Opinie o Synergio S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Synergio S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Synergio S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synergio S.A. w Warszawa

Nie polecam tej firmy, jak masz swoje zdanie to szefostwo się na Ciebie źle patrzy, szczególnie "ala " szefowa.... Ogólnie nie polecam, niewypłacalni, źle traktują klientów ,choć mają ich bardzo mało.

Rozumiem, że jesteś na bieżąco w temacie i śledzisz rozwój firmy z czystej sympatii albo, nie masz nic innego do roboty? Podpowiem, bo tu pracuje i mam się dobrze - piszesz o tematach, które już dawno są za nami. Przykro czyta się komentarze, które nie mają nic wspólnego rzeczywistością. Czas odciąć pępowinę od byłego pracodawcy. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę wspaniałej kariery.

Edyta

Jak oceniacie pracę w firmie obecnie? Widzę trochę narzekania.. Ile można zarobić na początek? I czy pracodawca jest wypłacalny?

Nowa
@Ex Handlowiec

@Ex Handlowiec - dobrze, że nie musisz się tam już męczyć i frustrować, w tej okropnej organizacji- to jakiś (usunięte przez administratora). Zapewne realizujesz się teraz w nowym fantastycznym zespole i nareszcie rozwinąłeś skrzydła ???? 20- 50 kW na tydzień to dla ciebie standard, umowy w zasadzie piszą się same a oferty? Oferty twój prywatny asystent wysyła zanim klient zdefiniuje swoje potrzeby. Leady? Tylko pewne w zasadzie klienci dzwonią do ciebie sami a konto gotuje się od błyskawicznych przelewów ( wiadomo- owocowe czwartki ????, owoce tylko z importu nie jakieś gruszki) Przelewy? Zawsze godne- wielocyfrowe to wszystko dlatego, że działasz jak skalpel jesteś najlepszy. Tak- zgoda - musiałeś znaleźć jedyne właściwego pracodawcę - profesjonalną tak jak ty firmę. Daj znać gdzie jest tak dobrze????

Czy w firmie Synergio S.A. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Przedstawiciel Handlowy, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Premie są, ale kary również. Tym samym, wypłata staje się 'uznaniowa'. :) Nie polecam.

Były pracownik Nowy wpis

Premie są wysokie, ale kary w zależności od humoru wielbiciela sagi Gwiezdnych Wojen jegomości imperatora, mogą być wyższe. I zapłacą Ci dopiero wtedy kiedy uda się zamontować instalację, co przy kompetencji instalatorów z którymi pracują nie jest łatwe i oczywiste.

Dużo niepowodzeń w tym zakresie miało miejsce, że tak piszesz? Jaki skutek mogło to przynieść? Zastanawiam się czy po nieudanej próbie można było otrzymać wypowiedzenie czy raczej są najpierw wysyłane sygnały ostrzegawcze właśnie w postaci tamtej kary?

Józia Nowy wpis

A cos więcej? z miesiąc temu ktoś pytał o podesłanie cv czy warto, lecz bez odzewu. Ty kiedy słałeś i po jakim czasie z rekrutacją się uwinęli? Opiszesz rozmowę? ja to może po nowym roku cos będę myśleć

Maja

Pytanie tylko jakie to zdanie jest, bo co jeśli nieuzasadnione? przytoczysz jakąś sytuację, kontekst, cokolwiek? to co piszesz to z własnego doświadczenia? i czy to dotyczy specyfiki pracy czy czego?

@Maja

Takie zdanie, że jak handlowiec zrobił co do niego należy, pozyskał klienta a umowa jest bez błędów to brak ekipy albo części do montażu to nie problem handlowca i nie on powinien świecić za Synergio oczami przed klientem za co na koniec nie dostanie nawet złotówki bo klient się ostatecznie wycofa z umowy, albo reklamacja ciągnie się tyle czasu że zdąży się zwolnić zanim doczeka kasy.

Edyta

@Edyta

Wypłacalny pewnie jest. Pytanie, czy nie naliczy Ci jakichś kar pieniężnych z kapelusza, żeby Twoja wypłata była odpowiednia - dla pracodawcy, oczywiście. :)

GK
@Edyta

Najgorszy pracodawca jakiego miałem, wypłaty, szczególnie prowizji nigdy w terminie a i tak najbardziej z możliwych odległa ta prowizja. A jak już łaskawie director manager (MC) łaskawie zatwierdzi to pan prezes może podpisze przelew i tak to wygląda.

Maja

Ciekawe pytanie. A co może determinować ten wskazany przez Ciebie warunek? Za jaką pracę można mieć 100% pewności, że nic kompletnie nie będzie naliczane?

Ex Handlowiec
@Maja

@Maja Za taką pracę, w której firma w swojej wspaniałości nie zrealizuje podpisanej przez handlowca umowy bo MC da ciała, bo ktoś wstanie lewą nogą albo nie zasmakuje mu gruszka na śniadanie i nie puści przelewu, nie zapłaci za komponenty, klient się wkurzy i odstąpi od umowy itd. itp. Firma ma długi tradycje w niewypłacaniu kasy pracownikom i traktowaniu klientów jak petenci którzy nigdy, w żadnej sytuacji nie będą mieli uznanej reklamacji - no chyba, że da się jej kosztami obciążyć własnego pracownika.

Nowa
@Ex Handlowiec

Synergio S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Robert

Mam nowy wynalazek na dachu! Od tygodnia mam instalację solarową, która produkuje energię elektryczną.Wbiłem się w to w lutym 2022, kiedy dużo firm zaczęło mi wysyłać oferty. Zdecydowałem się na firmę Synergio, Montaż robili luszie pracujqcy na wylacznsc dla Synergio. Wszystko wygląda ładnie i schludnie, i nie uszkodzili mi ani jednej dachówki, więc spoko. Fachowcy zostawili po sobie porządek i byli mili, odpowiadali na wszystkie moje głupie pytania. Teraz wszystko działa, Mogę z czystym sumieniem polecić Synergio i dziękuję im za robotę!

Podwykonawca
@Robert

Świetnie, miło że montaż sie spodobał. Jest tylko jedno 'ale' . Dlaczego Synergio nie płaci swoim podwykonawcom za wykonaną pracę?

Lesio

Już 6 MIESIECY FIRMA MONTUJE POMPE CIEPLA NIE POLECAM USLUG TEJ FIRMY ( SYNERGIO). NIE GODNI ZAUFANIA NIE POLECAM NIE POLECAM

Inz

Zgadzam sie w 100 procentach

zaciekawiony
@Lesio

ale tak szczerze, co ty (usunięte przez administratora) jeden z drugim chcenie uzyskać, pisząc swoje uwagi na temat terminów montaży pomp ciepła na portalu traktującym o pracodawcach?

@zaciekawiony

Akurat nie siedzę w ich głowach, ale skoro jest to portal o pracodawcy oraz dla pracowników, a przypuszczalnie wychodzi na to, że zlecenia nie są wykonywane... Czy to nie oznacza, że ktoś może nie mieć pracy? Co na to obecni pracownicy?

Niezadowolony
@Lesio

Potwierdzam. Przestrzegam przed Synergio. Dobrzy w gadce i na tym koniec.

kontakt z PIP

Zasady udzielania poradnictwa w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Warszawie Porady osobiste W siedzibie OIP w Warszawie, przy ul. Płockiej 11/13, 01 – 231 Warszawa porady udzielane są w poniedziałki w godzinach 9.00 – 18.00, w pozostałe dni robocze w godzinach 9.00 – 15.00. W Oddziałach porady udzielane są w dni robocze w godzinach 9.00 – 15.00 Oddział w Ciechanowie, ul. Ściegiennego 9, 06 – 400 Ciechanów Oddział w Ostrołęce, ul. A. E. Fieldorfa „Nila” 15, 07 – 410 Ostrołęka Oddział w Płocku, ul. 1 Maja 7a, 09 – 402 Płock Oddział w Radomiu, ul. Prażmowskiego 15, 26 – 610 Radom Oddział w Siedlcach, ul. Brzeska 97, 08 – 110 Siedlce Porady telefoniczne Porady telefoniczne udzielane są przez pracowników Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00 pod numerami telefonów: • dla numerów komórkowych: 459 595 405 • dla numerów stacjonarnych: 801 002 405 oraz przez Centrum Poradnictwa Państwowej Inspekcji Pracy, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00 pod numerami telefonów: • dla numerów komórkowych: 459 599 000 • dla numerów stacjonarnych: 801 002 006

Zuza89

Dzięki, przyda się ....

@kontakt z PIP

Szkoda, że PIP ani ZUS nie zamontują pompy ciepła... :( Pieniędzy chyba też nie zwrócą?

zaciekawiony

PiP nie zajmuje się umowami B2B, a Synergio takie właśnie podpisuje z ludźmi

Czy można liczyć w Synergio S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Było kiedyś Medicover, ale bardzo ubogi pakiet. Jeśli chodzi o argumenty 'za', to raczej bez znaczenia.

zolza

Medicower nadal jest, pakiety mozna sobie wybrac, firma oferuje podstawowy jak w innych miejscach. Norma.

Lesio

Firmie Synergio przeszkadzają ściany domu do zamontowania pompy ciepła.. czekam już od września 22 na zamontowanie. I obiecują że w styczniu 2023 ..może .. Zamontują. NIE POLECAM !!

Małgorzata
@Lesio

Potwierdzam , zapisy umów nijak się mają do realizacji ... brak kontaktu to norma. Podobno kierownik nigdy nie odbiera telefonu NIE POLECAM !!!!!!

Klient Synergio
@Lesio

Ściany jak Pan pisze mogą stanowić przeszkodę, jak Pan wspomina jest ich kilka to nie lada wyzwanie. To już prace budowlane, które należy sprawdzić przed wykonaniem pod względem ich wpływu na budynek. Tu raczej problemu Pan nie rozwiąże.

@Klient Synergio

A gdzie załatwi, jeśli można zapytać?

@Klient

Na pewno nie na Gowork

@Klient

Na pewno klient nie załatwi przez go work ale bezpośrednio w Synergio niestety tez nie. Dla kierownictwa Synergio klient nic nie znaczy

Lesio

ZAPLACILEM. 20 000. (DWADZIESCIA TYSIECY ZLOTCH) I NIE MONTUJA. POMPY CIEPLA. UMOWA PODPISANA W LIPCU 2022 (usunięte przez administratora) NIE POWAZNA FIRMA. NIE POLECAM . NIE POLECAM.

Lesio

WE WRZESNIU 2022. Mialem DOSTAC POMPE CIEPLA. ZGODNIE Z UMOWA PODPISANA W LIPCU 2022. DO TEJ PORY ( jest grudzien) Nie dostalem.FIRMA SYNERGIO. DOSTARCZA. CO CHCE. , KIEDY CHCE ,I MONTUJE KIEDY CHCE …. NIE ODZWANIA CHOCIAZ OBECUJE. NIE POLECAM … NIE POLECAM .. FIRMA NIE JEST GODNA ZAUFANIA. LECH LYSENKO

Małgorzata
@Lesio

Potwierdzam i nie polecam usług tej firmy

Lesio

NIE ZADWONILI JAK OBIECALI!!!!!!! NIKT CI TYLE NIE DA CO FIRMA SYNERGIO CI OBIECA. OD WRZESNIA 2022 DOSTARCZAJA CO CHCĄ KIEDY CHCĄ I MONTUJA KIEDY CHCĄ ( A NAJCHETNIEJ NIE MONTUJA WCALE) NIE POLECAM NIE POLECAM FIRMA NIE GODNA ZAUFANIA.!!!!!!!

kontakt z ZUS

Skargę lub wniosek można złożyć w każdej terenowej jednostce organizacyjnej ZUS oraz Centrali ZUS: -pisemnie na adres Centrali ZUS: ul. Szamocka 3, 5, 01-748 Warszawa - faksem (nr Centrali ZUS 22 667 13 65), - pocztą elektroniczną - cot@zus.pl - ustnie do protokołu (w tym przypadku protokół podpisany zostaje przez wnoszącego skargę lub wniosek oraz osobę przyjmującą zgłoszenie).

Czy w Synergio S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Były

Właściciel zrobi wszystko abyś czuł się wysłuchany. To by było na tyle.

Handlowiec

Równie skuteczna jak szarych betonowych ścian w biurowcu.

@Handlowiec

No tak, a wiesz to z własnego doświadczenia? Z jakim problemem przyszedłeś?

@Maja

Maju ktora naprawdę nazywasz sie Anna G - Odpowiedzialem juz na to pytanie ale moja odpowiedź widniala na portalu chbya 2 dni i najwyraźniej nie spodobała Ci się skoro zapłaciliście Gowork za jej usunięcie. A to znaczy, że była w punkt prawdziwa prawda ? :-) Także dla szukających odpowiedzi jak to jest pracować dla Synergio - tu jej nie znajdziecie. Firma pilnuje opinii, podstawia swoje pozytywne, kasuje negatywne.

