Booking.com Sp z o.o.

Opinie o Booking.com Sp z o.o.

Wdzięczna

Pracowalam w Booking dość długo i uważam, że to świetny pracodawca zorientowany na pracownika. Każdy kto jest gotowy pracować nad swoim rozwojem, ma ku temu wszelkie możliwości. Zawsze byłam traktowana z szacunkiem, może poza jedną osobą, ale nie miałam z tą osobą do czynienia na co dzień, więc niespecjalnie rzutuje to na moją ocenę. Świetna, nowoczesna firma doceniająca ciężką pracę.

ertg
użytkownik zarejestrowany

no wiaodmo ze nigdy nie ma tak ze wszyztkim sie dogodzi @Marvels..teraz widze ze prowadza rekttujace na stnaowikos languahe speciaslit z jezykiem polskim wiecm cos dla nas

steve

Witam , nie polecam firmy Booking.com rezerwacje sa cofane po wcześniejszej rezerwacji , a firma usprawiedliwia się pomyłką ceny podaną przez hotel i proponują nowe ceny o wiele wyższe. Odradzam, nie polecam i przestrzegam. Jest mi przykro że tak duża firma działająca od 1996 roku prowadzi tak haniebne sposoby walki o klienta .

Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy Booking.com Sp z o.o. to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.

Zostaw opinię o Booking.com Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Booking.com Sp z o.o.