Opinie o Okapy Ciarko (Ciarko S.A.) w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie "Ciarko" Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w "Ciarko" Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Ciarko" Sp. z o.o. w Sanok

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Ddk

Masakra !!! W gorszej firmie nie pracowałem i odradzam tu komu kolwiek przychodzić . Traktują nas jak bydło . Nie polecam bony na święta to jest jakaś kpina i jeszcze ta choinka ????????????

Ewcia
@Ddk

Podaj więcej konkretów, bo nie wiadomo w sumie, czemu tak Ci się nie podoba. A czemu kpina, przecież fajnie coś dostać, w wielu firmach nie ma żadnych świątecznych dodatków.

Bardzo porządna firma, Dyrektor Łukasz wyrozumiały i empatyczny, można iść do niego z każdą sprawą. Stanowiska pracy jak i planowanie świetnie przygotowane pracownik może skupić się w 100% na swojej pracy. Z pozytywnych aspektów otwarto nowoczesna jadalnie dla pracowników dzięki której wszyscy jeszcze bardziej się integrują. Ciarko godne polecenia!

RV
@Pracownik

A czy firma zapewnia może darmowe obiady? Nie znalazłam nigdzie na ten temat info np w ofertach jeśli chodzi o benefity ? Chciałabym spróbować na kierownika produkcji (widziałam ofertę) i zie zastanawiam. Hajsowo jak to ocenisz ? Nowy rok to może coś sypną więcej ?

Były

Nowi witani cudownymi obietnicami pani która oprowadza bardzo miła i pierwsze dwa tygodnie ok później stajesz na taśmę i bańka mydlana pęka ludzie niby chcą Ci pomóc ale mają akord bo biuro naciska a modeli od groma części do produkcji tysiące logistyka tragiczna nigdy więcej !!!!!

CW
@dfshdsf

Za nadgodziny ma się jakieś lepsze wynagrodzenie? Tak samo, jak to jest w przypadku sobót? Dostaje się coś ekstra? Rozjaśnij. :)

FB
@Były

to na jakim stanowisku pracuje się tu na akord? można dzięki temu jakoś więcej zarobić? chciałbym poznać widełki wynagrodzenia...

Biuro

Dlaczego rozpowszechniasz takie dane, jeśli ktoś chce i widać u Niego chęci to zarobi nawet 4,5 tysiąca

SN
@Biuro

No ale w jaki sposób te chęci popłacają, mam rozumieć że jest premia uznaniowa indywidualna ? Od tego zależy kto ile dostanie ?

dfshdsf
@Biuro

Nie wiem po co piszesz te kocopoły i gdzie na zakładzie zarobisz 4,5k bo chyba jedynie jako kierownik bo pracownik szeregowy/fizyczny na taśmie takiej kwoty nigdy nie widział. Ktoś z biura sobie nieźle bierze do dzioba aż po same kule. Chęci są na nic. Jak będziesz się starał tzn, robił nadgodziny, soboty np. 3 w miesiącu i jeszcze zostawał po godzinach to dostaniesz śmieszną kwotę, a później tłumaczenie z biura/dyrektora, że się w kadrach pomylili albo system się pomylił ta sama śpiewka - typowe olanie pracownika ciepłym moczem. Co rok tłumaczenie "ten rok był trudny","wszystko poszło w górę" no ,a ludziom nic nie poszło ? Tylko dyscyplina, sztuki, wydajność....za najniższą krajową.. Jeszcze można zrozumieć gdybyś robił za 5 koła na szeregowym stanowisku to można wymagać dyscypliny i wydajności itd. ale nie w takim (usunięte przez administratora) Pojedziesz po materiał, który niby według papierów z biura miał zostać pomalowany, a go w ogóle nie ma lub stoi pod taśmą nie pomalowany to samo na blacharni niby zagięte na papierze, a leży na paletach pod laserami dopiero wypalone. (usunięte przez administratora)

CW Nowy wpis
@dfshdsf

Zzzz Nowy wpis

Praca dla ludzi skłonnych do autodestrukcji. Jak można aż tak się nie szanować i pracować szczególnie na montażu. Wszyscy fałszywi do bólu, przesiąknięci tym (usunięte przez administratora) tzw. Bez kija nie podchodź. Obrzydliwe miejsce…

Pracownik Nowy wpis

Pamiętajmy aby wystawiać opinię o firmie, a nie o ludziach na dodatek w tak wulgarny sposób.

