Opinie o Okapy Ciarko (Ciarko S.A.) w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie "Ciarko" Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w "Ciarko" Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Ciarko" Sp. z o.o. w Sanok

Ddk

Masakra !!! W gorszej firmie nie pracowałem i odradzam tu komu kolwiek przychodzić . Traktują nas jak bydło . Nie polecam bony na święta to jest jakaś kpina i jeszcze ta choinka ????????????

Ewcia
@Ddk

Podaj więcej konkretów, bo nie wiadomo w sumie, czemu tak Ci się nie podoba. A czemu kpina, przecież fajnie coś dostać, w wielu firmach nie ma żadnych świątecznych dodatków.

Bardzo porządna firma, Dyrektor Łukasz wyrozumiały i empatyczny, można iść do niego z każdą sprawą. Stanowiska pracy jak i planowanie świetnie przygotowane pracownik może skupić się w 100% na swojej pracy. Z pozytywnych aspektów otwarto nowoczesna jadalnie dla pracowników dzięki której wszyscy jeszcze bardziej się integrują. Ciarko godne polecenia!

A czy firma zapewnia może darmowe obiady? Nie znalazłam nigdzie na ten temat info np w ofertach jeśli chodzi o benefity ? Chciałabym spróbować na kierownika produkcji (widziałam ofertę) i zie zastanawiam. Hajsowo jak to ocenisz ? Nowy rok to może coś sypną więcej ?

Były

Nowi witani cudownymi obietnicami pani która oprowadza bardzo miła i pierwsze dwa tygodnie ok później stajesz na taśmę i bańka mydlana pęka ludzie niby chcą Ci pomóc ale mają akord bo biuro naciska a modeli od groma części do produkcji tysiące logistyka tragiczna nigdy więcej !!!!!

dfshdsf

Tak trudno przeczytać wpisy innych osób i się domyślić ? Czy masz problem z dedukcją ? Lepszego wynagrodzenia nie dostaniesz. Jedynie wszystko zależy od dyrektora i jego kaprysu. Możesz mieć nawet zamiast 16h(2 soboty w miesiącu) jak każdy pracownik, a ty zrobisz np. 3 soboty + nadgodziny, dostaniesz nie wiele więcej pieniędzy.. Bo albo ci odejmie za blachę-złom albo nagle przeglądając godziny przerobione pracownika pod koniec miesiąca: "dlaczego pracownik ma tyle nadgodzin ?", "żadnej wydajności"itd. i wieczne szukanie gdzie można komuś uciąć z wypłaty zamiast np. dodatkowych 400 zł za nadgodziny więcej dostaniesz np. te 200 zł albo ci godzin przepracowanych nie policzą w kadrach. Wymyślą jakieś zostawanie w tygodniu zamiast 8h te 10h gdzie w te 2h i tak różnicy praktycznie niema jeśli chodzi o produkcje bo stanie lakiernia czegoś nie pomalują i stoisz lub blacharnia nie zagnie, ktoś pójdzie do domu wcześniej zgłaszając to dostaniesz naganę albo zwolnienie dyscyplinarne. (usunięte przez administratora)

Halina Nowy wpis

Co się dokładnie robi na tej taśmie, trudne coś? Chyba wyślę cv na to ogłoszenie Monter - Ślusarz, ale nie wiem, czy się nadaje. Zależy, różne rzeczy robiłam,raz lepiej raz gorzej, lubię wiedzieć zawczasu. A w ofercie tak ogólnikowo.

Stokrotka Nowy wpis
@Halina

Spróbować Pani może ale kolorowo nie jest,musi być precyzja i nie każdy będzie w tej firmie pracował.Ja idę od szóstego to zobaczę jak będzie

Pracownik Nowy wpis

W punkt . Trzeba jeszcze dodać ,że za wyrobienie normy płacą nie całe 200 zł od najniższej krajowej ,gdzie zasuwa się cały miesiąc jak (usunięte przez administratora) , a w dodatku obciążają pracownika potrąceniami po 50zl...jeszcze jak ktoś jest ubezpieczony to kolejne 50 zł ...więc za zapierniczanie dostaje się około 3300 ???? żenująca płaca w ciarko... niedoceniają w ogóle pracownika z doświadczeniem .