Danuta
@Handlowiec

A skąd wiesz kto to? Myślałam że tu każdy jest anonimowy

@Handlowiec

Kolego Handl… Gowork został stworzony do konstruktywnej dyskusji, wymiany doświadczeń zawodowych. Nie ma firm doskonale zorganizowanych w każdym calu. Ważne jest by wyciągać właściwe wnioski doprowadzając proces sprzedażowy oraz realizacyjny do poziomu satysfakcjonującego klienta oraz pracownika. W obecnej sytuacji gospodarczej firmy borykają się z różnymi problemami związanymi z dostępnością komponentów czy zorganizowaniem odpowiedniej kadry technicznej do realizowania projektów. Myślę, że pracując w Naszej firmie Miałeś możliwość uczestniczyć w procesie rozwoju firmy. Jeżeli z jakiegoś powodu tego nie uczyniłeś, odszedłeś lub podziękowano Ci za współpracę, zdobywaj wiedzę i doświadczenie na przyszłość. Z pozdrowieniami.

@Marcin

@Marcin Nie masz racji - Gowork został stworzony, aby wyrazić swoją opinię na temat pracodawcy. I taką opinię wyraziłem – w sumie nie dziwię się, że się wam ona nie podoba. Najważniejsze, że wszyscy wiemy, że jest prawdziwa co sami przyznajecie pisząc o wyciąganiu wniosków, poprawie procesów itd. Natomiast takie ogólniki z czym borykają się obecnie firmy i jak to Synergio stara się rozwijać lub zmieniać możecie opowiadać na rozmowach rekrutacyjnych. Synergio się nie zmieni choć są ludzie, którzy wkładali i być może nawet nadal wkładają w to dużo pracy i energii, ale to nic nie zmieni, bo nie zmieni się właściciel w osobie (usunięte przez administratora) ani jego podejście do pracowników oraz klientów. Z pozdrowieniami.

Jestem zainteresowany pracą w państwa firmie wysłałem aplikację miał się ktoś kontaktować i nie ma tego kontaktu Prosiłbym o informację zwrotną bardzo zależy mi na dołączeniu do państwa firmy

Wanda
@Kandydat

A na jakie stanowisko aplikowałeś?

Niezadowolony
@Kandydat

W tej firmie to norma. Poczekaj ąz Twoi klienci będą próbowali coś załatwić...

Justyna
@Niezadowolony

To w jaki sposób można się z tą firmą skontaktować, załatwić coś szybko i skutecznie? Czy raczej nie ma co na to liczyć?

Były kandydat

Firma mocno niepoważna. Umawia spotkanie, wysyła mail z potwierdzeniem, po czym nie zjawia się na spotkaniu. Strata czasu

Przyjęty kandydat
@Były kandydat

Szanowny kolego, firma nie wysyła maili do przyszłych kandydatów. Sama zaprosiła na spotkanie i nie była na spotkaniu w swoim biurze?????

Justyna
@Przyjęty kandydat

To w jaki sposób się kontaktują? Telefonicznie?

Sebastian

Co tam było napisane? :D Bo niestety ucięło całość, ech

Club
@Sebastian

Zapewne nic pozytywnego :)

Grzegorz

Serdecznie ostrzegam wszystkich przed Synergio. Trzymać się jak najdalej od tej firmy. Zwłaszcza jak chcecie tam pracować. Jest to dramat. Firma ma ciągłe sprawy z inspekcją pracy.

Obecna
@Grzegorz

No. Całe dwie :) Zdane wzorowo i bez zastrzeżeń. Ale oczywiście pięknie dziękujemy naszym eks donoszącym za dodatkową pracę. Serdeczności!

@Obecna

Tak z ciekawości to na co oni niby tak donosili, że postanowili dwa razy się tu wybrać? Jaki to był odstęp czasu między ich wizytami tak właściwie?

Były
@Obecna

Wzorowo?? Chyba widzieliśmy inne protokoły... Bzdura.

