Opinie o Synergio S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Synergio S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Synergio S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synergio S.A. w Warszawa

Xyz

Zdecydowanie nie polecam! Chamstwo i brak szacunku do pracowników jak i klientów. Jezeli zalezy Ci na dobrej atmosferze w pracy to w Synergio jej nie znajdziesz. Szefowie nawet nie wiedzą jak masz na imię i pewnie jak jesteś w biurze to się zastanawiają czy ten ktoś przyszedł na rozmowę o pracę czy też pracuje już długi czas. Pozdrawiam ????

DEL
@Xyz

Dziwne, pracuje w terenie i szefostwo mimo że nie widzi mnie w biurze wie jak mam na imię. Może dlatego że pracuje a nie siedzę w kącie i zapominam o pracy. Akurat w firmie jest pełen szacunek a przede wszystkim spokój

Xyz
@DEL

A to ciekawe czy członkowie zarządu wiedzą z kim rozmawiają. Bardzo ciekawe... ;) jak na firmę, która nie liczy korporacyjnej ilości handlowców myślę, że każdy powinien znać się chociaż w miarę dobrze... pracowanie " w kącie" czy w terenie nie ma tutaj nic do rzeczy.

Pracownik z Ukrainy
@Xyz

Zgadzam sie w 100%

Czy to prawda, że węgiel który sprzedają, to węgiel z Rosji a sama firma ma udziałowców z Rosji i może być objęta sankcjami?

A.
@Piotr

Pracuje w Synergio od kilku lat. Właściciele to Polacy, zatrudniają pracowników z Ukrainy, których traktują mega fair, a do tego firma angażuje się w pomoc uchodźcom. Tak z ciekawości, to dlaczego sączysz jad tutaj i to w takim momencie? Jak pracujesz w Synergio albo aplikujesz , to się zapytaj.

Tom
@Piotr

Nie. To nie prawda. Właściciele to Polacy. Jakie sankcje? Węgiel kolumbijski z tego co wiem.

@Piotr

Panie Piotrze, nie miejsce na zadawanie powyższych pytań. Jeżeli ma Pan pytania, chętnie rozwieje wszelkie Pańskie wątpliwości.

Mariusz
@Piotr

Firma Polska, właściciele to Polacy i to bardzo zaangażowani w pomoc Ukrainie. Kilku pracowników SYNERGIO jest z Ukrainy Wszyscy solidarnie pomagają w każdy możliwy sposób a sam węgiel sprowadzany głównie z Kolumbii.

@Tom

Firma OK. Można pracować przez lata realizując zadania

@Mariusz

Tak. Firma Polska

@A.

To się ceni

Łukasz

Na Rosyjski węgiel ma być nałożone embargo w całej EU. Czy to spowoduje ponowne problemy z dostępnością węgla w Synergio oraz z koniecznością zakupu węgla z poza Rosji?

Andrzej Słupca
@Łukasz

Już nie mają, zaliczki a później dopłaty i co tydzień info o dostawie i już jedzie...znowu podwyżka i ta sama bajka...

Misiek
@Łukasz

Oni już nie maja ruskiego i teraz wstrzymane dostawy bo ceny zmieniają. Embargo nie ma znaczenia bo i tak zawsze mieli trochę polskiego i tex Kolumbię i Kazachstan. Teraz będzie tylko w (usunięte przez administratora)

Łukasz

Firma bardzo nie poważna którą tylko patrzy jak przyciąć handlowców. Bardzo duża rotacja.

Synergio S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Handlowiec

Ludzie którzy piszą opinie to chyba w życiu w sprzedaży nie pracowali. Musisz jeździć i mieć wyniki. Nie zmienia to faktu, że to nie pierwsza firma sprzedażowa w moim życiu. Nikt (usunięte przez administratora) nie truje póki robisz swoje. Przed podpisaniem umowy wiesz co należy do Twoich obowiązków. Produkt i procedury też ok. Zawsze można coś poprawić i firma nad tym Pracuje. Współpraca z Michałem bez zarzutu. Ma chłop dużo na głowie, a i tak do podwładnego podchodzi jak do człowieka a nie kolumny na wykresie.

