Opinie o Harper Hygienics S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Harper Hygienics S.A., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Harper Hygienics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harper Hygienics S.A. w Warszawa

Maralbek

Pracowałem w Firmie kilka lat wiec mogę się wypowiedzieć na parę tematów. O golnie Firma na duży minus, po prostu jest za dużo wad. ( poleciłbym ja jedynie szczerze wrogowi ) Po pierwsze od przejęcia przez cotton club to się stało jednym wielkim chaosem - dziki zachód ! dosłownie !!! Brak ścieżki rozwoju. praca po godzinach to standard oczywiście nie są one płatne ale dosłownie zawsze musisz pracować przez 10 godzin minimum żeby się z czymkolwiek wyrobić, nie mówiąc o zadaniach w piątek pod koniec dnia które musza być gotowe na poniedziałek rano. wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanych obowiązków. Mimo realizacji swoich celów które są zatwierdzone, zawsze jest informacja ze jest za mało. i ze się robi za mało i praktycznie nigdy nie usłyszysz miłego słowa od przełożonych - dotyczy to praktycznie wszystkich działów. Co do struktury samej firmy na przykład szkolenie nowych pracowników na przykład komunikacja pomiędzy działami : NIE ISTNIEJE - czyli musisz sam wszystkiego się doszukiwać i pytać bo inaczej nic nie dostaniesz ( sorki w sumie dostaniesz - (usunięte przez administratora) ) tak samo z awansem czy podwyżka - masz szanse ja dostać jak rzucisz papierem. warto tez dodać ze pracując tam się ma przeczucie ze inne działy robią wszystko tylko żeby utrudnić prace sprzedaży zamiast ja wspierać. Sam fakt ze prezes się zmienia co 6 miesięcy średnio to powinno dużo mówić o firmie. zapomniałem dodać ze firma nie ma dosłownie płynności finansowej i żyje z miesząca na mieszać od chyba już 3 lat. ( covid dużo pomógł ale to tylko chwilowo ) o innych ciekawostkach nie wspomnę bo to wstyd (np o wynoszenie śmieci, i ekspresie do kawy) Ps : jestem dostępny na priv - haha

Patrycjan

Firma niczego sobie ,warunki pracy dobre ,wynagrodzenie zawsze na czas ,najgorsze jest to ze firma ta zatrudnia na kierowniczych stanowiskach ludzi którzy ,nie posiadają odpowieniej wiedzy oraz kompetencji ,w stosunku do swoich podwładnych pomimo posiadanego wyszego wykształcenia ,odnoszą się w mało kulturalny sposób ,zastraszanie ,poniżanie ,mobng itp .Osoby te często posiadają jakieś dziwne zainteresowania jak np Specnaz ,którymi się bawią ,zamiast ,poświecać więcej czasu na pracę .zawodowa .

xxx
Klient

w tej firmie w ogóle nie szanuje się ludzi. firma jest bardzo żle nastawiona do kobiet które mają małe dzieci bo im chyba przeszkadzają.

Uczestnik Rekrutacji
Kandydat

Witam. Jak dla mnie firma jest w pewnym sensie spalona, a konkretnie osoba zarządzająca w randze Dyrektora. Pracuję w sprzedaży ponad 20 lat i rzadko się to zdarza, tutaj jednak miało to miejsce, już na samym początku brak profesjonalizmu, brak informacji zwrotnej w ustalonym przez firmę terminie - chodzi o informację co do wyniku rekrutacji. Nie akceptuję takich praktyk, podziękowałem na tym etapie. Jeśli taki jest początek, nie wróży nic dobrego na przyszłość.

Lizon Nowy wpis
@Uczestnik Rekrutacji

Hahah jak menago wiec czym się szanujecie poz mi co myślą (usunięte przez administratora)

Maralbek Nowy wpis
@Uczestnik Rekrutacji

To prawda, wystarczy spojrzec na wlasciciela firmy albo obecna Panią dyrektor i juz wiadomo jaki tam poziom jest. Niestety zaden :(

Pytanie Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harper Hygienics S.A.?

Maralbek Nowy wpis
@Pytanie

Zalezy na jakie stanowisko ! do sprzedazy jest bardzo o gólnie.

Cd
Kandydat

Cześć. Czy firma często daje podwyżki? Jaka ogólnie sytuacja finansowa zakładu?

@Cd

Ile to często ? ogólna sytuacja dalej jak w wszystkich komentarzach poniżej.

xxx

Ad
@xxx

A coś dokładniej?

lolek
@Ad

Witam czy w tej firmie pracuje P. Alina ? dyr. Handlowy czy już wymiękła ?

