Opinie o Euler Hermes w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Euler Hermes, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Euler Hermes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euler Hermes w Warszawa

Niezadowolony klient

Ja mam zle doswiadczenia z ta firma. mialem pilna sprawe do wyjasnienia w tamtym roku, dzwonie, dzwonie , nikt nie odbiera, potem pisze emaila i autoodpowiedz ze ta Pani jest na urlopie!!!!. zadnej ifnromacji kto ja zastepuje. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ile jest zmian w Euler Hermes?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Euler Hermes?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Wg mnie firma jest ok, ale dużo zależy od współpracowników.

Ile jest zmian w Euler Hermes?

Edyta
@Pytanie

w EH nie ma zmian. są luźne godziny pracy. możesz zacząć pracę między 7 a 10 :)

San632
@Edyta

Chyba tylko w teorii.. Pracowałam w jednym z oddziałów i przyjścia po godz 8:00 nie były mile widziane. Koordynatorka Madzia (stara panna) mobbingowała innych pracowników. Bez znaczenia było to, czy byli to jej podwładni czy pracownicy innych działów. Każdy kto pracował bądź pracuje w EH, z pewnością wie o kim mowa. Podsumowując, EH dobre jest na start, niezła szkoła życia która w dalszej karierze zawodowej przypomina Ci, że gorzej jak tam to nie będzie nigdzie :).

Tomek
@San632

Panna Magda S. która już nie ma swojego zespołu ale nadrabia Monika J.

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Obecnie w kwietniu były pierwsze redukcję etatów, a teraz są kolejne. Także są zmiany, ale wymusiła je pandemią.

Pytanie Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w Euler Hermes? Można dołączyć rodzinę?

Były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Pracowałem jeszcze pół roku temu. Każdy pracownik ma szeroki pakiet luxmed na siebie. Jest możliwość przypięcia rodziny ale już za wyższą stawkę. Tak samo multisport.

Ja

W dziale windykacji gdzie jest system prowizyjny, już od paru miesięcy nie działa narzędzie aby wyliczyć dokladnie wynagrodzenie i ciągle są jakieś pomyłki, zaległości z wypłata itd. i nikt nie potrafi tego wyjaśnić, ani naprawic.

...
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Dwa etapy rekrutacji. Niestety mimo zapewnień nie było informacji zwrotnej dotyczącej przebiegu interview. Szkoda.

Pytania

Prośba o opisanie swojego dnia pracy.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy Euler Hermes zatrudnia studentów?

Z
@Pytanie

Tak, studenci również tu pracują. Ja sam zaczynałem jako student. :)

@Z

O super, skoro zaczynałeś jako student to może opiszesz jak to wszystko wygląda? Czy studenci dzienni także mają szansę czy raczej tylko zaoczni, którzy są bardziej dyspozycyjni? Zastanawiam się też jakie są warunki zatrudnienia dla studentów i czy zmieniają się jakoś one po przejściu na taką standardową umowę.

Z
@Marta

Zaczynałem jako student zaoczny, zaczynałem na zlecenie (co w sumie bardziej mi się opłacało, nawet pod względem finansowym). Z czasem dostałem umowę o pracę i trochę lepsze warunki finansowe, także fajnie. Po przejściu na "normalną"umowę dostałem prywatną opiekę medyczną (całkowicie bezpłatna, nie muszę płacić za pakiet), dodatkowe środki pieniężne co miesiąc na kartę benefit. Teraz wszyscy od roku siedzimy na home office, więc wygodnie. W firmie są poszukiwani raczej osoby na pełen etat. Ale warto spróbować, próbuj Marta! :)

Bart
Klient

Oszuści i kłamcy to tak w skrócie a do tego nie odbierają telefonu

Ewa
@Bart

a dzwoniles do serwisu klienta czy do konkretnej osoby? moze byla na urlopie? ja czasem musze sie skontaktowac z nimi telefonicznie - czasem chwilke trzeba poczekac na wolnego konsultanta. ale to przeciez zaden problem. :) zawsze pozostaje opcja mail

Niezadowolony klient

Edyta
@Niezadowolony klient

nie przesadzajmy....każdy człowiek ma prawo do urlopu ;) jeśli osoba jest na urlopie - ciężko od niej wymagać, by miała pracować i odbierać wszystkie telefony. poza tym w Euler Hermes jest dostępna inforlinia - serwis klienta. tam na pewno by pomogli lub skierowali do osoby zastępującej :)

Atmosfera w Hermesie w dużej mierze zależy od działu do którego się trafi. Ja po kilku latach pracy w dziale informacji odeszłam. Na początku było całkiem w porządku, lecz z czasem wszystko się zmieniało na gorsze. Jeden z przełożonych wprowadza bardzo niemiłą stresującą atmosferę, nic mu się nie podoba i ma wiecznie pretensję do wszystkich o niewiadomo co. Natomiast jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia, nie wiem do czego to podobne i czemu przymyka się na to oko, ale np. uderzenie przez parę minut w biurko myszką, podczas gdy wszyscy pracownicy to słyszą i nie mogą skupić na pracy nie jest w mojej ocenie normalnym zachowaniem... Nie mówiąc już o niedotrzymywaniu słowa, chociażby obiecaniu podwyżki, o której jak się później okazuje nikt nie wie i wcale się jej nie otrzymuje. Ogólnie z Hermesu raczej wszyscy teraz uciekają, gdyż zdaje się że jego czas gdy był liderem przemija, sporo pracowników przeniosło się w ciągu ostatniego roku do konkurencji, ponoć oferują lepsze zarobki i warunki pracy. W Hermesie nie szanuje się ludzi, można powiedzieć, że wręcz wykorzystuje. Jedna osoba wykonuje pracę co najmniej dla trzech, nie wiele otrzymując w zamian. A awans jest możliwy w 90 % tylko dzięki znajomością.

Zawiedziona
@Pracownik

Zgadzam się w 100%, jeśli chodzi o podwyżki ciągle niby będą a ich nie ma, podobnie w pracą, jest jej coraz więcej a nikt nie docenia tego co sie robi. Oczywiście nepotyzm widać na kazdym kroku- kto ma dostać lesze pieniądze to dostaje a inni mogą robić 200% normy a i tak ciągle coś nie pasuje i ciągle się o nich zapomina. Nawet drobna rzecz jest wielka łaską , wszystko pod górkę i szydzenie lepiej zarabiająych a niekoniecznie robiących więcej jest mega nie na miejscu

Ona
@Pracownik

Czyli tak jak w większości miejsc pracy w aktualnych czasach

Monika

A na dziale informacji jaki jest zakres obowiązków ?

Jeżuś Marian

Pracuję w dziale windykacji. Zarobki w stosunku do konkurencji bardzo wysokie. Bogaty pakiet Luxmed, Benefit. Samochód bez limitu. Duża presja na wynik i raportowanie ale to normalne w korporacji. Minus to duży teren i godziny pracy, często wychodzi 10-12h, ale zarobki rekompensują to z nawiązką. Ps. Ostatnio zmienił się dyrektor działu, relacje na linii menagment-pracownicy znacznie się poprawiły.

klient

Kiedys bylem klientem i ubezpieczalem kontrahentow, podaje jedenz przykladow nie wiem jak to nazwac. Klient nasz zgodzil sie na note 400 zl. wystawilismy fv 400+ vat. Ten klient nie placil, nie placil, Oddalismy do Hermesa do windykacji. po jakims czasie otryzmuje emaila by zmienic fakture na note bez vatu. Zrobilem tak, klient dalej nie zaplacil a tu po jakims czasie dostajemy fakture od hermesa za sciagniecie przez windykacje hermesa 23% vatu z tej faktury:-) po prostu myslalem ze spadne z krzesla. zaczalem rechotac. pozdrawiam klient rechoczacy

Daria

@anonim o kim dokładnie mówisz ? O szefostwie ?

anomim

nie wiem jakie są warunki pracy ale mając do czynienia z panią z tej firmy to mogę powiedzieć tylko jedno- arogancja, tupeciarstwo i zero szacunku dla klineta

@anomim

Oj Brawo. Nie odbieranie telefonow od klienta czyli od nas, w tamtym roku moje pracownicy wydzwanialy na kilka numerow, zero odpowiedzi, dopieor po zalapaniu kierowniczki, ktos ruszy 4 litery. Szkod Slow. Wo ogole nie sluchaja nas, tylko daja wiare klientowi z holandi.

Tomasz

Wiecie czy firma aktualnie ma otwarte jakieś rekrutacje?

Wojciech
@Tomasz

Jeżeli wciąż wyrażasz zainteresowanie podjęciem pracy w Euler Hermes, to na stronie: https://pracodawcy.pracuj.pl/euler-hermes-collections-sp-z-o-o,4653 zamieszczono 3 aktywne oferty pracy, są to: specjalista ds. systemów operacyjnych i raportowania, młodszy specjalista ds. windykacji własnej oraz asystent/ka w biurze finansowo-księgowym. Zamierzasz aplikować? A może już złożyłeś dokumenty?

Marta

@Polcyzxs uśmiechanie się do siebie jest dla Ciebie brakiem szacunku? Czy Twoja opinia jest związana z decyzją rekrutacyjną? Była negatywna? @Zuza po co chodzi się od pokoju do pokoju w firmie Euler Hermes?

Polcyzxs
@Marta

Nie PANI Marto. Odpowiedz byla pozytywna.. tak dla jasnosci. Atmosfera w tej firmie jest straszna..zero pomocy, falszywosc ze strony wspolpracownikow. Usmiechanie sie ironiczne tak jest dla mnie brakiem szacunku... Pozdrawiam

Zuza
@Marta

czy Ty tak serio pytasz? ciekawe czego mogą szukać pijani panowie w środku nocy pukając do drzwi swoich kolezanek z pracy... i nie mowie tu o jednym przypadku tylko o kilku towarzyszach broni, ktorzy w Olsztynie szukali szczescia. swoja droga, nie wszystkie dziewczyny byly tym jakos zniesmaczone. Warszafka - patologia moralna

Stefanek
@Zuza

@Zuza, czuć kompleks mieszkania w mniejszej miejscowości.... CHociaż pewnie już jesteś z Warszawy bo mieszkam tam 3 lat....

IOTVH

Nie będe mówił w jakim dziale EH pracowałem, jednak w przeciagu mojej kilkuletniej kariery w EH dalo się zauważyć że dział ten jest piątym kołem u wozu w tej firmie. Nie bede mówił o braku podwyżek bo tam od przelozonego cięzko bylo uslyszeć dobre slowo/pochwale za dobrze wykonaną pracę badź jakieś poswięcenie dla firmy. W zasadzie pracownicy podchodzili do tej firmy tak jak ona do nich - nie dawali czegoś więcej od siebie. Po co mieli się starać skoro to i tak nie zostaloby zauwazone? Wiadomo ze pracuje się dla pieniedzy - tu odkąd pracowalem ciągle słyszałem ze pracownicy nie są wynagradzani adekwatnie do wlozonej pracy. ile bylo w tym prawdy-nie wiem ale poza szefami działów to kazdy pracownik byl tego zdania. W dodatku dalo się zauwazyc ze gdyby nie jakies zobowiązania kredytowe czy rodzina na utrzymaniu to z tej firmy w ciagu tygodnia odeszloby 90% ludzi

Kazimierz
@IOTVH

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za Twój komentarz. Uważam jednak, że mógłbyś nam zdradzić, w jakim dziale firmy Euler Hermes pracowałeś. Jak widać - nie masz dobrego mniemania o tym pracodawcy. Nadmieniłeś o tym, że nie dostawaliście tam podwyżek. A jak dokładnie oceniłbyś poziom wynagrodzenia w tym przedsiębiorstwie?

Woal
@Kazimierz

Pracowałem w kancelarii. Opinie o wynagrodzeniach były różne ale przeważnie ze są za małe. Jednak nasz dział miał wiele plusów np. Work well tj ze można było przyjść do pracy w godzinach 7-10 na dalsze 8h. Firma organizowała różne wyjazdy czy eventy, nie było ich sporo ale np wigilia, wyjazd integracyjny w lato, ostatnio 25 lecie firmy czy tam 20 lecie. Z opinii długoletnich pracowników dało się słyszeć ze winę ponosi szefostwo które jest skąpe. I ludzie po prostu nie dawali nic więcej od siebie w pracy ponieważ wiedzieli ze i tak nie dostaną za to nawet pochwały nie mówiąc o pieniądzach. Wiem to na własnym przykładzie gdzie jednego dnia musiałem zostać w pracy 16h w celu ogarniania firmy zewnętrznej. Nie uszylszalem nawet podziękowań. Ogolnie firma aktualnie nie powiedziałbym ze się rozrasta bo uszczuplają działy czy to kancelarii czy np sprzedaż gdzie chyba 90% osób wyrzucili.

Marta

Zdania co do atrakcyjności firmy Euler Hermes jako pracodawcy są bardzo podzielone i zróżnicowane w zależności od miejsca zatrudnienia, ale jest to typowe dla tak dużych firm. Dlatego byłabym wdzięczna za informację, jaka jest Waszym zdaniem największa zaleta pracy w tej firmie i przeciwnie, co sprawia, że co jakiś czas pojawia się myśl o potrzebie zmiany środowiska pracy? Myślę, że dla osób rozważających aplikowanie do tej firmy byłyby to bezcenne informacje.

PR

dlugo tam pracowałaś ?

Filip

Powiem tyle, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Euler Hermes? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

exsio
@Administrator

hermes to (usunięte przez administratora) kazdy z kazdym

Zostaw merytoryczną opinię o Euler Hermes - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Euler Hermes