Obecny pracownik M

Z zaciekawieniem czytam opinie "byłych" jako wieloletni pracownik na umowie o prace. Dla pracodawcy zarowno pensje jak i prowizje to swietosc i nigdy nie zdarzylo sie by nie byly wyplacone. Bywaja poslizji w wypalcie prowizjo na B2B ale raptem kilkudniowe. Pracownicy w biurze zatrudnieni na umowach o prace, albo na czas nieokreslony albo na okreslony. Na B2B, z jasno okreslonymi zasadami i regulaminem, ktory sami, DOBROWOLNIE akceptuja sa zatrudnieni DTH. Czy roczny Mercedes to slaby samochod? Kto byl rozliczony z rysek? Bo ja nie. Duza fluktuacja? Zwalniani sa handlwocy ktorzy nie sprzedaja. Tylko i wylacznie. Zostaja tacy co chca pracwoac i potrafia. Chyba, ze uwazacie, ze ja mam pracujac ciezko obowiazek utrzymywanie przedstawiciela z podstawa i samochodem, ajpadem i po szkoleniach?? To nalezy do obowiazkow jakielkolwiek firmy?? Sprzedajesz - zarabiasz -zostajesz. Nie - wylatujesz. Proste. Chyba trzeba przyjac na klate fakt, ze ktos zostal zwolniony a nie wylewac tu swoje frustrajcje. Ja osobisie polecam tym, ktorzy chca pracowac. Lenie trzymacjei sie zdaleka, to fakt!

A.

Zgadzam się.

@Obecny pracownik M

Jestem ciekaw na jakiej umowie o pracę jesteś i z którą firmą, ponieważ odkąd jak jeszcze z wami pracowałem to byłeś zatrudniony na B2B i te twoje słynne hasło "trzeba to przyjąć na klatę". Nie potrafisz zarządzać swoim zespołem, trzymasz sztamę z kilkoma osobami na pokładzie i udaje Ci się slizgać swoją d...ę po tym okręcie, który z tobą jako sternikiem powoli tonie. Nikt Tobie nie chce powiedzieć jaki jesteś, bo każdy ma z ciebie ubaw po pachy... o sprzedaży nie wiesz nic. I co mi po tych rocznych mercedesach skoro ludzie mają ubaw z ciołka . A to na serio juz chyba musiałeś napisać pod przymusem bo widać jak bardzo się denerwowałeś

Menge
@Obecny pracownik M

Jaki model mercedesa czy toyoty proponuje firma ?

Obecny
@Menge

Klasa S w long

Zgadzam się

@Obecny pracownik M

Po rozwiązaniu umowy firma nie ma ochoty wykonywać swoich obowiązków wobec byłego pracownika licząc po cichu iż ten zapomni, że winni są mu pieniądze (nie jednokrotnie nie małe). Trzeba się namęczyć aby swoje dostać. Niektórzy pracownicy biurowi powinni być wywaleni na zbity pysk za brak profesjonalizmu i poszanowania drugiego człowieka. Ale tu pojawia się stara prawda, że im bliżej koryta jesteś tym (usunięte przez administratora) bezpieczniejsza bo można od razu polecieć do szefa i się poskarżyć a ty jesteś w trasie i nic nie masz do powiedzenia. Aby zobaczyć liczbę handlowców wystarczy wejść na ich stronę. Co do Michała to swój chłop tylko nie na tym miejscu co trzeba. Można odnieść wrażenie iż po prostu brakuje mu pary i siły przebicia. Mimo wszystko życzę mu wszystkiego najlepszego a firmie mniej wybujałego ego i spojrzenia na świat nie przez pryzmat tabelek i wykresów a ludzi. Niech właściciele zejdą ze swojego olimpu i popracują u podstaw a nie zatrudniają ludzi od HR, którzy po prostu kłamią. Podsumowując pracy a ni współpracy z tą firmą nie polecam/

Xyz

Zdecydowanie nie polecam! Chamstwo i brak szacunku do pracowników jak i klientów. Jezeli zalezy Ci na dobrej atmosferze w pracy to w Synergio jej nie znajdziesz. Szefowie nawet nie wiedzą jak masz na imię i pewnie jak jesteś w biurze to się zastanawiają czy ten ktoś przyszedł na rozmowę o pracę czy też pracuje już długi czas. Pozdrawiam ????

DEL
@Xyz

Dziwne, pracuje w terenie i szefostwo mimo że nie widzi mnie w biurze wie jak mam na imię. Może dlatego że pracuje a nie siedzę w kącie i zapominam o pracy. Akurat w firmie jest pełen szacunek a przede wszystkim spokój

Xyz
@DEL

A to ciekawe czy członkowie zarządu wiedzą z kim rozmawiają. Bardzo ciekawe... ;) jak na firmę, która nie liczy korporacyjnej ilości handlowców myślę, że każdy powinien znać się chociaż w miarę dobrze... pracowanie " w kącie" czy w terenie nie ma tutaj nic do rzeczy.

Pracownik z Ukrainy
@Xyz

Zgadzam sie w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Synergio S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Synergio S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Synergio S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synergio S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Synergio S.A.