Monia
@xxx

Mam dwójkę dzieci, obydwoje urodziłam pracując w Harperku, wiec bzdury piszesz! Wszyscy normalnie traktują matki, nie miałam problemów, jak dzieci chorowały, w pandemii ciagle brałam opiekę

Fun
@lolek

Ona jest z żelaza, nie do pokonania babka.

@lolek

Tak to jej drugi turnus i raczej nie prędko wymięknie bo jej styl pasuje do wieśniackiego, chaotycznego wschodniego zarzadzania.

logo firmy Młodsz-y/a Księgow-y/a
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Projektant konstrukcji stalowych
Nedcon Silesia Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
Krystian
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.
Kandydat

Siemaneczko. Szukam nowej pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Przypuszczam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Mam prośbę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Harper Hygienics ? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Krystian

Patrycjan

Małolepszy
@Patrycjan

Potwierdzam kadra zarządzająca niska kultura osobista,brak szacunku dla pracownika.Firma może dobra , ale źle zarządzana przez nieudaczników.

Janek
@Małolepszy

Dziwne, ja słyszałem, że w firmie są bardzo kulturalni ludzie.

Czarkowski
@Janek

Może masz klapki na oczach,i nie zauważasz tego,?

Jan
@Czarkowski

Może ty masz problem ze wzrokiem, bo serio jest wysoka kultura

Czym w Harper Hygienics S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Na jakie benefity można liczyć w Harper Hygienics S.A.?

Nick
@Pytanie

Na płacenie z własnej kieszeni za papier toaletowy czy wodę mineralną w upał , można liczyć za ucinanie premii no na wiele można liczyć np. można liczyć na brak dofinansowania na wakacje czy brak dofinansowania karty multi sport. Na prawdę można liczyć na siebie:)

martin
@Nick

A czy w dobie koronawirusa.. sytuacja uległa zmianie co do perspektyw ... więcej zamówień.. zatrudniają.. większe sprzedaż i eksport ..?

Dark

Na żadne

Jack

Na żadne

Iza
@Maralbek

możesz podpowiedzieć jakiego stanowiska unikać? albo z jakiego stanowiska masz takie negatywne odczucia? zastanawiam się nad aplikacją do tej firmy na technologa produktu ale po tych opiniach mam pewne zawahania

Ewa
@Maralbek

O co chodzi ze śmieciami i ekspresem do kawy?

Była PH
@Maralbek

Ja równie poswiecilam tej firmie trochę lat i moje odczucia a raczej wspomnienia są wspaniałe do momentu wybudowania fabryki arwel. Nie będę nic złego pisać o HH bo czas do pewnego momentu pracy w tej firmie byl intensywny ale w zamian niedamowicie owocny. A dziewczyny które są fundamentem tego juz bałaganu to trzymam za Was kciuki - nie dajcie się popitolonym przełożonym jeszcze chwila i ich nie będzie:)

Patrycja
@Była PH

A co się stało po wybudowaniu fabryki arvel?

Patrycja
@Była PH

Do @maralbek i co z tymi przełożonymi? Warto startować do pracy?

@Iza

Odczucia mogę podać z różnych stanowisk od swoich współpracowników, z Marketing, technologii, kontrolingu czy sprzedaży i w każdym będzie sporo tych negatywnych, Gdzie większość jest spowodowana przez słabe zarzadzanie i także (jak zresztą większość osób na tym portalu wspominała), przez niekompetentną kadrę zarządzającą. --> Jeżeli szukasz stabilnej pracy od 8h do 16h to nie tu, nie mowie ze nie da się tu pracować i praca jest do niczego, bo sporo można się nauczyć gdyż głownie zarządzasz kryzysem ALE ważne jest aby na start ustalić wynagrodzenie i warunki które pokryją ilość obowiązków.(szczególnie ze potem o podwyżki ciężko a jak są to marne )

@Ewa

Z kawa z tego co słyszałem to już jest ok wiec nie ma co wspominać, a z śmieciami to trzeba było przez jakiś okres samemu wynosić. ( i może jeszcze swój papier toaletowy przynieść - śmiesznie było :)

@Patrycja

Długi !

