Harper Hygienics S.A.

Opinie o Harper Hygienics S.A.

Lidia

@Piotr, czy orientujesz się czy obecnie są zatrudnienia? Napisałeś, że byłeś zatrudniony przez agencję, czy firma zatrudnia bezpośrednio pracowników? Jest taka szansa? Napisz, czy oferują też jakieś pakiety socjalne? Skoro jest tyle pozytywnych opinii, z pewnością wiele będzie też zapytać zainteresowanych kandydatów.

Piotr

Nie wiem jak było wcześniej w tej firmie, ale jak na ten moment jest bardzo dobrze. Zostałem zatrudniony przez Randstad przez miłą Panią z którą wszystkie formalności zostały zrealizowane przez parę dni więc nie można narzekać. Pracowałem przez 1,5 miesiąca z tego względu że pracę rozpocząłem 16 lipca i byłem tylko na okresie wakacyjnym. Jeżeli chodzi o Warunki Pracy to są zdecydowanie lepsze, oczywiście to nadal ciężka praca bo to praca siłowa, więc trzeba się narobić, wynagrodzenie jeżeli chodzi dla osób młodych jest bardzo dobre więc nie trzeba aż tak narzekać, jedyne co jest męczące to dojazdy, tak praca sama w sobie jest bardzo prosta jeżeli chodzi o obowiązki, jedyny problem jest czasami z koszami ( pozdrawiam hale produkcyjną płatków ). Ludzie są mili i bardzo pomocni, mechanicy w miarę możliwości przychodzą na czas i próbują coś przy maszynach robić, wydaje mi się że wiele się poprawiło przez ten czas. Wynagrodzenie to nadal 10 zł brutto na H A wymiar pracy to 12h, chyba że ktoś jest umowa zlecenie To wtedy nie wiem jak jest. Mimo to praca godna polecenia.

Nowy 2

Elo Nowy.Tez miałem ten problem ale poszedłem do biura i na umowie mi zmienili stanowisko ale kasa i długość i rodzaj umowy został ten sam.po miesiącu pracy pójdę się Spytać co dalej bo co innego było na rozmowie a co innego w pracy.Oczywiscie umowa zlecenie

Nowy

Witam. Opowie mi ktoś jak aktualnie tam jest????Miałem być operatorem a zostałem zasilającym za 13 zł brutto czekam na odp.

pracuś

Trzeba spier... z tej firmy czym prędzej póki jeszcze jest z czego i póki płacą bo niedługo może być gorzej...

sulekdjcj

Z magazynu to takie pedaly robia ze glowa mala niech sie koncowkami postykaja,cioty nieroby ,elo

dede

Najgorsza firma w mmz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] taki na mokrym zesie usiasc nie da ,paleciakiem z 200 razy dziennie przewozi palety po 400 kg ,za co?za 1500zl?na zmiany i co z tego,ludzie uciekac ,bo az zal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciska ja do konca miesiaca i wypad,taka gowniana robota ze glowa mala,zapierdol nie z tej ziemi pracowalem i na przemyslowej a teraz na sosnkowskiego,harowajak skur....syn,masakra byc takim robolem,murzynkiem bialy tam robia ludzie bez wyjscia bo musza,dla tych co szukaja normalnej roboty to na pewno nie tam,strata czasu i zdrowia,smieszna firma,smieszne zarobki,porazka,narty

alo

No dokłądnie, niektorzy wymagają wiecej, chociaż tak naprawde powiedzcie szczerze, czy oni ak wogole patrza na to dosiwadczenie? cy ono jest ważne? musza jakoś napisac to w ogloszeniu, wiec do 3 lat czy 3 jest ok

nora

niekture firmy wymagaja wiecej

kierowca TIR-a

Pojebana firma z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robolami w biurze, o tych pedałach na magazynie nie wspomnę ! Załadunek w Garwolinie to tragedia, a czekanie na papiery to masakra!!!!

myszka

szczerze mówić młodszy operator za cały miesiac zarobi z 1500 zł tylko na papierach jest tak ładnie. Na szkoleniu mówią że niby pyłków nie ma a jest ich bardzo dużo i dlatego się przez te pyłki zwolniłam bo się wytrzymac nie da. Nie zbyt miła atmosfera dziwni ludzie. Całe 12 godzin trzeba stać nawet na chwile nie pozwalają usiaść. Nie polecam tej firmy.

arb

Siema, Może ktoś wie jakie warunki oferują PH? czy jest GPS i ile wizy trza wykonać w tygodniu? Jak z ciśnieniami w dziale handlowym i czy w małopolsce jakiś kierownik jest człowiekiem czy tylko spranym korporacyjnym mózgiem? Kontrole, wspólne prace itp?

Hammett

Cześć. Mam pracować jako pakowacz. Powiedzieli mi że wynagrodzenie zależy od zlecenia na dany dzień. Jak to wygląda? Wypłacają codziennie dniówki czy podliczają jakoś wielkości tych zleceń po miesiącu?

