Opinie o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Warszawa RODZINY HISZPAŃSKICH 1

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Warszawa RODZINY HISZPAŃSKICH 1

kopas

ja zostałem zaproszony na rozmowe w sprawie pracy ale trochę sie stresuje- zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli, dlatego chciałbym aby na tym forum ktoś mi udzielił podpowiedzi jak tam u nich z tym jest na podstawie własnych doświadczeń....

Adam1978

Czy ktoś już z was widział nową ofertę pracy, którą proponuje firma Aviva? Moim zdaniem wygląda to interesująco, ale proszę was o opinie i komentarze. Aviva Sp. z o.o. zaprasza Kandydatów do aplikowania na stanowisko: Menedżer Zespołu Miejsce pracy: Trójmiarto... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5719395?keywords=&region=

Wiem co mówię
@Adam1978

Ludzie AVIVA nie informuje o warunkach pracy. Menadżer liczy na to, że sam odejdziesz żeby zabrać Ci Twoich klientów, a jak sam nie odejdziesz to Cię wywali i powie, że się nie nadajesz. Ciągle mówią o tym, że potrzebne są umiejętności tylko do czego. Dzień spędzasz na telefonie lub chodząc z buta od firmy do firmy pytając, czy ktoś nie byłby zainteresowany. Jeśli już koniecznie musisz iść do AVIVY nie radzę siedzieć w biurze. Starzy siedzą i obrabiają Ci (usunięte przez administratora) nic nie robią liczą, że zgarną Twoje kontakty. Ja miałam komunikację w UNILINK stawki z komunikacji są niższe ale dostajesz jakieś pieniądze. Warunki przejrzyste.

karo

Praca agenta, jak praca handlowca, jest wszędzie niełatwa. A co z pracą w telecentrum? Ogłoszenie chwali się, że średnia długość zatrudnienia to 5 lat. Ktoś ma wiadomości z pierwszej ręki?

niedoszły łorker

Chciałem zacząć pracę w Avivie, ale chyba dam sobie spokój. Nie wiem czy tak jest we wszystkich firmach ubezpieczeniowych, bo każde TU ciągle szuka nowych ludzi, w innych branżach jest jednak bardziej normalnie.

Zainteresowana

Cześć, możesz coś więcej powiedzieć o rekrutacji na Wolskiej ? Dostalam zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, a ponieważ zależy mi na znalezieniu pracy w Lublinie, wysłałam zgłoszenie także i tam. Proszę odpisz.

Jestem zażenowana poziomem przeprowadzonej rekrutacji i niewiedzy osoby z HR na temat benefitów, umowy o pracę i systemu premiowego. Ogłoszenie o pracę jest sprzeczne z tym co przedstawia firma. Rozmowa rekrutacyjna składa się z 3 etapów. I etap rozmowa z rekruterem. Pytanie o doświadczenie, mocne i słabe strony oraz o zmianę pracy. Czas oczekiwania na odpowiedź ok 1,5 tygodnia. II etap rozmowa z potencjalnym przełożonym. Trzeba było opowiedzieć coś o sobie o doświadczeniu. Fajnie, że osoba preferuje otwartą komunikacje przechodząc na "Ty". Ostatni etap referencje od poprzedniego pracodawcy, czyli np. podanie nr od poprzedniego przełożonego, żeby zweryfikować czy Twoje doświadczenie. Jeśli z poprzednim pracodawcą pożegnałeś się w nieprzyjemnych okolicznościach nie aplikuj!! Pomimo, że firma była zachwycona moją kandydaturą to wybrali osobę z wewnętrznej rekrutacji, argumentując że lepiej zna procesy przejęcia obu spółek i może szybciej wdrożyć się. Najzabawniejsze jest to, jak zapytałam dlaczego ogłoszenie widnieje na pracuj.pl. Pan powiedział "że prawdopodobnie będziemy szukać kogoś na zastępstwo". Prawda jest taka, że w ogłoszeniu nie ma informacji, że jest umowa na zastępstwo. Kolejna sprzeczna informacja

opisane powyżej.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Jemioła

Zapraszam do warty do współpracy(usunięte przez administratora)

