Effepro Sp. z o.o. w Organizacji

Opinie o Effepro Sp. z o.o. w Organizacji

niepolecam

Serdecznie nie polecam. Szukają głupiutkich studentek, które rotują co 3 miesiące, praca na pełen etat, umowa na połowę, druga połowa wypłacana pod stołem. Na obietnicach w tej firmie się kończy. Bez szefowej pracownice robią co chcą, a dziewczyny które chcą się nauczyć finansowych rzeczą służą jako pomoc do latania po artykuły spożywcze dla wywyższających się wieloletnich pracownic albo jako zaparzacze kawy bo damy nie potrafią obsługiwać się czajnikiem ;)

karolina
@niepolecam 11.09.2017 14:09

zastanawiące, że masz takie mniemanie o sobie, ja nigdy bym o sobie nawet tak nie pomyślała.

Aneta

Nie polecam, zero przepisów pracy, większość pod stołem.

jasiek
@Aneta 06.11.2017 15:23
Nie polecam, zero przepisów pracy, większość pod stołem.

rozumiem, że kodeks pracy leży pod stołem, znaczy pod ręką ??? i zawsze można z niego skorzystać , a nie miotać się po biurze i szukać odpowiednich przepisów.

Małgorzata

fajne biuro, miła atmosfera, zgrany zespół, szefostwo komunikatywne, rozmowa kwalifikacyjna bardzo rzeczowa, ogólnie ok! byłam na rozmowie w firmie effepro sp. z o.o., a nie effepro sp z o.o. w organizacji !!!!

Grześ

nie ma co oceniać innych.. ja bym się na takie warunki nie zgodził, ale wydaje mi się, że każdy sam siebie ceni na tyle, ile chce. W sumie gdyby pracownicy walczyli o swoje, to nie byłoby w Effepro żadnych problemów. Pozdrawiam serdecznie @ekak. :):)

SYLWIA

POZORY MYLĄ A DOKŁADNIE TO TRAGEDIA , NA ROZMOWIE NIBY OK MIŁO ITD.. ALE UMOWY DO 2 TYGODNI RACZEJ SIĘ NIE SPODZIEWAJ A JAK JUŻ SOBIE POPRACUJESZ TO UWAGA: UMOWA NA PÓŁ (1/2) ETATU OD NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ!!!! I NIE SPODZIEWAJ SIE ANA CAŁY PO PRÓBNYM BO TO RZADKOŚĆ , no może po 3 latach solidnej pracy jak na awans zasłużysz... Powodzenia

Twoje doświadczenie kształtuje rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Effepro Sp. z o.o. w Organizacji.

Zostaw opinię o Effepro Sp. z o.o. w Organizacji - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Effepro Sp. z o.o. w Organizacji