Opinie o Defensor Security sp z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Defensor Security sp z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Defensor Security sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Defensor Security sp z o.o. w Warszawa

Audytor

Ostatnio miałem okazję być na obiekcie Działkowa 115/121. Tak zwany szef ochrony dyżuruje w dresie i koszulce własnej firmy IT którą chyba w ten sposób reklamuje. Pracownicy robią co chcą i nie zwracają uwagi na nic. Dowódcy zmian narzekają jeden na drugiego. Straszny spadek jakości usług firmy. Pamiętam czasy gdy szefem ochrony był pan Kamil, który wprowadził bardzo wysoki poziom usług. Wtedy coś takiego jak jest teraz nie miało miejsca.

XYZ

Panie Józefe, Pana komentarz świadczy o tym, że nie potrafi Pan czytać, a przynajmniej czytać ze zrozumieniem. Nie jestem pracownikiem firmy Defensor. Nie obraziłem równierz samej firmy, stwierdziłem tylko, że po fatalnych zmianach personalnych jakość usług ochrony spadła, na pewno nie ja jeden to widzę, co nie powinno mieć miejsca przy rosnących nakładach finansowych. Jeśli nauczy się Pan czytać i pisać to z przyjemnością będę kontynuował z Panem konwersację.

Pracownik Xtd5gk36rfk3irofo

Najlepsza firma w jakiej pracuję. Kierownicy są ok oraz prezes. Wypłata zawsze jest na czas bez żadnych opóźnień. Zawsze się wszystko zgadza oraz ubezpieczenia odprowadzają co miesiąc. Na upały dają na obiektach nawet wodę. Umowy zlecenie dają również. Nie potrzebnie tylko że są te kary. Kontrolni też są ok.

Ada
@Pracownik Xtd5gk36rfk3irofo

Jestem ciekawa czy tak samo jasne macie tu zasady premiowania, co i tych kar. Też można się dowiedzieć za co i ile premii można uzyskać?

To dotyczy konkretnych stanowisk czy wszystkich pracowników? Chcę pracować tu jako samodzielna księgowa, bo szukają takiej osoby, ale wolę dostawać wynagrodzenie na czas. Fajnie, że księgowa może pracować hybrydowo, ale praca w biurze i w domu jest po równo rozdzielona? Dają szansę na rozwój, ale powiedźcie jakich szkoleń mogłabym spodziewać się na początek zatrudnienia.

Obecny

Koledzy uważajcie na kontrolnego bo szaleje i wlepia kary nie informując o tym.

Już wiem który ale jaki on świeżak jak on już jakiś czas pracuje. A co do niego to nie będę nic pisał a skoro nie chodzi w firmowym ubraniu i bez legitymacji to też powinien dostać karę

To przez jaki czas od zatrudnienia, nowe osoby są nazywane świeżakami? Jakie tu macie kary, pieniężne czy jakieś określone zadania? Za co można dostać karę, często się one zdarzają? pytam, bo mnie mega ciekawi takie podejście w miejscu pracy. Czy pewna ilość kar zbliża pracowników do zwolnienia?

Zwolnić nie zwolnią a kary to za spanie, brak legitymacji, alkohol, itd. Kary dostajesz tyle razy ile cię złapie kontrolny.

@44444

Wow, kurcze, to nieźle. A jest jakiś cennik, kar, może w regulaminie firmy czy pracy jest podane, ile kosztuje dane przewinienie? Hmmm a mnie zastanawia też to, czy jest jakaś droga odwołania sie od dostania kary np. do HR.

Janusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Kara za alkohol jest absolutnie usprawiedliwiona. To inna bajka. Inne kary naruszające minimalną godzinową to już kwestia dyskusji. Jeżeli firma jest tak solidna i rzetelna, to pewnie zatrudnia na umowy o pracę, z obowiazkiem odpoczynku po 12 godzinach pracy, z prawem do urlopu, zwolnienia lekarskiego, na 170 godzin miesięczne. Za naruszenie regulaminu pracowniczego nagana, zwolnienie. Nie postępuje tak firma? Zatrudnia może średnio rozgarniętych, nieświadomych swoich praw? Przyjeżdża na obiekt szara eminencja i nalicza jakieś pseudokary dokunując przestępstwa naruszenia minimalnej krajowej? To w takim razie jakiś Bangladesz. Oczekujcie tajemniczego audytora.

Mark

Od stycznia 2024 są przy Faworytki 2 w Warszawie, porażka, zero kontaktu, głowy wpuszczone w monitor albo ciągłe rozmowy przez telefon. Nie kontrolują wejść i wyjść z budynku. Absolutna żenada !!!