ET Nowy wpis
Inne

Przybliży mi ktoś wymagania na technika utrzymania ruchu? Bo jak patrzę w starsze ogłoszenia z sierpnia 2023, jedyne jakie są, no to niestety, ale już tam nie dość że wygasło, to nie ma tej treści. Chciałbym wiedzieć, jaka szkoła jest potrzebna aktualnie i ogólnie od kiedy jest praca.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy "Ciarko" Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Mechanik - Technik utrzymania ruchu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w "Ciarko" Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Arek
Inne

Chciałbym podzielić się opinią odnośnie serwisu firmy Ciarko. Pracująca tam Pani Angelika jest sympatyczna, bardzo pomocna oraz kompetentna w zakresie tematu części zamiennych. Szybka realizacja wysyłki. Polecam tą firmę oraz Panią , która pracuje w serwisie. Arek

Ddk

Ewcia
@Ddk

Sanok

Bo dostać 200 zł i badziewną choinkę za 5 zł z wypaloną gwiazdką z blachy to masakra za cały rok poświęcenia i nerwów

G

Ludzie masowo uciekają na chorobowe a inni już szukają innej pracy ???? Za chwilę dyrektor i jego świta na którą musimy(usunięte przez administratora) przyjdą i będą nas zastępować na naszych stanowiskach . Super chciałbym widzieć jak wyrabiają normy ???????? . 0 socjalu ,nic dno a pod bramą nie ma nikogo

Ciakawski
@Pracownik

Czy Pan/Pani kiedykolwiek pracował/pracowała w firmie Ciarko ? Bo jakoś mi to nie pasuje do tej firmy.

Benek
@Pracownik

Nie ma takiej możliwości do dyrektora się zbliżyć ma może pięciu takich " bliskich" pracowników resztę traktuje jako niepotrzebny balast bo to przecież maszyny robią a pracownik tylko guzik wciska

Kris
@Pracownik

Bardzo dobry dyrektor pozwala pracownikom pracować po 10 godzin od 15 do 1 w nocy jeżeli by ktoś chciał złożyć CV ma więcej czasu ten tydzień i przyszły w zapowiedzi to już będzie norma , pracownicy bardzo zadowoleni !!!!!!

IN
@Kris

W umowie jest że zmiany po 10 godzin czy robi się po prostu nadgodziny? Pracownicy muszą koniecznie zostawać? Nie ma dobrowolności i wyboru dla tych co chcą dorobić?

RV

Sanok

Polecam jeżeli ktoś nie ma domu ani rodziny to jak najbardziej, uwstecznianie umysłowe w gratisie.

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Technik utrzymania ruchu w firmie "Ciarko" Sp. z o.o.? Jak oceniacie jego przebieg?

John @Pracodawca
@Administrator

W firmie Ciarko wszystko stoi na głowie, zatrudniają ludzi których wylano za (usunięte przez administratora) z innej firmy pozdrawiam pana dyrektora kontroli jakości Pana Mr... do biura biorą osoby które co chwilę chodziły na chorobowe ale miały super słuch i do biura zawsze coś zaniosły Pan Ka..... i jeszcze nowy dyrektor super na pierwszym spotkaniu mówił o zespole który chce stworzyć po czym gdy ludzie w nocy z 31.10.2023 na 01.11.2023 nie zostali po godzinach zostali zwolnieni , na groby mogą jechać w innym terminie teraz ludzie chcą być w zespole pana dyrektora. Ludzie wszystkie rozmowy z biurem zaczęli nagrywać dla zabezpieczenia, nie polecam !!!!!!!

