Opinie o PKO TFI w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PKO TFI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO TFI o rekrutacji.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO TFI w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PKO TFI?

. Nowy wpis
Były pracownik

O PKO TFI, jak o każdej innej firmie, z pewnością można powiedzieć dużo... Wg mnie wszystko zależy od subiektywnych doświadczeń konkretnego pracownika, jego podejścia, charakteru, a także ludzi i działu w jakim przyszło mu pracować. Pracowałam w biurze PKO TFI kilka lat i mimo, że sama zdecydowałam się odejść, to samą pracę wspominam dobrze. Miałam szeroki zakres obowiązków więc dostałam szansę nauczyć się dużo, mocno przy tym szlifując charakter. Z kwestii organizacyjnych firma oferowała benefity w ramach zfśs, szkolenia, spotkania, w czasie pandemii zapewniła możliwość pracy zdalnej i elastycznie reagowała na potrzeby. Z perspektywy czasu, a minęło już z 1,5 roku odkąd tam nie pracuję, doceniam ten etap mojego życia zawodowego.

Pytanie
 Pytanie

Czy w PKO TFI poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Tak. Fundusz socjalny: dofinansowanie do wczasów, karty multisport, bilety do kina, bony na gwiazdkę.

Renata Nowy wpis
Inne
@Pracownik

jeśli chodzi o to dofinansowanie to każdy ma takie samo czy o zależne od stanowiska? i te bony by mnie interesowały, w tym roku ile wpadło?

Była
Były pracownik

Pracowalam parę lat, widziałam dużo, w moim subiektywnym odczuciu - nie polecam.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PKO TFI? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(836 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży
Gdańsk
Sunsol Sp. z o.o.
(32 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Śmieszno i straszno
Były pracownik

Polskie piekiełko dzielące się na dwa obozy. Pierwszy to ludzie z nadania robiący sobie prywatny (usunięte przez administratora) ze swojej pracy. Drugi to reszta pionków, którym to się wydaje, że to ich firma, bo kiedyś było supcio. Śmiechu warte to wszystko dla osób z zewnątrz tego cyrku.

Dominika
Inne

Witajcie :) Mam kilka pytań związanych z warunkami pracy, zastanawiam się, czy warto aplikować. Po wpisach widzę, że rok temu atmosfera była nerwowa, powodem były zwolnienia, pracownicy bali się, że stracą posady. Napiszcie jaki był powód zwolnień pracowników i ile osób straciło pracę? W jaki sposób firma wytypowała osoby, którym podziękowała za współpracę? Proszę o szczegóły, zależy mi na szczerych odpowiedziach, ponieważ szukam czegoś na stałe, nie chciałabym się rozczarować.

Nick
Pracownik
@Dominika

Dalej jest ciekawie :) Teraz już nie ma wywalania, niektórzy sami odchodzą. Cóż mogę poradzić. "Polityczna" sytuacja w Banku sprawia, że jest nerwowo, co udziela się kaskadowo, szczebelki w dół. Klucz zwolnień w przeszłości i odejść w ostatnich miesiącach według mojego skromnego zdania, po kilku latach pracy, jest bardzo prosty: masz swoje zdanie i kręgosłup to nie masz czego tu szukać. Ponieważ nie jesteś w środku, to tego nie zrozumiesz, ale dosyć dziwne jest, że praktycznie cały departament "uciekł", dyrektor został. Znakomici zarządzający funduszami odeszli (przy czym oceniam ich od strony ludzkiej, bo na wynikach się niestety nie znam)... Więcej szczegółów, także tych dziwnych HR-owych nie mogę tu podać, bo jako pracownikowi nie wypada.

Ex
Były pracownik
@Dominika

Jeśli przymierzasz się do aktualnego ogłoszenia, to 10x się zastanów. Na tym stanowisku mało kto wytrzymuje z przyczyny na "m".

Maja
Inne
@Ex

Hmmm... Co to za przyczyna? Wiem, że pewnie nie chcesz pisać wprost o co chodzi lub o kogoś, ale fajnie jakby kandydaci wiedzieli trochę przed takie rzeczy

Pytanie
 Pytanie

Czy w PKO TFI jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

....
Pracownik
@Pytanie

Tak. Skutecznie zwolnić zgłaszającego. Problem rozwiązany.

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w PKO TFI na prywatną opiekę medyczną?