Lena
@Handlowiec

Wspomniany Michał to źródło niepowodzeń tej firmy. Ten człowiek jako handlowiec pracujący w tejże firmie nie sprzedał praktycznie nic i został wybrany dyrektorem handlowców, gdzie na pokładzie było podkreślam było wielu zawodowców. A on jedynie jest niestety na niekorzyść firmy zwykłym figurantem. Osoba ta jest odpowiedzialna za mierną sprzedaż. Brak kompetencji przelewa na co chwila nowych podwładnych.Nie potrafię zrozumieć dlaczego jest nadal na tym stanowisku, ba a nawet w tej firmie skoro jego profesjonalizm powoduje nad wyraz okropnie małą sprzedaż. Być może zarząd nie ma co robić z pieniędzmi, gdyż uważa że czynności typu: dawanie łapki w górę czy napisanie gratulacje lub super na komunikatorze jest warte takiego stanowiska. :)

Damian B

Współpracowałem z Synergio dłuższy czas jeśli chodzi o Michała od początku do końca trwania umowy był moim przełożonym rozstaliśmy się w dobrych relacjach i tak było przez okres trwania naszej współpracy . Kontakt z Michałem czy tez Gabrielem w temacie spraw ważnych był zawsze możliwy. Sprzęt na którym pracują handlowcy jest naprawdę na wysokim standardzie w porównaniu do innych firm konkurencyjnych na rynku .

Uczciwa, fajna firma, Pracy dużo w bardzo dynamicznie rozwijającej się branży. Kasa na czas chodź narazie krótko pracuję.

@Nowy

to nieprawda ze uczciwa i fajna. Szukają FRAJERÓW do wykorzystywania

@Nowy

To Nieprawda ze uczciwa firma. Takie wpisy robi zona wlasciciela :-)

@pracownik

No ja żoną właściciela napewno nie jestem : ) pozdrawiam ekipę; )

Obecny skrzydlaty pracownik ;)

Od ponad roku w firmie - dużo pracy, świetny klimat, mega ludzie. Pozdrawiam całą ekipę ;)

Większość negatywnych wpisów to prawda, roszada pracowników to też prawda... i nie ma się co dziwić zwolnieniami jak osoba która ma nam pomóc sprzedawać nawet nie zna się na rzeczy, nie można od niej uzyskać wsparcia sprzedażowego a jedynie przedstawiane są wyniki tych najlepszych. Zwrócić się też nie można ponieważ telefonu od swoich podwładnych nie odbiera. Z co niektórymi jednak bardzo miło wspominam współpracę ale osoba na stanowisku zarządzającym ... tego nie da się opisać słowami. Cieszę się ze zakończyłem współpracę z tymi ludźmi

Obecny Pracownik M

Ciekawe opoinie „byłych”. Jestem pracownikiem zatrudnionym od lat, i to na umowie o prace i ciężko pracuje na swoja pensje. Fluktuacja duza? jakos nie zwalniają się ludzie sami a sa zwalniani ci którzy po prostu nie pracują albo oszukuja. Z mojego punktu widzenia czyli osoby która zasuwa żeby zarobić, to normalne bo nie rozumiem, dlaczego maja dostawac samochod, ajpada, telefon i podstawe jak nie sprzedają NIC a ja mam z…c.. Nie kojarze osob które zwalniają się same jak maja sprzedaż. Handlowcy sa na B2B, osoby w kadrze menegerow i biurowi na umowach o prace. Jesli to umowy smieciowe to ja nie wiem jakie nie sa. Umowy sa akecptowane i podpisuwane przez kazdego nowego DTH. ja swoje czytalem. nie podoba sie? nie podpisuje. jak jestes w porzadku to nie masz sie przeciez czego bac nie? Wszystkie regulaminy i obniżenie prowizni ze niepojechanie na umówione spotkania czy zaniedbanie klienta, czy obniżenie samowolne kwot w umowach z klientami nazywane sa karami? Sory ale jak jesteś rzetelny to nie masz z tym problemu. pomijam to ze i tak zawsze sie uda ugadac z szefostwem. Fajnie jest wylewac zale jak ktoś się z toba rozstal, ale wystarczylo pracować. Ja polecam, dla tych co potrafia i chca pracowac. "byli" - czas na nowe zycie, nie osmieszajcie sie.

