Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

michu

widzę sporo osób chętnych jest do pracy w pp, i dobrze. chcą spróbować proszę bardzo. skoro parę osób usilnie tu przekonuje, że nie warto..to może jednak to nie jest prawda. ja się nie sugerowałem tym tylko sam zdecydowałem,że zobaczę co i jak i w pp już trochę siedzę.

@michu

Chyba normalne, że ludzie szukacją opinii, ja też szukałem, pytałem. Znajomy polecił mi PP, złożyłem CV, zadzwonili, poszłem na rozmowę, było ok, zacząłem prace. Nie żałuję, praca do łatwych nie należy, ale daje satysfakcje

igor

Ja w przyszłym tygodniu mam rozmowę i z ciekawością czytam te opinie, Większość jest pozytywnych więc z entuzjazmem do niej podchodzę i mam nadzieję, że mi się tez uda

@igor

No to trzymam kciuki! Powodzenia! Ja pracuję w PP i nie narzekam. Podobnie jak Ty się nie mogłem doczekać rozmowy i się trochę stresowałem. Ale ja tak mam zawsze

Igor

Polecam PP, rzetelny pracodawca, płaci na czas. Zaczęło się od znajmomego, który polecił mi PP i nie żałuję.

Leon Zawodowiec
@Igor

Pochwal się, gdzie jest tak dobrze? ;)Gratuluje ,że wreszcie znalazłeś firmę odpowiednia dla siebie. Życzę powodzenia.;)

Maruda

Czytając te opinie to powiem szczerze śmiać mi sie chce....to jest żałosne. Najlepiej to narzekać ( oferta kiepska, forma zatrudnienia nie pasuje, zus zły...prezes słaby, pracownicy PPSA również nie tacy jak trzeba, klienci niezdecydowani,...a ta sprzedaż jaka ciężka, samochód słaby, telefon tez a tablet jaki brzydki i forum goworku tez nie pasuje)- Panowie to nie przedszkole! Wszyscy nie dobrzy tylko wy tacy fantastyczni handlowcy , którzy na pewno "realizowali plany";) i byli "uczciwi " teraz są nieszczęśliwi i muszą wylać swoje żale na forum. Cały świat jest zły i działa przeciwko wam. Wniosek - czas dorosnąć. :)

zorro
@Maruda

synku, zapewniam Cię - że dorosłem już dawno temu - a branży energii działam nadal - i to z powodzeniem.I nie taką kasę jak w PP prądzie robią nasi handlowcy - bo mają cenę jak trzeba a co z tym idzie przyzwoitą masę marży i GODNY od niej procent. Nie robię tu jednak reklamy więc nie podaję namiarów - krucjata prowadzona przez " muszkieterów" jak to ładnie ujął(usunięte przez administratora) prowadzona jest przez nas ( Polski Błąd, Benjamin i ja- może jeszcze jakiś D'Artagnan ) by zablokować takich ściemniaczy jak PP.

sde
@zorro

No wiesz- narzekanie to jest coś co wychodzi nam najlepiej. Pewnie większość naawet się nei postarała o zaaklimatyzowanie się w firmie i za szybko się poddała ale sami nie przyznają się do winy więc zrzucą ją na kogoś

Wiesiek
@sde

Fakt, Polacy są chyba najbardziej narzekającym narodem... Pracowałem w różnych miejscach za granicą i tylko Polacy byli wiecznie wkurzenie i narzekali na wszystko. Teraz są takie czasy, że żeby mieć trzeba na to zapracować. Od niedawna pracuję w PP i nie narzekam, zespół mam fajny, a pieniądze zawsze na czas

Darek
@sde

Niezłe z tym narzekaniem. Niestety dużo prawdy w tym co napisałeś. Ja tam nie narzekam na PP, praca mi odpowiada.

