Opinie o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Warszawa RODZINY HISZPAŃSKICH 1

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Warszawa RODZINY HISZPAŃSKICH 1

Maja

Czy ktoś poszukuje aktualnych ofert pracy w tej firmie? Możecie zajrzeć na podaną stronę https://kariera.aviva.pl/?_ga=2.22563768.260637468.1523700358-677939610.1523700358 . Posiada ktoś wiedzę jak wygląda perspektywa awansu u tego pracodawcy w 2018 roku? Pamiętajcie o stosowaniu się do zasad regulaminu forum Gowork.

Dariusz

Czytam wasze komentarze i stwierdzam w większości przypadków że jesteście leniwy , szukacie za wszelką cenę winny w innych nie u siebie .Karierę w branży ubezpieczeniowej rozpocząłem 7 lat temu i była to kompletna porażka , byłem młody ,chciałem od razu zarobić tu i teraz. Brakowało mi doświadczenia , zaplecza finansowego oraz mądrego menagera .Po 3 latach przerwy wróciłem do branzy ubezpieczeniowej , pracuje w niej po przerwie 4 lata . Placówka ubezpieczeń majątkowych która prowadzę w mieście gdzie biur ubezpieczeniowych jest więcej powinno rozwija się świetnie . Sam teraz chce otworzyć kolejną zajmującą się ubezpieczeniami życiowymi . Poświęciłem się tej pracy przez 4 lata dużym kosztem czasu wolnego.Ale było warto . Jeżeli ku.... uważacie że samo założenie placówki przyniesie wam profity to się grubo mylicie .Po 2 latach zamknięcie interes z długami i będziecie dalej wylewać swoje biadolenie na forach , psując opinie o tej pracy i odbierając chęci młodym ambitnym ludziom .Oby was nie słuchali .A ja wrócę tutaj za 2 lata i napiszę komentarz że i z ubezpieczeniami życiowymi mi się udało .A większość jak marudziła dalej będzie marudzić .Pozdrawia wszystkie ambitne osoby !!!

Tomasz

Jaki jest powód, że przestaliście pisać na forum?

Nie rozumiem takiego działania ze strony HR Avivy - osobiście odbieram to jako strzelanie sobie w kolano. Ktoś kto chce pracować jako specjalista ds. rekrutacji na etacie zwykle nie bedzie chciał pracować jako doradca czy manager na działalności gospodarczej. Ale jak sie ma klapki na oczach i pracuje zawsze wg określonych schematów to tak właśnie wychodzi.

Jestem zażenowana poziomem przeprowadzonej rekrutacji i niewiedzy osoby z HR na temat benefitów, umowy o pracę i systemu premiowego. Ogłoszenie o pracę jest sprzeczne z tym co przedstawia firma. Rozmowa rekrutacyjna składa się z 3 etapów. I etap rozmowa z rekruterem. Pytanie o doświadczenie, mocne i słabe strony oraz o zmianę pracy. Czas oczekiwania na odpowiedź ok 1,5 tygodnia. II etap rozmowa z potencjalnym przełożonym. Trzeba było opowiedzieć coś o sobie o doświadczeniu. Fajnie, że osoba preferuje otwartą komunikacje przechodząc na "Ty". Ostatni etap referencje od poprzedniego pracodawcy, czyli np. podanie nr od poprzedniego przełożonego, żeby zweryfikować czy Twoje doświadczenie. Jeśli z poprzednim pracodawcą pożegnałeś się w nieprzyjemnych okolicznościach nie aplikuj!! Pomimo, że firma była zachwycona moją kandydaturą to wybrali osobę z wewnętrznej rekrutacji, argumentując że lepiej zna procesy przejęcia obu spółek i może szybciej wdrożyć się. Najzabawniejsze jest to, jak zapytałam dlaczego ogłoszenie widnieje na pracuj.pl. Pan powiedział "że prawdopodobnie będziemy szukać kogoś na zastępstwo". Prawda jest taka, że w ogłoszeniu nie ma informacji, że jest umowa na zastępstwo. Kolejna sprzeczna informacja

opisane powyżej.

