Pierre Fabre Medicament Polska

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pierre Fabre Medicament Polska

Bylejak Nowy wpis

Portfolio produktów ciekawe ale kadra zarządzająca zapatrzona w siebie, poklepując się po plecach. Bez pomysłu, bez rozwoju pracownika. Uważają się z pępek świata. Ta firma to tylko pozory, we wszystkim.

Derma Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

Jak wygląda pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej, o co pytają?

... Nowy wpis

Bylem tutaj i powiem tak, nie warto. Jest słabo, a ilisc osob na terapii to tylko potwierdza. Smutne, bo dobre produkty, a w PL klika, ktora promuje swoich, a innych niszczy. Nie polecam, nawet na poczatek.

Pracownik Nowy wpis
@...

Bzdura. Pierre Fabre to normalna i bardzo pro ludzka Firma. Zajrzyj do prasy, poszukaj info o pracodawcach np w Forbes. A to ze są oczekiwania to chyba normalne w pracy , nie ….

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy urlop w Pierre Fabre Medicament Polska jest płatny 100%?

Była pracownica

Oczywiście widzę, że moje 2 poprzednie komentarze zostały usunięte. Brak szacunku dla pracownika!!!! Że też tacy ludzie chodzą po świecie. Na szczęście z tego co wiem moja ówczesna "przełożona" już nie pracuje.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Pierre Fabre Medicament Polska?

WIecej
@Pytanie

Nie wiem czy to zaleta, ale jak widzę to np. z perspektywy przedstawicielki na dolnym śląsku floty można używać do czego się chce . Np można sobie jeździć do Chorwacji lub gdziekolwiek. U mnie to już chyba trzecie auto odjechało na lawecie . Amortyzuje się szybko i nikt tego nie kontroluje to z zaleta chyba. Rozbijam sie autem gdzie popadnie.

Przyszłość
Klient

Nadejszła wiekopomna chwila. Potrzebujecie mnie jak tonący oddechu, jak Kermit świnki, jak Tommy Lee ściganego. Odezwijcie się w końcu - tylko przygotujcie dobra ofertę. Dogadamy się. Będzie dobrze!

@Przyszłość

Ale musisz mieć talent muzyczny. Inaczej się nie dogadacie.

Blable
@Zenek

O co chodzi z ta muzyka ???

Bronek
@Zenek

Rykoszetem oberwał Patryk Jaki. Tak po ludzku szkoda mi gościa!

@Bronek

Chopie z tym rykoszetem to trzeba było się pogłowić. Pisać będę na forum może ktoś ważny przeczyta, przemyśli, że w tym wózku trudno się już jedzie . Czas sprawdzać na pracuju, albo kupię gitarę będę na niej grał i się samo zrobi.

NOWY
Kandydat

Jakiś czas temu byłem na rozmowie w Pierre Fabre. Nie ukrywam, że wiązałem z rozmową nadzieje na merytoryczną i rzeczową jako człowiek z 15 letnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej, niestety pomyliłem się. Co prawda, koleżanka, która rozstała się z tą firmą odradzała mi ją, ale przecież każda opinia niekoniecznie musi być taka sama - więc sam się przekonałem. O szczegółach nie opowiem, po krótce, na wstępie ubiór rozmówców był nieadekwatny do rozmowy rekrutacyjnej (trampki, przetarte jeansy, wymięta koszula...), na rozmowie czułem się jak nieproszony gość (znam tą technikę HR ale to nie było to), odczuć się dało że moje CV nie było przed rozmową przeczytane. Szablonowe zadanie, które po tylu latach robi się w pamięci - a potem mam wytłumaczyć jak to wyliczyłem. Twierdzenie, że skoro niedawno opuściłem struktury innej firmy to zgodzę się na każde warunki. Dziwne również, że ewentualny przełożony nie znał ani klientów, ani ludzi z innych firm, znanych na rynku farmaceutycznym. Potwierdziło się to co słyszałem od znajomych (byłych i obecnych pracowników) - Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, ze spójnym portfolio. Niestety ludzie zarządzający Nią w Polsce to kadra wzajemnej adoracji, z głowami w chmurach jakby pana Boga za nogi złapali. przecież biznes to tylko/aż biznes.

