Opinie o Norauto Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Norauto Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Norauto Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norauto Polska Sp. z o.o. w Warszawa

warszawiak

Masakra, Wszystkich pracowników co mają pojęcie o biznesie zwalniają. Inni nie wytrzymują psychicznie, totalna banda nieudaczników. Tylko kolesie i nic więcej. Najgorszy jest ten ryży co się mieni szefem, wciskają kit klientom. Napełnienie klimatyzacji" sprzedaj kontrast" ale on już jest w oleju. Ale klient o tym nie wie więc sprzedaj. Oszukują i zmuszają pracowników do oszukiwania. Zatrudniają pracowników sezonowych- nie ważne czy jesteś mechanikiem, ważne ze nie chcesz dużo.

Stefan

Pracuje w tej firmie od ponad 6 lat i powiem wam szczerze że w tej firmie się nigdy już nic nie zmieni. Pensje głodowe i ciągle gadanie o celach i wirtualnych premiach . Nie polecam.

mops

omijać jak najdalej pracowałem 4 lata jedna podwyzka o 200zł brutto .. wózek z narzędziami o ile to mozna nazwać narzędziami skromny i ubogi pensja jak koledzy powyżej głodowa odzyłem jak sie zwolniłem nie polecam i sam nie chce miec nic wspólnego z tą firmą

Dominika

Norauto Polska Sp. z o.o. poszukuje pracowników. Ich oferty można znaleźć np. na gowork https://www.gowork.pl/praca/norauto-polska-sp.-z-o.o.;pr Czy moglibyście napisać potencjalnym kandydatom, jak wygląda rekrutacja do firmy? Może macie jakieś bardziej szczegółowe informacje w tym zakresie? Czy to jest dobra firma dla osób początkujących w branży czy raczej dla doświadczonych handlowców, serwisantów? @Robert T Mógłbyś napisać dlaczego początki były trudne? Czy to znaczy, że w pierwszym okresie zatrudnienia poziom wynagrodzeń jest niższy, a potem wzrasta? Od czego to jest uzależnione?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Norauto Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Robert T

Pracuje w tej firmie 5lat jako mechanik początki były trudne ale teraz jest ok płacą zasadnicza jak i premie

Jaro

Po 8 godzinach pracy przychodzisz do domu i: jesteś wykończony, czujesz się przemielony na 200%, myślisz o wypłacie 2000zł i premii widmo, obiecanki cacanki to chleb powszedni.

Pracowałem w tej firmie parę ładnych lat. W moim oddziale panowała normalna atmosfera każdy miał szacunek dla siebie oraz można było otwarcie rozmawiać o swoich problemach. Bardzo dużo zależy od dyrektora i jego podejścia do pracownika.Niestety ale nie oczekujcie 3000 netto bo tyle to nawet wieloletni pracownicy nie zarabiają.Ja osobiście miło wspominam u tego pracodawcy pracę ale nadchodzi czas na zmianę że względu na wynagrodzenie. Dużo by pisać o tej firmie ale pewnych rzeczy nie pierze się publicznie. A centrala w Warszawie powinna bardziej dbać o swoich doświadczonych pracowników z kilkuletnim kilkunastu letnim stażem.

Dominika

Czy może ktoś napisać na jakie stanowiska firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie wymagania trzeba spełnić, by dostać pracę? Dużo osób wypowiada się na temat jak wygląda praca w sklepie bądź serwisie. A jak wygląda praca w pozostałej części firmy? Czy firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego? Jaka jest atmosfera w pracy? Czy są oferowane dodatkowe benefity pozapłacowe?

Marcell

CELE, CELE, CELE.. przez kilka pracy w tej firmie nauczyłem się tylko tego słowa.. niczego więcej - przyznaje to ze smutkiem.. Jeśli jesteś ambitny to trzymaj się z daleka od tej firmy. Tu przyjmuje się już każdego do pracy - k-a-ż-d-e-g-o. Oczywiście bylebyś był tani w płaceniu ci wynagrodzenia 1600 - 1700 na ręke + wirtualna premia 200zł brutto i harówa przez osiem godzin bez szacunku. Manią cię awansami przy ocenie rocznej tak od kilku lat abyś tylko nie odszedł bo wtedy leży centrum i nie można znaleść długo kolejnego jelenia do pracy. Szkolenia to kabaret - byle tylko były, byle pracownicy nie mówili że ich brakuje - jedna wielka farsa. Podsumowując: tu się czas zatrzymał w latach 90 tych. Niczego nie osiągniesz, nie nauczysz się, nie zarobisz.

Stefan

Ważne żeby szkolili a czy to musi być ktoś z zewnątrz?

