Opinie o Harper Hygienics S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Harper Hygienics S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Harper Hygienics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Harper Hygienics S.A. w Warszawa

Maralbek

Pracowałem w Firmie kilka lat wiec mogę się wypowiedzieć na parę tematów. O golnie Firma na duży minus, po prostu jest za dużo wad. ( poleciłbym ja jedynie szczerze wrogowi ) Po pierwsze od przejęcia przez cotton club to się stało jednym wielkim chaosem - dziki zachód ! dosłownie !!! Brak ścieżki rozwoju. praca po godzinach to standard oczywiście nie są one płatne ale dosłownie zawsze musisz pracować przez 10 godzin minimum żeby się z czymkolwiek wyrobić, nie mówiąc o zadaniach w piątek pod koniec dnia które musza być gotowe na poniedziałek rano. wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanych obowiązków. Mimo realizacji swoich celów które są zatwierdzone, zawsze jest informacja ze jest za mało. i ze się robi za mało i praktycznie nigdy nie usłyszysz miłego słowa od przełożonych - dotyczy to praktycznie wszystkich działów. Co do struktury samej firmy na przykład szkolenie nowych pracowników na przykład komunikacja pomiędzy działami : NIE ISTNIEJE - czyli musisz sam wszystkiego się doszukiwać i pytać bo inaczej nic nie dostaniesz ( sorki w sumie dostaniesz - (usunięte przez administratora) ) tak samo z awansem czy podwyżka - masz szanse ja dostać jak rzucisz papierem. warto tez dodać ze pracując tam się ma przeczucie ze inne działy robią wszystko tylko żeby utrudnić prace sprzedaży zamiast ja wspierać. Sam fakt ze prezes się zmienia co 6 miesięcy średnio to powinno dużo mówić o firmie. zapomniałem dodać ze firma nie ma dosłownie płynności finansowej i żyje z miesząca na mieszać od chyba już 3 lat. ( covid dużo pomógł ale to tylko chwilowo ) o innych ciekawostkach nie wspomnę bo to wstyd (np o wynoszenie śmieci, i ekspresie do kawy) Ps : jestem dostępny na priv - haha

Uczestnik Rekrutacji
Kandydat

Witam. Jak dla mnie firma jest w pewnym sensie spalona, a konkretnie osoba zarządzająca w randze Dyrektora. Pracuję w sprzedaży ponad 20 lat i rzadko się to zdarza, tutaj jednak miało to miejsce, już na samym początku brak profesjonalizmu, brak informacji zwrotnej w ustalonym przez firmę terminie - chodzi o informację co do wyniku rekrutacji. Nie akceptuję takich praktyk, podziękowałem na tym etapie. Jeśli taki jest początek, nie wróży nic dobrego na przyszłość.

Administrator Nowy wpis

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Harper Hygienics S.A.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

ikonka

Sprawdź 2 opinie klientów firmy Harper Hygienics S.A. w Warszawa.

Sprawdź
Ja
Kandydat

Witam,czy warto aplikować na stanowisko specjalisty do spraw obsługi Klienta? Można liczyć na jakieś benefity oraz godziwą pensje?

Marcin
@Ja

A na ile liczysz? Bo nie wiem co to dla Ciebie "godziwa" pensja :D

Maralbeka Nowy wpis
@Ja

Po komentarzach można sobie odpowiedzieć na to pytanie

Danuta Nowy wpis
@Maralbeka

No niby... Chociaż warto zawsze pozytywnie patrzeć. ;) Aktualnie jak warunki wyglądają, bo komentarze trochę miesięcy za sobą już mają

Iza
@Maralbek

możesz podpowiedzieć jakiego stanowiska unikać? albo z jakiego stanowiska masz takie negatywne odczucia? zastanawiam się nad aplikacją do tej firmy na technologa produktu ale po tych opiniach mam pewne zawahania

Ewa
@Maralbek

O co chodzi ze śmieciami i ekspresem do kawy?