Leon Zawodowwiec
@zorro

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Wojtek

Ja współpracuję z PP od kilku miesięcy, nie narzekam, kasa co miesiąc jest, pracuję z fajną ekipą. Przekonywać Cię nie zamierzam, to Twoja decyzja, ale ja polecam z mojego własnego doświadczenia

Benjamin Guzik

Czas na interwencje niczym, PEPE w meczu z Niemcami. Polski Błąd i Zorro oraz ja jako trzeci z Muszkieterów, otwieramy Wam oczy, które co i rusz są mydlone przez, klakierów czy też nadwornych giermków Pana e-prezesa. Nie dajcie się nabrać na tanie gimnazjalne sztuczki. Jak mawiał klasyk z Białegostoku, wielki prądowy wizjoner, znawca wszelakich branży i wróżbita w jednym Pan (usunięte przez administratora)"nie będzie niczego" - tyle właśnie za czas niedaleki pozostanie z Polskiego Trądu. A dla statystów piszących bzdury, piszących ochy i achy - skorzystajcie z niedzielnej mszy i wyspowiadajcie się ze wszystkich kłamstw które bazgrzecie, a być może Wasz sen kiedyś okaże się być spokojnym...

Polski Błąd SA

Kiedyś mnie rozwalili tekstem, że prezes ich zaprosił na rejs jachtem po Morzu Karaibskim. Jacht i morze to oni na obrazku widzieli. Zaprosił ich tam pracodawca roku, co wykorzystuje luki w prawie pracy i na kosztach emerytalnych oszczędza.

Polski Błąd SA

To są niby pracowici handlowcy- piszą w godzinach pracy. Są niby zdyscyplinowani. Kupa kłamstw. Piszą nadal 2 te same osoby pod różnymi nickami. Wygląda to tak: nick Kasia "hej nie wiecie coś na temat pracy w polskim prądzie? Czytam te opinie i sama nie wiem czy tu aplikować. Dajcie jakieś info. Zaraz potem ta sama osoba odpowiada na swój poprzedni post pod nickiem załóżmy Mariusz: "ja pracuję prawie 6 miesięcy i nie narzekam. Wyrabiam plany i zarabiam spoko kasę. To, że musisz sama zus opłacić to normalne w dzisiejszych czasach. To praca dla osób zdyscyplinowanych i zmotywowanych. Chwilę potem znów ta sama osoba pod nickiem mea dodaje: "zgadzam się w 100%. Zawsze znajdą się jacyś frustraci, którym pracować się nie chciało i teraz wylewają swoje żale na tym forum. To życiowi nieudacznicy". Wydaje się, że piszą 3 osoby a to jedna i ta sama. Nie wierzycie?? Czytajcie uważnie- taki sam styl pisania. Na bank pisze co najwyżej 2 osoby. Aż mi słów brakuje na tych typów. Ja 1 post, a oni 20. Poprawiają wizerunek tej firmy w internecie. Kiedyś usuwali negatywne posty, a teraz podszywają się pod zadowolonych handlowców. Ludzie, ale wy macie tupet. Zamiast pisać te pseudo pozytywne bzdury to wsiadajcie jutro rano w suzuki alto i spróbujcie sprzedawać prąd po tych waszych atrakcyjnych cenach. Natomiast Wy szanowni kandydaci, którzy się zastanawiają, czy warto tu przyjść to NIE WARTO. Unikajcie PP.

aska

praca nielatwa, wiec niektorzy nie daja rady, taka jest prawda

jacek

czy tutaj czy w innej pracy trzeba miec ambicje i przec do przodu, to normalna sprawa

Oferta PPSA w chwili obecnej jest konkurencja ale oczywiście należy sprzedawać , ponieważ za samo bycie współpracownikiem firmy żadna firma nie płaci.

alina

bylam na roznych rozmowach, przed kazda czytam opinie, bo warto wiedziec co sie w firmie dzieje, ale opinie nie zawsze pokrywaja sie z rzeczywistoscia, wiec warto weryfikowac samemu osobiscie

jaro

bardzo trafnie, osoby, które myślą o swojej przyszłości - wg mnie sa dobrymi handlowcami :)

igor

I ja jestem na rozmowę umówiony więc może się na niej spotkamy. Ja tam jestem pozytywnie nastawiony

arti

tak czytam te opinie i nie wiem co o tym myśleć, mam rozmowę w tym tygodniu i chyba sam się przekonam, co i jak

Arek
@arti

Poczytać o pracodawcy przed rozmową zawsze warto. Przynajmniej po to, żeby mniej więcej mieć jakieś pojęcie do kogo się idzie. Ale warto pamiętać, że wszystkie opinie są subiektywne, pisane z punktu widzenia każdej z piszących osób. Dlatego nigdy nie warto się uprzedzać.