Staszek

To fakt profesjonalnych szkolen z firm zew. nie bo nie ma na to kasy za to wymyslono by zaoszczedzic funkcje szkoleniowca wew. Bylem pare razy na takim pseldo szkoleniu to poprostu jest bardzo slabe stata czasu. Ogolnie pracownikow z doswiaczeniem sie nie szanuje, bo pensje ich sa niskie a ci odchodza. Dla firmy nie ma w tym problemu bo mozna zatrudnic pracownika sezonowego do przyuczenia za duzo nizsze pieniadze ale nik nie pomyslal ze to przelozy sie na jakosc wykonywanych uslug na stacji i sklepie bo na sklepie sytacja jest podobna.

Karol

Wiadomo, że sa jakieś premie ale uzależnione od pracy!!

@Karol

Tak 200 -300 zl brutto i masz sie cieszyc ze raz na pare miesiecy dostaniesz

dramat

Szkoleń nie ma. Premii nie ma. Pensje głodowe. Do tego stopnia że 1800 netto po 8 latach pracy. Ciągle tylko szybciej i szybciej. Dobrze radze wszystkim omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Są tam akcje jak dawno temu w bie---nce.

Przemek

Przemek
@dramat

Takich bzdur już dawno nie czytałem. Czemu pracujesz u nas 8 rok? Takie pieniądze to zarabiają żółtodzioby co uczą się zawodu. A nie pracownicy z 8 letnim stażem. Widocznie byłeś cieńki.

@Przemek

Zapomniles dodac przemek pracownik centrali

@dramat

Przemek pracownik …, nie wiadomo skad ty sie urwales ja tam pracuje i tak jest place glodowe na poziomie oddzialow chyba ze pen przemek pracownik pracuje w centrali to tam zumelnie inaczej dają tam mozna dostac godziwa pensje tylko zastanawiam sie dlaczego bo na te osoby w centrali pracuja ciezko wszyscy pracownicy oddzialow dostajac marne pensje

zainteresowany_praca
@Pol

Czytam Wasze wypowiedzi i dziwie się.. Wychodzi na to, że pracownicy szeregowi utrzymują pracowników centrali - to co oni tam nic nie robią? Skąd wiecie, że w centrali dobrze zarabiają?

Koliber
@zainteresowany_praca

Zainteresowany_praca … juz ci odpowidam robia a owszem ale nie za takie marne grosze jak pracownicy oddzialow. Czy myslisz ze pan handlowiec z centrali w Warszawie zgodzil by sie ruszyc palcem za 1800-2100 netto ??? Odpowiedz sobie na to pytanie … A tyle zarabiaja pracownicy szeregowi oddzialow , ktorzy tworza przychod firmy

Stella

Cy firma potrzebuje pracowników?

Eryk

Może zapomnieliście dodać jakie dodatki dochodzą?

Pawołek

Jak można w 2018 roku pracować za 1700 zł i jeszcze za plus poczytywać to, że na umowę o pracę. Chyba po to żeby mieć kłopot z dłuższym wypowiedzeniem w razie chęci zmiany pracy. Ludzie, jeśli macie się za wartościowych pracowników to dlaczego pracujecie tam po kilka lat?

M....

Miałam okazję być pracownikiem firmy Norauto.... Wynagrodzenie 1716 zł, może wpadnie premia raz na pół roku... Dyrektor ma gdzieś pracowników, nie rozmawia z nimi, ani nie konsultuje zmian w grafiku.. Wymagają dużo, a od siebie nic nie dają, żadnych szkoleń czy integracji, moje wrażenie po pracy tam jest raczej negatywne wydaje mi się że oni idą na ilość a nie na jakość wykonywanych usług, byle cel był zrealizowany. Współpraca z pracownikami różna, są tacy którzy są loljalni a są tacy którzy pójdą i doniosa że siedzisz i nic nie robisz... Ogólnie nie polecam....

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie i chyba dlatego tak piszą te bzdury!!

Słaby

Fatalny pracodawca. 0 kontaktu ze wszystkimi, zarząd nie dba o swoich pracowników. Brak kontroli czegokolwiek.

BBB

bylem na rozmowie o prace w Katowicach panowie proponują 1700- 1800 netto to jakaś kpina , niektórzy pracodawcy zatrzymali się na wynagrodzeniach sprzed 4-5 lat wstecz i myślą ze znajdą ludzi z kompetencjami za tak gówniane pieniądze i prace w weekendy, do tego kierownik sprawiał wrażenie osoby z kijem w (usunięte przez administratora), moje wrażenia raczej marne. O, jeśli ktoś chce poznać branże zdobyć doświadczenie, ale osoba siedzą w rynku nic tu ciekawego dla siebie nie znajdzie a wyplata skutecznie odstrasza

Zostaw merytoryczną opinię o Norauto Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Norauto Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Norauto Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norauto Polska Sp. z o.o.?

Norauto Polska Sp. z o.o.