Była PH
@Maralbek

Ja równie poswiecilam tej firmie trochę lat i moje odczucia a raczej wspomnienia są wspaniałe do momentu wybudowania fabryki arwel. Nie będę nic złego pisać o HH bo czas do pewnego momentu pracy w tej firmie byl intensywny ale w zamian niedamowicie owocny. A dziewczyny które są fundamentem tego juz bałaganu to trzymam za Was kciuki - nie dajcie się popitolonym przełożonym jeszcze chwila i ich nie będzie:)

Patrycja
@Była PH

A co się stało po wybudowaniu fabryki arvel?

Patrycja
@Była PH

Do @maralbek i co z tymi przełożonymi? Warto startować do pracy?

@Iza

Odczucia mogę podać z różnych stanowisk od swoich współpracowników, z Marketing, technologii, kontrolingu czy sprzedaży i w każdym będzie sporo tych negatywnych, Gdzie większość jest spowodowana przez słabe zarzadzanie i także (jak zresztą większość osób na tym portalu wspominała), przez niekompetentną kadrę zarządzającą. --> Jeżeli szukasz stabilnej pracy od 8h do 16h to nie tu, nie mowie ze nie da się tu pracować i praca jest do niczego, bo sporo można się nauczyć gdyż głownie zarządzasz kryzysem ALE ważne jest aby na start ustalić wynagrodzenie i warunki które pokryją ilość obowiązków.(szczególnie ze potem o podwyżki ciężko a jak są to marne )

@Ewa

Z kawa z tego co słyszałem to już jest ok wiec nie ma co wspominać, a z śmieciami to trzeba było przez jakiś okres samemu wynosić. ( i może jeszcze swój papier toaletowy przynieść - śmiesznie było :)

@Patrycja

Długi !

@Iza

@Patrycja

Potencjalny praccownik
@Maralbek

WItam. Aktualnie otwarta jest rekrutacja na stanowisko do Działu Exportu. Czy warto aplikować? Czy w tym dziale również pracownicy są przeciążeni obowiązkami? Jak jest z premiami- słyszałam, że bazują one nie tylko na planach sprzedażowych ale i indywidualnych celach stawianych przez przełożonego- czy w takim razie one faktycznie są? Z chęcią porozmawiałabym na priv, jeśli byłaby taka możliwość.

Pj
@Maralbek

Covid zostanie na lata, to i może w firmie się polepszy. Są w stanie zwiększyć przychody?

@Potencjalny praccownik

Nie ma tu premii, nie ma co się łudzić. Plany sprzedażowe są nie do osiągnięcia. Cele indywidualne nie istnieją. Przeciążeni obowiązkami to mało powiedziane. Pod telefonem non stop. Urlop czy nie zawsze dzwonią

Maralbek Nowy wpis
@Były pracownik

Dokładnie Tak jest a teraz nawet jeszcze gorzej !

Czy Harper Hygienics S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

hey

zależy do jakiego działu

logo firmy SENIOR NODE.JS BACKEND DEVELOPER
Silk Software House Sp. z o.o.
(46 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel handlowy
The Burman Robinson
(3 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Harper Hygienics S.A.?

bret
Kandydat

Ile zarabia magazynier/operator wózka w Mińsku Maz?

@bret

uprzedziłeś moje pytanie, dzięki! mąż szuka podobnej pracy a ma spore doświadczenie :) wysyłałeś już cv?

Uczestnik Rekrutacji

Lizon
@Uczestnik Rekrutacji

Hahah jak menago wiec czym się szanujecie poz mi co myślą (usunięte przez administratora)

@Uczestnik Rekrutacji

To prawda, wystarczy spojrzec na wlasciciela firmy albo obecna Panią dyrektor i juz wiadomo jaki tam poziom jest. Niestety zaden :(

@Maralbek

O czym mowa? Jak wyglądają? Bo ja ich nie znam, chciałam iść tam do pracy, dlatego czytam to forum.

EasyPeasy

Moja mama pracowała w tej firmie ponad 10 lat. Wyzysk, (usunięte przez administratora) ciężka praca za bardzo, bardzo marne pieniądze. Aż dziw, że PIP nie zainteresowała się jeszcze Harperem.

@EasyPeasy

Jak wszyscy siedzą cicho (np. 10 lat jak Twoja mama) i nikt nie zgłasza zastrzeżeń to czemu PIP ma się nimi interesować? Nie ma podstaw, skoro wszyscy "szczęśliwi".

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harper Hygienics S.A.?

