CITY ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o CITY ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

gość

Zaległości w płatnościach od 2015 roku. Zerowy kontakt. Mają podpisane umowy na użytkowanie gruntów z których się nie wywiązują w ogóle. Ostrzegam przed zawieraniem umów z tą spółką.

on

wiszą mi kasę już 3 lata. Dałem sobie spokój, bo dla 3000 zł nie mam nerwów, żeby się szarpać po sądach. Nie odbierają telefonów itd. wszystko bylo dobrze, dopóki przestałem pisać umowy. Nie polecam.

cituto

Myślę, że warto do nich aplikować @czmpion. Firma ta jest liderem w sprzedaży usług energetycznych B2B od 2003 roku, w dodatku są certyfikowanym partnerem grupy energetycznej Enea S.A. Więc myślę, że stabilność jest. W dodatku dają umowę o pracę i dobre zarobki.

jan

Forum regularnie czyszczone było kilkadziesiąt prawdziwych wypowiedzi o nich.

Zygmunt

Witam serdecznie Potrzebuj informacje o tej firmie,czy jest uczciwa, jak tam wygląda praca? Potrzebuje każdej opinii

Zostaw opinię o CITY ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CITY ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