arti
@Arek

zgadzam się z Tobą, dlatego też idę na rozmowę:), opinie zawsze są różne, nie ma firmy idealnej, dla każdego, wszędzie ktoś będzie narzekał,jednemu pasuje siedzenie przy biurku innemu aktywna sprzedaż

Torks

Takie życie nigdzie nie jest lekko, nie można źle się nastawiać bo raca idzie wtedy jeszcze gorzej, nie pasuje ci twoje prawo nie musisz i to to chyba w tym chodzi. Są ludzie którym odpowiada dany tryb pracy i warunki. Rynek spory i można wyciąć coś dla siebie. Każdy ma jakiś talent, kwestia tego czy się odnajdujesz w temacie.

migdał

z tą emeryturą w dzisiejszych czasach faktycznie kiepski argument. dodatkowo najlepiej coś odkładać bo na zusie, ofe itepe się można nieźle przejechać. mnie to akurat dodatkowo mobilizuje, że sam za wszystko płacę. także od moich starań zależy ile zarobię i będę mieć w kieszeni. w pp można zarobić,choć nie jest to łatwy kawałek chleba i nie dla każdego. ale która praca jest dziś łatwa? mi to jednak pasuje.

Mariusz

Racja wystarczy dobrze zarobić i samemu się odłoży na emeryturę. ZUS przeje nasze pieniądze. Najważniejsze że masz pracę i kasę na koncie. To że komuś nie pasuje system pracy w PP to jego sprawa nikt nie zmusza, ci co zostają zarabiają i się cieszą.

karol

nic nie robic, nie miec zmarwien i zarabiac, kazdy by tak chcial, ale tak mala tylko milionerzy , a cala reszta pracowac musi

Arek
@karol

No cóż życie! Sam pracuję w PP, ludzie mają tendencję no narzekania na pracę, ja tego nie robię, szkoda mi czasu i życia

tymek
@Arek

no wlansie, nie lepiej podejsc do pracy powaznie,wykonywac dobrze swoje obowiazki, a po pracy odpoczywac i cieszyc sie zyciem

markus

wspolpraca ma swopje plusy i minusy, ale zalezy jakie si ema podejscie i jak sie jest zaangazowanym w to co sie robi

@markus

Oczywiście masz rację zatrudnienie jest w oparciu o własna działalność gospodarcza ale to przecież firma jasno komunikuje w ogłoszeniach więc nie widzę problemu. A czytając Twoje komentarze to stwierdzam, iż masz bardzo nieaktualne info i póki co Ty piszesz nieprawdę, więc albo zweryfikuj wiadomości albo powstrzymaj się przed pisaniem zbędnych komentarzy. A co do warunków zatrudnienia i zusu to powiedz proszę czy ktoś Cię zmuszał do podpisania umowy z PPSA? Jestem przekonany,że wiedziałeś jakie sa warunki na samy początku….sam podjąłeś ta decyzję, jesteś chyba dorosły i dokładnie wiedziałeś na co się decydujesz. A poza tym to jest sprzedaż i trzeba pozyskać klientów.... a skoro Tobie się to nie udawało i było tak Ci źle to widocznie nie nadajesz się do tej pracy więc poszukaj sobie czegoś spokojniejszego..hmmm może praca w sklepie byłaby rozwiązaniem tam klienci sami przychodzą.

mea

widzę znów jacyś frustraci się pojawili ;) masz rację, pracuję w pp i dokładam do interesu, dlatego jeszcze w nim siedzę :D ciekawa teoria, pozwól jednak że swoimi finansami zajmę się sama. nie dokładam, wyrabiam plany i nie narzekam na to co mam w portfelu.

@mea

Skoro pracujesz w polskim prądzie to po co zabierasz głos na tym forum? Każdy handlowiec z pp współpracuje a nie pracuje. Jeśli ty pracujesz to oczywiste, że nie jesteś handlowcem. Po co zatem wypisujesz te pozytywne bzdury i wyzywasz od frustratów?

@Polski Błąd SA

Dziwne argumenty, więc twoim zdaniem mogą się wypowiadać tylko osoby które nie pracują w pp? To forum o pracodawcy i każdy z ciekawości zagląda, a gdy czyta się takie głupoty to mówi się prawdę. Pracuję nie narzekam, chyba narzekanie to nasz sport narodowy, niestety nic z tego nie wynika.