Robak

Nie umiem policzyć bo mi wychodzi ok 6000 zł

Jak długo czekaliście na odzew z Defensor Security sp z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Mali

A czemu nie miałby dostać pracy, nie przyjmują nikogo czy o co chodzi? Tak piszesz o dziwnym podejściu tej firmy do ludzi czy się mylę? Ciężko się tu załapać, bo wymagania są spore?

To pierwsza taka sytuacja, że się spóźniają? I do kiedy w ogóle powinno być to uregulowane, do 10-ego? Czy firma jakoś tłumaczy się z takiej sytuacji?

Ostatnia wypłata mniejsza o 58 zł(przy 240 godzinach po najnizszej stawce) Ktoś coś wie dlaczego? Bo firma nie raczyła poinformować.

Wie ktoś dlaczego ostatnią wypłatę mam mniejszą o 58 zł i 23 gr. 240h/msc po najniższej stawce. Koledze na obiekcie też tak ucieli. Nikt o niczym nie informował. Ktoś coś wie w tym temacie?

RCBN

Ostatnio przyjęty kierownik do firmy sprawia wrażenie kogoś upośledzonego umysłowo. Z kontaktem z pracownikami ma problem z porozumiewanie się, na kontrol wpada tylko na 30 sekund i o nic nie można zapytać bo zawsze ma problem z czasem a tymczasem na obiektach nic nie działa i kierownik Kapusta nagle oświadcza że idzie na url(usunięte przez administratora) tygodnie. Olc 2 w Ożarowie mazowieckim prosiło o wodę w czasie upałów i uzysksli#my odpowiedz że woda nam nie przysługuje. Ciekawe komu kierownik sprzedaje wodę bo już został poznany od te ciemnejj strony czyli jako ten który dorabia się kosztem pracowników i ich (usunięte przez administratora)

@RCBN

Zawsze jak są upały to kierownik przywozi wodę. Napisz po prostu że jesteś z konkurencji i będziesz miał czyste sumienie.

@Marek

Każdy poprzedni kierownik przywoził wodę, ten kierownik chyba tą wodę sprzedaje. Proszę zapytać się na obiekcie olc 2 ile wody przywiózł, 4 zgrzewki po 6 butelek dla 6 pracowników na całe lato. Rok temu wodę mieliśmy co dwa tygodnie ale wtedy mieliśny kierownika a nie (usunięte przez administratora) który udaje kierownika

Wiesio
@RCBN

No, a ten kierownik to skąd się w firmie wziął, z ogłoszenia? Bo zastanawia mnie, czy któryś z Was pracowników mógłby takie stanowisko objąć, gdyby chciał i gdyby firma stosowała awanse?

@Wiesio

Awans z pracownika na kierownika.? Nie w tej firmie

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Były pracownik

31.10.2023 03:10

Były pracownikikona wywiad

Pracowałem w firmie Defensor Security w Ożarowie Mazowieckim. Zostałem pomówiony o nadużywanie alkoholu i zwolniony z pracy. Sytuacja wyglądała następująco, dzień wcześniej zadzwoniłem do kierownika i poinformowałem go o wizycie w szpitalu z powodu wewnętrznego krwotoku. Niestety przełożony uznał, że jestem pijany podczas rozmowy, źle zrozumiał mój ówczesny stan zdrowia. W szpitalu poprosiłem również o zbadanie poziomu alkoholu we krwi, nie stwierdzono u mnie nawet śladowych ilości alkoholu. Po wyjściu ze szpitala zadzwoniłem ponownie do kierownika, chciałem wyjaśnić tę sytuację. W odpowiedzi usłyszałem tylko, że jestem po prostu zwolniony i mam oddać robocze ubrania.

Były pracownikikona wywiad

Pracowałem na stanowisku pracownika ochrony. Zajmowałem się ochroną dwóch hal magazynowych. Kontrola ograniczała się do osób przebywających w godzinach nocnych na obiekcie. Umożliwiałem też wjazd i wyjazd pracownikom, którzy do pracy przyjechali samochodami.

Były pracownikikona wywiad

Zostałem zwolniony przez kierownika. Całą sytuację opisałem w odpowiedzi na pierwsze pytanie.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Były pracownikikona wywiad

Widełki wynagrodzeń są zależne od ilości wypracowanych godzin. Stawka za godzinę wynosiła na tym stanowisku 18 zł netto. Nie mieliśmy określonej minimalnej i maksymalnej liczby godzin pracy.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Były pracownikikona wywiad

Pracowałem w tej firmie około dwa lata.

Były pracownikikona wywiad

Nie było żadnych możliwości rozwoju na tym stanowisku.

Były pracownikikona wywiad

Nie miałem żadnych szkoleń.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Były pracownikikona wywiad

Firma nie przewiduje szkoleń dla pracowników.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Były pracownikikona wywiad

Atmosferę oceniam, jako nerwową. Dochodzi do sporów między pracownikami i pomówień, a kadra zarządzająca nie reaguje na to.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Były pracownikikona wywiad

Kadra nie odpowiada na potrzeby pracowników i nie reaguje na wewnętrzne spory, przez co atmosfera w firmie jest nerwowa.

Były pracownikikona wywiad

Nerwową atmosferę wprowadzali pracownicy, którzy chcieli na przykład zmienić swój grafik, uzyskać dni wolne, ale nie mogli znaleźć nikogo na zastępstwo. Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony kadry zarządzającej na problemy i potrzeby pracownicze wpływał negatywnie na atmosferę w firmie.

Były pracownikikona wywiad

Co miesiąc z każdej pensji odejmowano mi około 70 zł netto, jednak do teraz nie uzyskałem wyjaśnienia, skąd to potrącenie.

RCBG

W firmie zatrudnił się nowy kierownik-czyścioch który ma obsesję na punkcję czystości. Chce zatrudnić pracowników na obiektach do szorowania, mycia i czyszczenia wszystkiego gdzie jest brud. Ten nowy kierownik powinien dawać chyba umowy o pracę przy sprzątaniu obiektów bo nikt zdrowo myślący nie podejmie się dodatkowej pracy za darmo i w służbowych ubraniach.

Witold
@RCBG

Powinien dawać umowy o pracę? To na jakich się tu pracuje umowach do tej pory i za jaką stawkę?

RCDB
@Witold

Jeśli kierownik oświadcza że będzie cie pilnował przy sprzątaniu obiektu to raczej wskazana by była umowa o dzieło i ubranie robocze bo np w Ożarowie mazowieckim na obiekcie olc 2 pracownik malował ściany, co ciekawe kierownik go zmusił do przyniesienia własnego materiału i narzędzi. Ten sam kierownik przed prezesem zataja informacje które mają wpływ na jego ocenę. Pracownikom w Ożarowie Mazowieckim oświadczył że przy 33 stopniach nie przysługuje im woda chociaż na inne obiekty ją dostarczał. Ten sam kierownik jeszcze nawet nie oglądał obiektu i nawet nie wie czego pilnuje ochrona.

@RCDB

O żesz Ty! Ile informacji zebrałeś na jego temat! Co zatem stoi na przeszkodzie, by wyjaśnić z prezesem firmy i wyjaśnić mu, w jaki sposób poczyna sobie z pracownikami jego podwładny? I powiedz mi, jak facet mógł zmusić kogokolwiek do przyniesienia własnego materiału i narzędzi do pracy?

Zofia
@Pracownik Xtd5gk36rfk3irofo

Za co są kary w umowach? Czy mimo tego rzadko dochodzi do tego że ktos jakies kary dostaje? i na jaki czas umowy podpisują? Umowy o pracę nie da się załatwić jak ktoś chce?

@Zofia

Kary nie dostałem jeszcze ani razu ale myślę że może da się uniknąć. Umowy dają np. na rok a kary są np. za alkohol, za spanie na służbie, itp.

Natala
@Pracownik Xtd5gk36rfk3irofo

A jak wygląda zapisów w umowach? Jest tam wpis o tych karach i jest podane, za co są i co ile kosztuje? Wgl jest opcja aby cała pensja poszła na akry dla firmy, czy raczej to symboliczne stawki?

@Natala

Podczas zatrudnienia się jest podany cennik kar gdzie są wypisane kary np. Za spanie 100 zł za alkohol 1000 zł i tak dalej i dają kary według cennika ale żeby dostać karę to najpierw musi złapać kontrolny

Ada

Audytor

@Audytor

@Audytor. Święta prawda. Kiedyś na tym obiekcie było zdecydowanie lepiej. Teraz nic już nie można dopytać ani się dowiedzieć. Ochrona wiele straciła po tych zmianach. Pracownicy chodzą tam jakby byli za kare. Dobrze by było gdyby te głosy dotarły do prezesa.

XYZ

Panie Marku, nie jesteśmy kolegami więc proszę się tak do mnie nie zwracać. I nie, nie podpadłem. Byłem pracownikiem jednego z najemców na obiekcie i miałem dosyć częsty kontakt z pracownikami. Moja opinia jest poparta więc bezpośrednim kontaktem na przestrzeni ostatnich kilku lat. Pan może jest nowym pracownikiem więc mało Pan wie.

KRopek

Witam. Prezes jest bardzo miły i ma ogromny szacunek do ludzi. Firma sama w sobie jest super ale jest pewna osoba w Firmie która strasznie lubi aby na obiektach siadała atmosfera. Dla nie których jest to osoba znana w firmie . , kontrolni się na niego skarzą oraz na innych obiektach jeździ i opowiada nie stworzone rzeczy w skutek czego jest wyśmiewany. Zastrasza ludzi którzy pracują po 48 karami finansowymi, I jego praca składa się głównie z przesiadywania na kawkach na pewnym obiekcie i knucie z pewną osobą swoich złych zamiarów wobec innych pracowników. Nie pozdrawiam tego pana.....

Misiek

Firma Defensor Security to najgorsza firma ochroniarska w Polsce. Przy podpisywaniu dokumentów, zobowiązany jesteś podpisać druk, w którym zawarta jest kara finansowa za "niedotrzymanie 10- dniowego okresu wypowiedzenia". To umowa zlecenie. Na podstawie tej umowy, zleceniobiorca i zleceniodawca mogą wypowiedzieć umowę w DOWOLNYM momencie. Żaden przepis w kodeksie cywilnym nie ustala żadnego okresu wypowiedzenia. Ponadto, nie otrzymałem fizycznie umowy zlecenia, pomimo próśb do koordynatora. Kary zawarte w tych dokumentach, nie mają żadnej mocy i podstawy prawnej, a są nakładane. Cały czas mówimy o umowie zlecenie. Szczerze, odradzam ta firmę z czystym sumieniem. Stąd moja opinia napisana tutaj.

Antosia
@Misiek

I jakiej wysokości jest to kara? Większość ma tu zleceniówki czy jednak jest szansa żeby dostać uop? Jak długo udało się Tobie tu pracować? Musiałeś zapłacić karę finansową?

@Antosia

Oczywiście że "zapłaciłem", ponieważ dostałem mniejszą pensje. Tam są także inne obwarowania, skutkujące karą finansową. Szkoda czasu na tą firmę. Naprawde. Poza tym, najniższa stawka godzinowa w Warszawie. Śmiech na sali.

Artur

Znacie się osobiście, że oceniasz jego podejście do wykonywania obowiązków? Zresztą nie odpowiadaj. Lepiej napisz, czy prawdą jest to co kolega, lub były kolega, z pracy pisał o karach umownych zawartych w oferowanej umowie zleceniu oraz jakie to kwoty w stosunku do stawki godzinowej? Wyjaśnij też, czy pracownicy otrzymują umowę przed podjęciem pracy, żeby zapoznać się z tymi zabezpieczeniami?

@Artur

Nie muszę go znać, sposób wypowiedzi świadczy o jego sumienności. Kary umowne dotyczą między innymi spania, spożywania alkoholu, opuszczania miejsca pracy innnych sytuacji mogących negatywnie wpływać na reputację firmy. Im poważniejsze przewinienie tym wyższa kara, od 100 zł do 1000 zł. Każdy kandydat do pracy przed podpisaniem umowy ma do wglądu katalog kar. Podpisanie umowy wiąże się z tym, że je akceptuje.

Bruno

Umowa zlecenie o umowę o pracę praktycznie bez szans w tej firmie , kontrolni dają kary finansowe za spanie itp a kontrole zdarzają się stosunkowo często w nocy , trzeba przepracować minimum 3 miesiące bo sporo ucinają za umundurowanie jeśli zrezygnujesz wcześniej , starzy pracownicy donoszą na nowych bo chcą często w swoim składzie obstawiać i brać dużo godzin , ogólnie nie polecam

Natalia
@Bruno

Skoro tylko umowa zlecenie wchodzi w grę to jestem ciekawa na jaki czas ją zawieraja z pracownikami? Czy poza karami jest coś w drugą stronę, tzn premie jakieś?

@Bruno

Jeśli się postarasz to dostaniesz umowę o pracę, wystarczy pokazać, że chcesz pracować.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Defensor Security sp z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Anonim90

Witam co możecie powiedzieć na temat kontrolnych, kierowników oraz prezesów w tej firmie.

Iza
@Anonim90

A co byś chciał wiedzieć? Mam nadzieję, że jak ktoś odpowie, to w kontekście pracy, bo bardzo mnie interesuje, jak tam jest. I właśnie, czy traktują pracowników z szacunkiem?

Jak się pracuje na obiekcje Apartamentowiec na ul. Puławskiej

Zostaw merytoryczną opinię o Defensor Security sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Defensor Security sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Defensor Security sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Defensor Security sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Defensor Security sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Defensor Security sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Defensor Security sp z o.o.
  • Gwiaździsta 7a/6
    01-651 Warszawa

Defensor Security sp z o.o.