Antośka
Inne

Jako technik utrzymania ruchu ktoś z was pracuje? Bo konkretnie chodzi mi o informacje na temat tego stanowiska. Zależy mi bardzo, bo mój tata chce aplikować, właśnie szukają kogoś na pełny etat. Pisza o stabilnych warunkach, to prawda? Ile średnio ludzie tu pracują?Jakie są stawki, co z podwyżkami, premiami? Zdarzają się nadgodziny?

Oleg
@Antośka

Nie polecam chyba że leki silne praca na dwa etaty płacą za jeden najniższą ale o tym z kwitka się dowiesz pozytywne opinie o dyrekrorze to między bajki trzeba włożyć nie bez powodu stanowiska są nie obstawione

@Antośka

Zakład idealny zwolnienia pracowników po 17 latach pracy to norma dlatego że nie chcieli zostawać po 10 h szefostwo super , nie zejdą porozmawiać z szarym pracownikiem tylko kartki wywieszają , nadgodziny to już norma tyle tylko że pieniędzy za to nie ma 3200 zł jeżeli wyrobisz normę ludzie się co chwilę zmieniają czyli jeżeli masz nową osobę na przyuczeniu to o tych pieniądzach zapomnij , logistyki zero polecam jak tu przeżyjesz to wszędzie dasz sobie radę , pozdrawiam nowego dyrektora i jego świtę w biurze (usunięte przez administratora) już nie pracuje tam .

WorkInspector
Inne

Ciekawi mnie czy Dyrektorstwo firmy Ciarko zadaje sobie sprawę jak pozytywną opinie wystawili sobie sami racząc ludzi "Premią" za wykonaną pracę. Wkrótce zrozumieją co zrobili.

EM
@WorkInspector

Potencjalni kandydaci też dopiero wtedy zrozumieją, czy napiszecie ludziom wprost? Zastanawiam się tylko nad tymi ofertami na stronie… czemu jest data 2018 przy nich? czy to w ogóle aktualne? prócz kierowników produkcji kogoś jeszcze teraz szukają?

Ciarko
@EM

Bez podstawnie zwalniaja ludzi z 20letnim stazem, dobrze sie zastanowcie zanim pojdziecie z CV do tego (usunięte przez administratora).

Jaki jest wkład kierownictwa "Ciarko" S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wujek A.
@Pytanie

Brak? Kierownictwo trzyma się z daleka.

Mama
@Pytanie

Zwolnienia traktują cie jak balast ale gdy chcesz urlop to nie bo jesteś potrzebny potem wypłata i wiesz że stwierdzili że za dużo zarabiasz więc zabrali ci premię nawet gdy chcesz się z nimi pożegnać to robią ci problemy

Bolo Kosa

Nie polecam nikomu tutaj pracować bo Tragedia naprawdę

Alex
@Bolo Kosa

Nie ma w pracy w tej firmie żadnych pozytywnych stron? Może z zarobkami się trochę podnieśli? Albo chociaż atmosfera jest w porządku? Staram się znaleźć jakieś plusy tej firmy, bo miałam składać tu CV, ale z tego co czytam komentarze to nie jest za wesoło... Jeszcze mowa o zaniedbywaniu BHP i pożarze...

pożar
Inne

Kwintesencją całej organizacji pracy i logistyki w tej firmie był w ostatnim czasie ten nieszczęsny pożar.Dlaczego do niego doszło ,, ano lata zaniedbań BHP,p.poż wciąż walające się styropiany a to kartony a to folia .Nikt przez ostatnie trzy lata nie wziął pod rozwagę wybuchających tam pożarów które dzięki pracownikom zostały ugaszone.Do trzech razy sztuka jak to mówią teraz niestety zaczną się zwolnienia.Synu właściciela i komandytariuszu zmień podejście do ludzi bo karma wraca.

@pożar

Ugaszone przez pracowników? to straż nie przyjechała? Jak duży był ten cały pożar? Nikomu nic się nie stało?

