Opinie o PKO TFI w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie PKO TFI, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO TFI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO TFI w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy PKO TFI oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pytanie Nowy wpis

Czy w PKO TFI jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

.... Nowy wpis
@Pytanie

Tak. Skutecznie zwolnić zgłaszającego. Problem rozwiązany.

Czy można liczyć w PKO TFI na prywatną opiekę medyczną?

Krz
@Pytanie

Można. I na pewno Ci się ona przyda, bo doprowadzą Cię do takiego stanu że korzystanie ze specjalistów będzie konieczne

Rob
Kandydat
@Krz

Możesz rozwinąć temat? Czy praca tu wygląda mniej więcej jak praca w back office amerykańskiej korporacji: sztucznie nakręcana atmosfera stresu, wieczne nadgodziny, śladowe ilości merytoryki, dużo deadlinów czy wręcz przeciwnie i warto aplikować? :)

Nick Nowy wpis
@Rob

Stres jest, także nakręcany. Najgorsza jest niepewność jutra - były ostatnio zwolnienia i nie wiemy czy to koniec, także każdy stara się jak może. Naprawdę żal patrzeć jak firma - "nr 1 w Polsce" nie dość, że zwalnia ludzi to jeszcze Ci co mogą odchodzą. Atmosfera była zła, a przez ostatnie miesiące się tylko pogarsza i na nic tu maile czy rozmowy z przełożonymi - tu ściemy nikt już nie może walić.

Marta

@krz dlaczego tak mówisz, nie ma tam dobrej atmosfery?

....
@Marta

Czy to są jakieś żarty? Automat? Każdy z rynku finansowego wie jak jest. Po co pytać o oczywiste rzeczy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PKO TFI. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Starszy Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bartosz

PKO TFI świetnie idzie do przodu. Mam nadzieję na pracę i sadziłem, że dowiem się coś więcej od obecnych pracowników?

goodbye

Przyszła kryska na matyska i posunęli. A tak się marzyła posadka w zarządzie, a tu bum i wywalili!

marek j

e tam, przesadzasz, ja od kilku osób już słyszałam że tutaj wszystko jest uczciwie płacone cop do grosza, ja również uważasz ich za naprawdę solidne towarzystwo funduszy inwestycyjnych i osobiście nie miałbym problemów z powierzeniem im swoich oszczędności życia

do @olka

@olka - poczytaj wątki na samej górze, będziesz wiedziała jak wygląda tam praca, której zdecydowanie NIE POLECAM. TO PRACA DLA CIEBIE TYLKO WTEDY, gdy lubisz zasuwać po godzinach bez płacenia za to ani złotówki i mieć szefów, którzy będą cię dręczyć psychicznie i udawać, że w firmie nic złego się nie dzieje.

do @mika

@mika czy Ty w ogóle wiesz na temat jakiej firmy wpisujesz opinie? PKO TFI nie jest firmą ubezpieczeniową a już na pewno nie ma żadnych placówek w całym kraju. Proponuję się trochę douczyć na temat pracodawców a nie pisać bzdury gdzie popadnie.

Bing

Nie polecam pracodawcy jesli sie nie jest osobą z polecenia. Chyba, że ktoś jest jeszcze bardzo młody I chce tą pracę potraktować jako trampolinę po czym po dwóch latach znaleźć sobie cos lepszego. Normalny, ciezko pracujacy pracownik nie dostanie ani awansu ani nie zostanie doceniony premią.

@oni

@oni a ty te premie kiedyś widziałeś? Bo ja akurat z doświadczenia wiem, że z roku na rok są coraz mniejsze. Kiedyś to w tej firmie były premie a teraz to jest tylko jedna wielka kpina. Na dodatek szefowie udają, że nie znają słowa podwyżka (nawet inflacyjna!) i przez lata pracuje się za te same pieniądze!

do bambo

@bambo zastanów się jeszcze milion razy nad pomysłem pracy w PKO TFI, bo to będzie najgorsza decyzja w życiu

do eklerki

@eklerka komu robisz dobrze i za ile, że piszesz takie opinie? Myślę, że wszyscy przedmówcy i spora większość pracowników tej firmy zgodzą się, że tylko zadowoleni z siebie zarządzający tą firmą mogą pisać równie głupie opinie jak TY!

tfi

a czego mozna sie spodziewac po osobie, ktora chwali sie wszem i wobec, ze ma wicej motorow niz izb/pokoi w mieszkaniu? jaka firma, taki zarzad. jaki zarzad taki dyr zarzadzajacy. jaki dyr zarzadzajacy taki styl zarzadzania. w sumie teraz jak juz firma outuje regionalsow, to moze i dyr zarzadzajacy okaze sie nieprzydatny. za te kaske?

Ex Director

Jeśli chcesz zmarnować lata swojej pracy w tej firmie to szczerze polecam.

zniechęcony

Też byłem na rozmowie. Wymagania takie, że szkoda mówić. Z tego co wiem to ci co tam pracują to praktycznie nic nie potrafią. Szukają parobków do roboty.

Szukajacy pracy

Byłem na rozmowie niedawno i od razu widać że ma się do czynienia z cwaniaczkami, nie polecam, szkoda czasu.

Piotrek

Co tu dużo ukrywać, opinia w kręgach finansowych o tej firmie jest gorzej niż zła, na rozmowie rekrutacyjnej obiecują, malują kolorową rzeczywistość, a jak pytałem o konkrety to zmieszanie i podsumowanie - nic nie mogę dać ci na piśmie... aha obiecanki cacanki, a głupiemu radość odradzam, szkoda czasu i nerw.

Potwierdzam to co jest napisane w poprzednich opiniach. Najlepiej trzymać się jak najdalej od tego pracodawcy. To co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Kilka lat mobbingu, kłamstw i układów mi wystarczyło. Każdy kto odchodzi jest szczęśliwym człowiekiem.

pracownik 2

Ku przestrodze! Jeden z najgorszych pracodawców na rynku firm finansowych. Absolutnie zgadzam się z tym co napisał "kilkuletni pracownik". Układy i układziki. Zamknięte sitwy, kliki i koterie, do których są dopuszczani wyłącznie „wybrańcy” i z którymi mimo, że wszyscy o nich wiedzą nikt nic nie robi. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Szefostwo fatalne? To mało powiedziane. Tragiczne, psychodeliczne i mroczne niczym klimat serialu „Miasteczko Twink Peaks”! Panowie dyrektorzy zarządzający szkoda gadać. Jeden z Pionieera, a drugi wyrachowany naturszczyk ściągnięty z Legg Masona. Klapki i bielmo na oczach. Co innego mówią, co innego robią. Przymykają oczy na rażące błędy i niekompetencje. Prześcigają się jeden przed drugim, który zrobi większe porządki w firmie (czytaj zwolni więcej ludzi pod pretekstem redukcji kosztów, a potem zatrudni swoich). Promuje się lizusów i osoby niekompetentne. Pracownicy z doświadczeniem są pomiatani lub zwalniani/degradowani. Lepiej omijać tę firmę z daleka. Atmosfera pracy fatalna. Na porządku dziennym jest podpieprzanie jeden drugiego. Jedni pracownicy nie mają w co ręce włożyć, inni udają, że pracują (jest w tym „wybitna” szczególnie jedna „gwiazda”) i w godzinach pracy załatwiają swoje prywatne sprawy. Ci co pracują wiedzą o kogo chodzi. Nikt z tym nic nie robi. Niestety rynek pracy jest ciężki i póki nie znajdę nowej, muszę męczyć się dalej. Mam nadzieję, że już niedługo. Zdecydowanie nie POLECAM! Wykańczalnia! No chyba, że jesteś znajomym królika. Wtedy raj na ziemi.

Zostaw merytoryczną opinię o PKO TFI - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PKO TFI
1.4/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chłodna 52