@Iza

@Patrycja

Potencjalny praccownik
@Maralbek

WItam. Aktualnie otwarta jest rekrutacja na stanowisko do Działu Exportu. Czy warto aplikować? Czy w tym dziale również pracownicy są przeciążeni obowiązkami? Jak jest z premiami- słyszałam, że bazują one nie tylko na planach sprzedażowych ale i indywidualnych celach stawianych przez przełożonego- czy w takim razie one faktycznie są? Z chęcią porozmawiałabym na priv, jeśli byłaby taka możliwość.

Pj
@Maralbek

Covid zostanie na lata, to i może w firmie się polepszy. Są w stanie zwiększyć przychody?

Pan x

Pracuje w tej firmie od 2013 roku . W dziale produkcja patyki. Plusy -Wypłata zawsze na czas . -czasami bywało tak , że nawet płacili za nadgodziny . (obecnie to nie możliwe) - zgrana zmiana Minusy -Firma nie radzi sobie z przejściem z plastiku na papierowe patyczki. -Organizacja leży i kwiczy na wysokich stanowiskach (usunięte przez administratora) - Firma poszukuje operatorów na patykach , ale nikt się nie zgłasza ( płacą najniższą krajową młodym operatorom) a robota nie jest łatwa i sporo obowiązków )

@Pan x

Ah te patyczki papierowe ! koszmar całej firmy XD !

Klakier
Kandydat

Co sądzicie o pracy w kontroli jakości/ labie/ r&d? Jakieś opinie i szczegoly warunków zatrudnienia ?

Czy Harper Hygienics S.A. zatrudnia studentów?

Doris

@Ania Sasin i jeszcze na jakie umowy pozwalają pracować?

Ania Sasin
@Doris

Troszkę się podpytalam, umowa jak umowa ale podstawa około 3 tysiące na rękę plus premia i prowizja to na plus, ale praca ponad siły, praca na całą dobę i wyzysk. Firma na minus.

Ania Sasin
Kandydat

Jakie warunki na stanowisko przedstawiciela hansiłowego? Jaka podstawa, jaki samochód czy jest GPS? Czy premia/prowizja realna?

minsk mazowiecki

duze wymagania slaba placa w minsku mazowieckim

kandydat
Kandydat

Witajcie Czy macie jakies opinie odnośnie stanowiska Specjalista ds. Zapewnienia jakości. Zastanawiam się nad aplikacja. Wiadomo coś o zarobkach?

Marcin

Nie zgadzasz się z pozytywnymi wpisami na temat Harper Hygienics, może w takim razie wyjaśnisz konkretnie co nie odpowiadało Ci w tej firmie? Jestem ciekaw jaką pensję proponują tu na początek, powiesz mi coś na ten temat?

Byla

Firma która się za chwile zawali. Nowy pseudo dyrektorek którego wywalili już z wielu firm, naloty z zasmietnika, brak prod do robienie obrotu i przyjmowanie osób do biura jak P. Krzysia która nie ma pojęcia o niczym. Zebrania co miesiąc, ludzie wstają w NOCY żeby dojechać na zebranie do stolicy i podwyżki czytaj jałmużne. Auta można sprzątać 1x w miesiącu, ciekawe co jeszcze wymyśla. Firma ledwie dycha, ale zebrania regionalnych którzy nie maja pojęcia o terenie i klientach kilka razy w miesiącu. Dla nich oczywiście jest kasa.

Obecny
@Byla

Skoro tak tu jest źle to czemu jeszcze ludzie tu pracują- Wieczne marudzenie. Firma spoko

Stefan
@Obecny

Każdy może mieć nieco inne odczucia związane z pracą w firmie Harper Hygienics. Widzę, że Ty masz dobre zdanie o pracy w tej firmie, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy jesteś zadowolony z możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy? W Twojej ocenie są możliwości awansu na wyższe stanowiska? Wyraź, proszę swoje zdanie na ten temat.

Rym
@Obecny

Póki można jeszcze pojeździć za firmowe po galeriach w czasie pracy bez kontroli i gps to jeszcze ludzie rzeźbią. Giełda prawdę powie. Firmy prawie już nie ma na rynku.

Problem
@Byla

Współczuje

mark

Są w jakieś zmiany nie wiem wiecej pracy zamówień... poprawa sytuacji. w dobie powszechnej starranności o higiena .. a jeśli zmiany to na lepsze, gorsze..?

Janek
@mark

Na gorsze

Czy Harper Hygienics S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Marek
@Pytanie

a co za różnica? Wazne, zeby nie wyrzucali - a wyrzucaja?

Zostaw merytoryczną opinię o Harper Hygienics S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Harper Hygienics S.A.