Mil
@NOWY

Wszystkich, bardziej profesjonalnych, od siebie dawno się już pozbyli :)

Długoletnia
@Mil

To akurat widać bardzo. Wywalili lub sami odeszli. W starych czasach byli ludzie z wiedzą i klasą. Kiedyś tu wpisałam dość pozytywną opinię o indywidualnym podejściu. Ale dziś już muszę spojrzeć obiektywnie bez sympatii. Tak ta firma stała się jaka się stała jak tu ktoś pisał byle jaka.

@Długoletnia

A teraz są ludzie z talentem muzycznym - w skrócie wiedza jest zbędna i przeszkadza. Potwierdzam opinie są tu kasowane lub w ogóle się nie pojawiają. Czujny HR nie śpi. Za niedługo będą dodawać paski jak w telewizji ze swoją prawdą. Doświadczeni niby ludzie a nie umieją przyjąć konstruktywnej wypowiedzi i przeanalizować. Usuwanie nic nie da bo nie zmienia sytuacji. Czy jak wyłączę tv to będzie równoznaczne z tym że przestali tam nadawać? No nie.

Oracle

Do wszystkich spoza branży, zbiór informacji na początek: kiedyś firmy farmaceutyczne oferowały ciekawą i dobrze płatną pracę. Od kilku - kilkunastu lat popsuło się absolutnie wszystko. Obecnie lepiej niż przedstawicielem medycznym być: budowlańcem, sklepową, listonoszem, fryzjerem, tapicerem czy śmieciarzem. W niektórych z tych zawodów zarobi się troszkę mniej, ale ma się przynajmniej stabilną pracę. Efekt ten uzyskała (usunięte przez administratora) kadra zarządzająca, która aby zrealizować coraz wyższe cele i napchać sobie kieszenie, nie zwiększała wynagrodzeń przedstawicieli. W efekcie na rynku pojawiło się mnóstwo firm, które stać było zapłacić swojej kadrze rynkowe pieniądze konkurować. Finalnie mamy mnóstwo bylejakich firm i firm, które zaczęły być bylejakie - tak jak Pierre fabre. Pokutuje to, że Polacy nie mają głowy do zarządzania i psują wszystko, co da się im w ręce. Odradzam pracę szczególnie w takich firmach jak ta, bo uważają się za niewiadomo kogo, a są nikim - jak pijany wojek na weselu, który chwali się, że w tamtym roku zarobił na Opla w gazie.

Kaloszek
@Oracle

Ta opinia jest przezabawna. Lepiej bym nie napisał. Nie dość że trafnie to i śmiesznie. Szkoda że usunęli połowę wpisu co też właściwie świadczy o firmie. Zgadzam się że PFM to jeden z przykładów firm które stały się byle jakie. Zawsze mnie to zastanawiało co się stało że nagle w ciągu może 5 lat z super miejsca zrobiło się bylejactwo i fałsz. Nie wiem. Ale zawsze będę żywić sympatię do pfm i starych czasów. To było warte przeżycia. Wspomnienia i znajomości sprzed lat zostały.

Proste
@Kaloszek

Odpowiedź jest prosta. Nowy dyrektor

Marian
@Proste

Nic dodac. Nic ujac.

Liczi
Kandydat

Cześć, mam pytanie. Pojawiło się na Podkarpacie ogłoszenie do działu Stomatologii Oral Care na Przedstawiciela. Nie dawno było to samo ogłoszenie. Czy możecie mi powiedzieć co się dzieje w tej linii na Podkarpaciu ? Oraz będę wdzięczny za info ile wizyt, GPS, auto, i jaka podstawa ?

Podkarpacie
Kandydat

Cześć, może ktoś napisać jak wyglądają zarobki na stanowisku Przedstawiciel Medycyny/ farmaceutyczny? Ile wizyt dziennie się robi? I najlepiej jak wyglądają etapy rekrutacji ????