Patka

Teraz na kierownika produkcji jak szukają to jaka stawka? Mam nadzieję, że nie w granicach minimalnej, tak jak tu odnośnie innego ktoś pisał. I jaka umowa obowiązuje, normalna czy trzeba miec działalność? W Internecie mają same stare ogłoszenia, z których się za bardzo nie idzie nic dowiedzieć.

Ji Nowy wpis
@Patka

Kierownika nie szukają bo ich tu jest dużo

Szukają teraz przez PUP na stanowisko monter pochłaniaczy, podają że stawka od 4242 brutto. Ktoś napisał, ale niesympatyczny, nie chce się go zaczepiać, że odejmują z wypłaty za złom. O co tu chodzi? Złom w sensie, jak źle zmontujesz, czy zegniesz, czy jak zmontujesz z blachy, która jest wybrakowana? Człowiek z zewnątrz ma prawo nie wiedzieć.

Odejmują za brakujący materiał, za błędy maszyn czy też błędy lakiernicze. Za wszystko płaci pracownik, pracodawca nie ponosi żadnych kosztów.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy "Ciarko" Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Mechanik - Technik utrzymania ruchu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

zwolniony pod koniec roku 23 dziś telefon od firmy pośredniczej bądź działu kadr ze praca na produkcji. kpina szanujcie pracownika

@Były

to na jakim stanowisku pracuje się tu na akord? można dzięki temu jakoś więcej zarobić? chciałbym poznać widełki wynagrodzenia...

Biuro

Dlaczego rozpowszechniasz takie dane, jeśli ktoś chce i widać u Niego chęci to zarobi nawet 4,5 tysiąca

@Biuro

No ale w jaki sposób te chęci popłacają, mam rozumieć że jest premia uznaniowa indywidualna ? Od tego zależy kto ile dostanie ?

@Biuro

Nie wiem po co piszesz te kocopoły i gdzie na zakładzie zarobisz 4,5k bo chyba jedynie jako kierownik bo pracownik szeregowy/fizyczny na taśmie takiej kwoty nigdy nie widział. Ktoś z biura sobie nieźle bierze do dzioba aż po same kule. Chęci są na nic. Jak będziesz się starał tzn, robił nadgodziny, soboty np. 3 w miesiącu i jeszcze zostawał po godzinach to dostaniesz śmieszną kwotę, a później tłumaczenie z biura/dyrektora, że się w kadrach pomylili albo system się pomylił ta sama śpiewka - typowe olanie pracownika ciepłym moczem. Co rok tłumaczenie "ten rok był trudny","wszystko poszło w górę" no ,a ludziom nic nie poszło ? Tylko dyscyplina, sztuki, wydajność....za najniższą krajową.. Jeszcze można zrozumieć gdybyś robił za 5 koła na szeregowym stanowisku to można wymagać dyscypliny i wydajności itd. ale nie w takim (usunięte przez administratora) Pojedziesz po materiał, który niby według papierów z biura miał zostać pomalowany, a go w ogóle nie ma lub stoi pod taśmą nie pomalowany to samo na blacharni niby zagięte na papierze, a leży na paletach pod laserami dopiero wypalone. (usunięte przez administratora)

@dfshdsf

Za nadgodziny ma się jakieś lepsze wynagrodzenie? Tak samo, jak to jest w przypadku sobót? Dostaje się coś ekstra? Rozjaśnij. :)

dfshdsf

Pamiętajmy aby wystawiać opinię o firmie, a nie o ludziach na dodatek w tak wulgarny sposób.

Przybliży mi ktoś wymagania na technika utrzymania ruchu? Bo jak patrzę w starsze ogłoszenia z sierpnia 2023, jedyne jakie są, no to niestety, ale już tam nie dość że wygasło, to nie ma tej treści. Chciałbym wiedzieć, jaka szkoła jest potrzebna aktualnie i ogólnie od kiedy jest praca.