@Joanna

Nikomu z pracowników nic się nie stało. Oparzeń rąk i twarzy doznał jeden ze strażaków ale na drugi dzień wyszedł ze szpitala. Spłonęła część najnowszej hali. Zgodnie z informacją od Prezesa trwają prace, które pozwolą ponownie uruchomić produkcję za ok. 2 - 3 tygodnie.

@Pracownik

Całe szczęście. Ale pracownicy tutaj normalnie mają w razie czego ubezpieczenia itp? I ogólnie to chyba teraz zwrócona zostanie bardziej szczególna uwaga na zasady BHP?

Pracownik firmy ciarko
@Joanna

Tak została, bardzo dużo gaśnic wala się teraz po zakładzie.

@Pracownik firmy ciarko

Zużytych?XD Ogólnie to kto jest odpowiedzialny za utrzymanie porządku w zakładzie?

Niedawno był pożar, pracodawca w mediach ocenia się jako ANIOL który dał pracę WSZYSTKIM pracownikom, niestety to wszystko tak pięknie nie wygląda. Pracownicy remontują ocalałe hale w warunkach ekstremalnych. Za wynagrodzenie najniższe. Teraz, gdy produkcja ruszyła, pracodawca zwolnił pracowników którzy pracowali nawet 20 lat "stając" mu tak w papiery, że pracy raczej nie znajdzie. Na halach miejsca brak, ludzie traktowani jak ścierwo i (usunięte przez administratora) Dla mnie to jest jeden wielki chlew i jedna wielka żenada. Nie polecam !!!!!

Lol

Kierownictwo w Ciarko to ludzie bez szacunku do nikogo. Jak zaczeły sie najgorsze upały dyrektor skrócił przerwę w pracy o 3 minuty, przerwa wynosi teraz 17 min. Na hali jest blisko 40 stopni a ich nie stac nawet na butelkę wody. Ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) parobków bez żadnych praw.

Były pracownik ciarko

No i tak! Dobry bajer pół sukcesu w wykonaniu firmy ciarko, oferują prace NA STANOWISKO MAGAZYNIER oraz stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę haa haa kilka umów na 1mc 3mc 6mc 1rok a potem lepiej zróbią ci przerwę bo nikt ci nie da umowy na czas nieokreslony owszem przyjmą cie spowrotem za 3mc i tak od nowa dalej przerwa śniadaniowa wliczona w czas pracy, wliczone 20 minut jesz przy maszynie lub przy stole bo niema stołówki dotyczy to montażu jak i blacharni mało tego podczas przerwy przychodzi syn własciciela i z pretensją dlaczego ludzie nic nie robią atrakcyjne benefity pozapłacowe: ubezpieczenia na życie z dodatkową opcją ubezpieczenia członków rodziny, bony świąteczne Jakie benefity pozapłacowe (no chyba że w biurze) ubezpieczenie jak w każdym zakładzie pracy bony swiąteczne to mnie rozbawiło raz w roku po 100 zł i to żeby dac to najpierw pół zakładowi trzeba zabrac miesiąc wczesniej premie Śmiech na sali w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych firma udziela każdemu pracownikowi nieoprocentowanej pożyczki to fakt pożyczysz 4000 zł ale z jednym żyrantem to u bociana masz takie same warunki bez żyrantów Zaczeli rekrutowac ludzi bo nie ma komu robic 2800zł plus niecałe 500zł premi i nie w każdym miesiącu premia jest taka sama. LUDZIE NIE POLECAM TYCH WSZYSTKICH SANOCKICH FIRM GDZIE PŁACA JEST NADAL PODSTAWOWA A PREMIA UZALEŻNIONA JEST OD CHUMORU WŁASCICIELA

poszukiwacz
Kandydat

A jak z pracą w biurowcu? Lepsze stawki? Lepsza atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o "Ciarko" Sp. z o.o. - Sanok

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w "Ciarko" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "Ciarko" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Ciarko" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Ciarko" Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Okulickiego 10
    38-500 Sanok
  • NIP: 6871911452 KRS: 0000321581

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188