Zwykły człowiek
@Podkarpacie

1) Kokosy. Jak poczytasz opinie to zobaczysz że ludzie chwalą wysokie płace i jeszcze wyższe premie. Ale tak szczerze to zależy ile wynegocjujesz bo widełek brak. Z rozmów rozbieżności są duże. Podkarpacie biedniejszy region więc mogą Ci wcisnąć małą kwotę ale może na szynkę z biedronki starczy. Zależy też od doświadczenia no i od twojego postrzegania ile to dużo a ile mało bo to dyskusyjne. wizyty normalnie to 8-9 a jak covid itd to się zmienia i na 4. Plus apteczne. Jak nie ma pandemii to spokojnie wyrabiasz jak są obostrzenia to zależy od regionu ale z wejściem do lekarzy bywa bardzo różnie. No i tu firma nie zawsze rozumie. Domyślam się że tzw góra to w polu nie była od lat więc pojęcia brak. 3) rozmowa kierownik regionu na 1 etap później warszawa 2 etap i już dodatkowo inne osoby ale tu chyba kto sie trafi. Nie oczekuj jednak jak już tu napisano wyjątkowego traktowania bo towarzystwo adoracje to tylko w swoją stronę. Ja firme polecam na początek albo na przeczekanie i podszkolenie. Rok czy dwa można posiedzieć. Kasa na czas, szkolenie przydatne. może raz premię wstrzymali ale ludzie odchodzili to wypłacili. Nie jest tu wybitnie ale nie jest tragicznie. Powodzenia.

Kandydatka
Kandydat

Cześć, chce Was zapytać o stanowisko Przedstawiciela medyczno farm. na terenie Podkarpacia. Na początku roku styczeń, luty firma też szukała tutaj przedstawiciela i znowu szuka. Możecie napisać co się dzieje ?

Ciekwska

Dodawanie tutaj szczerych opinii jest bez sensu. Firma tak się boi że większość usuwa bo ja wpisałam już kilka kulturalnych opinii i szczerych ale jakoś ich nie widzę szczerze. Moze odnoszą się do słabych punktów które łatwo poprawić. Ale jeśli nawet boimy się usłyszeć to niech muzyka gra dalej zamiast wiedzy. Myślę że całe pole się ze mną zgodzi.

Gar
@Ciekwska

Z megalomanią nie wygrasz :)

nowy
Kandydat

A jakie jest podejscie do używania samochodów służbowych? Czy można używać do celów prywatnych ? Jaka flota - ople czy cośinnego ?

NOWY
@nowy

Chłopie - francuska firma, czytaj wszystko co francuskie najlepsze. Renault

@nowy

Jest ok. Renault może i nie cud techniki, wersja podstawowa ale do poradni dojedziesz. Mnie nie przeszkadza i nie narzekam. Nawet nie czepiają się jak sobie czymś okleisz auto. Kilometraż do zrobienia co rozliczenie. Polityka jest ok. A GP to facet od floty i dodam że bardzo wporzo gostek.

Przyszłość
Klient

Nadjszła wiekopomna chwila. Potrzebujecie mnie jak zbawienia, jak świeżego powietrza. Odezwijcie się w końcu, czekam - tylko przygotujcie dobra ofertę. Wszystko będzie dobrze!

aplikant
Kandydat

Hej chyba na dolnym śląsku to dość chłonny rynek. Nie zastanawialiscie sie nad wymiana kadry lub wprowadzeniem wewnetrznej konkurencji ?Np. Wrocław to spore możliwości może czas na lepsze wyniki?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Pierre Fabre Medicament Polska?

Kasia

@Ja a opowiesz jak w ogóle wyglądała rozmowa i na jakie stanowisko ?

Ja
 Problem

Niestety, mam bardzo nieprzyjemne odczucia związane z rozmowa rekrutacyjna. Wiązałam duże nadzieje z firma jak i stanowiskiem, rozumiem nie spodobałam się, był ktoś lepszy. Ale nie wiem tego, bo mija któryś z kolei miesiąc, a ja nie mam feedback’u. Oczywiście, jestem świadoma, ze ktoś inny został zatrudniony, lecz jeśli zostaje poinformowana, ze dostanę odpowiedz najszybciej jak się da, to liczę że otrzymam ja bez względu na wynik rekrutacji. Szkoda, ze taka poważna firma, nie potrafi zachować klasy :( Pozdrawiam

Były #@$
@Ja

Nigdy nie dają znać. Nie ta kultura organizacji. Ą i Ę i jakieś standardy to nie w pfm. Nawet jak niektórzy próbują to wygląda to jeszcze słabiej. Kultura zarządzania jest tam ogólnie mega dziwna a nawet słaba. Tak porównując do obecnego miejsca wcześniej to tak nie widziałem. No jakoś wiesz widzę teraz że tam jakieś takie zastarzałe to i ci ludzie nic się nie chcą uczyć chyba. Ale jechać na firmę nie będę bo kasę płacili na czas. Że mi było mało to zmieniłem i czesc. Szkolić wyszkolili i to bardzo dobrze. Także jak dalej czekasz i nie zaczęłaś szukać innej roboty już zacznij - żart.