Menedżerowie Allianz szukają pracy, centrala im nie płaci za wykonana prace

krokodyl dundee

Praca w Avivie... Temat rzeka. Rzeka o mętnych wodach z resztą. Zgadzam się z Marlonem, że część pozytywnych komentarzy to propaganda pracowników PR Avivy. Z taką propagandą spotykałam się w Avivie na każdym kroku. A już zwłaszcza jeśli chodzi o pracę "na sucho". Dzwonisz na swój koszt, jeździsz na swój koszt, pracujesz 10 godzin dziennie czasem nawet w niedziele. Podpisujesz wnioski, a nic z tego tak naprawdę nie masz. Nie masz umowy, pełnomocnictw, nigdzie nie jest odnotowane, że pracujesz. Nie dostajesz żadnych pieniędzy. Jedynie obietnice, że te prowizje gdzieś są, czekają, że menadżer się z tobą podzieli. Łudzisz się, że te spotkania wliczą ci się potem do pomostówki, czyli tych 20 spotkań i dwóch umów, które musisz mieć, aby dostać3000. Dopiero przy podpisaniu umowy agencyjnej dowiadujesz się, że figa z makiem. Spotkania na PC się nie liczą. Spotkania bez menadżera się liczą. Umowy inne niż perspektywa(która nawiasem mówiąc nie jest chodliwa, bo ludzie mają grupówki i nie chcą dublować ubezpieczeń) też się nie liczą. Niektórzy tak na sucho potrafią przepracować nawet pół roku. Pożyczają kasę. otwierają firmę, a potem ledwie na ZUS starcza. Adługi rosną. Jeśli odejdziesz przed podpisaniem umowy agencyjnej twoje prowizje zgarnia twój menadżer a ty nie dostajesz nic. Innymi słowy prekontrakt to ściema. Jednak nie wszystko jest takie złe. Szkolenia są porządne. Wiedzę i umiejętności tam zdobyte możesz wykorzystać w każdej innej firmie, a CV też robi lepsze wrażenie, gdy jest w nim napisane doradca. I do tego znajomości, które zdobywasz. Pewność siebie i poczucie, że nie jesteś gorszy od prezesów, burmistrzów, biznesmenów itp. Przed Avivą szukałam pracy 2lata bezowocnie. Po Avivie byłam bezrobotna tylko 3dni. Nagle mogłam wręcz przebierać w ofertach. A pracowałam tam tylko kilka m-cy. Aviva jest dobra również dla dwuzawodowców. Po pierwsze twoja pierwsza praca może zbuforować koszta, a po drugie menadżerowie mniej od ciebie wymagają i masz większy luz. Reasumując szczerze odradzam pracę na prekontrakcie. Nie dajcie się zmanipulować menadżerom, bo tylko oni na tym zyskują.

Marlon

Kolejny wątek pracownika tego TU AIVA, wg. tej osoby to firma "miodem płynąca" - jedno wielki kłamstwo

nick nolty

Ja proponuję każdemu kto chce działać w tej branży najpierw przejść kurs a potem NA SUCHO poszukać klientów jeszcze przed założeniem działalności. Nic w pośpiechu. Wykonać 1000 telefonów, odwiedzić 100 mieszkań. Zobaczycie kto Wam coś podpisze i wtedy zdecydujecie.

Victus
@nick nolty

Szukam pracy rozsyłam CV...miałem juz kilka telefonów, gdzie dzwoniła Pani lub Pan w sprawie pracy w Aviva. Jeśli korzystam z portali odnośnie pracy to czytam czy to przypadkiem nie ubezpieczenia lub finanse na które nie wysyłam aplikacji. Często wysyłam aplikacje na tzw rekrutacje ukryte bo wiem, że może się trafić dobra praca ale najczęściej oferentami pracy w ostatnim czasie jest Aviva. Ktoś kto ma na względzie dobro pracownika nie będzie się posuwał to tanich sztuczek tylko napisze wprost że firma taka a taka poszukuje na stanowisko. Aviva to pracodawca poniżej moich oczekiwań gdyby się nie ukrywał to byłoby ok

a

Oczywiście użytkownik konkurent to pracownik aviva dział propaganda to że swoich ludzi potraficie robić w konia nie oznacza ze każdy się nabierze od siebie dodam ze nie jest to praca dla ludzi którzy szukają stabilizacji finansowej ponieważ raz zarobisz co nieco innym razem zarobisz grosze

Karol P
@a

Wszystkie komentarze na NIE to szczera prawda

konkurent

Ja zacząłem prace w innym TU, przez pierwsze dwa miesiące faktycznie było ciężko ale w lipcu - to trzeci mój miesiąc pracy zarobiłem 14 tyś. na sierpień mam juz umowy na ponad 6 tyś, więc jade na miesiąc na wakacje. Mój dyrektor się wscieka ale nic nie może zrobić - sam na rekrutacji mi mówił, że to samodzielna praca, własna firma i własna odpowiedzialność. W moim oddziale jest 18 agentów, czterech regularnie zarabia powyżej 10 tyś. Pozostali z tego co na razie zauważyłem od 3 do 7 tyś. ale jest też dwóch czy trzech którzy prawie nic nie zarabiają i są do zwolnienia. Z tego co zauważyłem to w tej pracy najtrudniej jest na początku. Ci co pracują po 2 - 3 lata są już jak święte krowy zarabiają kupe kasy a pojawiaja się w biurze raz w tygodniu i nikt im złego słowa nie mówi.

jeszcze agent

Praca w firmie ubezpieczeniowej to pomyłka. Jest nas 10 nowych agentów rekrutowanych w czasie ostatnich 6 miesięcy. Nikt z nas nie zarobił średnio powyżej 1200 brutto -ZUS, -koszty samochodu, -telefon, -podatek i zostaje 500 na rękę. A harówka 10 godzin dziennie, telefony i ciągłe odmowy. Samo założenie działalności to koszt ok.1000zł (dojazd do Warszawy, koszty licencji, koszt szkolenia, ZUS). Na rozmowach rekrutacyjnych obiecują 5-6 tysięcy jak się będzie dobrze pracować i człowiek się nabiera a potem można zobaczyć w rankingach, że takie prowizje ma 5% agentów, którzy podostawali klientów od zwalnianych agentów.

jan kowalski
@jeszcze agent

ta firma to oszuści umawiają się na rzmowe vs pracy i nie przychodzą. To po co oni w ogóle szukają akwizytatorów i daają lipne ogłoszenia o pracę ? Chyba po to aby wyłudzić dane do bezrobotnych

takie tam uwagi
@jeszcze agent

a te 12000 dostałeś po tym jak odpadli młodzi naganiacze po 2-3 miesiącach i przejąłeś po nich polisy i klientów ;-) taki bonus za ich pracę;-)

Zostaw merytoryczną opinię o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Warszawa

• Jak się pracuje w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Kandydaci do pracy w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA