadać jak ważna jest jakość, jakość i jeszcze raz jakość, ale sami reprezentują dosyć niski poziom wiedzy. Mam wrażenie że jedynie kierownicy warsztatu i logistyki mają sporą wiedzę o mechanice i systemach działających w norauto, ale chyba już też mają dość polityki dyrektora i mają już gdzieś tę firmę. Firma stacza się niesamowicie, podobno kiedyś było dużo lepiej, ale nie wiem, nie widziałem. Największym szczytem jest zachowanie menadżera regionalnego, który wpada co jakiś czas do centrum robi pokazówkę przestawiając np. 2 półki, ochrzania wszystkich dookoła za wyniki i wychodzi zostawiając jeszcze większy bałagan niż był wcześniej, oraz kompletnie zdemotywowanych pracowników do dalszej pracy. Obserwując kadrę zarządzającą (z małymi wyjątkami) w Piasecznie mam wrażenie że robią im jakieś pranie mózgu w tej centrali i ci ludzie przestają samodzielnie myśleć i dostrzegać co dzieję się wokół nich. Podsumowując nie polecam, chyba że chcesz zobaczyć co to ciężka praca, wyzysk i brak szacunku za małe pieniądze.

Robert
@Były pracownik

Rzeczywiście czytając Twoją opinię widać, że jest problem z atmosferą, która panuje na linii pracodawca-pracownik. Ciekawi mnie, czy kiedykolwiek próbowano coś w tym zakresie poprawić? Pracodawca nie widzi, że zaczyna brakować doświadczonych pracowników, którzy mogliby wprowadzić w zakres obowiązków nowo zatrudnione osoby? Jestem ciekaw, co będzie w przypadku kiedy doświadczonych osób zabraknie, a kadrę pracowniczą będą tworzyli tylko osoby nowe bez doświadczenia zawodowego.

@Robert

Oni mają w (usunięte przez administratora) pracownika. Każdego kto próbuje zmienić coś na lepsze wyrzucają. Był kiedyś kierownik sklepu, pozbyli się go bo potrzebowali stanowiska dla obecnego regionalnego. Potem był taki, który najpierw latał jak szpicel za każdym pracownikiem obserwując i notując. Jak się zmienił i chciał nowy sprzęt dla pracowników to się go pozbyli. A trzeba dodać, że miał wiedzę. Pozwolili odejść wielu pracownikom, dobrym pracownikom. A jak zrobili zebranie z pracownikami to efekt był taki, że wszyscy kierownicy, którym wytknięto błędy w zarządzaniu i złe traktowanie pracownika zostali awansowani...

Ziemowit

tabelki tabelki i jeszcze raz tabelki. Ogólnie pracujesz 12h i po jednej dniówce masz dość. Jeśli chodzi o pracowników sklepu to najlepiej żeby na zmianie było dwóch i obsługiwało klientów, odbierało telefony (jest tabelka na temat skuteczności odbioru telefonu ), kasowało, i jednocześnie zajmowali się stacją. Na nic nie ma pieniędzy, mechanicy nie mają czasami odpowiednich narzędzi, o podwyżkach to tylko słyszysz , że kiedyś będą - gdzie jak się rozejrzysz na rynku pracy za podobne zadania 3 tyś netto to masz spoko w momencie kiedy masz kilka lat doświadczenia :) progi do wyrobienia bardzo wysokie. Zatrudniają o ile już taka decyzja jest ludzi którzy nie mają pojęcia o mechanice itd - jakoś to będzie :) brak szkoleń technicznych dla nowych pracowników. Wiele można tu pisać , aktualnie nowy szef i same cięcia.

Paulina
@Ziemowit

Rozumiem, że pisząc o tabelkach, masz na myśli dane w excelu tak? Domyślam się więc, że znajomość tego narzędzia jest niezbędna do pracy w Norauto Polska. Chyba, że coś źle zrozumiałam - to może mógłbyś wyprowadzić mnie z błędu i napisać nieco jaśniej.

TakNie5

GRZEGORZ
 Rekomendacja

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY!!! , PANOWIE SPISALI SIE WYŚMIENICIE!!!,Wymienialem Sprężyny przednie w passat cc, Obsługa MEGA szybka przyprowadzilem Auto O godz 11 odebrałem Super zrobione o 19 tego samego dnia.Pan z recepcji mega koles, pan Mechanik RAFAŁ który naprawial usterke na koniec opowiedział wszystko o stanie Auta.Mega Polecam ,Brawo Panowie jeszcze raz Dziękuję!!!