@Ja

Dzień dobry, Bardzo prosimy o kontakt (brak podpisu, więc nie mamy możliwości zweryfikowania tej informacji i skontaktowania się bezpośrednio) - wszystkie informacje zwrotne zakończonych już procesów rekrutacyjnych zostały już przez nas wysłane. Pozdrawiamy, Dział HR

Ja
@HR

Mam rozumieć, ze jeśli nadal nie mam informacji zwrotnej, to znaczy, że proces rekrutacji nadal trwa. Ok, nie spotykałam się z tym wcześniej, ze czeka się 2 miesiące na odpowiedz zwrotna.

@Ja

Dzień dobry, Ponownie prosimy o kontakt bezpośredni - w wiadomości nie ma ani nazwiska ani informacji, do jakiego działu czy na jaki region Pan/Pani aplikował/a. Ciężko nam zatem zweryfikować tę informację. Wszystkie informacje zwrotne zostały już wysłane ( nie dotyczy rekrutacji z tego miesiąca, gdzie proces rekrutacyjny jeszcze się nie zakończył). Pozdrawiamy, Dział HR

nick44
@HR

bo HR zawsze przepracowany.... biuro, pandemia dystans społeczny gdzie telefon do ludzi z rekrutacji

@nick44

Dzień dobry, Bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio z nami (na maila z którego przyszło zaproszenie na spotkanie bądź telefonicznie) albo chociaż podanie daty spotkania. Łatwiej będzie zweryfikować tę informację - maile z informacją zwrotną zostały już wysłane (nie dotyczy rekrutacji z tego miesiąca) - być może mail nie dotarł, być może niechcący Pan/Pani został/a przeoczony/a (wtedy za to przepraszamy). Dopóki jednak nie wiemy, kto nie otrzymał informacji zwrotnej - nie możemy zweryfikować co się wydarzyło. Pozdrawiamy, Dział HR

Limo
 Rekomendacja

Czesc, Mam do Was pytanie. Pojawiło sie ogloszenie do działu stomatologia na Przedstawiciela na terenie Podkarpacia. Czy możecie powiedziec: Czy ktos odszedl Jaki jest szef Czy to jest na Farmaceutycznego do aptek czy na Medycznego do lekarzy Jakie zarobki/premie Jakie auta Czy sa GPS Bede bardzo wdzieczny za odpowiedz.

Ex ex ex
@Limo

Jeśli z 8 osób 5 postanawia rzucić papierami dokładnie w tym samym czasie i mówię tu o przestrzeni kliku dni i robi to z dnia na dzień niemając w obecnych czasach nowej pracy to tak - możemy delikatnie stwierdzić że ktoś odszedł. Wnioski sam wyciągnij. Możemy zwalić winę na osobę bezpośrednio nadzorującą zespół bo delikatnie ujmując bez używania zwrotów obcojęzycznych "utrudniała nam życie". Jednak to trochę za łatwo. Taka osoba ma kogoś nad. I choć osobiście dyrektora działu jakoś źle nie odbieram, sam już fakt że pomimo jasnych sygnałów ignorował te sygnały czyli dopuścił do takiego stanu to też powinno dać do myślenia. Ale jest swój chłop i może wnioski wyciągnie a ofiary muszą być. Liczę że mnie ktoś inny doceni. I jeszcze kilka innych kwestii. Ogólnie stomatologia u nich jest na szarym końcu. Widać gołym okiem nawet na przemówieniach dyrekcji podczas szkoleń. Inne działy ważniejsze. Rozumiem. Ale kolego słuchaj czasy łatwe nie są najwyżej na przeczekanie aplikuj zawsze to praca, samochód. Tu Cię nie ucieszę bo francuska myśl technologii w wersji podstawowej. Tablet więc monitoring lokalizacji iest ale czy Ci zależy jak sumienie pracujesz - zupełnie nie. Apteki i lekarze miks. Kasa zależy jak wynegocjujesz bo zasad nie ma konkretnych. Premia jest. Bez szału ale jest. Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Pierre Fabre Medicament Polska - Warszawa

Pierre Fabre Medicament Polska