@Mariusz

Prawda jest taka, że to nie jest praca, tylko współpraca. Widzisz w ogóle jakąkolwiek różnicę między pracą a współpracą? Dla mnie jest kolosalna. Żaden handlowiec nie pracuje w pp. Jeśli zatem twierdzisz, że jest inaczej, bo ty tam pracujesz to dowodzi to niezbicie, że nie jesteś handlowcem. Głupimi wypowiedziami są teksty typu: wiem, co mam robić. Praca jest super, w poprzedniej pracy syf a tu nareszcie praca marzeń. Sterta bzdur. Skoro jeszcze mowa o pisaniu prawdy to czemu sam jej nie napiszesz, że prowizja jest tu tylko za sprzedaż powyżej stawki bazowej, która i tak jest już większa niż cena końcowa u konkurencji. Kolejna kwestia, że na prowizję niekiedy można poczekać do 2016 roku. Trzeba przynieść 60 faktur, bo inaczej podstawy się nie dostanie. Dlaczego tego nie ma w tych pozytywnych wypowiedziach??? Przecież to jest bardzo ważne, jeśli ktoś myśli na poważnie o podpisaniu umowy z tą firmą. To nie narzekanie jest sportem narodowym, tylko oszukiwanie i wykorzystywanie innych. Znalezć głupiego do roboty, żeby zus sam opłacił i przyniósł klientów. Pobiega taki co najwyżej 2 miesiące, odejdzie. Znajdzie się nowego i interes się kręci. Oto pomysł na biznes PP. Na dodatek przyniesie faktury i będą bazy dla telemarketingu. Nie będzie trzeba ich kupować. PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ.

@Polski Błąd SA

Czytając poprzednie wypowiedzi widzę że z uporem maniaka czepiasz się tego ZUSu co masz sam opłacić. Wiele osób samemu opłaca ZUS, to samo tyczy się mojego fryzjera, na start wiesz że robisz na własny rachunek i musisz opłacić ZUS, zresztą wierzysz że ten moloch da ci godną emeryturę? Miód będziesz miał jak wygrasz w totka teraz wszędzie trzeba ciężko pracować by wyjść na swoje nigdzie na piękne oczy nie dadzą ci pieniędzy.

@Mariusz

No dokładnie, nigdzie za piękne oczy nie dają pieniędzy, chyba w sumie tylko fotomodelce :) współpraca z pp nauczyła mnie przede wszystkim dążenia do celu i pokonywania własnych słabości oraz analizy.

michu
@Polski Błąd SA

pewnie napisała praca zamiast współpraca bo jest krócej- każdy wie jaka jest forma zatrudnienia w pp.nie ma jak się czepiać słówek ;) też trochę siedzę w pp, sorry współpracuję, i nie mam problemów z wyrobieniem norm. tylko, że wiesz- mi zależy i na pracy i na kasie. nawet na opłaceniu zusu, choć to bezsens bo emerytur i tak nie będzie dla naszego pokolenia.jak nie będę dawał rady to odejdę, póki co jest ok i wyrabiam plan.

Zyzek
@michu

Do mnie na przykład argument, że współpraca i własna działalność jest gorsza niż umowa o pracę, w kontekście przyszłej emerytury i składek Zus kompletnie nie przemawia. Znam wielu co nawet do tej emerytury nie dożyli.

mea
@Polski Błąd SA

pracuję to się wypowiadam. ktoś kto tego nie robi co może powiedzieć nt firmy? jakaś pokrętna logika. co do tego wyrażenia pracuję w pp- to skrót myślowy. nie będę pisać za każdym razem współpracuję z..itd. a co do wyzywania to sorry jeśli poczułeś się urażony, ale Twoje posty tak brzmią-jakbyś był właśnie sfrustrowany,bo Ci się nie udało, nie ułożyło z firmą czy jakie masz jeszcze inne powody. ja jestem zadowolona to piszę, a czy to takie strasznie pozytywne to nie wiem, nigdzie nie pisze że to super hiper robota i dają kasę za free, tylko że swoje trzeba wyrobić,a to jest różnica.

radek
@mea

no w koncu konkretna opinia, zgadzam sie, mam podobne odczucia

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A