@Obecny Pracownik M

ten wpis napisali własciciele firmy

Ktoś
@pracownik

A może pracownik którego torturami zmusili do tego w tym pokoju tortur który maja w piwnicy? :-))))) Tutaj nie można nic dobrego napisać o firmie nie? Tu jest miejsce na wylewanie żali tylko. Każda dobra opinia to fejk nie? Typowe.

NICK

Mercedesy, Toyoty - prawie nowe., Ipad z CRM, telefon, gadżety. Reklamacji jakościowych mało ale ostanie cieżko z terminami montaży bo dużo realizacji. Buirowiec w Warszawie ale tam się rzadko bywa. Ja wspólpracuje teraz z firma jako wolny strzelec zamiast na ściślej umówie i mniej pilnują. i tak tez można. Pozdrawiam.

Ed

Prowizje nie wypłacane na czas, poslizgi nawet miesięczne. Naliczają jakieś abstrakcyjne kary za wszystko, żeby nie płacić nic. Podstawy śmieciowe lub zadne. Rotacja ogromna. Totalny bałagan, komunikacja żadna. Reklamacji tyle, że już wstyd przed klientami. Ta firma to jakiś koszmar.

Elżbieta
@Ed

Jakie kary? Próbowaliście coś z tym zrobić?

bk
@Ed

Na co najwięcej jest reklamacji?

AD1

Jak czytam niektóre opinie to przyznam, że słabo się robi. Niewiele prawdziwych informacji niestety. W firmie Synergio nie ma samochodów starszych niż 2 lata (dobrych marek), pensje od kiedy pamiętam zawsze były wypłacane w terminie. Nie bardzo przypominam sobie aby ktokolwiek się sam zwolnił co jest dziwne skoro w firmie jest tak źle, nikogo to nie zastanawia?

Merk

Witam wszystkich .... Ja również jestem niezadowolony wręcz sflustrowany , na samym początku jest wszystko ładnie pięknie zawsze odzwaniaja ekspresowo były odpowiedzi natomiast jak już przypada termin montażu to telefon wyłączony i nie odbierają....

@Merk

Szanowny Panie - bardzo przepraszamy za utrudniony kontakt. Przyjrzymy się tematowi i naprawimy to. Bardzo prosimy o wysłanie maila na serwis@synergio.pl. Natychmiast zajmiemy się tematem.. Pozdrawiamy, Zespół Synergio

Alpe

Narzędzia- ok. Kultura pracy, niestety, ale poniżej jakiegokolwiek poziomu. O ile z przedstawicielami Zarządu, głównie jednym, który jest na pierwszym linii frontu jest wzorowy, o tyle z kadrą kierowniczą sprzedaży to dramat. (usunięte przez administratora)

hand
@Alpe

Tej firmie daleko do korporacji. Niskie i nieterminowe wypłaty i brak jakichkolwiek perspektyw na przyszłość. Naciski wychodzą zawsze od góry i to kogo zwolnic danego dnia również jest decyzja odgórną.

Polska zachodnia
@Alpe

To również potwierdza, że tytuł dyr handlowego nie stanowi ani o kulturze albo wychowaniu. (usunięte przez administratora) pozostanie prostakiem.

Pracownik2021

Synergio SA dużo mówi o sadzeniu drzew i ochronie przyrody, jednak wartości moralne gdzieś umykają. Kodeks Pracy na pewno nie stanowi podstawy działania tej firmy. Toczą się nie tylko postępowania sądowe, ale również inspekcje PIP. Podważane są umowy B2B, jak i postępowanie wobec osób zatrudnianych na umowy o pracę. Nie polecam tego pracodawcy.