Krz
@Pytanie

Można. I na pewno Ci się ona przyda, bo doprowadzą Cię do takiego stanu że korzystanie ze specjalistów będzie konieczne

Rob
Kandydat
 Pytanie
@Krz

Możesz rozwinąć temat? Czy praca tu wygląda mniej więcej jak praca w back office amerykańskiej korporacji: sztucznie nakręcana atmosfera stresu, wieczne nadgodziny, śladowe ilości merytoryki, dużo deadlinów czy wręcz przeciwnie i warto aplikować? :)

Nick
Pracownik
@Rob

Stres jest, także nakręcany. Najgorsza jest niepewność jutra - były ostatnio zwolnienia i nie wiemy czy to koniec, także każdy stara się jak może. Naprawdę żal patrzeć jak firma - "nr 1 w Polsce" nie dość, że zwalnia ludzi to jeszcze Ci co mogą odchodzą. Atmosfera była zła, a przez ostatnie miesiące się tylko pogarsza i na nic tu maile czy rozmowy z przełożonymi - tu ściemy nikt już nie może walić.

Marta
Inne

@krz dlaczego tak mówisz, nie ma tam dobrej atmosfery?

....
Pracownik
 Pytanie
@Marta

Czy to są jakieś żarty? Automat? Każdy z rynku finansowego wie jak jest. Po co pytać o oczywiste rzeczy?

Bartosz
Inne

PKO TFI świetnie idzie do przodu. Mam nadzieję na pracę i sadziłem, że dowiem się coś więcej od obecnych pracowników?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
goodbye

Przyszła kryska na matyska i posunęli. A tak się marzyła posadka w zarządzie, a tu bum i wywalili!

marek j

e tam, przesadzasz, ja od kilku osób już słyszałam że tutaj wszystko jest uczciwie płacone cop do grosza, ja również uważasz ich za naprawdę solidne towarzystwo funduszy inwestycyjnych i osobiście nie miałbym problemów z powierzeniem im swoich oszczędności życia

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
do @olka

@olka - poczytaj wątki na samej górze, będziesz wiedziała jak wygląda tam praca, której zdecydowanie NIE POLECAM. TO PRACA DLA CIEBIE TYLKO WTEDY, gdy lubisz zasuwać po godzinach bez płacenia za to ani złotówki i mieć szefów, którzy będą cię dręczyć psychicznie i udawać, że w firmie nic złego się nie dzieje.

do @mika

@mika czy Ty w ogóle wiesz na temat jakiej firmy wpisujesz opinie? PKO TFI nie jest firmą ubezpieczeniową a już na pewno nie ma żadnych placówek w całym kraju. Proponuję się trochę douczyć na temat pracodawców a nie pisać bzdury gdzie popadnie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bing

Nie polecam pracodawcy jesli sie nie jest osobą z polecenia. Chyba, że ktoś jest jeszcze bardzo młody I chce tą pracę potraktować jako trampolinę po czym po dwóch latach znaleźć sobie cos lepszego. Normalny, ciezko pracujacy pracownik nie dostanie ani awansu ani nie zostanie doceniony premią.

@oni

@oni a ty te premie kiedyś widziałeś? Bo ja akurat z doświadczenia wiem, że z roku na rok są coraz mniejsze. Kiedyś to w tej firmie były premie a teraz to jest tylko jedna wielka kpina. Na dodatek szefowie udają, że nie znają słowa podwyżka (nawet inflacyjna!) i przez lata pracuje się za te same pieniądze!

do bambo

@bambo zastanów się jeszcze milion razy nad pomysłem pracy w PKO TFI, bo to będzie najgorsza decyzja w życiu

do eklerki

@eklerka komu robisz dobrze i za ile, że piszesz takie opinie? Myślę, że wszyscy przedmówcy i spora większość pracowników tej firmy zgodzą się, że tylko zadowoleni z siebie zarządzający tą firmą mogą pisać równie głupie opinie jak TY!

tfi

a czego mozna sie spodziewac po osobie, ktora chwali sie wszem i wobec, ze ma wicej motorow niz izb/pokoi w mieszkaniu? jaka firma, taki zarzad. jaki zarzad taki dyr zarzadzajacy. jaki dyr zarzadzajacy taki styl zarzadzania. w sumie teraz jak juz firma outuje regionalsow, to moze i dyr zarzadzajacy okaze sie nieprzydatny. za te kaske?

Ex Director

Jeśli chcesz zmarnować lata swojej pracy w tej firmie to szczerze polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PKO TFI - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w PKO TFI?

    Zobacz opinie na temat firmy PKO TFI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
PKO TFI
Przejdź do nowych opinii