Aaa

Która Wiole? Bo jest ich dwie

stasia

prawda to że JW przejmuje produkcje na sosnkowskiego

pasekj

ja zostałem zaproszony na rozmowe w sprawie pracy ale trochę już sie stresuje- zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli, chęć pokazania się z jak najlepszej strony chiałbym dobrze wypasc na rozmowie pomozecie na bazie wlasnych doswiadczen dziekuje bardzo

marta

ODP DO MYSZKA. scieżka twojej kariery to szerokie usta i wiecznie nawilzony zwieracz.Ja tez tak zaczynałam, jak sie turbany czesto nie zmieniajo to i badan nie bedziesz musiala robić często. a i niestety bukkake to czesto lubia chłopaki i te stare dziady też. Ale kąpiele 4 x dziennie a nawet nie bedziesz czula do siebie odrazy, czyba,że chcesz robić za 1500 z ta cała hołota z dołu ktora nawet nie stać na ubranie z markowego butika, bo chodza w brudach z sekntchundu/pappa martunia

ten zły

@natas rozwiń swoją wypowiedz ( proszę ) dobrze gadasz, co tam z JW ?

natas

właśnie.... dajesz wszystko z siebie i nie ma się efektów... za nadgodziny nie chcieli płacić wedle KP-ka i to jest najgorsze... heh ochyda i bezczelność .. a szczególnie skąpstwo JW ( WW L -> WW W ) to jest nawet niegodne...

natas
@natas 07.11.2014 14:00

Jak kojarzysz ten JW (znana Twarz w Mińsku i nie tylko) heh wprowadza kwoty z nadgodzin jako 1,2 a nie jak jest to ujęte w KP 2 razy wynagrodzenie jak już jest ponad 40h pracy w tygodniu... Więc trza pomyśleć... Czy tam pracować... I jak już coś wie to ucieka i się chowa jakby był tchórzem albo tchórzofretką i nie lubi pisać maili (chyba myśli-po co)... żenada... wiem tyle że JW nie lubi mądrych i dobrych ludzi tylko traktuje ludzi jakby przedmiotowo... na razie tyle...

zaczynamy

SERDECZENIE POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO WSPOLPRACY Z MOJA OSOBA W ZAKRESIE JEZYKA WLOSKIEGO ANGIELSKIEGO ORAZ FRANCUSKIEGO ORAZ KOREANSKIEGO OD 1999 ROKU W WARSZAWIE, Z POWAZANIEM (usunięte przez administratora)

leszczyna

To tylko ladnie wyglada na papierze. W rzeczywistosci duzo fizycznej pracy zarowno w dzien jak i w nocy. Praca na pierwsze doswiadzenie i bye bye

zazdrosny

(usunięte przez administratora) jest super laska...

xxx

Jedyny plus to kilka fajnych dziewczyn na produkcji. Pozdrawiam Wiolę z patyczków.

rej

Pracowałem 12 miesięcy, syf, kiła i mogiła. Zatyrać się można, zero szacunku, wielkie dno, kasa marna, minimalna krajów, pracuje tam Garwolin i okolice ponieważ mają darmowy autobus na każda zmianę tania siła robocza. Omijać szerokim łukiem takie firmy 0/10

majonez
@mort 13.10.2014 18:50
nie pracuje tam ale u nas w Garwolinie tania siła robocza to Ryki i okolice których wożą za darmo bo wchodzą w anal bez wazelin...

masz racje robiłem w AVONIE te RYKI to wrzud na tyłku pokupowali chaty w bedocji a na basen jeżdzą do siebie co do HARPERA to żadna rewela wszyscy jedziemy na żałosnych warunkach ale trzeba coś robić żeby nie zgłupieć

sam
@majonez 11.11.2014 13:26

basen to trzeba mieć BEDOKU

mikołaj

Harper Hygienics obecnie ma kilka ofert pracy, zainteresowała mnie oferta technologa procesowego, ktos wie, czy warto aplikowac do tego działu?

anonim77

porażka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 12 godzin 2 przerwy po 15 minut i musisz się wyrobić , nie można usiąść na chwile , a płacą co kot napłacze 6.85 na rękę za taką harówę i jak chcesz pracować i zarobić to nie tam , ciągle daja umowę zlecenie a na umowie tej jak nie ma pracy odsyłają do domu .

operator
@anonim77 14.02.2014 15:32

nie narzekajcie ludzie kturzy teraz przychodze na zrecenie maja wieksze stawki niz starzy operatorzy wiec po co pchac sie na umowe o prace

