Opinie o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Warszawa RODZINY HISZPAŃSKICH 1

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Warszawa RODZINY HISZPAŃSKICH 1

kandydat

Zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko managera zespołu. W trakcie spotkania okazało się, że szukają agentów....( chodzenie po domach, spotkania itp) Moim zdaniem jest to brak szacunku do osób szukających pracy. Czyżby mieli aż tak mało chętnych na agentów, że muszą mijać się z prawdą w ogłoszeniu. Przy okazji najlepiej, żeby się w Avivie ubezpieczyć. Rozmowa przebiegała nieprofesjonalnie. Jak ktoś ma za dużo czasu to może pójść ja żaluje, że poszłam.

Ja stawiam im minusta bardzo dużego, po całodziennej rekrutacji brak informacji zwrotnej. Panie z HR bardzo mało profesjonalne jak na taką dużą firmę.

gość
@Karolina

Na jakie stanowisko? Ja dostałam informację, że skontaktują się w ciągu 2 tyg, nawet gdy decyzja będzie negatywna, ale jak widać nie wywiązują się z obietnic...

Ab
@gość

Miałam to samo, po dwóch tygodniach cisza, sama zadzwoniłam, to pani z hr odrzucała moje połączenia, po kilku minutach okazało się, że wysłała mi meila, że nie niestety nie dostałam się. Wstyd...

Marcin__

Nie ma jednej rozmowy, to cały proces rekrutacyjny. Na początek - rozmowa z Twoim przyszłym managerem, później musisz wypełnić online kilka testów, które badają Twoje predyspozycje, m. in. sprzedażowe i ogólnie predyspozycje do pracy w szeroko pojętej obsłudze klienta. Jeśli wyniki ww. testów są pozytywne, spotykasz się z managerem, omawiacie razem testy, pokazane są Twoje mocne strony i nad czym trzeba popracować. Następnie - umowa z dyrektorem struktury (po prostu dyrektorem oddziału). Po akceptacji Twojej osoby przez dyrektora podpisujesz umowę szkoleniową (3 tygodnie), po której zdajesz państwowy egzamin uprawniający do wykonywania zawodu, po otrzymaniu informacji z pozytywnym wynikiem, możesz podpisać umowę agencyjną (warunkiem koniecznym do jej podpisania jest posiadanie działalności gospodarczej) i rozpocząć pracę.

Olo

Hej, a jak wyglada w Aviva praca w dziale likwidacji szkód? Na jakie można liczyć zarobki?

Jestem zażenowana poziomem przeprowadzonej rekrutacji i niewiedzy osoby z HR na temat benefitów, umowy o pracę i systemu premiowego. Ogłoszenie o pracę jest sprzeczne z tym co przedstawia firma. Rozmowa rekrutacyjna składa się z 3 etapów. I etap rozmowa z rekruterem. Pytanie o doświadczenie, mocne i słabe strony oraz o zmianę pracy. Czas oczekiwania na odpowiedź ok 1,5 tygodnia. II etap rozmowa z potencjalnym przełożonym. Trzeba było opowiedzieć coś o sobie o doświadczeniu. Fajnie, że osoba preferuje otwartą komunikacje przechodząc na "Ty". Ostatni etap referencje od poprzedniego pracodawcy, czyli np. podanie nr od poprzedniego przełożonego, żeby zweryfikować czy Twoje doświadczenie. Jeśli z poprzednim pracodawcą pożegnałeś się w nieprzyjemnych okolicznościach nie aplikuj!! Pomimo, że firma była zachwycona moją kandydaturą to wybrali osobę z wewnętrznej rekrutacji, argumentując że lepiej zna procesy przejęcia obu spółek i może szybciej wdrożyć się. Najzabawniejsze jest to, jak zapytałam dlaczego ogłoszenie widnieje na pracuj.pl. Pan powiedział "że prawdopodobnie będziemy szukać kogoś na zastępstwo". Prawda jest taka, że w ogłoszeniu nie ma informacji, że jest umowa na zastępstwo. Kolejna sprzeczna informacja

opisane powyżej.

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia

ale pieprzysz

kazdy kto pisze taki komentarz fajnie ze mozna wiedzę zdobyć od razu swiadczy, że to AVIVA napisała.

major

Co do nagród rzetelna firma, firma roku bla bla bla, to nie przyszło nikomu do głowy, że takie nagrody można kupić za odpowiednią sumkę? W PL wszystko możliwe.

marek

Czy wie ktoś na czym polega praca Współpracownika Doradcy w Avivie? takie ogłoszenie się ostatnio pojawiło i zastanawiam się czy nie aplikować, ale nigdy nie pracowałem w tej branży i nie wiem czy warto, zwłaszcza po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych opinii...

Ela
@marek

Współpracownik doradcy, to ktoś, kto uczy się być agentem. Ma więcej wsparcia, kasa podobna, ale mniej odpowiedzialności. Dobre dla tych, którzy nie mają doświadczenia, na początku sa nieodpłatne szkolenia i egzaminy dające nowe kompetencje zawodowe. Ja pracuję w Aviva od 4 lat w I oddziale przy ul Prostej 70, niedawno "awansowałam" na managera i szukam współpracowników, agentów i junior managerów. Zapraszam do oddziału każdego kto nie zakłada z góry że się nie uda i chciałby dowiedzieć sę więcej... jurkowska.elzbieta@aviva.com.pl, można do mnie pisać, również chętnie słucham tych niezadowolonych, bo może trafili na jakies nieetyczne zachowanie, które trzeba zgłosić. Aviva nadzoruje jakość naszej pracy, nie ma mowy o "firmie krzak", dlatego podpisuję sie pod tym co robię w 100% Nie ma wielu takich firm na rynku!

kolianex
@Ela

Witam moge prosić o kontakt mam kilka pytan co do stanowiska managera w Avivi-e (usunięte przez administratora)

firma cwaniaków

Potwierdzam AVIVA to największa ściema dla naiwny. Żadnych reguł.Prowadzę biznes od kilku lat. I nie jestem z łapanki. Facet kłamie w żywe oczy. Przyjeżdza pokazuje niby warunki umowy. Za każdym razem mówi coś innego. I nie mówię żeby kogoś zniechęcić chcesz to idź. Ale osobiście nie znoszę, cwaniaków wmawiając mi musisz mi"zaufać" i podtykających dokumenty pod nos a za chwile zmieniających reguły gry zupełnie niekorzystne dla mnie. Rozwiązalnym umowę po 2 miesiącach kiedy okazało się ,że reguły gry są żenująco nie ścisłe a właściciel biura zwyczajnie mnie wykorzystał i zgarnął kasę za polisy nie dotrzymał warunków umowy. I to nie jest kłamstwo. sami się przekonajcie. Ni. Cwaniaków dzisiaj jest dużo. Jeśli lubisz być wykorzystany zapraszam do współpracy z w/w firmą. Może w twoim przypadku będzie inaczej. Ale miej oczy szeroko otwarte bo możesz się zdziwić.

Piotr W
@firma cwaniaków

Jak już wystawiasz takie opinie na temat tego jak wyglądała Twoja praca w Aviva może warto się podpisać pod tym żeby przynajmniej był wiarygodny ten komentarz. Moja opinia natomiast będzie zupełnie odwrotna. Ponieważ Aviva to najlepsze TU pod względem wspierania nowych/młodych agentów dając narzędzia, liczne szkolenia, jasne systemy wynagrodzenia i tu dodam że umowę każdy dostaje, ja też mam i mogę dać do wglądu osobom które byłby zainteresowane bardziej tematem. Zachęcam jeszcze raz wszystkich do kontaktowania się ze mną. Chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania i opowiem jak wszystko wygląda. W listopadzie też podjąłem decyzję taką nad którą wile osób się teraz pewnie zastanawia i wiem jak to jest. Dlatego chętnie pomogę... (usunięte przez administratora)

Młody Agent

Zachęcam wszystkich do przychodzenia do oddziału na ul. Inflanckiej 4a. Możecie zobaczyć jak wygląda praca, jaka jest atmosfera, zawsze jest jakiś agent bądź manager który chętnie z wami porozmawia. Jeszcze raz zapraszam do kontaktu chętnie pomogę, bo wiem jak mi trudno było się samemu odnaleźć :)

Młody Agent

Jestem młodym agentem ze stażem od listopada 2015 roku i powiem wam że jestem bardzo zadowolony ze standardów i narzędzi jakie oferuje Aviva. Wypłata za listopad i grudzień wyniosła ponad 10 tyś. osoby które naprawdę są zainteresowane pracą to chętnie im pomogę oraz nawet udostępnię do wglądu swoje rachunki za ten krótki okres żeby niedowiarkom udowodnić że zarobić się da. Oczywiście do pracy nie nadaje się każdy, ponieważ w tym zawodzie musisz się wykazać otwartością i łatwym nawiązywaniem kontaktów z drugą osobą. Dla osób które nie mają z tym problemu, lubią pracować wedle swoich godzić praca naprawdę się spodoba. Co do samych klientów gdzie można ich szukać na początku to ja od razu zacząłem od znajomych, lekarzy do których chodzę. Z jednej polisy lekarza można nawet mieć już konkretną prowizję która spokojnie przekracza 3000 brutto. Osoby które mają więcej pytań zapraszam do kontaktu wardecki.piotr@aviva.com.pl lub pod numerem 791...292....995

Młody Agent 23 lata
@Młody Agent

Co do komentarzy które jeszcze gdzieś tam się powtarzają. Faktycznie pracuje dużo osób w starszym wieku ale wynika to z ich stażu pracy który jest w granicach 20 lat. Jeżeli agent pracuje 20 lat dla jednej firmy to znaczy że jednak coś ta Aviva musi mieć w sobie dobrego. Dodatkowo Aviva stawia teraz na młodych agentów dlatego tak dużo możecie zobaczyć ofert pracy. Ja osobiście mam 23 lata wiec za starego się nie uważam i osoby które ze mną zaczęły pracę nie są o wiele starsi. Dla większości którzy się zastanawiają dlaczego są takie negatywne komentarze to proszę zobaczcie sobie rankingi TU. Sam przejmuję na potęgę klientów z konkurencji właśnie z firm krzak. Pozdrawiam

Marzena

Po roku pracy nie podpisali ze mną umowy agencyjnej, oczekiwania ogromne a w zamian wynagrodzenie 4000 rocznie , bo 3000 dla kierownika niby miało być wypłacone w 18 miesiacu. Dostałam dziś telefon, że koleżanka nie dzokonczy ubezpieczenia grupowego ponieważ dyrektor i menadżer wyzwali ja od zlodziejki, a klientka nie chce z nimi rozmawiać. Sęp buduje biznes cudzymi rękoma. Sam nic nie potrafi ale Tobie powie "pracować się nie chce ale darmowe pieniądze to byś brała" chyba mówił o sobie. Warunki umowy to jeden wielki bełkot wszystko jest niejasne i nic nie wiadomo. Zawsze znajdzie się taki frajer jak ja. NIE BĄDŹ JAK JA.

nie frajer

precz z pazernymi świniami, szukajcie i pąłcie i powiedzcie prawdę jak jest , jak zabieracie klientów po "niespełnieniu warunków" typu 2 m-ce brak sprzedazy etc, fajnie bedzie jak będziecie mówić od a ...do z..z czym pracownik ma się zmierzyć;-)

Gola

Pracuje w Avivie od 6 lat, czytając wasze wpisy odnoszę wrażenie ,że konkurencja bardzo uaktywniła się w ostatnim czasie. Każdego można opluć w internecie, a Aviva dostaje kolejne nagrody- Przyjazna Firma w 2015r. to musi boleć! Praca w Avivie to praca dla ambitnych i chcących dużo zarabiać, ale też wymagająca zaangażowania i samodyscypliny. Niestety jak nie będziesz pracować to nie będziesz zarabiać- proste? Chyba nie dla wszystkich!

oszukana

Wydaje mi się ze ktoś tu pisze nie na temat i z polecenia kierownika zaraz po tym jak powiedziałam ze maja strasznie nieciekawą opinie na forum. Tragedia . Nie dajcie się nabrać W biurze pracują sami starzy wyjadacze a facet ma jeden system działania przyjedzie do Ciebie pokaże co papier wmawiając ci ze na 100% zatrudni, codziennie będzie do ciebie wydzwaniał jak to jest zadowolony z twojej pracy, powie też ze jestem wybrańcem losu. Ty bedziesz angażować środki zaprosisz znajomych do współpracy tzw ciepłe kontakty a później okaże się ze kontraktu z tobą nie podpisze a za zatrudnione osoby sam zgarnie kasę. Dramat. Dla mnie to zwykłe oszustwo. Tak poprowadzi sprawę ze nie wypłaci zatrudnionej i zaproszonej przez ciebie koleżance do rzekomo twojego zespołu za polisę. Zastanów się piec razy nim bedziesz chciał być menagerem w AVIVIE nim zostaniesz wykorzystany, z długami, a twoi znajomi przestana się do ciebie odzywać.

Ktośśś......

Uważajcie na firmę Aviva oszuści są niesamowici. Pracuję w tej firmie jakiś czas i jest ciągle problem z moją wypłata nie dostałam kasy za 2 msc i jak wypłacają albo po 500 zł-1000 zł no śmiech jakiś poprostu jest. Ostrzegam wszystkich żeby nie wchodzili do tej firmy jeśli chcecie normalnie i bez długów żyć. Bo ja to już nie wiem co mam robić rachunki przychodzą a ich nie interesuję żeby wypłacić kasę bo po co. Już mam zamiar iść do sądu i chyba tak będzię bo tak nie może być że ludzie pracują jak osły a kasy brak.Jeśli nie mają za co wypłacić dla Agenta pieniędzy niech nie biorą tylu chętnych. Śmiech jakiś żeby tak robiła niby porządna firma tak usłyszałam od swojego dyrektora jak powiedziałam jaki jest problem. Żeby była porządna i uczciwa to by wypłacili co się należy do ostatniego grosza

Młody Agent 23 lata
@Ktośśś......

Jak Ci tak źle to po co w niej pracujesz?

Zibi
@Ktośśś......

Kolejny hejter !!! Człowieku jesteś na działalności gospodarczej i tyle dostajesz ile wypracujesz. A to o czym piszesz, to zaliczki na ZUS dla młodych, z których trzeba się rozliczyć !

MM

proszę napisać, czy ktoś jest pracownikiem telecentrum. Jaka jest podstawa, jakie są prowizję ? ogólnie atmosfera

agent aviva staż 21 lat

Nie jest to łatwy zawód i nie każdy się do niego nadaje !Dzisiaj młodzi agenci mają luksus i marudzą, że jak nie wyrobią normy to nie dostaną dodatkowej premii 3000 zł. Za taką samą polisę młodzi mieli wyższą prowizję niż stary agent - pytanie dlaczego ? Jak zaczynałem nie było dodatkowych premii po 3000 zł, nie było urocznionej prowizji. Była goła prowizja od inkasa. Powiem więcej młody agent miał niższą prowizję, dopiero po sprzedaniu 30 polis wskakiwał na wyższy próg prowizyjny. Była motywacja aby to osiągnąć. Tylko nieliczni utrzymują się przez wiele lat i Ci nie narzekają, że brakuje im na ZUS. Pozdrawiam wszystkich co chcą zasmakować tego chleba i życzę im z serca POWODZENIA !

Paola

A powie ktoś dokładniej, którzy menagerowie tak oszukują? Którzy obiecuja złote góry? Szczegółowo ;) Właśnie jestem po rozmowie rekrutacyjnej i czeka mnie zrobienie licencji. Proszę o więcej informacji. Pozdrawiam ;)

oszukana

Zgadza się dałam się złapć, zrekrutowałam osoby i nie dostała ani złotówki, do podpisania kontraktu nigdy nie doszło nie wypłacono też pieniędzy za polisy. Zenada. Zmieniano notorycznie warunki kontraktu (ustnie) pracowałam gratis. ktoś inny zebrał żniwa. Jak zobaczyła co się świeci odpuściłam.

mark

to prawda a jak przedstawiłem ogłoszenie na które odpowiedziałem to powiedzieli żepewnie składałem też na inne ogólnie ściema ogłszenie na menedżera zespołu a możesz zostać na początek szeregowym agentem

aviva to dno
@oszukana

Miałam tak samo to pralnia pieniedzy

byłam...

Uważajcie!!! nie szukają żadnych managerów zespołu.... to kłamstwo i oszustwo w ogłoszeniu owszem ale na miejscu okazuje się że masz być zwykłym akwizytorem....i wciskac polisy a kasa na konto właściciela placówki.. rozmowa rekrutacyjna zupełnie nie dotyczy stanowiska managera.... osoby bezrobotne mają mieć lub kupić ! auto telefon,oraz laptop...a i mieć na własny ZUS...śmieszne ale oczywiście stres jest wydają kupę kasy na ogłoszenia zawierające nie prawdziwą ofertę ...oczywiście przedstawiają taką ścieżkę kariery i finansowe osiągnięcia w które naprawdę trudno uwierzyć ... nie dajcie się nabrać!

ML
@byłam...

Rekrutowałam do avivy jako menadżer. Na rozmowie od razu dowiedziałam się, że muszę spełnić pewne warunki aby zostać menadżerem. Nic mnie nie zdziwilo, bo uczciwie było mi to przedstawione. Widocznie zależy od człowieka. Zdecydowałam się na współpracę po prawie roku i myślę że jest szansa abym była menadżerem. W towarzystwach wygląda to zupełnie inaczej niż menadżer np w banku.

Zostaw merytoryczną opinię o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Warszawa

• Jak się pracuje w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Kandydaci do pracy w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA