Opinie o apo-discounter.pl - APO Pharmacy B.V.

Opinie o Apo-Discounter.pl Sp. z o.o.

Beata

Uważam, że firma jest godna polecenia. Zapewnia możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego oraz prywatnej opieki medycznej. Nie pracujemy w open space, biuro jest nowoczesne i przytulne. Wypłata jest zawsze na czas, wszelkie formalne sprawy pracownicze są załatwiane szybko i bezproblemowo. Pracujemy w oparciu o umowę o pracę. W ciągu 3 przepracowanych lat nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem, a kiedy sytuacja tego wymagała, znalazłam zrozumienie dla swoich potrzeb jako pracownika. Klimat jest bardzo w porządku, spotkałam tu osoby, z którymi złapałam wspólny język. Panuje atmosfera pomocy, nie jest przyjęte odmawianie jej, jesli ktoś przyjdzie i o nią poprosi czy zapyta o wyjaśnienie niektórych aspektów pracy. Jeszcze przed pandemią, regularne pozapracowe spotkania i wyjścia były normą. Charakter pracy zależy oczywiście od stanowiska, podobnie jak umiejętności, które trzeba posiadać. Zasadniczo jednak zgadzam się z opinią, że komunikacja i wykonywanie swoich obowiązków w sposób merytoryczny i zgodny z zakresem obowiązków są zauważane. Nie ma pracodawców idealnych (podobnie jak pracowników), nie pokusiłabym się o twierdzenie, że Apo takie jest. Jednakże moja subiektywna opinia jest jak najbardziej pozytywna.

Katarzyna

W firmie ApoDiscounter.pl pracuje już prawie 9 lat. W ramach rozwijaja swoich umiejętności, wynagrodzenie również ulegało zmianie. Ciężka praca jest zauważana i doceniana. Atmosfera między pracownikami jest bardzo dobra, pracodawca w porządku (bezkonfliktowy, ludzki na problemy pracowników). Firma ma lepsze i gorsze momenty, ale gdzie jest świetnie na 100% przez cały rok. Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia firma jest godna polecenia.

Mirka

W styczniu zakończyłam moją 2.5 letnią przygodę z Apo-discounter.pl i trzeba przyznać, że decyzja o odejściu nie była łatwa. Praca była bardzo przyjemna, a biuro przytulne. Mam to szczęście, że mogłam poznać tam fantastycznych ludzi, z którymi cudownie się pracowało i za którymi będę bardzo tęsknić. Wszyscy tworzyliśmy zgrany zespół mimo pracy w różnych działach, a atmosfera, która tam panowała (i pewnie wciąż panuje) była rodzinna. Z praktycznych informacji, które mogą zainteresować przyszłych pracowników: - firma oferuje benefity pozapłacowe (karta MultiSport i ubezpieczenie medyczne Enel-med) - w biurze nie ma „open space”, grupki osób siedzą w przytulnych pokojach - godziny pracy są elastyczne (nie dotyczy to obsługi klienta siłą rzeczy, tutaj byłoby ciężko z wdrożeniem tego) - w zależności od działu pracuje się też z pracownikami z niemieckiej części firmy (ja byłam w dziale BI i miałam tę przyjemność z nimi pracować) - raz do roku organizowany jest wyjazd do Niemiec na imprezę integracyjną, wyjścia na miasto we Wrocławiu też są (np. kolacja Wigilijna) - w zależności od potrzeb wyjeżdża się na delegację do Niemiec (nie każdego to dotyczy, delegacje są kilkudniowe, ja ich miałam dwie podczas całego czasu pracy) - po okresie próbnym przechodzi się na umowę na czas nieokreślony, wypłata jest zawsze na czas Przez cały okres trwania mojej umowy nie miałam firmie nic do zarzucenia. Szef jest miłym i ugodowym człowiekiem, współpracownicy są przyjaźni. Dla zainteresowanych czemu zmieniłam w takim razie pracę odpowiadam, że chciałam się rozwijać w obszarze i technologiach, których firma nie zapewniała.

@Monika

Jeśli chodzi o umiejętności to mogę się tu odnieść jedynie do działu BI, w którym pracowałam. Wymagana jest znajomość SQL i baz danych, doświadczenie z narzędziami raportowymi, znajomość przynajmniej podstaw programowania i analityczne myślenie. Najlepiej jakby to wszystko było poparte doświadczeniem zawodowym. A rada jaką mogę udzielić przyszłym pracownikom to być sobą i być otwartym na ludzi, bo oprócz umiejętności twardych liczą się też umiejętności miękkie, zwłaszcza umiejętność pracy w zespole.

Andzia Nowy wpis

Jedyna dostępna jak na razie oferta jest na stanowisko kierownicze? :) Zauważyłam po prostu, że na obsługę klienta ktoś z językiem niemieckim jest potrzebny. Nie spełniam niestety wymagań, ponieważ nie mam tego wymaganego rocznego doświadczenia w zarzadzaniu kilkuosobowym zespołem, co teraz? czy możliwy jest jakiś staż w tym zakresie? bo rozumiem, że nie da się awansować, jeśli taki wymóg jest a ktoś go nie spełnia?

Nowy wpis

@Andzia

Cześć, w tym momencie rzeczywiście szukamy kandydata z doświadczeniem w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem, ale raz na jakiś czas pojawiają się oferty na stanowisko Specjalisty, np. gdy rozszerzamy zespół. Zachęcamy do śledzenia ofert :) Pozdrawiamy!

Na jakich stanowiskach można teraz pracować zdalnie? Widzę ze zapytanie o sprzęt do takiej formy padło parę miesięcy temu. wiem, że obecnie nie ma żadnych dostępnych ofert na stronie ale i tak jestem ciekawa. jeśli o same przyjęcia chodzi to trzeba czekać na rotacje czy może czasami powstają nowe miejsca pracy?

Nowy wpis

Cześć, nasi pracownicy mogą pracować stacjonarnie, hybrydowo i zdalnie na każdym stanowisku biurowym. Pracownik otrzymuje niezbędny mu do pracy sprzęt. Nasze oferty publikujemy na portalach zwizanych z poszukiwaniem zatrudnienia, warto je regularnie śledzić. Nie zawsze trzeba czekać na rotację :) Pozdrawiamy!

Z

Hej, czy do pracy w pelni zdalnej otrzymuje sie laptopa?

Praciwnik
@Z

Dostaje się sprzęt do domu

@Z

Cześć, oczywiście zapewniamy naszym Koleżankom i Kolegom sprzęt niezbędny do pracy zdalnej :) Pozdrawiamy!

Z

hej, czy do pracy zdalnej otrzymuje się laptopa do pracy?

Na jakie wsparcie w Apo-Discounter.pl Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Cześć! Jak najbardziej prawa kobiet w ciąży wynikające z Kodeksu pracy są u nas respektowane. Pozdrawiamy!

Ile zmian jest w Apo-Discounter (APO Pharmacy B.V.)?

Cześć, Dziękujemy za to pytanie! W naszym biurze godziny pracy/zmiany zależą od stanowiska. Od Specjalistów ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim wymagana jest gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym: 7-15 i 12-20. Specjaliści ds. Obsługi Klienta polskojęzycznego pracują w godzinach 8-16. W innych działach zapewniamy elastyczne godziny pracy. Pozdrawiamy!

Nie polecam aplikować ma stanowisko z j.niemieckim- ofetowane wynagrodzenie jedt zaniżone w stosunku do rynku pracy (inflacji) i obowiązków. Niemcy ciągle uważają że jesteśmy tania siłą roboczą. Pracownik sprzedaży w DE zarabia ok 2500 € + część pracodawcy to razem około 5000€ .... A Polakowi proponują 6000zl brutto. Niech sobie Niemca zatrudnią....

Iwona
@Anna

A jak z innymi stanowiskami? Orientujesz się? Czy też tak jest, że wynagrodzenie jest zaniżane?

@Anna

Wynagrodzenie na stanowisko Obsługi Klienta jest dostępne w ofercie. Pracowałam w Apo i akurat team niemiecki bardzo solidaryzuje się z polskim. Dodatkowo stanowisko nie obejmuje w żaden sposób sprzedaży ???? Pracują tam osoby po 10 lat i nigdy nie słyszałam od nich że czują się jak tania siła robocza. Pozdrawiam Zespół Apo❤️

@Anna

Proszę o informację czy wypowiada się Pani jako były pracownik czy jako kandydat?

QB
@Anna

Firma Apo-discounter.pl nie ma działu, czy "pracowników sprzedaży", tylko obsługi klienta z linią wsparcia. Informacje o niemieckich zarobkach pracowników sprzedaży nie są więc adekwatne. Wynagrodzenie podane jest w ofercie pracy, negocjacje można podjąć podczas rekrutacji (od tego m.in. ona jest). Można nie aplikować i znaleźć inne ogłoszenie, jeżeli widełki nam nie odpowiadają.

@Kamila

Obsługa klienta czyli kogo ? Kto jest klientem? Czemu szukają w Polsce pracownika? Bo jest tani - tańszy niż w Niemczech.... Wynagrodzenie w ofercie jest zaniżone....

@QB

No jasne. Ale kto jest klientem? Obsługa klienta- jakiego klienta? Apo-discounter.pl? -to po co ta znajomość języka niemieckiego? Niech w Niemczech zatrudnią z językiem polskim do obsługi i liniowego wsparcia....

@Grażyna

Odnoszę wrażenie że oprócz chęci negatywnego komentarza nie ma nic konstruktywnego. Pracodawca w ofercie podaje wprost stawke. Nie zawsze jest ona podawana i kandydaci dowiadują się o wynagrodzeniu dopiero na rozmowie. Myślę, że pracodawca pod tym kontem jest uczciwy. Jeżeli komuś stawka nie odpowiada to nie aplikuje. Kwestia czy warto czy nie przy podanej stawce jest indywidualna decyzja kandydata.

@Grażyna

I dla jasności. Nie udzieliłam się w tej dyskusji bo chce bronić pracodawcy. W swojej logice nie wzięła Pani pod uwagę że jej wypowiedzi nie obrażają samego pracodawcy a pracowników którym jednak wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę odpowiada. Taką osoba jestem np ja która pracowała za tę stawkę i była że współpracy zadowolona.

@Kamila

W którym miejscu obrazilam pracownika?

Kandydatka
@Anna

Po wieloletnim pobycie w Niemczech oraz pracy tam muszę przyznać że nie spotkałam się nigdzie z takimi zarobkami na stanowisku obsługi klienta. Nie wiem skąd Pani wzięła te stawki. W tym momencie po powrocie jestem w trakcie szukania pracy na stanowisku obsługi klienta z językiem niemieckim. Jestem po wstępnej rozmowie o pracę w tej firmie i muszę przyznać że po wielu innych rozmowach rekrutacyjnych na podobnych stanowiskach zarobki są tu w porządku zwłaszcza że we Wrocławiu działają polskie firmy ktore zatrudniają osoby na stanowisko obsługi klienta niemieckojęzycznego wiec nie porównujmy ich też z niemieckimi stawkami.

@Kandydatka

Skąd wiem ile zarabiają? Bo pracuję w księgowości ....

@Grażyna

A Pani pracuje w tej firmie ?

Maksio
@Michał

Pani uważa się za znawcę rynku i zarobków ????

Ola
@QB

Rozumiem, że wypowiada się Pani jako pracownik? Czy firma szuka pracowników na inne działy?

QB
@Ola

Tak, jestem pracownikiem. Oczywiście zdarzają się oferty na inne stanowiska, więc warto śledzić sytuację. Pozdrawiam :)

Czy pracując w firmie Apo-Discounter.pl Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Wynagrodzenie na okres próbny jest podany w ofercie pracy. Po okresie próbnym pracownik może negocjować nowa stawkę której wysokość uzależniona jest od umiejętności pracownika.

@Kasia

A jakie trzeba mieć umiejętność żeby więcej zarobić?

Mieczysław

Czy Apo-Discounter.pl wysyła leki normalnie pocztą? Nie muszę się obawiać że coś się z nimi stanie przez np. złe przechowywanie w trakcie transportu?

Kleks
@Mieczysław

Masz normalnie wysyłkę kurieriem, nie ma się co obawiać. : )

Miroslawa Piatek
@Mieczysław

O tak, wysyla poczta DHL. Zamawia, natychmiast placisz i czekasz. Czekasz i czekasz w nieskonczonosc, bo nikt nic nie wie. Dostawy lekow brak, bo paczka utknela np na granicy niemiecko-polskiej. Bo apteka wyysyla leki z Holandii, a tylko biuro ma we Wroclawiu. Nie polecam tej apteki. Chyba, ze nie zalezy Tobie na tym co zamowilas.

Władysław
@Miroslawa Piatek

Chyba się Państwu strony pomyliły. GoWork jest przeznaczony do wyrażania opinii o PRACODAWCY nie o zamówieniach ....xD

Stanisław
@Miroslawa Piatek

Też się przeleciałem Nie polecam, trzymajcie się od tej apteki z daleka. Czekam na paczkę już 5 dzień, utknęła na granicy Niemiecko/Polskiej.

Beata

Katarzyna

Jakie są mocne strony pracodawcy Apo-Discounter.pl Sp. z o.o.?

Piter

No właśnie tych mocnych stron żadnych nie ma, powiedziałbym, że same słabe, a najgorsze, że wiele opinii firma pisze sobie sama. Jakiś czas temu byliśmy zachęcani do zakładania kont fake'owych i umieszczania pozytywnych opinii. Na szczęście już nie pracuje u tych naciągaczy. Żadna Mirka tu nie pracowała, więc następne ich fałszywe działanie. Bardzo nie polecam!!!

Justyna
@Piter

Pracuje w tej firmie od lipca 2018 roku. Nigdy nie doswiadczylam, ze ktos zakladal fikcyjne konta aby dodawac jakiekolwiek opinie. A podszywanie sie pod pracownikow, jak w Pani/a przypadku jest moim zdaniem zalosne. Prosilabym najpierw dobrze sie poinformowac, kto pracuje / pracowal w tej firmie a nie podszywac sie pod pracownikow, poniewaz osoba o tym imieniu, za kogo sie Pani/Pan podszywa w ciagu kariery apodiscounter byla / jest tylko jedna. Z czystym sercem moge potwierdzic informacje, ze ktos taki o imieniu Mirka pracowala tu w dziale BI. Pracuje tu juz ponad dwa lata i moge powiedziec, ze firma jest godna polecenia.

Mirek

Dla mnie to dobra firma, fajnie się pracuje , szanują ludzi wystarczy że dobrze pracujesz i mogą na nas liczyć!

@Mirka

Wielkie dzięki za wyczerpujący wpis o Apo-Discounter.pl. Fajnie, że będziesz dobrze wspominać pracę w firmie. A jakiej rady udzieliłabyś przyszłym pracownikom firmy? Jakie umiejętności pracodawca ceni najbardziej?

@Monika

Dlaczego firma pojawia się dwa razy jako Pl i pl?

Czy firma gowork mogłaby zweryfikować kto w tym sporze ma rację? Skoro Pani twierdzi, że ma dowody, to proszę napisać czy tak jest.

Marta Kowalska
@Anna

Oczywiście. Posiadam dowody w postaci pisma z Inspekcji Pracy i Sądu Pracy. Będę zabiegać o ujawnienie czyli jawną publikacje, aby każdy wiedział, że firma nie wypłacała wynagrodzeń, a (usunięte przez administratora) był na porządku dziennym.

@Anna

Anno, firma GoWork nie zajmuje się rozstrzyganiem sporów prawnych. To forum służy do wymiany opinii na temat miejsc pracy, trzymajmy się tego. Dawno nikt nie pisał nic na temat Apo-Discounter.pl Sp. z o.o., zachęcam do dyskusji.

DE raczej nie

Nie polecam tej firmy a zwlaszcza czesci niemieckiej. Bardzo niezdrowa atmosfera pracy miedzy pracownikami. Przelozony jest w porzadku. Zarobki tez sa ok. Ale ludzie w czesci niemieckiej to jakas banda dzieciakow zachowujacych sie w pracy jakby byli w domu. Obgadywanie się wzajemnie jest na porzadku dziennym. Jak ktos sobie ceni chocby odrobine profesjonalizmu w pracy to nie tam.

@DE raczej nie

Dzień dobry, jesteśmy szczerze zaskoczeni Pana/Pani opinią na temat niezdrowej atmosfery pracy, zwłaszcza w dziale niemieckim. 80% zespołu pracuje w nim od początku jego powstania i jak dotąd nie było większych skarg, no może drobne, dotyczące wyposażenia kuchni jedynie w kawę Jacobs. Wsłuchaliśmy się w te głosy i obecnie jest tylko Lavazza (mielona) i Segafredo (ziarnista). Prawdą jest jednak że pracownicy w naszej firmie czują się jak w domu, bardzo nam przykro

Marta Kowalska
@DE raczej nie

Zgadzam się z poprzednikiem, chociaż nie tylko w części niemieckiej jest okropna atmosfera, ale w polskiej również bardzo źle się dzieje. (usunięte przez administratora) nierówne traktowanie, a tłumaczenie pracodawcy na temat poszerzenia asortymentu kaw jest żenujące.

Niezłe zarobki, bardzo dobra atmosfera i ciekawa praca. Polecam

Agnieszka
@Piotr

Mógłbyś powiedzieć na jakim stanowisku pracujesz i jakie są Twoje obowiązki? Napisałeś, że w Apo-Discounter.Pl są niezłe zarobki. Powiedz czy po za podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na dodatki finansowe lub pozapłacowe? Dlaczego uważasz tę pracę za ciekawą?

Agnieszka

@Tez moge byc Ola, na czym opierasz swoją ocenę Apo-Discounter.pl? Wypowiadasz się jako pracownik czy jako klient? Zachęcam do bardziej obszernej wypowiedzi. @Ola, minęło sporo czasu od napisania przez Ciebie postu, ale czy nadal pracujesz w tej firmie? Czekamy na Wasze komentarze o Apo-Discounter.pl. Jesteśmy ciekawi jak wygląda atmosfera pracy, czy są wolne wakaty i jaki jest przebieg rekrutacji. Czekamy na opinie, które mogą pomóc każdej osobie zainteresowanej zatrudnieniem.

Ola

Świetna atmosfera, bardzo dobre warunki pracy. Mogę spokojnie polecić

tomke

Hej! obecnie mają praca na stanowiso jako Specjalista ds. marketingu internetowego, tylko, ze praca jest we Wrocławiu, no i trzeba tu mieć min. 2 lata doświdczenia, a do obowiązków należy m.in. współpraca z agencjami zewnętrznymi (SEM, SEO) wiec ciekawe projekty sie zapowiadają.

Zostaw merytoryczną opinię o Apo-Discounter.pl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Apo-Discounter.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apo-Discounter.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apo-Discounter.pl Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apo-Discounter.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apo-Discounter.pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apo-Discounter.pl Sp. z o.o.