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Maja

@K.G. - czy wynik rekrutacji został Ci przedstawiony? Mogłabyś napisać nieco więcej o samej rozmowie kwalifikacyjnej? Jakich pytań można się na niej spodziewać? Na czym polegało otrzymane przez Ciebie zadanie? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla potencjalnych osób zainteresowanych zatrudnieniem w Aviva.

K.G.

Odpowiadając na ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji umówiłam się na rozmowę kwalifikacyjną. W trakcie rozmowy Pani wyraźnie sugerowała, że w razie gdyby się nie udało zaproponują mi stanowisko sprzedawcy ubezpieczeń (czy nie byłam zainteresowana). Dostałam do wykonania zadanie, zapewniano mnie, że otrzymam odpowiedź: pozytywną bądź negatywną. Kompletna cisza. Brak szacunku do potencjalnego pracownika.

Maja

@AvivaDŚ pracujesz w firmie już ponad pół roku. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak wyglądały wyglądały pierwsze miesiące Twojej pracy? Piszesz, że masz stale możliwość uczestniczenia w szkoleniach. Czy w takim razie mogłaś liczyć również na szkolenie wprowadzające do pracy na nowym stanowisku?

Admin2323

a ile miesiecznie na poczatku ?

Maja

@KA rozumiem, że firma nawiązuje współpracę tylko z osobami, które posiadają działalność gospodarczą. A co więcej możesz powiedzieć o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej?

KA

Byłam właśnie dziś na rozmowie, pan bardzo miły, sympatyczny, zarobki też fajne ale jedno jest do kitu nie chcę otwierać działalności gospodarczej.

Czy orientuje się ktoś jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. Obsługi i Administracji Ubezpieczeń Grupowych??

Oszuści

Również składałam CV na stanowiska Menagera zespołu sprzedaży i odbyłam rekrutację w sprawie pośrednika ubezpieczeniowego. Uprzedzę: -gdybym chciała zostać pośrednikiem, składałabym na pośrednika -gdybym nie miała doświadczenia, składałabym na pośrednika a nie na menagera zespołu -gdyby chciało mi się jeździć po Warszawie w sprawie rozmowy na pośrednika ubezpieczeniowego, aplikowałabym na pośrednika ubezpieczeniowego

michael

Witam, Niech mi ktoś opisze stanowisko w AVIV-ie Menadżer ds. Sprzedaży. Jak ta praca wygląda, jakie zarobki na początku, jaka umowa, czy wgl warto jechać na rozmowę ? Mam kawał drogi.

Agent

Pracuje w Avivie praca nie jest latwa ale dajaca mozliwosci duzych zarobkow. Trzeba lubuc jonrakt z ludzmi i byc odpornym na slowo nie bo gdy na 30 telefonow umawia sie 1 spotkanie to mozna sie zniechecic ale dzieki temu jednemu spotkaniu mozna zarobic ;) jak ktos sprzedaje okolo 4 polis w mc to zarobi spokojnie na zus podatek i zostanie na zycie wazne jest ze nie ma gornej granicy. Szkolenia sa dobre trzeba im oddac dbaja o rozwoj

Zdzisław

Przestrzegam przed tą Oszustką (usunięte przez administratora) ! Okradła mnie na pare tysięcy złotych. Poza tym jest pod opieka psychiatryczną jak poinformował mnie znajomy od wielu lat . Jestem zrozpaczony bo zaufałem i zostałem okradziony

Zdzisław

Przestrzegam przed tą Oszustką Hanna Kołodziejczyk-Susła ! Okradła mnie na pare tysięcy złotych. Poza tym jest pod opieka psychiatryczną jak poinformował mnie znajomy od wielu lat . Jestem zrozpaczony bo zaufałem i zostałem okradziony

JESZCZE PRACOWNIK

Aviva była dobrym pracodawcą do końca 2016 r. Obecnie firma robi oszczędności oczywiście na pracownikach. Pracuję tam już ponad 6 lat i nigdy nie było tak źle. Na chwilę obecną nie ma co szukać pracy w Avivie, chyba że dorywczo