@Pytanie

Zalezy na jakie stanowisko ! do sprzedazy jest bardzo o gólnie.

Cd
Kandydat

Cześć. Czy firma często daje podwyżki? Jaka ogólnie sytuacja finansowa zakładu?

@Cd

Ile to często ? ogólna sytuacja dalej jak w wszystkich komentarzach poniżej.

Krystian
Kandydat

Siemaneczko. Szukam nowej pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Przypuszczam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Mam prośbę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Harper Hygienics ? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Krystian

Patrycjan

Firma niczego sobie ,warunki pracy dobre ,wynagrodzenie zawsze na czas ,najgorsze jest to ze firma ta zatrudnia na kierowniczych stanowiskach ludzi którzy ,nie posiadają odpowieniej wiedzy oraz kompetencji ,w stosunku do swoich podwładnych pomimo posiadanego wyszego wykształcenia ,odnoszą się w mało kulturalny sposób ,zastraszanie ,poniżanie ,mobng itp .Osoby te często posiadają jakieś dziwne zainteresowania jak np Specnaz ,którymi się bawią ,zamiast ,poświecać więcej czasu na pracę .zawodowa .

Małolepszy
@Patrycjan

Potwierdzam kadra zarządzająca niska kultura osobista,brak szacunku dla pracownika.Firma może dobra , ale źle zarządzana przez nieudaczników.

Janek
@Małolepszy

Dziwne, ja słyszałem, że w firmie są bardzo kulturalni ludzie.

Czarkowski
@Janek

Może masz klapki na oczach,i nie zauważasz tego,?

Jan
@Czarkowski

Może ty masz problem ze wzrokiem, bo serio jest wysoka kultura

Czym w Harper Hygienics S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Na jakie benefity można liczyć w Harper Hygienics S.A.?

Nick
@Pytanie

Na płacenie z własnej kieszeni za papier toaletowy czy wodę mineralną w upał , można liczyć za ucinanie premii no na wiele można liczyć np. można liczyć na brak dofinansowania na wakacje czy brak dofinansowania karty multi sport. Na prawdę można liczyć na siebie:)

martin
@Nick

A czy w dobie koronawirusa.. sytuacja uległa zmianie co do perspektyw ... więcej zamówień.. zatrudniają.. większe sprzedaż i eksport ..?

Dark

Na żadne

Jack

Na żadne

Pan x

Pracuje w tej firmie od 2013 roku . W dziale produkcja patyki. Plusy -Wypłata zawsze na czas . -czasami bywało tak , że nawet płacili za nadgodziny . (obecnie to nie możliwe) - zgrana zmiana Minusy -Firma nie radzi sobie z przejściem z plastiku na papierowe patyczki. -Organizacja leży i kwiczy na wysokich stanowiskach (usunięte przez administratora) - Firma poszukuje operatorów na patykach , ale nikt się nie zgłasza ( płacą najniższą krajową młodym operatorom) a robota nie jest łatwa i sporo obowiązków )

@Pan x

Ah te patyczki papierowe ! koszmar całej firmy XD !

Klakier
Kandydat

Co sądzicie o pracy w kontroli jakości/ labie/ r&d? Jakieś opinie i szczegoly warunków zatrudnienia ?

Czy Harper Hygienics S.A. zatrudnia studentów?

Doris

@Ania Sasin i jeszcze na jakie umowy pozwalają pracować?

Ania Sasin
@Doris

Troszkę się podpytalam, umowa jak umowa ale podstawa około 3 tysiące na rękę plus premia i prowizja to na plus, ale praca ponad siły, praca na całą dobę i wyzysk. Firma na minus.

Ania Sasin
Kandydat

Jakie warunki na stanowisko przedstawiciela hansiłowego? Jaka podstawa, jaki samochód czy jest GPS? Czy premia/prowizja realna?

minsk mazowiecki

duze wymagania slaba placa w minsku mazowieckim

Zostaw merytoryczną opinię o Harper Hygienics S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Harper Hygienics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Harper Hygienics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Harper Hygienics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Harper Hygienics S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Harper Hygienics S.A., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Harper Hygienics S.A.?

Kandydaci do pracy w Harper Hygienics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Harper Hygienics S.A.
Przejdź do nowych opinii