Tak3Nie13
@GRZEGORZ

Ciekawe czy zostawiłeś napiwek czy tylko dobre słowo? Bo zapewne pieniądze jakie tam w serwisie zostawiłeś za jednorazową wymianę stanowią miesięczne pobory tych panów.

Tak2Nie

Nikt tu nie chce pracować płacą bardzo mało jak na te czasy praca w weekendy w soboty do 21 w niedziele do 19 więc zatrudniają tylko dzieci zaraz po szkole bez wiedzy i umiejętności tylko po to aby obniżyć koszty zatrudnienia premie kwartalne tylko na papieże których nigdy nie ma bo są nie do zrealizowania pracownik bez szans rozwoju Nie Polecam

Tak22Nie
Dominika
@Pracownik

Pamiętaj, że na całkowity obraz danego pracodawcy nie wpływa jedynie wysokość wynagrodzenia, jakie oferuje swoim pracownikom. Firma Norauto Polska tworzy dużą sieć sklepów i profesjonalnych serwisów samochodowych w całym kraju, a więc na pewno często poszukują tam nowych osób do pracy. Czy zatem wiesz coś na temat prowadzonej obecnie rekrutacji? Jakie stanowiska mają wolne?

TakNie12
Hubert
@Dominika

a może ty coś wiesz na ten temat? tylko powiedzieć nie chcesz???? co???

;)
@Dominika

łubu dubu łubu dubu ...... to pisałam ja - personalna (Manager działu HR)

Tak4Nie2
@Pracownik

"na papieże"? Takie błędy ortograficzne powinny być niezgodne z regulaminem ;). A co do firmy to bardzo kiepski obraz, szczególnie pensje na poziomie 2200 netto, toż już dyskonty więcej płacą.

Hanys

(usunięte przez administratora) nic się nie zmienia. Teraz znów zwolnienia. Zwolnili nawet dyrektora finansowego. Wszystkie znaki na niebie wskazują że firma idzie albo do likwidacji czyt. Węgry. albo do sprzedania. Tną koszty,(usunięte przez administratora)Wystarczy popytać pracowników. Nie kadrowej, i tej drugiej od zasobów ludzkich, zwykłych pracowników. Teraz jest nowy szef, albo likwidator. Ciężko stwierdzić po co go tu dali. Nie polecam. Lepiej w biedronce. (usunięte przez administratora)

Tak14Nie
@Hanys

Napisałeś, że jest obecnie nowy szef w firmie Norauto Polska. Czy po powołaniu nowej osoby na to stanowisko zmieniło się coś, jeżeli chodzi o pracowników? Wprowadzono jakieś zmiany w warunkach zatrudnienia, czy wszystko zostało po staremu? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć na moje pytania.

kate

Dzieki za napisanie prawdy !!! Brawo wkoncu ktos sie odwazyl

@Aleksander

Zmieniło się na gorsze. Cięcie kosztów, nawet stare (zużyte) opony sprzedają. Koleś, dla kolesia, jedna klika. szukają pracowników tak jakby nie chcieli. Teraz idzie nowe :) pracownicy będą sami prali ubrania robocze. Masakra,(usunięte przez administratora). Jak można prać w domu ubranie robocze (mechanik który ma styczność z materiałami niebezpiecznymi)

@Hanys

Dziękuję za odpowiedź. Wspomniałeś o tym, że pracodawca poszukuje obecnie nowych pracowników. W związku z tym zastanawia mnie, jak obecnie kształtuje się ilość obowiązków przypadająca na jednego pracownika? Obowiązki bez problemu wykonamy w trakcie normalnego dnia pracy, czy może zdarza się, że trzeba zostać po godzinach? Zachęcam do dalszej aktywności.

@Aleksander

Krótka odpowiedz: trzeba zostać po godzinach. W normalnej pracy pracodawca dba o pracownika. Przykład, przerwa na śniadanie trwa 30min. W norze, też 30 lub 45. Tylko ze musisz odpracować wszystko powyżej 15 min. Naprawa swojego samochodu, można ale jak zapłacisz. Używasz własnego w celach służbowych. zapłacimy kilometrówkę. Ale za serwis zapłać.

@Hanys

Praca po godzinach wiąże się z dodatkowym wynagrodzeniem, czy raczej można za to odebrać wolny dzień w dogodnym terminie? Norauto Polska oferuje premie za dobre wyniki lub inne pozapłacowe dodatki do wynagrodzenia takie jak pakiet socjalny? Napisz kilka słów na ten temat.

praga
@Aleksander

Na sto procent jesteś pracownikiem tej firmy. A może (usunięte przez administratora)?.. Tylko dlaczego próbujesz udowodnić że opłaca się tam pracować. Wszystkie pozapłacowe dodatki to wszyscy proponują. Wystarczy poczytać dokładnie opinie. Nie warto pracować w tej firmie. Dziwicie się ze tak dużo negatywnych opinii? Mnie nie dziwi. Może napiszesz (usunięte przez administratora) jak duża jest rotacja.

@praga

Przecież to są "boty", moderatorzy Goworka, których zadaniem jest podtrzymanie dyskusji przez zadawanie konkretnie nacelowanych pytań. Dziwne, że nie połapałeś jeszcze ;).

żałość

trudno znaleśc pozytywne refleksje po wizycie w salonie Warszawa- Targówek .Mało prcowników,naciąganie klientów na kosztowne naprawy ( bo trzeba wyrobić plan finansowy) i co jest najważniejsze wyjeżdzajac z salonu nie jesteś pewien czy jedziesz sprawnym samochodem. Trudno po paru latach korzystania z ich usług REZYGNUJĘ .I ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów NORAUTO omijajcie tą firmę szerokim ,a nawet bardzo szerokim łukiem.

Tak3Nie2
Adam

Tak fajnie że lepiej nie może być. Super praca. To wszystko można włożyć między bajki dla dzieci. Dowody? Proszę bardzo. Niedawno pracownik pobił swojego szefa. Takie sytuacje tylko w Norauto. I co na to pan, pani z działu personalnego? Sprawa ma trafić do sądu. policja, pogotowie. Jak szukacie fajnej i rozrywkowej pracy to zapraszamy :)

marsiem

Chyba niektóre wpisy są przesadzone. Fakt zarobki może nie za duże. Są jednak premie i wychodzi się wtedy całkiem OK. Można się dużo nauczyć. Praca nie nudna. Myślę, że dużo zależy od ekipy. Nikt nigdy nie liczył mi przerwy co do minuty. Odbierałam nadgodziny.

Witold
@marsiem

Fajnie, że jesteś zadowolona z zatrudnienia, gdyż wcześniejsze komentarze nie były zbyt pochlebne. Premie i nadgodziny to atrakcyjny dodatek do pensji, a jak wygląda sprawa z pozapłacowymi benefitami. Są kursy lub szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe? Podziel się swoim doświadczeniem, bo dla ambitnych osób to ważny aspekt zatrudnienia.

marsiem
@Witold

U nas odbywały się szkolenia. Niestety już nie pracuje, gdyż moja wiedza na temat samochodów jest zerowa. Odpuściłam sobie.

@marsiem

Super opinia. Tylko dlaczego pisana przez pracownika HR. Masakra.

@Witold

Witold.. teraz zmiana osoby.. schemat ten sam. Ludzie widać z daleka że pracownik biura.

Warszawiak

Jak było pisane.. nie polecam. Praca tylko dla ludzi którzy zaczynają na rynku pracy. Wyrobią sobie opinie jakich pracodawców unikać. Po ostatnich zmianach jeszcze gorzej. Zmiany w lokalizacjach ma na celu tylko zaspokojenie kolegów którzy coś wiedzą o przełożonych. Dyletanctwo w całej okazałości. Regionalni, wielkie nieporozumienie. Jakość wykonywanej pracy równa się zero. (usunięte przez administratora)

Anna

Witam Pracowalam w Norauto.1.5 r DRAMAT jestes od wszystkiego wlacznie ze sprzataniem pensja masakra premi brak Regionalny na Warszawe minal sie chlopak z powolaniem firma przy takim zarzadzaniu chyli sie ku zamknieciu Nikomu nie polecam

PH

Od wielu lat jestem Przedstawicielem Handlowym, nim wszedłem na gowork myślałem że wyśle CV bo jest ogłoszenie na 3 Stawy w Katowicach do obsługi klienta serwisu etc, że zmienię coś w swoim życiu. Odstarszło mnie wynagrodzenie, myślałem że minimum te 3 tys netto pdst firma płaci a tu czytam że połowę tego... Piszę poważnie i bez ironii, da się tu zarobić czy kasa niskich lotów? Interesują mnie realia bo papier przyjmie wszystko. Pozdrawiam!

Dominika

Norauto Polska to sieć sklepów i serwisów samochodowych. Standardem ich obsługi jest rzetelność i dokładność, a wszelkie naprawy wykonują zgodnie z zaleceniami producentów samochodów oraz za zgodą klienta. Korzystają z nowoczesnych technologii oraz wprowadzają nowości dostępne na rynku, w tym opony, części i systemy klimatyzacji samochodowej. Jestem przekonana, że znajdzie się tu kilka osób, które będą zainteresowane pracą w tej firmie. Dlatego chętnych odsyłam na ich stronę: https://www.norauto.pl/praca Tam znajdziecie zarówno oferty pracy, jak i ogólne informacje o rekrutacji. Czy ktoś poczuł się zachęcony i postanowił aplikować? Czekam na Wasz odzew!

TakNie11
Zadowolona inaczej.
@Dominika

Pani Dominiko,pisze Pani nie prawdę z tą rzetelnością firmy. Nie wiem jaką funkcję Pani pełni w tej firmie ,ale kłamać nie wypada.(usunięte przez administratora)

Sprawiedliwy
@Dominika

uwaga - pani dominika jest osoba stroniczą - definitywnie kibicuje swojej firmie i stara sie utrudnic realną ocenę pracodawcy poprzez zawracanie wątku do puktu wyjscia... w odpowiedzi na pani calego posta.... norauto polska to firma ktora nie jest dokladna i napraw dokonuje 'w miare mozliwosci' zeby nie cytowac pana wiesia z blok ekipy... nie korzystają z nowoczesnych technologii - ich sprzęt do geometrii to ledwo dzialający rzęch pospinany opaskami ... firma nie spelnia standardów ani bhp ani p.poż i nie umozliwia pracowniom żadnego rozwoju ! prosze wiecej nie gmatwac tematu i nie próbowac robic z norauto świętej krowy !

guwauto
Nazwa działu: Handlowy

Płaca żałosna, premia też lub brak takowej, jeden dzień u lekarza - kara finansowa czyli tzw, brak premii. Pracownik to popychadło klienta i kierownictwa i maszynka do pracy.

emas170

pracowałem w norauto 3 stawy przez 2 miesiace. odeszlem ze wzgledu na zmiane miasta. Jednak milo wspominam prace tam. Pomocni koledzy, co prawda wyplata niewielka, ale z samej pracy bylem zadowolony, w tym okresie moglem sie duzo nauczyc o samochodach co na pewno mi sie w zyciu przyda.

Tak1Nie3

Klient

Negatywna- wymiana opon trwała prawie 2 godziny mimo umawiania na godziny to i tak ich nie dotrzymują. Pracownicy chodzą jak śnięci. Firma rodem z PRL mimo dobrego wyposażenia. Po wszystkim nawet nie przeprosili za tak długi czas. Nie polecę jej nikomu wręcz będę odradzać. Byliśmy tam pierwszy i ostatni raz Moje sugestie dla Norauto Polska Sp. z o.o.: Zacznijcie szanować klientów i ich czas.

Tak1Nie1

Kolega
@Klient

To jest portal gdzie są opinie o pracodawcy a nie o wykonywanych przez niego usługach czy produktach Koleś pomyliłeś portale jak chcesz się zalic to napisz na Googlach a nie tutaj. Myślenie nie boli

D

Mialem byc na pelen etat a dostawalem po 80/120 godzin, potem mnie wywalili za to ze sie rozchorowalem. Moje sugestie dla Norauto Polska Sp. z o.o.: Porozmawiac z pracownikami co mozna zmienic na lepsze i w koncu ich sluchac.

Tak9Nie

Tomeczek
@D

Tak naprawdę to co myślą pracownicy firmy centrala i zarząd ma to głęboko w duuupie pracownik jest dla nich nikim najważniejsze żeby koszty zatrudnienia były niskie a zyski wysokie wydają gruba kasę na zmianę plakatów tablic reklamowych a pracownikach nie myślą wcale bo po co pracownik ma zapierd... Na wysokie pensje centrali menadżerów od niczego i tyle cała prawda o firmie

Tak16Nie

Zostaw opinię o Norauto Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Norauto Polska Sp. z o.o.