Gerente - Serwis Nieruchomości Sp. z o.o.

Gerente - Serwis Nieruchomości Sp. z o.o.

Opinie o Gerente - Serwis Nieruchomości Sp. z o.o.

Marta

@anonim_2 Gerente należy do grupy Parama. Na stronie tej firmy pod adresem http://www.parama.pl/kariera/ znajdziesz aktualne oferty pracy. Poszukiwani są specjaliści związani z branżą nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Szukają między innymi Asystenta Administratora i Zarządcy Nieruchomości. Na tym stanowisku oferują na przykład opiekę medyczną, po 3 miesięcznym okresie próbnym. Na stronie jest też oferta Administratora Nieruchomości Komercyjnych. Czy któreś ze stanowisk zainteresowało Was i zamierzacie aplikować?

Klepsm

Nie prowadzę obecnie rekrutacji @Soso ale zajrzyj na ich stronę.

anonim_2

Możesz napisać coś więcej? Myślę o pracy w tej firmie. Dlaczego odradzasz? Z góry dzięki za odpowiedź.

Zostaw opinię o Gerente - Serwis Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gerente - Serwis Nieruchomości Sp. z o.o.