Byly pracownik

Stanowczo odradzam prace w "firmie" synergio. Jako byly pracownik potwierdzam, ze zamieszczone opinie sa zgodne z prawda. W firmie jest bardzo duza fluktuacja. Zwolnienia sa czesta praktyka na dodatek bez merytorycznych podstaw. "Pracodawca" nie przestrzega rowniez regulaminu wynagrodzen. Prowizja nie jest wyplacana zarowno, co do terminu jak i wysokosci. . Rozbieznosci pomiedzy tym, co powinno byc wyplacone, a co zostalo sa na porzadku dziennym.

Pracownik S
@Byly pracownik

W firmie nie ma regulaminu wynagrodzeń. Wynagrodzenia są określone w umowie ; ). Są za to odpowiednie regulaminy porządkowe, których realizowanie wpływa na wysokość wynagrodzenia. Ciekawe, że zwalniani pracownicy, których przydatność w strukturze mierzone są na podstawie odpowiednich KPI zawsze wylewają swoje frustracje i żale na takich forach ale uczciwie pracować nie bardzo im się chce. Dziwne też, że skoro warunki są tak nieuczciwe nikt z firmy nie zwalnia się samodzielnie. Pracuję W firmie przeszło rok i nie mam problemu z wynagrodzeniem.

Handlowiec
@Pracownik S

Pisze to gość, który nie ma pojęcia o sprzedaży, zarządzaniu oraz o przepisach. Za to ma "ego" ;-) A o tym, że "nikt sie nie zwalnia" świadczy rotacja handlowców i ludzi z obsługi posprzedażowej. ;-)

Wilk

Ktoś wypowie się nt. pracy na stanowisku DTH w firmie ? Jak działa CRM, czy terminowe są montaże, czy nie ma reklamacji, czy są umawiane spotkania w kalendarzu ? czy dają sprzęt - tablet, telefon ? czy to jakieś przechodzone sprzęty czy dobrej klasy ? jakie auto służbowe ?

John
@Wilk

Reklamacje są cały czas niestety DTH są rozliczani ze wszystkiego cały czas. Gdy sprzedaż jest niska to zwalniani od razu Samochody są stare, ale za to rozliczane z każdej ryski jak nowe . Niskie stawki

były

Na początku urywają z pensji a później zwalniają bo nie kasy i trzeba zwalniać pracowników. Sytuacja finansowa firmy nie jest najlepsza i reguluje się ją zwolnieniami lub nieterminowej wypłacie . Działanie firmy opiera się na funkcjonowaniu z miesiąca na miesiąc ku upadkowi.

Pracownik S
@były

Ciekawa opinia : ). Zabawne, że z firmy sam nikt nie odchodzi skoro jest tak fatalnie. Byli pracownicy to tacy, z którymi została rozwiązana umowa z określonych powodów. Nie słyszałem jeszcze o pracownikach którzy sami składają wypowiedzenia. Każdy z kim umowa została rozwiązana zawsze jest niesprawiedliwie potraktowany. Kiedy naliczona jest mu kara za jasno określone w regulaminie zachowanie, to pracodawca jest niesprawiedliwy i chce go okraść i z pewnością wynika to ze złej kondycji firmy. :) nonsens!

Przemysław

@Gość, rozumiem, że negatywnie oceniasz sposób komunikacji pomiędzy przełożonymi a pracownikami w firmie Synergio Group. Czy zwracałeś swojemu przełożonemu na to uwagę? Jaką odpowiedź usłyszałeś? Obecnie nowe pokolenie pracowników przykłada dużą wagę do atmosfery w pracy i z tego powodu podejmuje nawet decyzje o zwolnieniu!

kate
@Przemysław

Decyzję o zwolnieniu w tej firmie to codzienność niestety. Na kogo wypadnie na tego bęc :-) Umowy śmieciowe i lub o pracę wyłącznie na czas określony do 2 lat.

Zostaw merytoryczną opinię o Synergio S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Synergio S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Synergio S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synergio S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Synergio S.A.