Kemerzp

"Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy." Rekrutacja na stanowisko ph. Pokonujesz 700km spedzając w samochodzie 10h(łącznie),wydając na podróż 300zł. kwotę zasiłku,za który nierzadko musisz przeżyć przez miesiąc.Szanując swój czas i innych jesteś punktualnie i czekasz.Rozmowa trwa pół godziny.Uzyskujesz informację, że do końca tygodnia firma się z Tobą skontaktuje bez względu na wynik czy będą co do ciebie na tak czy na nie???? i że bardzo prawdopodobne, że takowa decyzja będzie możliwa do ogłoszenia następnego dnia.Wracasz więc do domu,uzbrajasz się w cierpliwość i czekasz.Tydzień mija, a w telefonie cisza. Szanowni Państwo..przygotowując się do rozmowy natrafiłam na dwie b.istotne dewizy,którymi ponoć się kierujecie, a mianowicie : 1* Szacunek i należytą uwagę okazywaną każdemu 2* Uczciwość i etyczne podejście Tyle,że szkoda,iż ten szacunek i uczciwość do każdego jest tylko przysłowiową utopią.Państwo nie liczycie się z potencjalnym kandydatem bo i po co skoro za wasz czas poświęcony na rekrutację firma wam zapłaci,auto zatankujecie za służbowe pieniądze i nie spędzicie 10godzin w podróży,bo stać was będzie na hotel. Niezwykle profesjonalne podejście do rekrutacji - pogratulować.

moszna

Widzę ogłoszenie na stanowisko: SPECJALISTA ds. ROZWOJU PRODUKTU. Jako, że jestem chemik i szukam roboty, to spytam - jak się robi w Harperze? O opinię proszę osoby, które przewinęły się przez dział B&R.

redbuck

nie polecam, duża rotacja we wszystkich działach firmy, pieniądze małe, chyba że ktoś musi pracować i nie przeszkadza mu poniżanie. Firma fatalnie zarządzana, co jakiś czas ciągły nabór na te same stanowiska....

bebe

Jeden wielki balagan ,brak szacunku dla pracownika strasznie ciezka praca za psie pieniadze ,jak chcesz isc na zwolnienie bo jestes chory to zapomnij wylecisz na zbity pysk

SZYMONEK

odradzam prace na przemyslowej ostry za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za psie pieniadze dzwiganie palet po 25kg i ladowanie kartonow na palete po 10 kg pieklo i tyle jak by ktos chcial do harpera ODRADZAM I TYLE zarobki marne okolo 1500zl brutto i odejma ci tak z 380zl na zus podatek dochodowy zdziesrtwo i tyle

kandydat

Siema. Ja też chcę ostrzec przed tą

Gluś

Tak kolego !!! same cwaniaki...pensja nie za ciekawa i .(usunięte przez administratora)....trzeba i nie szanuje sie tu nikogo ...a na jaki rejon byłeś ...pewnie Lublin! Pracowałem w tej firmie i powiem tak NIE POLECAM!!!! chyba ze ktoś ma nóż na gardle....ale i tak warto poszukać czegos normalnego. Wszyscy zestresowani.....masakra......

Własnie byłem na rozmowie na regionalnego PH. - rozmawiałem z tym cwaniaczkiem - nie za miły gośc mało tego jeszcze mało kompetentny i profesionalny .A tak wogóle to słyszałem ,ze firma i warunki nie zaspecjalne - moze cos wiecej wieciw - piszcie.

MarOP

Pracowałem tam uwaga............... 1 dzień ;-) zmyłem się na koniec zmiany i powiedziałem o nie. Przyszedłem w piątek na 6 rano a na następny tydzień mi kazali na 22 do 6 rano . Cały tydzień bym nie spał w nocy w domu dla niecałego tysiąca złotych na miesiąc , hańba i śmiech na sali

To jeszcze nic znowu ogłaszają ze szukaja do pracy nawet dali do PUP a i tak mowie ludziom ze odradzam isc pracować

selerna end wacik

oj tak, jedna z najgorszych firm w mińsku mazowieckim, syf ,smród,i dziadostwo, obóz pracy ,aż dziw ,że to się nie rozsypało jeszcze , doradziłabym zutylizować ten twór. na pohybel. kania

michalinka - 2010-12-20 21:29:20 Porażka..(usunięte przez administratora) daj z siebie wszystko ...i jeszcze oddaj z wypłaty należną ci premię ....buuuuuuuuuuuuuuuu Zgadza,się robiłem w tym burdelu.Wytrzymałem 1,5 miecha co nowi po dwóch dniach niepokazują się bo mają dosyć tyrania za psie pieniądze.Nic tylko normy i wydajność,ale niema co się dziwić .(usunięte przez administratora).

hubert

zgadzam sie dalem CV do nich byłem na dwoch rozmowach jeden powiedzial ze za godz roboty to bedzie placone 9zł groszami drugi 10zl z groszami i nawet nie zadzwonili chamy jedne

michalinka

Porażka....(usunięte przez administratora).. daj z siebie wszystko ...i jeszcze oddaj z wypłaty należną ci premię ....buuuuuuuuuuuuuuuu

Zostaw opinię o Harper Hygienics S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harper Hygienics S.A.