Jak wygląda ścieżka kariery w "Ciarko" Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Arek

Chciałbym podzielić się opinią odnośnie serwisu firmy Ciarko. Pracująca tam Pani Angelika jest sympatyczna, bardzo pomocna oraz kompetentna w zakresie tematu części zamiennych. Szybka realizacja wysyłki. Polecam tą firmę oraz Panią , która pracuje w serwisie. Arek

Ddk

Ewcia
@Ddk

Sanok

Bo dostać 200 zł i badziewną choinkę za 5 zł z wypaloną gwiazdką z blachy to masakra za cały rok poświęcenia i nerwów

G

Ludzie masowo uciekają na chorobowe a inni już szukają innej pracy ???? Za chwilę dyrektor i jego świta na którą musimy(usunięte przez administratora) przyjdą i będą nas zastępować na naszych stanowiskach . Super chciałbym widzieć jak wyrabiają normy ???????? . 0 socjalu ,nic dno a pod bramą nie ma nikogo

Ciakawski

Czy Pan/Pani kiedykolwiek pracował/pracowała w firmie Ciarko ? Bo jakoś mi to nie pasuje do tej firmy.

Benek

Nie ma takiej możliwości do dyrektora się zbliżyć ma może pięciu takich " bliskich" pracowników resztę traktuje jako niepotrzebny balast bo to przecież maszyny robią a pracownik tylko guzik wciska

Kris

Bardzo dobry dyrektor pozwala pracownikom pracować po 10 godzin od 15 do 1 w nocy jeżeli by ktoś chciał złożyć CV ma więcej czasu ten tydzień i przyszły w zapowiedzi to już będzie norma , pracownicy bardzo zadowoleni !!!!!!

@Kris

W umowie jest że zmiany po 10 godzin czy robi się po prostu nadgodziny? Pracownicy muszą koniecznie zostawać? Nie ma dobrowolności i wyboru dla tych co chcą dorobić?

Sanok

Polecam jeżeli ktoś nie ma domu ani rodziny to jak najbardziej, uwstecznianie umysłowe w gratisie.

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Technik utrzymania ruchu w firmie "Ciarko" Sp. z o.o.? Jak oceniacie jego przebieg?

John @Pracodawca

W firmie Ciarko wszystko stoi na głowie, zatrudniają ludzi których wylano za (usunięte przez administratora) z innej firmy pozdrawiam pana dyrektora kontroli jakości Pana Mr... do biura biorą osoby które co chwilę chodziły na chorobowe ale miały super słuch i do biura zawsze coś zaniosły Pan Ka..... i jeszcze nowy dyrektor super na pierwszym spotkaniu mówił o zespole który chce stworzyć po czym gdy ludzie w nocy z 31.10.2023 na 01.11.2023 nie zostali po godzinach zostali zwolnieni , na groby mogą jechać w innym terminie teraz ludzie chcą być w zespole pana dyrektora. Ludzie wszystkie rozmowy z biurem zaczęli nagrywać dla zabezpieczenia, nie polecam !!!!!!!

Antośka

Jako technik utrzymania ruchu ktoś z was pracuje? Bo konkretnie chodzi mi o informacje na temat tego stanowiska. Zależy mi bardzo, bo mój tata chce aplikować, właśnie szukają kogoś na pełny etat. Pisza o stabilnych warunkach, to prawda? Ile średnio ludzie tu pracują?Jakie są stawki, co z podwyżkami, premiami? Zdarzają się nadgodziny?

Oleg
@Antośka

Nie polecam chyba że leki silne praca na dwa etaty płacą za jeden najniższą ale o tym z kwitka się dowiesz pozytywne opinie o dyrekrorze to między bajki trzeba włożyć nie bez powodu stanowiska są nie obstawione

@Antośka

Zakład idealny zwolnienia pracowników po 17 latach pracy to norma dlatego że nie chcieli zostawać po 10 h szefostwo super , nie zejdą porozmawiać z szarym pracownikiem tylko kartki wywieszają , nadgodziny to już norma tyle tylko że pieniędzy za to nie ma 3200 zł jeżeli wyrobisz normę ludzie się co chwilę zmieniają czyli jeżeli masz nową osobę na przyuczeniu to o tych pieniądzach zapomnij , logistyki zero polecam jak tu przeżyjesz to wszędzie dasz sobie radę , pozdrawiam nowego dyrektora i jego świtę w biurze (usunięte przez administratora) już nie pracuje tam .

WorkInspector

Ciekawi mnie czy Dyrektorstwo firmy Ciarko zadaje sobie sprawę jak pozytywną opinie wystawili sobie sami racząc ludzi "Premią" za wykonaną pracę. Wkrótce zrozumieją co zrobili.

@WorkInspector

Potencjalni kandydaci też dopiero wtedy zrozumieją, czy napiszecie ludziom wprost? Zastanawiam się tylko nad tymi ofertami na stronie… czemu jest data 2018 przy nich? czy to w ogóle aktualne? prócz kierowników produkcji kogoś jeszcze teraz szukają?

Ciarko

Bez podstawnie zwalniaja ludzi z 20letnim stazem, dobrze sie zastanowcie zanim pojdziecie z CV do tego (usunięte przez administratora).

Jaki jest wkład kierownictwa "Ciarko" S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wujek A.

Brak? Kierownictwo trzyma się z daleka.

Mama

Zwolnienia traktują cie jak balast ale gdy chcesz urlop to nie bo jesteś potrzebny potem wypłata i wiesz że stwierdzili że za dużo zarabiasz więc zabrali ci premię nawet gdy chcesz się z nimi pożegnać to robią ci problemy

Bolo Kosa

Nie polecam nikomu tutaj pracować bo Tragedia naprawdę

Alex
@Bolo Kosa

Nie ma w pracy w tej firmie żadnych pozytywnych stron? Może z zarobkami się trochę podnieśli? Albo chociaż atmosfera jest w porządku? Staram się znaleźć jakieś plusy tej firmy, bo miałam składać tu CV, ale z tego co czytam komentarze to nie jest za wesoło... Jeszcze mowa o zaniedbywaniu BHP i pożarze...

pożar

Kwintesencją całej organizacji pracy i logistyki w tej firmie był w ostatnim czasie ten nieszczęsny pożar.Dlaczego do niego doszło ,, ano lata zaniedbań BHP,p.poż wciąż walające się styropiany a to kartony a to folia .Nikt przez ostatnie trzy lata nie wziął pod rozwagę wybuchających tam pożarów które dzięki pracownikom zostały ugaszone.Do trzech razy sztuka jak to mówią teraz niestety zaczną się zwolnienia.Synu właściciela i komandytariuszu zmień podejście do ludzi bo karma wraca.

@pożar

Ugaszone przez pracowników? to straż nie przyjechała? Jak duży był ten cały pożar? Nikomu nic się nie stało?

@Joanna

Nikomu z pracowników nic się nie stało. Oparzeń rąk i twarzy doznał jeden ze strażaków ale na drugi dzień wyszedł ze szpitala. Spłonęła część najnowszej hali. Zgodnie z informacją od Prezesa trwają prace, które pozwolą ponownie uruchomić produkcję za ok. 2 - 3 tygodnie.

Joanna

Całe szczęście. Ale pracownicy tutaj normalnie mają w razie czego ubezpieczenia itp? I ogólnie to chyba teraz zwrócona zostanie bardziej szczególna uwaga na zasady BHP?

Pracownik firmy ciarko
@Joanna

Tak została, bardzo dużo gaśnic wala się teraz po zakładzie.

@Pracownik firmy ciarko

Zużytych?XD Ogólnie to kto jest odpowiedzialny za utrzymanie porządku w zakładzie?

Zostaw merytoryczną opinię o "Ciarko" Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w "Ciarko" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "Ciarko" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Ciarko" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Ciarko" Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Okulickiego 10
    38-500 Sanok