ByłyAgentAviva
@JESZCZE PRACOWNIK

Witam, były agent do końca 2016r. Owszem w Avivie można (było do końca 2016) zarobić ogromne pieniądze. Niestety im jesteś lepszy, im więcej sprzedajesz, tym większej podlegasz kontroli niestety do zmęczenia klienta, któremu nie wolno się nawet poskarżyć na zbyt częste i nachalne telefony. Dział jakości nie zważa na agenta i jego prace a szuka w agencie przestępcy. Będąc jednym z najlepszych agentów można doczekać się dużych wypłat przez 2 kwartały by już za 3 w nagrodę mieć kontrolę, ponownie obdzwonke, tłumaczenie się za wpłaty klientów na poczcie, ba nawet wysyłają kontrolę terenowe ...wynagrodzenie wstrzymują a jak nic nie znajdą to jeszcze pomęczą klienta prywatnym detektywem. Klient na Avive patrzeć nie może i wkoncu rozwiązuje umowę na co oczywiście można wnioskować Aviva czekała. Co roku Aviva zmienia regulamin wynagradzania. Nie chcielibyście słyszeć co myślą o tej chorej kontroli klienci, którzy śpiewająco muszą pamiętać o wys.składki, umowach dodatkowych, czy inwestycji. W Avivie możesz pracować-polecam, ale jako przeciętny, nie wyróżniający się, z przeciętna sprzedażą i składka miesięczna na pułapie max 300 zł . Wtedy pozwolą Ci żyć.

Marcin__

Na stanowisko Menedżera Zespołu Sprzedaży wymagane jest kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży ubezpieczeniowej. Ludzie o tym nie wiedzą. Stąd potem opinie typu "oszukali mnie", "oszuści", "aplikowałem/am na stanowisko managera, a zaproponowali bym został/a agentem". Dla ludzi z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem, ale bez doświadczenia w branży, polecam staż menedżerski lub stanowisko Junior Managera zespołu sprzedaży.

agent aviva staż 21 lat

I jeszcze jedno na temat menedżerów. Faktycznie mają nadprowizję z agenta ale tak jest we wszystkich Firmach ubezpieczeniowych. Aby zostać menedżerem trzeba przejść ścieżkę kariery od podstaw tzn sprzedać kilka polis jako agent. Przecież w końcu będzie uczył sprzedaży młodych agentów, sama teoria nie wystarczy. Zarobki mają uzależnione od sprzedaży grupę, którą zarządzają. Osobiście jetem agentem samodzielnym i nie mam nad sobą menedżera. Jeżeli ktoś nie chce być "pod menedżerem" może pracować u "agenta mentora" z wieloletnim stażem ze 100% prowizją dla siebie. Jeżeli chcecie wysłuchać prawdziwych opinii na temat tej pracy lub pracować bez kierownika grupy, podaję swój telefon 602183057. Jestem z Wrocławia. Pozdrawiam młodych agentów.

Marcin__

Zacznijmy od tego, że manager managerowi nierówny (a szkoda) i większość faktycznie tylko wspomina, że jest "możliwość" ścieżki managerskiej. Powiem tak: widzę więcej plusów niż minusów (inaczej nigdy nie zdecydowałbym się na pracę w tej firmie), potwierdzam gruntowne przygotowanie do wykonywania pracy poprzez szkolenia, prowadzone zarówno na platformie e-learningowej, jak i poprzez dedykowane osoby, zarówno w siedzibie głównej, jak i w poszczególnych oddziałach. Na pewno wartością dodaną są liczne testy, które sprawdzają predyspozycje kandydata do pracy, a także ewentualne umiejętności managerskie i zarządcze. Dwa dość istotne minusy to (jak dla mnie): umowa agencyjna jako jedyna możliwość współpracy (jestem w stanie to zrozumieć, regulacji ustawy nie da się przeskoczyć) i niestety brak jakichkolwiek narzędzi do pracy oferowanych przyszłym agentom przez Avivę, może z wyjątkiem udostępnienia baz potencjalnych klientów. Jednak mając pomysł na pracę w tej branży da się osiągnąć bardzo dużo.

Zostaw merytoryczną opinię o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Warszawa

• Jak się pracuje w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Kandydaci do pracy w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA